.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

pomorskie (G) - Środowy Spocik

groszek - Pon 20 Kwi, 2009
Temat postu: Środowy Spocik
Hej ktoś się pisze na spot w Brzeźnie w środę o 18???
rastaman - Pon 20 Kwi, 2009

ze mną w tygodniu to raczej ciężko :( Praca, żonka, córcia.... :]
g.dariusz - Wto 21 Kwi, 2009

To tak jak u mnie( raczej wikend) z tym ze córcia ma 9 miesięcy a u Ciebie :D
rastaman - Wto 21 Kwi, 2009

g.dariusz napisał/a:
To tak jak u mnie( raczej wikend) z tym ze córcia ma 9 miesięcy a u Ciebie :D


moja skończyła niedawno 4 :) Duża panienka :)

midd - Sro 22 Kwi, 2009

18 dzisiaj, a gdzie dokładniej ?
marcin3miasto - Pią 23 Kwi, 2010

Moze wznowic by te "srodowe" spoty nie koniecznie w srode :) jezdzac po gdyni widuje sporo gs-ow ale niestety przemykaja pojedynczo moze jakies wspolne latanie spotkanie co wy na to czy raczej nie spotka sie ten pomysl z zainteresowaniem i aprobata ??
Special - Pią 23 Kwi, 2010

Jestem za!
g.dariusz - Pią 23 Kwi, 2010

Witam mozna było by sie spyknac kiedy,
tylko trza ustalic termin :hyhy: pozd

Special - Pią 23 Kwi, 2010

g.dariusz napisał/a:
Witam mozna było by sie spyknac kiedy,
tylko trza ustalic termin :hyhy: pozd



noo termin chyba juz mamy??

groszek - Pią 23 Kwi, 2010

marcin3miasto napisał/a:
Moze wznowic by te "srodowe" spoty nie koniecznie w srode :)


Środa to termin spotykania się wszystkich motocyklistów na parkingu w Brzeźnie i raczej nie jesteśmy w stanie tego zmienić ale osobiście nie widzę żadnego problemu wyznaczenia jakiegoś terminu tylko dla GS-owców. Mieć tylko nadzieję, że będą się w ów terminie pojawiać jakieś maszyny... :cwaniak:

Special - Pią 23 Kwi, 2010

Ja jestem otwarty na propozycje:)
marcin3miasto - Pią 23 Kwi, 2010

Moje zdanie jest takie ze jezeli zbierze sie grupa przewodnia ktora bedzie w wiekszym lub mniejszym stopniu przestrzegac terminow spotkan to reszta ludzi sama bedzie do nich dolaczac chociazby z samej ciekawosci co sie tam dzieje a pozatym mielibysmy czat na zywo
groszek - Pią 23 Kwi, 2010

Możemy zrobić próbny termin i zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Special - Sob 24 Kwi, 2010

jakies propozycje?
CZOKO - Sob 24 Kwi, 2010

groszek napisał/a:
Możemy zrobić próbny termin i zobaczymy co z tego wyjdzie :)


Groszek będziesz w Pelplinie? Bo obejrzałbym twojego GS-a.

marcin3miasto - Nie 25 Kwi, 2010

moze wtorek o 1900 lub 2000 przy Chilly Willy (stara bacowka) Gdansk ul. Jantarowa 16 obok jest spory parking ?
Special - Pon 26 Kwi, 2010

mysle ze 20 to odpowiednia godzina??????
kruk - Pon 26 Kwi, 2010

marcin3miasto napisał/a:
z samej ciekawosci co sie tam dzieje

No a co tam się właściwie dzieje? :)

marcin3miasto - Pon 26 Kwi, 2010

W sumie jeszcze nic. Mysle ze sami mozemy okreslic co bedziemy robic jak juz sie spotkamy jakies wspolne latanie ... lub co komu przyjdzie do glowy chodzi mi o to aby posiadacze gs-ow z 3miasta poznali sie bo z tego co widze jest nas sporo i tyle, jezeli wiekszosc miala by ochote na takie atrakcje raz w tygodniu (dzien i miejsce tez mozna zmienic) to czemu nie.
Special - Wto 27 Kwi, 2010

ja w ten wtorek odpadam bo walcze ze sprzegielkiem rozrusznika:)
marcin3miasto - Wto 27 Kwi, 2010

ja wlasnie tez zaczynam dzialac ze sprzegielkiem ciezko jest ? czy jak sie rozkreci pokrywe to wszystko wypada ? :D
Special - Wto 27 Kwi, 2010

klucz 22 bardzo plaski nawet do przeszlifowania u mnie 17 nasadka no i sciagacz bo bez tego nic nie zrobisz
powodzenia:)

marcin3miasto - Wto 27 Kwi, 2010

powiedz jaka ma byc sruba sciagajaca bo nie moge dopasowac nic mam 14 z drobnym gwintem ale nie daje rady wkrecic
Special - Wto 27 Kwi, 2010

a sroba od magneta sie nie nadaje? tylko trzeba jakas tylejke przed sroba zastosowac zeby dzialala jak sciagacz czyli sroba naciska na tulejke co powoduje zejscie magneta.
ja zadnych luzow przed zdjeciem magneta nie znalazlem i zastanawiam sie czy je sciagac.pozdro

Special - Wto 27 Kwi, 2010

zapraszam na ten link http://forum.gs500.pl/vie...der=asc&start=0
Special - Wto 27 Kwi, 2010

juz wiem ze sroba od magneta sie nie nadaje:)
jetses pewien ze to 14 mm?

marcin3miasto - Sro 28 Kwi, 2010

widzialem ten llink juz naprawione wczoraj walczylem z tym badziewiem do polnocy u mnie sruby byly tak luzne ze wykrecilem je palcami :( zanim doszedlem do tego etapu okazalo sie ze ktos wczesniej sie tym bawil i byl gwint uszkodzony od stozka wiec musialem sam go dorobic i wtedy 1 proba za slabe wiertlo ktore peklo pozniej precik ktory sie zgial i walczylem z nim 40 min aby go wyciagnac jak juz wszystko poskladalem i wymienilem uszczelke okazalo sie ze za slabo przykrecilem magneto i sie odkrecilo potem ciekl olej pozniej znow ciekl olej potem urwalem srube ale jest ok generalnie kosztowalo mnie to sporo nerwow ale juz nie stuka :) i chodzi super dzis prawdopodobnie bede na brzeznie o 18 albo troche po
Special - Sro 28 Kwi, 2010

marcin3miasto,
Siema.
sprawdzales przed odkreceniem magneta czy masz luzy na sprzegielku?

marcin3miasto - Sro 28 Kwi, 2010

tak mialem calkiem niezle teraz chodzi az milo jest cichy ladnie mruczy cod miod i orzeszki hehe Special bedziesz dzis w brzeznie ?
Special - Sro 28 Kwi, 2010

mam rozebrane magneto wiec dzis odpada
Special - Pon 17 Maj, 2010

ktos leci w srode na Brzezno?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group