.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Forum - problemy z dzialaniem i propozycje zmian - Grosik na rzecz forum - nasi sponsorzy :)

leon - Czw 31 Sty, 2008
Temat postu: Grosik na rzecz forum - nasi sponsorzy :)
Uprzejmie informuję, że od dnia 10.02.2016 wszelkimi forumowymi sprawami finansowymi zajmuje się Simin. Osoby zainteresowane finansowym wspomaganiem forum proszone są o kierowanie wpłat na konto:

Andrzej Simiński
mBank: 82 1140 2004 0000 3302 6829 6181


Przy wpłacie proszę podać forumowy nick.

Tak jak poniżej napisał Grzechu – każda złotówka się liczy. Osoby wpłacające prosiłbym, aby informowały o wpłatach w niniejszym temacie. Dla wszystkich sponsorów forum WIELKIE DZIĘKI!

Jeśli ktoś chce skorzystać z dobrodziejstw nowoczesności są także gotowe płatności w postaci kodów QR


______

Grzechu16 - Czw 15 Maj, 2008
Temat postu: Grosik na rzecz forum - nasi sponsorzy :)
Witam.
Jeśli znalazł by się ktoś chętny aby wspomóc nasze forum finansowo chciałem powiedzieć że jest taka możliwość. Oczywiście nie jest to obowiązkowe ani nic tego rodzaju!!! Jak wszyscy wiemy od jakiegoś czasu jesteśmy na płatnym serwerze. Wykupienie serwera kosztowało 10zł z groszami (płatność sms). Poza tym jesli wyczerpał by nam się miesięczny transfer potrzeba by było go dokupić (3 lub 6gb) 3gb jest to koszt 8 zł (płatność przelewem). Za 40 dni będziemy musieli przedłużyć ważność naszego konta (8zł za 3 kolejne miesiące).

Te pieniądze nie idą do mojej kieszeni tylko na cele forum, oczywiście informował bym ile mamy kiedy jakieś płatności nas czekają itp. Pieniądze rzędu 50gr - 1zł na prawdę by wystarczyły, tak jak napisałem w shoutboxie jest to koszt jednej kajzerki w piekarni hehe:) pozdrawiam i dziękuję za ewentualne wpłaty.

leon - Pią 16 Maj, 2008

Grzechu możesz na mnie liczyć! Jak tylko znajdę chwilę to odpuszczę sobie tę paczkę fajek, kilka piw i skoczę na pocztę z darowizną. Aha, w jakim banku masz konto? Napisz w miarę dokładnie, bo to chyba w przekazie trzeba podać.
Yarccom - Pią 16 Maj, 2008

nie ma co byc takim skromnym

jest nas juz iluś tam każdy jak wpłaci po 5 zł nie zbiednieje a bedzie wszystko zapłacone ;)

dotyczy to tez całej rzeszy niezarejestrowanych który tylko korzystają z wiedzy forum nie dając nic od siebie :wstyd:

pootietang - Pią 16 Maj, 2008

leon napisał/a:
bo to chyba w przekazie trzeba podać.

nie trzeba, w numerze konta jest to zakodowane. musi być nazwa odbiorcy i tytuł przelewu, reszta jest opjonalna .

encierro - Pią 16 Maj, 2008

hehe mam podejrzenia, że tej kasy będzie na co najmniej rok z góry, albo lepiej:P
Grzechu16 - Pią 16 Maj, 2008

encierro napisał/a:
hehe mam podejrzenia, że tej kasy będzie na co najmniej rok z góry, albo lepiej:P

wydaje mi się że od nadmiaru nikt jeszcze nie umarł. poza tym można zapewnić na dłużej działalność forum i nie zawracać już sobie później głowy. ewentualnie przejsc na inne konto które zapewni nam większy transfer itd. (chyba że poprostu w razie potrzeby bedziemy dokupowali transferu).

Grzechu16 - Pią 16 Maj, 2008
Temat postu: Nasi sponsorzy :)
Chciałem serdecznie podziękować za wasze wpłaty na rzecz forum.
Na naszym powiedzmy forumowym koncie mamy 138zł 50gr co spokojnie starczy na bieżące potrzeby (te w najbliższej przyszłości)

Wydaje mi się że należało by wyróżnić naszych sponsorów:
- Majic
- JANKEES
- HUBERTGONTARZ
- LEMON
- POOTIE
- ENCIERRO
- HELL
- KOGER
- SZEF_FF
- GSADMIRER
- KOMAR
- ANDREW
- YARCCOM
- LEON
- CZOKO
- KYU
- MAKSA
- PĘKU


będę informował oczywiście co i za ile kupujemy. przy zwiększającej się liczbie użytkowników i będziemy mogli pomyśleć nad przejściem na to większe konto które zwiększy nam transfer i miejsce dyskowe. (oczywiscie nic na forum pod wzgledem treści/oprawy graficznej się nie zmieni).

JESZCZE RAZ DUŻE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH !

pootietang - Pią 16 Maj, 2008

Grzechu16 napisał/a:
oczywiscie nic na forum pod wzgledem treści/oprawy graficznej się nie zmieni


no chyba że na lepsze ;)

hubertgontarz - Sob 17 Maj, 2008

czemu niektórzy są małymi a niektórzy dużymi? Wiem że ja i Lemon mało wpłaciliśmy ale ja też chce być cały duży.
Lemon - Sob 17 Maj, 2008

hubertgontarz napisał/a:
ja też chce być cały duży.

