.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - Os³ony na d³onie - handbary - czy stosujecie?

MarcinN - Nie 08 Lis, 2009
Temat postu: Os³ony na d³onie - handbary - czy stosujecie?
Witam,

Czy stasujecie w ch³odniejsze dni jakie¶ os³ony na d³nie?
W allegro widzê, ¿ê nawet po 30-40 z³ jest kilka modeli uniwersalnych, ale nie wiem, jak - i czy w ogóle - da siê je zastsowaæ w GS 500. Mo¿e macie jakie¶ zdjêcia z zamontowanymi os³onami?

hubertgontarz - Nie 08 Lis, 2009

Jeszcze nie stosujê ale zamierzam wyposa¿yæ Hondê w taki wynalazek, wg mnie cieplejsze rêkawice + podgrzewane manetki + handbary i ma siê 100 procentowy komfort d³oni.
Plaster - Pon 09 Lis, 2009

Handbary w nakedzie czy sporcie to musi wygladac paskudnie :kwasny:
Chyba ze ktos jezdzi zima to co innego wtedy sie nie patrzy na wyglad.

Makar00n - Pon 09 Lis, 2009

Ja mia³em w skuterze, ohyda...
hubertgontarz - Pon 09 Lis, 2009

na miasto czy kr±¿enie wokó³ komina to "ohyda", ale je¿eli kto¶ planuje trasê na pó³noc, gdzie mo¿e mnie spotkaæ temperatura kilku stopni, to powa¿nie o czym¶ takim my¶li. Ju¿ nawet ogl±da³em handbary wykonane z butelki po p³ynie do spryskiwaczy (butelka 1.5 lub 2 litry). Ohyda, ale w rêce musi byæ ciep³o.
Makar00n - Pon 09 Lis, 2009

No ja nie mówi³em, ¿e niepraktyczne xD podobno bardzo praktyczne, ale brzydko wygl±da.
MarcinN - Wto 10 Lis, 2009

Brzydko czy nie - czy kto¶ ma zdjêcia GSa z takimi "ozdóbkami"?

Zimowe rêkawice kosztuj± ze 2 stówy. Handbary ju¿ za 30 z³ na allegro da siê kupiæ. Mog± po prostu okazaæ siê tanim zamiennikiem rêkawic czy podgrzewanych manetek.

Irys - Wto 10 Lis, 2009

Nie wiem czy kto¶ ma takie handbary w ogóle na GSa. Ale wiem ¿e na przysz³y sezon chyba sobie takie zakupiê - je¼dzi³am na Dokorku kolegi i mia³am przynajmniej czucie w ³apkach...
Mimo ¿e mam podgrzewane manetki, palce trzymane na klamkach by³y zdrêtwia³e. Natomiast grzane manetki + handbary = BAJKA.

Rider13 - Pon 01 Mar, 2010

ja mam handbary ale w wersji "F" i tak nie za wiele daj± bo nie da siê ich zamocowaæ w takiej pozycji by os³ania³y d³onie(musz± byæ trochê ni¿ej) bo inaczej przy max. skrêcie kierownicy zahaczaj± o przedni± owiewkê, co jest trochê niebezpieczne.
Bellator - Pi± 19 Lis, 2010

A jak ma siê sprawa mocowania handbarów do kierownicy typu clip-on??? Jest to w ogóle mo¿liwe? W jaki sposób siê toto montuje??
perlin38 - Czw 01 Mar, 2012

Odkop, ale po co nowy temat robiæ. Czy kto¶ ju¿ stosowa³ handbary w gs? Jak to sie ma do kiery Clip-on ??
Bellator - Czw 22 Mar, 2012

Ja postara³em siê o takie udogodnienie i sobie bardzo go chwalê :D
panbodzio - Czw 22 Mar, 2012

handbary sa ogolnie spoko ale przy nizszych temperaturach i tak rece marzna. dlatego lepiej zainwestowac w grzane manetki. no chyba ze ma sie jedno i drugie :hyhy:
lomax - Czw 22 Mar, 2012

Bellator jakie to s± handbary (firma/model)? Nie najgorzej to nawet wygl±da ...
DARO13 - Czw 22 Mar, 2012

to s± z simsona xD
Piotras_5 - Czw 22 Mar, 2012

I co z tego, wa¿ne ¿eby dzia³a³y ;)
Bellator - Pi± 23 Mar, 2012

W³a¶ciwie to powiedziano mi, ¿e s± one z MZ. Pomimo tego s± ca³kiem dobre, ciê¿ko dostaæ co¶ bardziej pasuj±cego wygl±dem bo 99% handbarów w kosmicznooczojebnychkolorach jest przeznaczonych do crossów. Poza tym cena ok 30 z³ bardzo przekonuje :rotfl:
Nozownik - Sro 02 Pa¼, 2013

Od¶wie¿am "delikatnie"
Bellator napisa³/a:
W³a¶ciwie to powiedziano mi, ¿e s± one z MZ.


Bellator - co¶ takiego? HANDBAR
Jak to siê montuje wogóle?

foka - Sro 02 Pa¼, 2013

Hej Nozownik,
Ja tez sie zastanawiam, i jesli bedziesz zamawial to moze i ja sie skusze, mozemy wziasc wtedy jednym transportem to wyszloby taniej.
Ja tez z Warszawy, z Bemowa.

http://allegro.pl/handbar...3534242973.html




Nozownik napisa³/a:
Od¶wie¿am "delikatnie"
Bellator napisa³/a:
W³a¶ciwie to powiedziano mi, ¿e s± one z MZ.


Bellator - co¶ takiego? Obrazek
Jak to siê montuje wogóle?

Endriu21 - Sro 02 Pa¼, 2013

ja równie¿ chêtnie siê dowiem jak to przymocowaæ w wersji clip-on, bo co¶ te minusowe temperatury przysz³y o miesi±c za wcze¶nie... :kwasny:
Poziom - Sro 06 Lis, 2013

Kupi³em dzisiaj podgrzewane manetki. Sprzedawca zapowiada³, ¿e tak grzej±!!!, ¿e na pi±tym stopniu grzania to siê w³a¶ciwie wytrzymaæ nie da.... nie u¿ywam innego ni¿ pi±ty i ledwo czuæ, ¿e grzane- zw³aszcza, ¿e teraz deszcz i zimno.

My¶lê, ¿e bez handbarów nie po¶migam ju¿ nied³ugo a nie mam ochoty wbijaæ siê do puszki;) szkoda czasu na stanie w korkach.

zastanawiam siê jak to zamocowaæ jak i poprzednicy moi w tym temacie bo na kierownicy nadmiaru miejsca to nie zaobserwowa³em; ] mam dzielon± kierê.

Mo¿e kto¶ umie podpowiedzieæ?:>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group