.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

dolnośląskie (D) - jeździmy jutro?

blondi_2001 - Sob 26 Wrz, 2009
Temat postu: jeździmy jutro?
hej, mam ogromną ochotę skoczyć jutro (niedziela) gdzieś niedaleko Wrocławia. Niekoniecznie w konkretne miejsce - może jakiś mały trip? planuję wyjechać koło 13 lub 14. Jacyś chętni? :hyhy:
plasticman - Nie 27 Wrz, 2009

tak ja:)
metalbeast - Pon 28 Wrz, 2009

szkoda że wcześniej nie przeczytałem ;) trzeba było do głogowa przyjechać i z głogowa do przemkowa na święto miodu :] było nieźle, choć pewien incydent (prawie dzwon) po drodze popsuł mi humor na resztę dnia .
Miden - Pią 02 Paź, 2009

i jak jezdziliscie?
jakby co wojtek zawsze dzwon (zreszta czesto piszesz/dzwonisz :P ) bo na forum wpadam rzadko :)

a to juz chyba ostatnie cieplejsze dni :(

Majic - Pią 02 Paź, 2009

Cieple? Pizga codziennie :P
Dawajcie znać na gg, że coś organizujecie, bo u mnie na moto już pajęczyny wiszą :x

Miden - Sob 03 Paź, 2009

a ja tam dzisiaj zrobilem 60km i bylo fajnie :)
tylko jak juz wracalem do domu kolo 18 to... troche zimno :P :)

ale sie da !! :)

PS Wlasnie, Grzesiek, ja ani razu z toba jeszcze nigdzie nie jeździłem! :P

Majic - Nie 04 Paź, 2009

Przeniosłem się z tych odległych Radwanic znów na Gądów więc teraz mam 5 minut do Plastika :D
A co do jazdy to trzeba o tym pomyśleć i wykonać ( z tym drugim gorzej :P )

Paca - Nie 04 Paź, 2009

Majic napisał/a:
Przeniosłem się z tych odległych Radwanic znów na Gądów

ale masz wyczucie czasu. jak się pozbyłem moto to Ty stałeś się moim sąsiadem :wstyd: :) :)

marcin s. - Pią 09 Paź, 2009

Siema, już trochę jeżdżę na GS tzn pierwszy sezon a kolegów z Wrocławia to tylko czasem na trasie mijam. Może jakoś niedługo gdzieś się potkamy dobrze znać "Swoich" w mieście :)

Jak komuś odpowiada to byłbym chętny na niedzielę;) podobno będzie tylko pochmurnie.

Miden - Sob 10 Paź, 2009

patrzac na dzisiejsza pogode - kiepsko widze jutrzejszy dzien, ale jak nie bedzie padac to czemu nie :)

tylko jakos tak po południu...

marcin s. - Nie 11 Paź, 2009

Ja na jednym z forów trafiłem na taka pogodę:
pogoda
i powiem szczerze, że myli się rzadko - oczywiście mówię tylko o 1 dniu do przodu.
Co do dzisiaj to kiepsko faktycznie, liczę jednak że może jeszcze choć jeden weekend będzie odpowiedni na spotkanie ;)

Miden - Nie 11 Paź, 2009

tez tak licze bo mam suzi do konca pazdziernika i pozniej ja chce zzimowac, wiec zostaly mi ostatnie dni ! :(
Xaime - Pon 12 Paź, 2009

ja tam ubieram skórkę, na to dżinsy, dwie bluzy, skórzaną kurtkę i cieplutko... :))

w piątek latałem po wro koło 20-22 godziny :)

Miden - Sro 14 Paź, 2009

ja wczoraj wracalem z uczelni w okolicach godz 21 - mialem na sobie kurtke z podpinka + kask(kominarka) i rekawice + tylko jeansy - i tak mnie wypizgalo ze az niemiło :(

a pogoda widze ze sie raczej nie poprawi i juz chyba bedzie trzeba zimowac suzi :przestraszony:

Majic - Sro 14 Paź, 2009

Ma być jeszcze ( w miare ) ciepło... w zeszłym roku jeździłem jeszcze w grudniu wiec... :)
Z drugiej strony prawda jest taka, że wcześniej miałem tylko moto, a teraz juz nie :)

marcin s. - Sro 14 Paź, 2009

Ja już raczej w tym sezonie nie pojeżdżę ;/
Czas przeprawy przez machinę ubezpieczeniową nie jest krótki.

Miden - Pon 19 Paź, 2009

marcin s. napisał/a:
Ja już raczej w tym sezonie nie pojeżdżę ;/
Czas przeprawy przez machinę ubezpieczeniową nie jest krótki.


a nie mówiłem Ci, ze to wcale nie jest takie łatwe i proste? :(

Andrew - Sob 07 Lis, 2009

Majic napisał/a:
Ma być jeszcze ( w miare ) ciepło... w zeszłym roku jeździłem jeszcze w grudniu wiec... :)
Z drugiej strony prawda jest taka, że wcześniej miałem tylko moto, a teraz juz nie :)


Jednak auto rozleniwia... :hyhy:

ja wczoraj przy ok -2 do pracy jechalem. brrr....

blondi_2001 - Sob 14 Lis, 2009
Temat postu: już nie chcę zakładać osobnego tematu ;P
Hej wszystkim! Jeśli jutro pogoda będzie choć trochę podobna do dzisiejszej, to ja wybywam, żeby jeszcze choć raz pojeździć przed zimą. Póki co jestesmy w 2 moto. Spotykamy się o 12 pod Castoramą na Bielanach Wrocławskich. Jeśli ktos z Was jest chętny, to zpraszam. Wychodzę z założenia, że im nas więcej tym lepiej W razie czego na PW wymienimy się telefonami, żeby się skonsultować jakby pogoda się popsuła. Pozdr!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group