:rotfl:

pij mleko- będziesz wielki!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Grzechu16 - Nie 18 Maj, 2008

przepraszam koledzy przekopiowałem poprostu nicki z tytułu przelewu ! już poprawiłem :D wszyscy jesteśmy równy :D hehe :)
pozdrawiam

Majic - Nie 18 Maj, 2008

ja tam wolałbym z małych :P
dogodzisz każdemu ? :D

Grzechu16 - Nie 18 Maj, 2008

Majic napisał/a:
ja tam wolałbym z małych :P
dogodzisz każdemu ? :D

proszę bardzo:)

Miło mi poinformować że nasz kolega Encierro wpłacił na nasze forumowe konto 10zł, serdecznie dziękujemy !! ! :)

hubertgontarz - Nie 18 Maj, 2008

każdemu trzeba dogodzić.
Myślę że w miarę rozrastania forum, spokojnie można przejść na większy transfer.
Myślę że z finansami nie będzie problemu.

Grzechu16 - Nie 18 Maj, 2008

Też mi się tak wydaje:) Teraz ta kwota którą mamy spokojnie starczy na opłacenie kilku miesięcy, ewentualnie na dokupienie jakiegoś transferu jeśli by trzeba było. Chyba że podejmiemy decyzję od razu o przejściu na większe konto. Zobaczymy po pewnym czasie. Póki co to wszyscy macie punkcik w rubryce "Pomógł" - za wspieranie forum :) pozdrawiam !
hubertgontarz - Pon 19 Maj, 2008

jestem za stopniowym przejściem, poczekajmy aż na nowo będzie trzeba wykupić serwer, zobaczysz Grzechu jak z transferem i podejmiesz decyzję.
Grzechu16 - Pon 19 Maj, 2008

DZIĘKUJEMY ZA WPŁATY:
-Hell
-SZEF-FF
-KOGER (tytuł przelewu: ZA TRANSFER CO GO DO KOŃCA ROKU ZUŻYJE ;) ) hehe :D


Strasznie się cieszę że ten pomysł ze "wspólną skarbonką na rzecz forum" spotkał się z takim odzewem z waszej strony, przez to mamy naprawdę duże możliwości co do możliwości wykupienia nowego konta i co nam się tylko zamarzy :) Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim!

MAMY JUŻ KWOTĘ 52,50 zł !! !

leon - Pon 19 Maj, 2008

Głupio mi się zaczyna robić :zawstydzony: . Ale pamiętam, tylko ten cholerny brak czasu! Doliczę sobie karne odsetki ;)
Majic - Pon 19 Maj, 2008

Leon... chillout... przecież to NIE jest obowiązkowe :) Ja w sumie wysłałem tyle, żeby mieć równo na koncie :P
Grzechu16 - Wto 20 Maj, 2008

GSadmirer dziękujemy za wpłatę ! ! !

CHCIAłEM POINFORMOWAć żE DOKUPIłEM DZISIAJ TRANSFER 3GB ZA KWOTę 8Zł - zdecydowałem się na takie działanie gdyż według obliczeń transferowych limit wyczerpał by nam się jutro/po jutrze dlatego lepiej się zabezpieczyć. dokupiony transfer przechodzi oczywiście na następny miesiąc (kasuje się za 8 dni bodajże).

Plaster - Wto 20 Maj, 2008

jeszcze troche to przegonimy Jurka Owsiaka :rotfl: :rotfl: ps. ja dokonam wplaty w sierpniu jak zawitam do mojego kraju :)
KomaR - Pią 23 Maj, 2008

To i ja swoje 2 grosze dorzucę :padam:
Grzechu16 - Pią 23 Maj, 2008

Kolejne podziękowania dla Komara za duże wsparcie na rzecz naszego skromnego forum !! !

zastanawiam się czy nie zdecydować się na przejście na większe konto? chyba że będziemy coś w sprawie tego gs500.pl czy coś takiego kombinować i na to fundusze zostawimy?

KomaR - Pią 23 Maj, 2008

:]
jankees - Pią 23 Maj, 2008

Grzechu16 napisał/a:
Póki co to wszyscy macie punkcik w rubryce "Pomógł" - za wspieranie forum :) pozdrawiam !

Obiecanki cacanki a ja nie mam. :(

KomaR - Pią 23 Maj, 2008

:) no kolega ma racje :)
Grzechu16 - Pią 23 Maj, 2008

przepraszam już się poprawiłem - nie miałeś przez to że nie napisałeś w tym temacie jeszcze posta i zapomniałem Ci punkcik dać .
hubertgontarz - Sob 24 Maj, 2008

Będziemy Grzechu robić tak jak na gg pisaliśmy.
Tylko poczekaj do 20-stego czerwca, po sesji będę ja i kolega miał czas.

Wtedy po prostu przeniesiemy forum GS-a na serwer kolegi i adres: forum.gs500.pl

Grzechu16 - Pią 30 Maj, 2008

ANDREW wsparł nas kwotą 10zł - dziękujemy serdecznie!
Mamy jeszcze 28 dni ważne konto potem trzeba będzie przedłużyć, poza tym mamy mniejsze zużycie transferu niż w pierwszym miesiącu po przenosinach, także jest dobrze !:)
pozdrawiam

Inku - Pon 02 Cze, 2008

Nie podoba mi się podawanie kwot, przy ofiarodawcach. Stwarza to pewnego rodzaju presję. Według mnie to nieistotne jaką kwotą wspomógł. Ważne, że wspomógł. Każdy daje tyle ile może. A tak może wyjść z założenia, że pomógłbym ale 1zł czy 2zł to obciach bo inni dają więcej; dużo więcej.
pootietang - Pon 02 Cze, 2008

o rety :zdziwko: grzechu weź mnie wymaż normalnie z tego działu bo normalnie nie mogę :znudzony: nie ważne ile kto daje, liczy się gest i fakt że chcemy żeby forum było i było i było coraz lepsze. jednym przeszkadza że nie są wyróżnieni, innym że kwoty są podawane ;) jak tu dogodzić wszystkim?? ( z tym wymazaniem to nie dżołk )
Grzechu16 - Pon 02 Cze, 2008

