.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - Naklejki - malowanie GS500E

rastaman - Pią 17 Kwi, 2009
Temat postu: Naklejki - malowanie GS500E
Witam.
Kupiłem Suzi (rok temu) po malowaniu. Chciałbym sobie teraz wykonać lub kupić komplet naklejek na mój model. Niestety nie umiem znaleźć informacji na temat tego jakie były oryginalne malowania i naklejki w tym roczniku (2005). Czy wiecie może gdzie można takie informacje znaleźć?

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc...

PS. Wydaje mi się, że to będzie to:
http://www.scigacz.pl/zdj...ajawka.jpg.html

ale pewności nie mam :(

Liver Sausage - Pią 17 Kwi, 2009

Generalnie to wszystkie są tutaj:
http://www.suzukicycles.org/GS-series/GS500E.shtml
Oprócz 2005 właśnie :orany:

rastaman - Pią 17 Kwi, 2009

Liver Sausage napisał/a:
Oprócz 2005 właśnie :orany:


no właśnie... :(

Majic - Pią 17 Kwi, 2009

eFki, ale zawsze coś...
http://www.forum.gs500.pl...ighlight=#21535

rastaman - Pią 17 Kwi, 2009

Majic napisał/a:
eFki, ale zawsze coś...
http://www.forum.gs500.pl...ighlight=#21535


Ja już zaczynam wątpić czy w 2005 roku produkowali model E :kwasny: Chyba sprawdzę czy nie mam sfałszowanych dokumentów ;)

Pęku - Pią 17 Kwi, 2009

Nie ma co wątpić, że w 2005 były E bo sam mam wynalazek z tego roku i to właśnie w malowaniu, które wstawiłeś ze ścigacz.pl :hyhy: .
rastaman - Sob 18 Kwi, 2009

Pęku napisał/a:
Nie ma co wątpić, że w 2005 były E bo sam mam wynalazek z tego roku i to właśnie w malowaniu, które wstawiłeś ze ścigacz.pl :hyhy: .


dzięki :)

zachary - Pon 20 Kwi, 2009

Również Cię pocieszę, mój to też rocznik 2005 i identyczne malowanie.
rastaman - Pon 20 Kwi, 2009

zachary napisał/a:
Również Cię pocieszę, mój to też rocznik 2005 i identyczne malowanie.


a więc wszystko jasne :]

Dzięki Panowie

Dallas - Sro 30 Lis, 2011

a może ktoś z Was wie w takim razie co to za malowanie? rocznik 2004 a w histori modelu nie widzę go?


simin - Sro 30 Lis, 2011

Wzór malowania 2003 - do 2004 nie pasuje zadupek.



Odnośnie samej kolorystyki to nie wiem czy taka była, ale sporo zdjęć tego malowania można znaleźć więc niewykluczone że tak.

Na żadnej stronie nie mogę znaleźć oryginalnego wyglądu czarnej sztuki 2003.

Dallas - Sro 30 Lis, 2011

Zapytałem bo ja mam taki:) w dowodzie wbite że data produkcji 2004 ale w tym malowaniu ciężko znaleźć w ogóle i w dodatku 2004 już napis suzuki zmienił się na logo S. Może kwestia że lift był od któregoś tam miesiąca.

Cytat:
do 2004 nie pasuje zadupek

jak to?

simin - Sro 30 Lis, 2011



Tu masz model 2004 - co prawda F ale kolorystyka się nie różni. Jak widzisz tył zadupka jest biały.

motocykl masz po lifcie - lift był w 2001. ale często jest jako data produkcji wpisana data pierwszej rejestracji.

Ja mam w dowodzie datę 2005, a model 2004.

(...) [tu były błędne informacje]

Dallas - Sro 30 Lis, 2011

kumam, w takim razie widocznie faktycznie malowanie jest takie jak w 2003. Mój jest luty 2004 - może nowa kolorystyka była od marzec kwiecien.
studi - Sro 30 Lis, 2011

Dallas napisał/a:
Zapytałem bo ja mam taki:) w dowodzie wbite że data produkcji 2004

Kilka razy już było to poruszane na forum - jest to moto z importu a w części państw jako datę produkcji wpisują datę pierwszej rejestracji. Wśród ocenianych przed kupnem moto było juz takie cudo z wbitym rokiem produkcji 2007 a był to rok modelowy 2005 który się widocznie przestał w salonie (lub został odbudowany na plastikach 2005)

Moto jest poliftowe, lift był zrobiony w 2001 roku

simin napisał/a:
Ja mam BK4 czyli model z 2004.

