.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - co sądzicie o krótkim rollgazie?

adwent - Czw 06 Gru, 2007
Temat postu: co sądzicie o krótkim rollgazie?
Przeszkadza mi, że nie mogę odkręcić gazu na maxa bez przesuwania reki na manetce- to dość niewygodne. Krótki rollgaz powinien rozwiązać ten problem. Jak myślicie- czy to dobry pomysł? - proszę o Wasze opinie, może ktoś z Was ma taki patencik?
Gdzie można coś takiego kupić, zamontować (ja sam mam dwie lewe ręce do techniki) ?

Breżniew - Czw 06 Gru, 2007

A ja bym wyregulował luz linki gazu. U mnie rollgaz działa normalnie i jest oryginalny. Mysle że to kwestia wyłącznie regulacji by rozwiazac ten problem.
cygan - Pią 07 Gru, 2007

Jak nie ma luzu na manetce i linka ciągnie od samego początku to problem nie powinien występować.W czasie jazdy chyba nie doświadczyłem czegoś takiego a jeśli to widocznie nie było to na tyle kłopotliwe.Bardziej skomplikowane jest hamowanie przednim hamulcem i w tym samym czasie lekka przygazówka przy zrzucaniu biegu na niższy.:)))
adwent - Pią 07 Gru, 2007

hmm.. to znaczy twierdzicie, że możecie jednym ruchem ręki odkręcić gaz do oporu? moja linka gazu nie ma luzu- na ruch manetki reaguje natychmiast jednak nie da się jej odkręcić do oporu jednym ruchem- a tak właśnie bym chciał.
Breżniew - Pią 07 Gru, 2007

Ja nie mam z tym problemu. Jednym ruchem odkręcam do końca.
WojtekR1978 - Sob 08 Gru, 2007

Trochę to dziwne, że nie można jednym ruchem ręki odkręcić na maxa. Nie wiem, mało się znam, ale jak u licha można by to zrobić w czasie jazdy? Co prawda widuje się gosci, którzy wiginają aż nadgarstek, aby odkręcić do oporu, ale wszystko to w jednym ruchu ręki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group