Nie no panowie racja nie ma co eksponować tego kto ile dał. Ja mam na kompie te wpłaty poszczególnych userów a stan ogólny konta zawsze będę uaktualniał i pisał na co idzie kasa. pozdrawiam
Yarccom - Pon 02 Cze, 2008

moze zróbmy inaczej

jeden topic zablokowany w którym pisze tylko Grzechu
pisze kto wpłacił i pisze ogólna kwote jaką mamy na koncie
jednocześnie pisze na co je wydaje

np wpłacili
x
y
z itp

mamy: 125 zł
wydaliśmy:
50 na serwer
20 na domene
10 na gume do żucia ;)
zostało 45 zł

GSadmirer - Pon 02 Cze, 2008

@Inku
ło Boze ty to masz problemy..

ale widze ze zostalo przeforsowane :|

nevermind

leon - Pon 02 Cze, 2008

Inku napisał/a:
Nie podoba mi się podawanie kwot, przy ofiarodawcach. Stwarza to pewnego rodzaju presję. Według mnie to nieistotne jaką kwotą wspomógł. Ważne, że wspomógł. Każdy daje tyle ile może. A tak może wyjść z założenia, że pomógłbym ale 1zł czy 2zł to obciach bo inni dają więcej; dużo więcej.


GSadmirer dobrze napisał: "Ty to masz problemy". Jaką presję? Ja jakoś jej nie czuję. Sam jeszcze nic nie wpłaciłem w związku z brakiem czasu i żadnej presji dotąd nie odczułem. Ale już jestem na dobrej drodze przekazałem 20zł mamie, która częściej bywa w pobliżu poczty, więc myślę że w tym tygodniu pieniążki będą u Grzecha. A 20zł planowałem od samego początku i nie zastanawiałem się po późniejszych informacjach o kwotach wpłacanych przez innych czy powinienem dać więcej czy mniej. Sam też byłem biednym studentem i rozumiem, że niektórzy mogą sobie pozwolić tylko na mniejsze wpłaty.

A idąc twoim tokiem myślenia, to nie podoba mi się podawanie nick'ów osób które już wpłaciły. Wywiera to na mnie presję, że tyle osób już zapłaciło, a ja nie ;)

Poza tym podanie kwot przy nicku + pomysł Yarccoma (który bardzo mi się podoba) daje jakby nie było każdemu userowi możliwość kontroli tego ile wpłynęło i ile wydano. A tak, to nikt nie będzie wiedział ile forumowych pieniędzy w rzeczywistości było. Sorry Grzechu - nie podejrzewam Cię o żadne defraudacje ;)

Grzechu16 - Wto 03 Cze, 2008

Defraudacje? to na pewno nie na naszym forum Leonie :)
Żadne pieniądze wpłacone na rzecz konta nie rozejdą się na INNE CELE, jestem wdzięczny za wszystkie wpłaty bez względu na kwoty, gdyż nie musimy się martwić o istnienie forum.

Grzechu16 - Wto 03 Cze, 2008

Yarccom bardzo dziękujemy za wpłatę ! ! ! plus dla Ciebie :)
Inku - Sro 04 Cze, 2008

Ludziska nie podniecajcie się za bardzo. To tylko moje zdanie i nie musicie się ze mną zgadzać.
Andrew - Czw 05 Cze, 2008

Grzechu16 napisał/a:
przepraszam już się poprawiłem - nie miałeś przez to że nie napisałeś w tym temacie jeszcze posta i zapomniałem Ci punkcik dać .


To ja tez cosik napisze, zeby sie tu pojawic i punkcika wychaczyc :rotfl:

Koger - Czw 05 Cze, 2008

To i ja przy okazji, będę mógł się szczycić podpisem Pomógł: ;)
Grzechu16 - Czw 05 Cze, 2008

bardzo proszę punkty przyznane :)
Grzechu16 - Sob 07 Cze, 2008

LEONIE DZIĘKUJEMY ZA WPŁATĘ !! !! 20zł +
leon - Sob 07 Cze, 2008

Nie ma sprawy! :) Już zaczynałem się martwić - długo te przelewy lecą ;)
Yarccom - Sro 25 Cze, 2008

i co koniec wpłat :]
Grzechu16 - Sro 25 Cze, 2008

Yarccom dobrze, że odświeżyłeś temat. Miałem napisać że w poprzednim miesiącu dokupiłem 3gb transferu bo już się nam skończył, czego skutkiem była blokada forum , w tym miesiącu dokupiłem od razu 6gb transferu. żeby starczyło nam na dłużej i nie było po raz trzeci sytuacji że nie można wejść na forum... Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości mogę pokazać potwierdzenia przelewów z mojego konta, żeby nie było wątpliwości, proszę pisać jak jest ktoś chętny je zobaczyć.

A teraz WAŻNA SPRAWA !
w piątek kończy nam się ważność konta i mamy dwie opcje, albo dokupimy aktywność na kolejne dwa miesiące i będziemy dokupować kończący nam się często transfer albo przejdziemy na większe konto. Teraz płacimy 8zł za 2 miesiące aktywności, a na większym koncie bedziemy płacić 8 zł ale za miesiąc aktywności, będziemy mieli transfer wyższy o 4 Gb . Co wy na to ? proszę o zabranie zdania bo to ważna sprawa a konto nam blokują w piątek !! !

