.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Motocyklowe wyprawy, zloty, imprezy, spotkania - Rozpoczęcie sezonu 2008

hubertgontarz - Sob 17 Lis, 2007
Temat postu: Rozpoczęcie sezonu 2008
Witam - gdzie GS-owcy ze śląska rozpoczynają oficjalnie sezon 2008...

Co do daty to mamy czas żeby się zorganizować i ustalić datę

Ja proponuje: Kopiec w Piekarach i przejażdżkę kilkudziesięcio kilometrową trasą: Piekary Śląskie-Bytom-Chorzów-Katowice aż pod Silesię (trasa liczy ok. 20 km) - miesiąc marcowo-kwietniowy?

Proszę o inne propozycje? Szczególnie miejsc i tras..

Grzechu16 - Sob 17 Lis, 2007

no mozna by bylo cos takiego zorganizować:):):) Ja na 100% wybieram sie do Wapienicy i milo by bylo jak by jeszcze na Bielanach wyszedł zlot:) pozdrawiam
FoX - Czw 29 Lis, 2007

brak czasu na wszystko.. więc trzeba za wczasu planować... :)
hubertgontarz - Pią 07 Gru, 2007

nadal podtrzymuję - spotkanie kilku GS-siarzy.

Termin marcowy :) lub wcześnie kwietniowy w zależności od pogody.

Proponowane daty i dni (sobota lub niedziela):
15 lub 16
22 lub 23
29 lub 30
5 lub 6

Pozdrawiam.

hubertgontarz - Nie 23 Gru, 2007

widzę że temat nie cieszy sie zainteresowaniem - mam nadzieję że na rozpoczęciu z 4 osoby ze mną się pojawią.

Przy okazji zaproszę wszystkich na forum i zareklamuje stronę www (20.02.2008 start):
www.gs500.pl



Pozdrawiam i życzę wesołych świąt, małego spalani w graniach do 3 litrów przy ostrej jeździe (spokojnie w trasie do 2), benzyny w cenie coli TESCO (69gr za 1,5 litra), sezonu bez awarii, twardszego zawieszenia z przodu, gładszych dróg i WSZYSTKIEGO NAJ w Nowym Roku :)

Swat - Pon 31 Gru, 2007

hubertgontarz - pomysł na zlocik jest świetny, jak ustalicie konkretną date napewno sie pojawie :)
Jestem z Chorzowa więć trasa i miejsce które zaproponowałeś sa mi dobrze znane :)

Jaco - Sro 09 Sty, 2008

GS-owcy z miła chęcia wybiore się na zlot do piekar ale i tez srdecznie zapraszam na zlot do Bielska (Wapiennicy) w zeszłym roku byłem i było zaczepiście zapraszam a jeżeli beda jakieś wieści o zlocie w Piekarach dajcie cynk
michal_elwuo - Sro 09 Sty, 2008

ja to mogę jeździć na wszystkie, ale jak już zrobię prawko :P bo bez to raczej nie :P
aristo89 - Sob 26 Sty, 2008

Jaco napisał/a:
zapraszam na zlot do Bielska (Wapiennicy)


można wiedzieć kiedy jest ten zlot?
pozdrawiam

milowski - Sob 26 Sty, 2008

A ja zapraszam na rozpoczęcie sezonu do Częstochowy, jeszcze nie wiem kiedy dokładnie, ale wiem na pewno że w kwietniu. Zjazd jest organizowany od kilku, lat. Jest parada motocykli na Jasną Górę z górki przeprośnej (ok 10km). W obiegłym roku było kilka tysięcy motocykli z całej polski. Dodam także, że zabieramy ze sobą pluszaki dla dzieci z domów dziecka.
Grzechu16 - Sob 26 Sty, 2008

ja planuje pierwszy raz w tym roku się tam wybrac z ekipą z okolic... oOo nie wiedzialem o tych pluszakach:) dobrze wiedziec :) w takim razie do zobaczenia:P
milowski - Sob 26 Sty, 2008

20 kwietnia 2008r. to jest data zlotu w Częstochowie, a tak było rok temu http://fotoforum.gazeta.p...26,0,2.html?v=2
TUCIO - Sob 26 Sty, 2008

no musze powiedziec że DUŻO was tam było :shock: :D
tomek_187 - Nie 27 Sty, 2008

Ja tez wybrałbym się na Jasną Górę, jeszcze gdzieś, tyle ze prawka jeszcze nie mam i nie wiem czy da rade zrobić do tego czasu... No ale coś trzeba bedzie wykombinować. Można by sobie jakies znaki specjalne wymyśleć, moze akurat ktoś na kogoś z tego forum trafi :)
Grzechu16 - Nie 27 Sty, 2008

niooo ja mysle zeby tak jakoś się ustawić wczesniej albo poprostu zwrocic uwage na jakies inne sprzety zeby sie za nimi rozgladac... tak przydalo by sie na zlotach jakies ulotki czy cos takiego dac o forum... bo na zlocie w Wapienicy na zakonczenie sezonu była MASA GSóW ;) xD ^^
michal_elwuo - Nie 27 Sty, 2008

ja to się napewno wybiorę o ile już prawko będzie ;) 20 kwietnia to powinniennem się wyrobić, o ile już wznowią egzaminy, bo teorię już 25lutego zdaję :) ja myślę że naszywki też swoje mogą zrobić :D a ustawić wcześniej też się można :D :D:D
milowski - Pon 28 Sty, 2008

