.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Odzież, kaski, ochrona - Co myslicie o butach firmy BUSE

marcin3miasto - Sro 14 Paź, 2009
Temat postu: Co myslicie o butach firmy BUSE
Jestem zainteresowaby ta aukcja http://moto.allegro.pl/it...e_rozmiary.html co myslicie o tych butach ktos moze z was uzywa takowych ? Wygladaja solidnie jak za taka cene prosze o opinie uzytkownikow albo kogos kto zna kogos z takimi butami.
Dzieki z gory za pomocne rady

Kuraś - Sro 14 Paź, 2009

troche nitro przypominaja..a nitro to kalosze ale moze wypowie sie ktos kto je uzytkowal bo cena zacheca.
mr0zd - Pią 16 Paź, 2009

Ja myślę, że są strasznie brzydkie
marcin3miasto - Pią 16 Paź, 2009

Witam widze ze jest male zainteresowanie tematem sadzac po liczbie ludzi odwiedzajacych temat neistety nie ma uzytkownikow i ich cennych doswiadczen niestety ale mam nadzije ze ktos je ma? Osobiscie zastanawiam sie nad zakupem mimo ze wg przedmowcy sa brzydkie wygladaja solidnie a za taka cene to nie ma co wybrzydzac
Irek - Pią 16 Paź, 2009

Przedewszystkim postaraj się je przymierzyć. To że są tanie, może oznaczać że sa nie wygodne, nie da się w nich chodzić albo w rzeczywistości wyglądają znacznie gorzej, bo są zrobione z kijowych materiałów..
Szczerze mówiąć mi też się nie podobają, takie jakies zbyt masywne są.

RedShadow - Sob 17 Paź, 2009

Lepiej dołożyć 50 zł i kupić Raytek Alcaniz
Tu jest jeszcze bardzo duża przecena na Diadory
Link

Kuraś - Nie 18 Paź, 2009

zawsze sie mowie lepiej dolozyc doloze 50zl i ktos napisze doloz jeszcze 100 i beda takie i wkoncu bedzie "trzeba" kupic buty za tysiaczka.. niektorych niestety budzet ogranicza.. :kwasny:
mr0zd - Pon 19 Paź, 2009

Diadory bardzo fajne, sam na nie polowałem ale nie było gdzie przymierzyć więc postanowiłem dołożyć i kupić pewnie
k2 - Pon 19 Paź, 2009

mam takie Diadory (w kolorze czarnym) - polecam
RedShadow - Sro 21 Paź, 2009

No ja też bym już brał te Diadory gdybym miał gdzie przymierzyć (linka dałem bo jak wywnioskowałem z treści posta autor i tak miał zamiar kupić buty przez internet). z kolorami też szału nie ma (czarno-czerwone i czarno-niebieskie), ale że są tańsze 250 zł niż normalnie to raczej bym nie narzekał na to

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group