Yarccom - Sro 25 Cze, 2008

a wiesz ile zużywamy transferu miesiecznie teraz ?

załózmy że 10 GB to wg mnie nalezy wykupic profilaktycznie 12 zeby te 10-20 % było w zapasie tym bardziej że forum sie rozrasta a nowych uzytkownikow przybywa

no i jednak na maxa trzeba ograniczyć wielkosć avatarów :|

Grzechu16 - Sro 25 Cze, 2008

co do zużywanego transferu: "Dzienny transfer WWW z bieżącego okresu rozliczeniowego wynosi 404.74 MB"
Shadow - Sro 25 Cze, 2008

no to z 15 GB na miesiac needujemy.... qrde chlopaki ja poki co jescze nic nie zarabiam ale jak wroce z anglii z pracy i bede juz po kupnie moto i innych tam to przesle wam grosza :D poki co to avatara nie mam :hyhy:
Wilku86 - Czw 26 Cze, 2008

dajcie numer konta to z chęcią coś wyśle, mam zamiar niedługo kupić GSa to i na forum będę częstym gościem
Grzechu16 - Czw 26 Cze, 2008

http://gs500.boo.pl/viewtopic.php?t=1267 Tutaj masz temat gdzie jest podany numer konta i inne informacje.
Grzechu16 - Pią 04 Lip, 2008

FighteR-600 podziękowania za wpłatę na rzecz forum !! ! :padam: dopisuję już do naszego konta... machnij tutaj jakiegoś posta żeby można było plusika symbolicznie postawić :) pozdrawiam
FighteR-600 - Pią 04 Lip, 2008

Spoko, korzystam to i płace...
Grzechu16 - Nie 27 Lip, 2008

Dostaliśmy ostatnio duże wsparcie dla naszego forum, CZOKO dziękujemy za "grosik" na rzecz forum!
dopisujemy 30zł na nasze konto

Grzechu16 - Wto 29 Lip, 2008

przedłużyłem konto na miesiąc bo dzisiaj kończyła nam się ważność, według cennika boo.pl - 8zł.
Yarccom - Wto 29 Lip, 2008

a nie lepiej wykupić od razu na rok i nie cykac co miesiąc ?

kasa niby jest :niepewny:

Grzechu16 - Wto 29 Lip, 2008

można i tak, skoro chcecie moge wykupić na kilka miesięcy w przód.
Yarccom - Wto 29 Lip, 2008

no chyba że za miesiąc po zlocie kasujemy forum :P
Grzechu16 - Wto 29 Lip, 2008

Yarccom napisał/a:
no chyba że za miesiąc po zlocie kasujemy forum :P

to taki żarcik na poprawę humoru ? :D

GSadmirer - Sro 30 Lip, 2008

ja jestem za, a nawet przeciw :hyhy:
kyu - Sro 30 Lip, 2008

to i ja się dorzucę do kapelusza ;)

Przelew już poszedł więc lada dzień powinien być :)

arek_b - Czw 07 Sie, 2008

Wątek nieco zapomniany, ale nadal jestem w stanie zaoferować darmowy hosting na swoich serwerach :) -> http://gs500.boo.pl/viewtopic.php?t=1585
Grzechu16 - Pon 11 Sie, 2008

KYU dziękujemy za wpłatę (30zł) i przepraszam za takie opóźnienia z informacją tutaj ale dawno nie zaglądałem na konto1.
Plaster - Sob 30 Sie, 2008

ja tez dorzucilem swoja cegielke :)
ps. grzechu sprawdz czy doszlo bo roznie z tym bywa. pozdro!

Grzechu16 - Sob 30 Sie, 2008

Plaster teraz sprawdziłem i na razie nie ma przelewu. Jutro rano napiszę info bo pewnie dojdzie już:) pozdrawiam
Grzechu16 - Wto 02 Wrz, 2008

Nie było tam nicka ale to pewnie Plaster :) 10zł + (miesiąc aktywności) :)
robertgs500 - Czw 22 Sty, 2009

na mnie też możecie liczyć
Hubix - Czw 22 Sty, 2009

Witam, również się dorzucę.
maksa - Pią 23 Sty, 2009

a ja właśnie to zrobiłam :)

;) ;) ;) ;) ;)

maksa - Pią 23 Sty, 2009

i ja sie dorzuciłam , mam nadzieje ze choć troche pomoge :)
Grzechu16 - Sob 24 Sty, 2009

Maksa bardzo dziękujemy za wpłatę ;) Można powiedzieć, że jeden miesiąc dłużej nasze forum pociągnie dzięki Tobie :)
Pęku - Czw 29 Sty, 2009

Tyle co mogłem to dorzuciłem do wspólnego garnka :)
Grzechu16 - Nie 01 Lut, 2009

Pęku również dostaje "plusa" i wielkie podziękowania za finansowe wspomaganie forum !
Hubix - Czw 05 Lut, 2009

Poszedł przelew z mojej strony.
Grzechu16 - Sob 07 Lut, 2009

Hubix napisał/a:
Poszedł przelew z mojej strony.

Jutro sprawdzę i uzupełnię stan konta bo dzisiaj troszkę czasu nie mam.

Tomek - Czw 12 Lut, 2009

I ja dorzuciłem grosik do wspólnego kociołka.
pigmej1971 - Sob 14 Lut, 2009

Ja z żoną (claudia1971) też. :)
Hubix - Czw 26 Lut, 2009

Grzechu16 napisał/a:
Hubix napisał/a:
Poszedł przelew z mojej strony.

Jutro sprawdzę i uzupełnię stan konta bo dzisiaj troszkę czasu nie mam.



Sprawdziłeś ? :>

Liver Sausage - Czw 26 Lut, 2009

Jak wszyscy to wszyscy, też troszkę dorzuciłem ;)
andrzej - Pią 27 Lut, 2009

Witam również chcę wpłacić pare złoty, czy mógłbym prosić o dane potrzebne do dokonania wpłaty. Ten link który podałeś GRZECHU 16 coś nie działa :zalamany: :)
Liver Sausage - Pią 27 Lut, 2009

Masz na początku dane i numer konta, w pierwszym poście.
andrzej - Pon 23 Mar, 2009

Witam poszło w piątek 20.03.09 pocztą mam nadzieję że dotrze. :hyhy: :)
pigmej1971 - Wto 24 Mar, 2009

Delikatnie zapytam: Grzechu 16, czy odemnie kasa dotarła? Nie chodzi mi o wpis pomógł itd
Grzechu16 - Sro 25 Mar, 2009

Przepraszam, ale przez maturę nie mam na nic czasu. Już uaktualniam stan konta i sponsorów.

