.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

dolnośląskie (D) - ustawka;p

plasticman - Pią 11 Wrz, 2009
Temat postu: ustawka;p
hejka:) jutro jakis wypad poza miasto sie szykuje;p mam nadzieje, że sprzety już przygotowane. wstępnie proponuje godzinę 12.00, zbiórka na bielanach przy głównym wejsciu OBI, trase ustalimy na miejscu, myślę, że termin odpowiada jak nie to prosze o inne propozycje:)
Paca - Pią 11 Wrz, 2009

ja niestety sprzęt mam w częściach. przygotowuję go do sprzedaży więc chwile to potrwa zanim go poskręcam. szkoda.
plasticman - Pią 11 Wrz, 2009

Paca napisał/a:
ja niestety sprzęt mam w częściach. przygotowuję go do sprzedaży więc chwile to potrwa zanim go poskręcam. szkoda.


hmm to faktycznie masz lipe:(, a jutro chyba nigdzie nie pojedziemy bo sie pogoda zrypała... a na co masz zamiar zamienic gsa??

Paca - Sob 12 Wrz, 2009

same dylematy :) po pierwsze co kupić a po drugie kiedy. Albo na wiosnę w przyszłym roku albo dopiero po wrześniu (przyszły rok). Wszystko zależy od możliwości finansowych. Zastanawiam się nad Yamaha Thundercat (najprawdopodobniej kupie ją), Kawą ZX-6R i Honda CBR 600 F3/F4i. W zależności ile będę miał siana wybór się trochę zmienia, jednak najprawdopodobniej Thundercat.
Miden - Sob 12 Wrz, 2009

wojtek takie akcje musisz szybciej organizowac niz pol dnia przed planowaną ustawką :P bo np ja dopiero wrocilem do domu ;p

swoja droga widze ze cie dalej nosi :D ;)

spoko jeszcze pojezdzimy (moze nawet jutro jak nie bedzie padac :) )


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group