W poliftowych numery VIN zaczynają się od VTT a następnie BKXXXX - numer modelowy i jest to odpowiednio
BK1111 - 2001, 2002, 2003 niezdławiony
BK3111 - 2001, 2002, 2003 zdławiony
BK4111 - 2004 -> wersja E zdławiony
BK4221 - 2004 -> wersja F zdławiony
BK2111 - 2004 -> wersja E niezdławiony
BK2123 - 2004 -> wersja F niezdławiony

Dallas - Sro 30 Lis, 2011

U mnie jest BK1111 więc wszystko już jasne. Dzięki:)
simin - Sro 30 Lis, 2011

Hmm... myślałem że w numerze VIN BK_ określa rocznik...

Z Twoich danych wynika że mam zdławionego GS'a z 2004 roku.

w przyszłym roku sprawdzę czy ktoś go odblokował :)

Sorry za podanie błędnych danych...

grzesiek4535 - Pon 19 Gru, 2011

Witam.
Czy wie ktoś gdzie można dostać takie naklejki bo nie mogę nigdzie ich znaleźć
pierwsza na wahaczu a drugie obok plakietki

demot - Pon 19 Gru, 2011

hmm... ja ich nie posiadam, po co Ci one? :)
grzesiek4535 - Pon 19 Gru, 2011

Chce żeby nie widać było tego ze po malowaniu :P
Żeby był jak oryginalnie...:)

Krt - Pon 19 Gru, 2011

może to banalnie zabrzmi, ale sprawdź allegro. I nie ma w tym żadnej złośliwości, tylko jakiś miesiąc-dwa temu szukając innych części, natrafiłem na ofertę naklejek na plastiki+ naklejki na ramę itd.

Czy to moralne czy nie to inna sprawa. Bo wnioskuje, że pod handel :D

grzesiek4535 - Pon 19 Gru, 2011

Nom xD
pierwsze co to szukałem na allegro :P ale poszukam pewnie jeszcze...
Sa naklejki na bak na boczki i takie ostrzegawcze na bak kolo wlewu a tych nie ma :(

grzesiek4535 - Sro 21 Gru, 2011

Jak by ktoś był chętny na takie naklejki to piszcie na gg bo znalazłem gościa co może zrobić ;)
szaber - Sro 04 Kwi, 2012

Odgrzewam kotleta!!

Szukam strony, źródła, gdzie można podbrać dobrej jakości wzory naklejek i wszelkich upiekszaczy na GS500. Wujek google już był pytany i małomówny (może złą frazę wpisywałem), więc darujcie sobie teksty typu "poszukaj sobie... ble ble"

Machu - Sro 04 Kwi, 2012

szaber napisał/a:
Odgrzewam kotleta!!

Szukam strony, źródła, gdzie można podbrać dobrej jakości wzory naklejek i wszelkich upiekszaczy na GS500. Wujek google już był pytany i małomówny (może złą frazę wpisywałem), więc darujcie sobie teksty typu "poszukaj sobie... ble ble"


Jeżeli szukasz wzorów do pobrania i wydrukowania 1:1 to możesz mieć problem jakkolwiek wymiary są do sprawdzenia. Możesz również spróbować się odezwać do którejś z firm sprzedawcy który ma w swojej ofercie wzory naklejek do GS500 w oryginalnych rozmiarach. Jak googlałem swego czasu było tego mnóstwo.

Kolorystykę z kodami kolorów znajdziesz na forum. Jeżeli szukasz naklejek do konkretnego modelu to fajnie jakbyś podał rocznik.

szaber - Sro 04 Kwi, 2012

Machu napisał/a:
szaber napisał/a:
Odgrzewam kotleta!!

Szukam strony, źródła, gdzie można podbrać dobrej jakości wzory naklejek i wszelkich upiekszaczy na GS500. Wujek google już był pytany i małomówny (może złą frazę wpisywałem), więc darujcie sobie teksty typu "poszukaj sobie... ble ble"


Jeżeli szukasz wzorów do pobrania i wydrukowania 1:1 to możesz mieć problem jakkolwiek wymiary są do sprawdzenia. Możesz również spróbować się odezwać do którejś z firm sprzedawcy który ma w swojej ofercie wzory naklejek do GS500 w oryginalnych rozmiarach. Jak googlałem swego czasu było tego mnóstwo.

Kolorystykę z kodami kolorów znajdziesz na forum. Jeżeli szukasz naklejek do konkretnego modelu to fajnie jakbyś podał rocznik.


Rocznik 1991.

Co do wymiarów to nie koniecznie muszą być 1:1, bo będę sam drukował, więc wczesniej musze przerobić obrazy do Corela na wektory, ale dziękuję za poradę i oczekuję kolejnych.

grzesiek4535 - Sro 04 Kwi, 2012

Ja swegoczasu na tej stronie kiedyś znalazłem wektorowe oryginalne znaczki do suzuki do corel

http://www.brandsoftheworld.com/search/logo/suzuki

claudii - Nie 11 Sie, 2013

Czy może ktoś obklejał wesję E przedliftową takimi naklejkami ? :) http://picasaweb.google.c...at=embedwebsite

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group