-LIVER SAUSAGE
-NEFLIGS
-PIGMEJ1971;CLAUDIA1971
-HUBIX
-TORA
-ANDRZEJ
-TOMEK


Serdecznie dziękujemy! :)

Tomek - Sro 25 Mar, 2009

Czyżby moja wpłata nie dotarła na konto ? Wpłaciłem 12 lutego !
leon - Sro 25 Mar, 2009

Wysłałem info do Grzecha. Ma to sprawdzić i dać znać czy przelew dotarł.
Grzechu16 - Sro 25 Mar, 2009

Tomek napisał/a:
Czyżby moja wpłata nie dotarła na konto ? Wpłaciłem 12 lutego !

Gdzie się człowiek spieszy, tam diabeł się cieszy. Przepraszam za moje niedopatrzenie. pozdrawiam i oczywiście dziękujemy za wpłatę !

Hubix - Sro 25 Mar, 2009

Ok, ciesze się ,że mogłem pomóc.

pzdr

Grzechu16 - Czw 02 Kwi, 2009

-PAWEŁ, dziękujemy za wpłatę. Napisz w tym temacie jeden post, żeby można było przyznać punkcik :)
_Malin_ - Pią 03 Kwi, 2009

I ja przelałem grosik:)
leon - Sob 04 Kwi, 2009

UWAGA! Zmiana danych dotyczących „forumowego konta”!

http://forum.gs500.pl/vie...der=asc&start=0

zachary - Pon 06 Kwi, 2009

Malżonka miala co prawda mieć fachowca do strojenia pianina, już się prosi od dawna, ale co tam, przynajmniej bedzie cisza w domku :D
A tak poważnie, przelew poszedł.

st3fan - Pon 06 Kwi, 2009

leon, ja również przelałem - kasa jest od wszystkich, którzy zamawiali koszulki. Ile zostało tyle przelałem. ;)
leon - Pon 06 Kwi, 2009

OK, po pracy sprawdzę czy doszło! Dzięki! :)
zachary - Pon 06 Kwi, 2009

Przelew z zagranicy to 2-4 dni robocze, proszę o cierpliwość :)
leon - Wto 07 Kwi, 2009

Zachary spoko, z Grzechem jeszcze nie skończyliśmy załatwiać wszystkich formalności, ale wiem że jest OK i na pewno nie grożą nam w najbliższym czasie jakieś forumowo-finansowe problemy.

St3fan i wszyscy zamawiający koszulki przelew dotarł! Wielkie dzięki! :)

leon - Sro 15 Kwi, 2009

Zachary wielkie dzięki!!! Przelew dotarł! :)
leon - Sro 06 Maj, 2009

leon napisał/a:
UWAGA! Zmiana danych dotyczących „forumowego konta”!


Z Grzechem wszystko już od jakiegoś czasu pozałatwiane! Dziś znalazłem chwilę na podsumowanie tego wszystkiego. Od Grzecha otrzymałem 100zł, wcześniej przelał 50zł na konto M4T3U5Z'a (koszty związane z prowadzeniem forum i akcją przenosin na nowy serwer) . Od St3fana, Zacharego i Sebastianoji wpłynęło w sumie 135zł. Dzięki wielkie!!! Koszt przelewu z zagranicy od Zacharego 8zł biorę na siebie. Swoją drogą nie wiedziałem nawet, że coś takiego istnieje :zdziwko: .

Na naszym koncie mamy w sumie 235zł :padam: !! ! I na razie o finansowe losy forum możemy być spokojni. M4T3U5Z użycza nam serwera, a inne wydatki na razie nie są przewidywane.

st3fan - Czw 07 Maj, 2009

leon, weź pod uwagę opłatę domeny za niecały rok - trzeba będzie znów przedłużać gs500.pl a to wydatek ponad 100 zł, więc lepiej niech leży :)
leon - Czw 07 Maj, 2009

No spoko, będzie leżało! Przecież nie napisałem że rozpuszczę na prawo i lewo! :hyhy:
hubertgontarz - Czw 07 Maj, 2009

byłbym wdzięczny za współfinansowanie domeny gs500.pl (forum.gs500.pl).
Do grudnia nie ma wydatków.

Pamiętajcie że zbieram na drugi motocykl i 10 tys. zł by mi się przydało :))

Yarccom - Czw 07 Maj, 2009

to moze zrzeknij sie jej dla klubu i tyle
na adresie zrobi sie jakąs krótką stroną startową z odnośniekiem do forum i tyle

bo ta co jest nie jest raczej dobrą wizytówką ;)


PS Ja składam powoli na BMW GS1200
tez mozecie mnie wspomóc :hyhy:

leon - Pią 08 Maj, 2009

Ja też próbuję zbierać, ale mi to nie wychodzi :kwasny: . Kontynujmy tutaj: http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?p=46975#46975
hubertgontarz - Sro 25 Lis, 2009

Witam Wszystkich!
Ostatnimi czasy pojawiło się "kilku" nowych użytkowników forum oraz zbliża się czas płacenia za domenę na kolejny rok (99 zł + 22%VAT).
Dlatego zwracam się do osób które jeszcze nie wpłaciły Leonowi o wpłacenie chociażby 2 czy 5 zł (może być i więcej). Każdy grosz się liczy.

Z tego co wiem, to na razie finanse forum mają się nie najgorzej, co nie znaczy że nie należy wpłacić kilku groszy na forum.

tmi - Czw 26 Lis, 2009

Wpłacone.

