.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Filmy - R1 & Hayabusa

ganz - Nie 08 Lis, 2009
Temat postu: R1 & Hayabusa
http://www.youtube.com/wa...r9VFFYjCbg&NR=1
(jeśli było to skasujcie)

scratch - Nie 08 Lis, 2009

masakra... dobrze że nie dojechał bardziej do prawej bo wątpię że patrzył w lusterka jadąc z taką prędkością.. wsumie sam bym się nieźle zdziwił
vitucky - Nie 08 Lis, 2009

sam mialem taka sytuacje na autostradzie.Jadąc szybszym pasem chcialem sobie zjechac na wolniejszy i jak to zwykle robie procz lusterek ogladam sie nieco za siebie i jakie bylo moje zdziwienie i strach kiedy nagle motocyklista mnie wyprzedza wolniejszym pasem, niemal sie o niego otarlem a lecialem jakies 140 - gdybym nie spojrzał byłoby niewesoło.Oglądajcie się za siebie zawsze kiedy zmieniacie pas bo diabeł nie śpi!
callum - Pon 09 Lis, 2009

Tak, trzeba mieć oczy dookoła głowy.

Swoją drogą facet mówi z brytyjskim akcentem, więc być może to jest ruch lewostronny - może on nie wracał na wolny pas, tylko zaczął zmieniać na pas do wyprzedzania i sam nie sprawdził, czy ktoś się nim nie zbliża?

vitucky - Pon 09 Lis, 2009

raczej nie jest to ruch lewostronny bo samochody jada prawym pasem wszystkie wiec nie jest to przypadek
RedShadow - Wto 10 Lis, 2009

To jest droga dwujezdniowa z dwoma pasami w każdą stronę, ruch zdecydowanie prawostronny, bo z lewej widać tira jadącego w przeciwną strone
callum - Wto 10 Lis, 2009

vitucky napisał/a:
raczej nie jest to ruch lewostronny bo samochody jada prawym pasem wszystkie wiec nie jest to przypadek

wszystkie?? Chyba raczej oba Dwa to próba statystycznie mało reprezentatywna ;-) Poza tym u nas też nagminnie się zdarza, że samochody jadą szybkim pasem, zamiast wracać na wolny.

Fajny komentarz znalazłem pod tym filmikiem:
"I bet the R1 driver went home, grabbed a knife, sat in a corner and cried as he cut his wrists. XD"

:D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group