.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Off Topic - tematy motocyklowe - Gangi motocyklowe...

Podkopnik - Pią 03 Kwi, 2009
Temat postu: Gangi motocyklowe...
http://www.rp.pl/artykul/...m_bandytom.html

To jak zakladamy jakis gang??? :hyhy:

cosinus - Pią 03 Kwi, 2009
Temat postu: Re: Gangi motocyklowe...
Podkopnik napisał/a:


To jak zakladamy jakis gang??? :hyhy:


Żarty żartami, ale przy jakiś zakupach ustawiam swój image nie wyłącznie na czarno.
Np kurtka z kolorem.

Nie wiem zostanę gangsterem czy nie ... who knows

Waffen99 - Sob 04 Kwi, 2009

To zwykli bandyci tyle ze jada na moto.
kukaszr - Sob 04 Kwi, 2009

gangi chopperowcó to jest to :D

heh w poznaniu na ulicy czechosłowackiej jest klub motocyklowy "hundred (?)" (jakoś podobinie):D i też wielu z ich członków wyglada jak by miało nie za czystą przeszłość :D

Zechowany - Sob 04 Kwi, 2009

Najwiekszym gangiem w polsce jest "Gremium" czy jakos tak. Wchlaniaja inne kluby itd to bandyci wozacy w sakwach lancuchy motocyklowe z nakreconymi srubami. Jak im sie nie spodobasz to ci go wrzuca w kolo :/ Oni maja malo wspolnego z motocyklistami !!
Plaster - Wto 07 Kwi, 2009

Zechowany napisał/a:
Najwiekszym gangiem w polsce jest "Gremium" czy jakos tak. Wchlaniaja inne kluby itd to bandyci wozacy w sakwach lancuchy motocyklowe z nakreconymi srubami. Jak im sie nie spodobasz to ci go wrzuca w kolo :/ Oni maja malo wspolnego z motocyklistami !!
O lancuchach to nic nie wiem, moze jakies szczegoly?? Wiem ze jeszcze kilka lat temu mieli w centrum Wrocka knajpe o nazwie "Easy Rider" i jeden burdel kolo basenu "Morskie Oko". Knajpa szybko padla, bo nie bylo tam duzo ludzi i za czynsz nie placili, a to drugie to nie wiem. Ale ktos kto prowadzi dom uciech musi miec znajomosci na rynku innaczej wiadomo jak jest. Generalnie trudno uogolniac, bo maja wiele odzialow w Polsce, a co za tym idzie sporo klubowiczow.
Zechowany - Sro 08 Kwi, 2009

Slyszalem wiele glosow od roznych ludzi ze ci kolesie woza w sakwach lancuchy motocyklowe z powtrecanymi srubami i jak sie nie spodoba ktos to moze dostac albo po plecach albo po samochodzie ci pocisna. Ogolnie nie chlubna opinia o gremium krazy po srodowisku motocyklistow. Choc jak w wielu przypadkach zdania sa podzielone :)
ganz - Czw 09 Kwi, 2009

A propos gangów- ciekawy pogrzeb http://www.motogen.pl/akt...klu,art285.html

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group