PS. nie zapomnijcie wypić też za moje zdrowie :rotfl:

hubertgontarz - Czw 26 Lis, 2009

Dziękuję!
Forum nie potrzebuje nie wiadomo ile kasy, ale kilka groszy jest potrzebnych na domenę i serwer. Mateusz nie wiem na ile nam dał serwer czy coś było dla niego wpłacane. Tego już nie pamiętam. Na razie jest dobrze!

leon - Pią 04 Gru, 2009

No niestety, Hubert dobrze pisze. W najbliższym czasie musimy zapłacić za domenę, a także pasuje opłacić koszty związane z serwerem na którym znajduje się forum. Tutaj przypominam, że znajdujemy się u Mateusza, który co prawda nie ma cennika, ale jednak ponosi pewne koszty związane z naszym pobytem na jego serwerze.

Nie chodzi o duże wpłaty, ważne żeby chociaż część osób która dobrze się bawi na forum i korzysta z wiedzy na nim zawartej wpłaciła chociaż te 10zł. Nie jesteśmy już tak jak na początku stroną z mnóstwem reklam, tylko profesjonalnym forum którego istnienie jednak wiąże się z pewnymi kosztami.

Osoby nieufne chciałbym poinformować, że żadna z osób prowadzących forum nie zarabia na tym ani grosza. Pod koniec roku po opłaceniu wszystkich płatności zrobię podobne rozliczenie jak w maju tego roku po tym jak Grzechu przekazał mi obowiązki związane z prowadzeniem finansów forum.

Poza tym informuję, że oczywiście każda osoba która wpłaci te kilka złotych na forum i dopisze się do tego tematu z info o dokonaniu przelewu otrzyma punkcik "pomógł".

Wszystkim utrzymującym forum bardzo dziękuję!!! :)

grzywka44 - Pon 07 Gru, 2009

Przelewik juz dokonany :)
DJ Rafus - Pon 07 Gru, 2009

Poszło. Nie dużo ale zawsze coś :)
studi - Wto 08 Gru, 2009

Grosik na rzecz forum został przekazany, niech wyjdzie na zdrowie :P
hubertgontarz - Wto 08 Gru, 2009

Dokładnie. Musi się znaleźć kilka-kilkanaście osób na rok co wpłaci na domenę i serwer. Nie są to duże pieniądze. To fakt, Mateuszowi wypadałoby dać kilka grosze raz na rok za to że jesteśmy u Niego. Dzisiaj nawet ma urodziny Mateusz :) więc można to potraktować że w grudniu od forum dostanie kilka groszy w ramach podziękowania i pomocy.

Forum musi istnieć bo szkoda tej wiedzy która tutaj jest! Naprawdę jest to masa informacji!

Edek - Sob 12 Gru, 2009

jak idzie zbiórka? macie już odpowiednią ilość pieniążków? ew. ile brakuje? cosik bym wyskrobał :)
leon - Nie 13 Gru, 2009

Zbiórka OK, mamy ile trzeba, a nawet więcej! Ale o to chodzi, żeby w razie jakiejś awarii mieć parę złotych w zanadrzu. W przyszłym tygodniu pójdą przelewy za serwer i domenę. Wszystko dokładnie rozliczę do końca roku. Aha, jeśli ktoś z wpłacających ma jakieś zastrzeżenia co do ujawnienia swojego wkładu na działalność forum niech da mi znać. Kiedyś podawaliśmy kto ile wpłacił, potem przestaliśmy, teraz chcę wrócić do starych zasad. Raz: wszystko będzie w 100% jasne jeśli chodzi o forumowe finanse i dwa: będzie wiadomo, kto z finansował działanie forum, czyli rozrywkę dla nas wszystkich. :)
Stresu - Sro 16 Gru, 2009

... Grosik przelany - gdyby nie to forum to dalej szukałbym GSa :padam:
Basia - Sro 23 Gru, 2009

Grosik na rzecz Forum przelany:)
k2 - Czw 24 Gru, 2009

... ostatnie rachunki w tym roku zapłacone lub zlecone do zapłaty. Przy okazji Grosik na rzecz forum też został wysłany. :)
hubertgontarz - Czw 24 Gru, 2009

Dobre wiadomości są takie, że domena forumowa została przedłużona na kolejny rok. I po opłaceniu domeny została jeszcze kasa. Więc dobrze jest.
kicek - Pią 25 Gru, 2009

Jak chcecie. W końcu sami najlpeiej wiemy kto ile przelał. Nie wiem jak inni, ale dla mnie najważniejsze jest to żeby forum funkcjonowało i dawala nam radość, a nie chwalenie sie ile wpłaciłem :P . Ale to tylko moja opinia, może inni maja inne zdanie :) . W końcu ile nas tyle różnych zdań :hyhy:
leon - Sro 30 Gru, 2009

Kicek nie chodzi o chwalenie się! Przecież to nie licytacja kto dał najwięcej, ten coś tam! Niech po prostu wszystko będzie jasne i czytelne. W związku z moim powyższym postem, nikt nie poprosił o utajnienie swojego wkładu na rzecz forum więc rozumiem, że można zrobić oficjalne finansowe podsumowanie sezonu 2009:

Stan na 06.05.2009:

leon napisał/a:
Na naszym koncie mamy w sumie 235zł :padam: !! !


Od tego czasu forum wspomogły następujące osoby:

tmi - 10
grzywka44 - 50
DJ Rafus - 10
Duellis - 10
kicek - 20
studi - 75
Stresu - 20
MAJIC - 15
Basia - 30
K2 - 15
Łukasz W. - 10


Suma wpłaconych kwot: 265zł
Kwota którą posiadaliśmy: 235zł
Razem: 500zł

Z tego:

100zł zostało przelane dla Huberta za domenę, która kosztowała 121,98. Kwota 21,98, to wkład Huberta

100zł miało trafić do M4T3U5Z'a jako zapłata za serwer i techniczną obsługę forum, jednakże M4T3U5Z zrzekł się jej i uzgodniliśmy, że kwotę tę przekażę na cele charytatywne, plus jako że sam nie musiałem nic dokładać żeby forum dalej działało drugą stówę dokładam na ten sam cel od siebie. A co do samego celu, to myślę że zbliżająca się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest dobrym sposobem "pozbycia" się w/w kwoty. Chciałbym żeby trafiła ona do kwestujących na Krakowskim Rynku motocyklistów, jednak jak zwykle data WOŚP pokrywa się z datą inwentaryzacji rocznej w mojej firmie, więc nie wiem czy uda mi się ten manewr wykonać. Tak czy inaczej zrobię wszystko żeby powyższa kwota trafiła na konto WOŚP.