Co do prawka, to powiem wam że dużo motocyklistów go nie ma :) Z naszej 20 osobowej ekipy nie miało pięcioro (w zeszłym roku). A w samej Częstochowie podczas zjazdu nikt was nie sprawdzi, no chyba że w coś wjedziecie.
michal_elwuo - Pon 28 Sty, 2008

no wiem... ale ja mam daleko... jeszcze nie mam 18nastki, póki co 90% kasy rodzice na moto pozyczyli.... troszkę inna sytuacja.. nawet oni się będą pruli... zatrzymać mnie nie zatrzymają, ale po co robić sobie lipę i się narażać, jeżeli mogę zrobić to prawko? już niedługo będzie więc luzik ;)
Cezarek - Pią 15 Lut, 2008

Do Częstochowy nie mamy aż tak daleko;] Więc postaram się pojawić jeśli będzie jakiś kompan podróży;] Bo samemu to trochę strach, zwłaszcza że dopiero zaczynam tą przygodę;]
Miejmy nadzieję że się spotkamy....

RONI:) - Pią 15 Lut, 2008

jak będe miał czas to może sie wybiore ale jeszcze nie wiem :roll:
leon - Pią 15 Lut, 2008

Częstochowa mówicie? Do 20 kwietnia jeszcze sporo czasu, ale wydaje mi się że mógłbym się wybrać.
Kopernik - Pią 15 Lut, 2008

ja sie ne pewno wybiore bo daleko nie bede miał :) do 20 kwietnia jest jeszcze duzo czasu to licze ze prawko sie zrobi bez problemu.
Robi28 - Sob 16 Lut, 2008

ja chyba tez dam rade mam nie daleko max 1 h , mozna by sie umówić i pojechac grupą ja mam blisko do chłopaków z Bytomia
leon - Nie 17 Lut, 2008

Robi28 napisał/a:
... mozna by sie umówić i pojechac grupą ja mam blisko do chłopaków z Bytomia


Wiadomo! Tyle że umawiać to będziemy się dopiero na powiedzmy tydzień przed wyjazdem, bo teraz to sam nie jestem jeszcze na 100% pewny czy pojadę. Ale myślę, że się uda - i też bym jechał w pobliżu Bytomia

radecki6 - Nie 17 Lut, 2008

Witajcie!

Jeśli chodzi o wyjazd do Częstochowy to i ja bym się chętnie wybrał, w tamtym sezonie zacząłem w czerwcu, więc się nie udało:/ Nie wiem tylko skąd bym jechał, bo będę albo w krk albo we wroc. Pozdrawiam

leon - Pon 18 Lut, 2008

No to czy z Wrocławia, czy z Krakowa, to i tak przez Katowice lecisz. Jak coś to ja startuję z Krakowa, to możemy śmignąć razem.
radecki6 - Pon 18 Lut, 2008

Super! W dwójkę raźniej :D Mamy jeszcze czas, więc w sprawie szczegółów to się jeszcze zgadamy:) Coś śnieg we wrocku zaczyna sypać :/
leon - Nie 24 Lut, 2008

No to ja mogę powiedzieć, że sezon już rozpocząłem! Jak tylko rano zobaczyłem warunki meteo - ponad 10 stopni, słoneczko, lekki całkiem znośny wiaterek, to od razu wiedziałem, że jadę. Nie wiedziałem tylko w którą stronę. Cel wyklarował się sam jak dojechałem na południową wylotówkę z Krakowa :twisted:

Prawie jak Alpy :D


U celu - Zakopane wita!


Giewont


Śniegu tam mieli sporo


W górę i w dół - jak im się tak chce :D


Droga powrotna - przystanek, zapomniałbym kupić oscypka.




Jednego sobie przywiozłem


To był piękny dzień. Na budziku przybyło prawie 300km.

Snajper - Nie 24 Lut, 2008

A ja chciałbym Ci jeszcze raz pogratulować motorka. Wygląda PRZEŚLICZNIE! Mnie przybyło 100km :D
Grzechu16 - Nie 24 Lut, 2008

mnie 150 musze sie pochwalic hehe :) ^^
kikon18 - Nie 24 Lut, 2008

mi 120 :D ale pogada była piekna dziś nie ma co jak na luty :) Tylko ten wiatr na odcinkach gdzie nie było domów to musiałem sie ostro przechulac żebym nie poleciał na przeciwny pas. Jutro mi przyjdzie szybka to zobacze czy komfort jazdy się poprawi :)
leon - Nie 24 Lut, 2008

Snajper napisał/a:
A ja chciałbym Ci jeszcze raz pogratulować motorka. Wygląda PRZEŚLICZNIE! Mnie przybyło 100km :D


"No, mnie też się podoba!" Zawsze chciałem to powiedzieć (napisać). Kojarzycie ten tekst? Młode wilki część pierwsza - kultowy film, przynajmniej dla sporej części mojego pokolenia. Gość śmigał na Ninji z tego co pamiętam.

