.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Odzież, kaski, ochrona - Zastępstwo za skórzane spodnie do skórzanej kurtki

Macek - Czw 17 Wrz, 2009
Temat postu: Zastępstwo za skórzane spodnie do skórzanej kurtki
Witam chcę sobie kupić tradycyjną skórzaną kurtkę coś w ten deseń http://www.centrumskorzan...korzana.bi.html
może nawet ramoneske
http://www.centrumskorzan...korzana.dg.html

Jednak nie chcę mieć skórzanych spodni bo po prostu mi się nie podoba taki zestaw, wolałbym albo coś w stylu jeans, albo... no właśnie doradźcie co pasuje do skórzanej kurtki, a do tego jest bezpieczne, czytałem że można jeździć w dżinsach z jakimiś wkładkami kevlarowymi, lub ochraniaczami, ale nie wiem czy to jest do końca bezpieczne?

Może są jakieś tekstylia pasujące do takiej skóry?

Jeszce jedno pytanie co by nie tworzyć kolejnego wątku, mówi wam coś firma 4 bikers, lub 4 motors? widziałem na motobajzlu ich i bardzo fajną kurtkę mieli, ale nie mogę tego na necie nigdzie znaleźć...

Pozdrawiam, Macek

mr0zd - Czw 17 Wrz, 2009

Jeansy Mottowear/Berik/Dainese wydatek około 450zł, do tego osobiście bym wywalił oryginalne protektory kolan i kupił jakąś konkretniejszą szynę
Tomek_K. - Czw 17 Wrz, 2009

W mojej opinii do skóry pasuje tylko skóra.
axela szczecin - Czw 17 Wrz, 2009

dżinsy pasują ;)
ja mam zamiar na zimę kupić sobie biało-czarny skórzany zestaw tschula ale wiadomo że spodnie będę zakładać na dłuższe wyprawy a na codzień też będę chciała kupić sobie jakieś czarne spodnie motocyklowe lub dżinsy.

Kacek - Czw 17 Wrz, 2009

Tak jak wyżej napisano, potwierdzam, że można dostać dżinsowe spodnie z protektorami w różnych kolorach, nawet w moro, koszt to ~400zł. Od siebie dodam, że ostatnio dokupiłem sobie skórzane spodnie do mojej kurtałki i po spięciu ich tworzą rewelacyjny set, nic nie wieje, nie podwiewa, w nery ciepło, super jednym słowem, dopiero teraz widze jak przewiewnie jest w samej kurtce :P . Problem tylko w tym, że kurtki które wyżej wkleiłeś ( bardzo fajne btw :)) raczej nie będą miały możliwości spięcia z jakimikolwiek spodniami no ale może jakaś sprawna krawcowa coś na to by zaradziła.

Aha i jeszcze najlepiej jakbyś sobie zamierzył i spodnie i kurtkę bo numeracje bywają różne. Weź np. pod uwagę czy zmieścisz się w niej w swetrze i z żółwiem, to tak znowu od siebie :P

mario - Czw 17 Wrz, 2009

Macek napisał/a:
Jeszce jedno pytanie co by nie tworzyć kolejnego wątku, mówi wam coś firma 4 bikers, lub 4 motors? widziałem na motobajzlu ich i bardzo fajną kurtkę mieli, ale nie mogę tego na necie nigdzie znaleźć...

tu masz strokę tej firmy http://www.4biker.pl.tl
albo szukaj na allegro po nicku 4-biker
Te ciuszki u nich sa całkiem całkiem z wyglądu jak za te pieniądze, a jak się kupuje w komplecie albo parę sztuk to jest rabat

Macek - Pią 18 Wrz, 2009

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, zrobię tak, że będę jeździł pierwszy sezon w tych dżinsach bo i tak się uczę i nie planuje dłuższych wypadów i nie jeżdżę z zawrotnymi prędkościami, a potem dokupię jakąś skórę na dłuższe wypady :) możecie jeszcze powiedzieć coś o jakości firmy 4bikers ? Bardzo dobrze leżą mi ich skóry, jednak nie wiem czy nie są to takie co to mi zaraz przemokną nasiąkną rozciągną itd.

A właśnie i jakie polecacie nakrycia na takie dżinsy jak już bym miał co by mi dżondra nie przemokły w razie deszczu? Da rade jakiegoś kondona wielkiego kupić co bym mógł się ze skórzaną kurtką i spodniami pod niego wcisnąć na czas deszczu?

Pozdrawiam, Macek

mr0zd - Pią 18 Wrz, 2009

Skoro twierdzisz że daleko jeździć nie będziesz, to z cukru nie jesteś trochę zmokniesz to się wysuszy w domu...
Macek - Pią 18 Wrz, 2009

Wiem, pytam czysto teoretycznie :)
mr0zd - Pią 18 Wrz, 2009

Są przeciw deszczówki-oczywiście, nawet na buty i rękawice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group