A kończąc:

500zł (suma) - 100 (Hubert) - 100 ("M4T3U5Z", czyt WOŚP) = 300zł

Stan forumowego portfela wynosi 300zł, czyli mamy o 65zł więcej na czarną godzinę niż przed jesienną zbiórką. Zgodnie z planem następne wydatki czekają nas za rok, więc wszystkim życzę miłego serfowania! Jeśli gdzieś się machnąłem proszę o info! Ostatnio zdecydowanie za dużo pracuję :/ .

Osobom, które wspomogły forum swoimi datkami serdecznie dziękuję!!! To dzięki WAM kilkaset osób będzie mogło przez najbliższe dwanaście miesięcy miło spędzać czas korzystając z naszego forum.

leon - Nie 10 Sty, 2010

Motocyklowa Orkiestra Świątecznej Pomocy niestety w tym roku w Krakowie nie zagrała, ale zgodnie z obietnicą zaraz po pracy około 17tej przekazałem wyżej wymienioną kwotę 200zł wolontariuszce kwestującej przed Tesco przy ulicy Wielickiej. Jej mina bezcenna po tym jak zaczepiony słowami: "A może pan ma jakieś drobne?" wyciągnąłem 200zł i jeszcze poprosiłem o zgodę na zdjęcie mętnie tłumacząc do czego mi ono potrzebne :D .

I tym miłym akcentem na jakiś czas chyba możemy zakończyć zbiórkę! Jeszcze raz dzięki!

matoshiba - Sro 13 Sty, 2010

Poszłoooo.
Widelec - Pią 26 Mar, 2010

Tyle się ostatnio dzieje...
Wsparcie jest niezbędne. Poszło :)

szlajsik3 - Pią 26 Mar, 2010

No i poszło :D
studi - Czw 06 Maj, 2010

Każdy musi wtrącić swoje 5gr :hyhy:
str6 - Sob 08 Maj, 2010

Rozumie że dane do przelewu są na początku pierwszej strony i nic się nie zmienia,bo chciałbym i ja coś się dorzucić ;)
leon - Sob 08 Maj, 2010

Tak, zgadza się. Jeśli chodzi o finanse to poza tym, że jesteśmy teraz na płatnym serwerze nic się nie zmieniło. Z góry dziękuję wszystkim za wpłaty. :)
leon - Pon 20 Wrz, 2010

Mamy na koncie chyba 230zł. Studi napisz ile i kiedy mamy zapłacić za serwer. :)
grzywka44 - Pon 20 Wrz, 2010

a zatem jak zajdzie potrzeba dajcie znac
studi - Wto 21 Wrz, 2010

Leon, małe sprostowanie, całą sprawę z wykupieniem usługi załatwiał M4T3U5Z, ja tylko robiłem testy etc., z kolei opłatą za domenę wnosi hubertgontarz bo jest ona zarejestrowana na niego.

Nie pamiętam czy wzięliśmy ostatecznie Express Max czy PRO Max, cena jest albo 199 albo 299 rocznie. Przenosiny robiliśmy w drugiej połowie marca, więc można przyjąć, że płatność będzie w marcu za hosting. Opłata za domenę jak sprawdziłem w postach wnoszona jest w drugiej połowie grudnia i ostatnio wynosiła 100 PLN

Co do datków, to myślę, że można wpłacać cały rok, a My czerpiemy z tego kiedy jest taka potrzeba (opłata za hosting, czy za domenę, czy wsparcie WOŚP jak ostatnio), nie ma co czekać na okazję, bo się okaże, że wszyscy czekali i jak się termin zrobi to będziemy czekać aż zejdą przelewy.

Tak czy inaczej grzywka44 dzięki za chęć wsparcia naszego budżetu i za poprzednie wpłaty.

hubertgontarz - Wto 21 Wrz, 2010

Dokładnie, z forum "biorę" 100 zł, coś w zeszłym roku dopłaciłem ok. 21-22 zł (99 zł netto + 22% VATu).
Myślę że w tym roku będzie podobnie i że finansowo forum jest bezpieczne przynajmniej do końca 2011 roku.
Ale pieniądze zbierać trzeba.

studi - Wto 21 Wrz, 2010

hubertgontarz, tak przy okazji przypominam się z przeniesieniem rejestracji domeny do mnie, będziemy mieć opłatę hurtową.

Na dzień dzisiejszy u mnie opłata za domenę PL wynosi 45PLN netto na rok, a przy przedłużeniu na 5 lat z góry, 5 rok gratis.

Rachunek jest prosty
dotychczas -> 5 * 99 = 495 PLN netto
u mnie -> 4 * 45 = 180 PLN netto
a efekt - domena na 5 lat.

yaszczi - Czw 23 Gru, 2010

Rozumiem, że kaska na forum cały czas jest potrzebna? :oczami:
studi - Czw 23 Gru, 2010

Oczywiście co roku mamy te same wydatki, opłacenie prawa do domeny oraz opłacenie hostingu na kolejny rok.
yaszczi - Czw 23 Gru, 2010

Właśnie przelałem "grosik' na rzecz forum na konto z linku:
http://forum.gs500.pl/vie...der=asc&start=0

hubertgontarz - Nie 02 Sty, 2011

Teraz dopiero widzę tą ofertę "hurtową".
Domena opłacona do grudnia 2011 roku.
A jak z hostingiem, czy to nadal jest na "barkach" Mateusza i u niego jest czy jest przeniesione i ile płacimy?

leon - Nie 09 Sty, 2011

I znów wraca kwestia forumowych finansów.