Grzechu16 napisał/a:
mnie 150 musze sie pochwalic hehe :) ^^


100, 150, 300, to dopiero początek sezonu. Czekajcie na lato - tam dopiero będą cyferki po takiej niedzieli lub weekendzie pojawi się 500, 600, 700, itd.

A swoją drogą sezon zapowiada się nieźle. Dziś w pierwszy naprawdę ciepły dzień na południu Polski mijałem tyle motorków, że aż ręka od pozdrawiania boli.

Grzechu16 - Nie 24 Lut, 2008

leon napisał/a:
A swoją drogą sezon zapowiada się nieźle. Dziś w pierwszy naprawdę ciepły dzień na południu Polski mijałem tyle motorków, że aż ręka od pozdrawiania boli.


oj tak bylo troche motocykli na drogach heh xD tak z kolegami sie smialismy ze tak ich przybywa ze trzeba bedzie sobie taka sztuczna reke sprawić zeby caly czas machała hehe ;) :):)

leon - Sob 12 Kwi, 2008

No i Kraków ma już za sobą oficjalne rozpoczęcie sezonu. Zaliczyłem co prawda tylko przejazd z Krakowa do Mnikowa gdzie odbywała się cała impreza, ale i tak długo będę to wspominał. Jazda w grupie ponad 1000 motocykli (info TVP Kraków) to naprawdę niezłe przeżycie. Zabawa pewnie trwa tam dalej . Ja niestety po dotarciu na miejsce, musiałem grzać z powrotem do pracy - spóźniłem się tylko dwie godziny :-) .

Tu jest kilka fotek. Zapisujecie link, tak jak by to było zdjęcie - pewnie część o tym wie, ale ja np miałem z tym problem ;-)

http://www.honda-cbr.pl/u..._12.04.2008.zip

pootietang - Sob 12 Kwi, 2008

coś nie chodzi ten link
leon - Sob 12 Kwi, 2008

No dupa dziś ze zdjęć. Postaram się je wrzucić jutro, a na razie musi wystarczyć Kronika Krakowska. Reportaż niestety na końcu - ładowanie trochę trwało, przynajmniej u mnie.

http://ww6.tvp.pl/6272,20080412695074.strona

leon - Pon 14 Kwi, 2008

No z tamtymi zdjęciami to lipa - coś musi być dopisane do czegoś żeby to udostępnić komuś przez kogoś :-) i w ogóle mniejsza z tym. Tu wrzucam parę z przejazdu przez Kraków, jak coś to jeszcze coś jutro dołożę z samej imprezy.










Yarccom - Pon 14 Kwi, 2008

niezła fazka tyle moto
w szczecinie oprócz WOSP nie słyszałem o zadnej takiej wielkiej paradzie

z drugiej strony rozpoczecia w naszym województwie z reguły w pasie nadmorskim są

Plaster - Pon 14 Kwi, 2008

"No, mnie też się podoba!" Zawsze chciałem to powiedzieć (napisać). Kojarzycie ten tekst? Młode wilki część pierwsza - kultowy film, przynajmniej dla sporej części mojego pokolenia. Gość śmigał na Ninji z tego co pamiętam.



leon kojarze ten tekst i lubie ten film mam do niego sentyment spoko przypomniec sobie takie teksty 8)

Grzechu16 - Pon 14 Kwi, 2008

bardzo ładna grupka ;)
leon - Czw 17 Kwi, 2008

He, he! Jestem na You Tube.

http://pl.youtube.com/watch?v=n5RXoEyBHig

Tu jest filmik z przejazdu prze Kraków. Jak ktoś się nudzi i chce sobie pooglądać więcej, to niech wpisze Mników 2008.

Koger - Czw 17 Kwi, 2008

leon napisał/a:
He, he! Jestem na You Tube.


Znaczy gdzie? Mogłeś czas z video podać ;) Upatrzyłem F-ke podobną do Twojej na 1:55, ale gościu ma biały kask - czy to może Ty tak wyglądasz z podniesioną szczęką?

Grzechu16 - Czw 17 Kwi, 2008

Leonie w której to minucie bo mnie oczy bolą od wpatrywania się xD
leon - Czw 17 Kwi, 2008

Kurde, mogłem zrobić konkurs - kto pierwszy mnie wypatrzy dostaje piwo. Jestem: raz właśnie w 1:55 , i drugi raz przy 3:07. Filmik trochę słaby, ale idzie rozpoznać moją F-kę i mnie ;-) Jechałem z podniesioną szczęką.

Do dwóch tygodni mają się pojawić lepsze filmiki, to jak coś to zapodam linka.

Grzechu16 - Czw 17 Kwi, 2008

ok 1:30 mignęłą mi też chyba f-ka ;)
no no szykownie sobie Leonie na gumie tam śmigasz hehe xD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group