Nasza sytuacja wygląda następująco:

leon 20 września 2010 napisał/a:
...Mamy na koncie chyba 230zł...


Mieliśmy 230zł. Do tego doszło 15zł od Yaszczi'ego.

Dziś z forumowych 245zł przelałem Hubertowi 100zł za domenę. Domena kosztowała 120zł. 20zł Hubert wziął na siebie. Hubert dzięki! :padam:

Zostało nam 145zł. Do kupki sam dorzucam dychę, żeby nie było, co daje na chwilę obecną 155zł. I tu pojawia się problem, bo w lutym musimy zapłacić 160zł za hosting! Bez tego forum przestanie działać :kwasny: . Na powyższą opłatę jesteśmy na styk przygotowani, ale pasowałoby mieć jeszcze coś na czarną godzinę, czyli sytuacje awaryjne które już się zdarzały.

W związku z powyższym prosiłbym wszystkich userów którym pląta się po portfelu kilka złotych o wpłaty. Prosiłbym wszystkie wpłacające osoby o informowanie o wpłatach w niniejszym temacie - każdy datek będzie nagradzany punkcikiem pomógł.

Forumowe konto się nie zmieniło:

Mirosław Kozik
32-020 Wieliczka ul. Grottgera 37
PKO Bank Polski S.A. oddział 1 w Wieliczce
72 1020 2892 0000 5102 0231 8962

Przy wpłacie proszę podać forumowy nick.

Wszystkim wpłacającym serdecznie dziękuję!!!
:padam:

toolbox - Nie 09 Sty, 2011

poszło :ok:
Piotras_5 - Nie 09 Sty, 2011

toolbox napisał/a:
poszło :ok:


+1 ;) Nie za wiele, ale... ;)

mati89 - Nie 09 Sty, 2011

i poszło ;)
AdiDriver - Nie 09 Sty, 2011

Poszło :)
AdamSsS - Nie 09 Sty, 2011

Poszło , parę groszy ale zawsze :)
KruQ - Nie 09 Sty, 2011

niech żyje forum ;)
Irys - Pon 10 Sty, 2011

Przelew poleciał - na zdrowie :)
dawo16b - Pon 10 Sty, 2011

poszedł przelew... peace :D
Rider13 - Pon 10 Sty, 2011

przelew dokonany...wszystkiego najlepszego w nowym roku;)
studi - Pon 10 Sty, 2011

wrzuć monetę :D :D :D
Stresu - Pon 10 Sty, 2011

...przelało się :cwaniak:
garfield - Pon 10 Sty, 2011

Przelew zrobiony :)
przemek_posp - Pon 10 Sty, 2011

Posłusznie melduję: wlew dokonany :D
Bez odbioru :]

Duellis - Pon 10 Sty, 2011

Dorzuciłem swoje dwa grosze.
ŁukaszG. - Wto 11 Sty, 2011

Grosz do grosza.... ;)
kubas32 - Wto 11 Sty, 2011

Witam. Co prawda jestem tu nowy i mało aktywny ale bardzo lubie czytać to forum i wszystko wskazuje na to że też nabędę GS-ka. Dlatego wrzuciłem też parę groszy. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. :)
panbodzio - Wto 11 Sty, 2011

:) odmowilem sobie tych paru browcow heh
mario.vw1 - Wto 11 Sty, 2011

Też się dorzucę. Dzięki forum o wiele więcej zaoszczędziłem i się czegoś nauczyłem :padam:
Ultimate - Czw 13 Sty, 2011

poszły dwa browce :D
karwyg - Pią 14 Sty, 2011

kochane forum wspomagać trzeba ;)
Qebek - Sob 15 Sty, 2011

I ja się z chęcią dorzucę ;)
dusza - Nie 16 Sty, 2011

leon napisał/a:


...każdy datek będzie nagradzany punkcikiem pomógł.


prawie jak handel odpustami :hyhy:

Poszło wiec i niech mi bedzie odpuszaczone :D

Grzechu16 - Nie 16 Sty, 2011

Po rzuceniu palenia same plusy, w tym również wolne kilka groszy które idzie na forum :)
grzywka44 - Czw 20 Sty, 2011

Ja jaram dalej (oczywiscie tylko papieroski) ale chętnie dorzucę parę groszy na rzecz forum. Jako się powiedziało to oczywiście kasa już wysłana. ;)
leon - Sro 23 Lut, 2011

Panowie sponsorzy, Panie sponsorki! Chciałbym w imieniu swoim oraz innych adminów i moderatorów serdecznie Wam podziękować za wszystkie datki dzięki którym forum powinno działać przez najbliższe dwa lata, a nawet trochę dłużej.

Szczerze mówiąc to nawet trochę za bardzo zaszaleliście ;) . W ramach tegorocznej akcji zebraliśmy 470zł!
:padam: :padam: :padam:
Poniżej lista osób która wzięła w niej udział. W sumie razem z posiadanymi wcześniej 155zł mamy na koncie 625zł. Do końca lutego opłacimy hosting, o czym oczywiście poinformuję, a następne wydatki czekają nas dopiero za rok! Dzięki! :)

Mam nadzieję, że nic nie namieszałem. Późno już jest. ;)

yaszczi - Czw 24 Lut, 2011

leon napisał/a:
Mam nadzieję, że nic nie namieszałem. Późno już jest. ;)


mnie nie ma na liście :P , mam nadzieje, że kasa dotarła, zresztą musiała. Dostałem w koncu odpust - punkcik pomógł ;)

leon - Czw 24 Lut, 2011

Powołamy komisję, a winnych których na pewno znajdziemy przykładnie ukaramy! ;)
yaszczi - Czw 24 Lut, 2011

no ja mam nadzieje :rotfl:
leon - Pią 18 Mar, 2011

Zgadza się Yaszczi! Sorry, gdzieś mi Twój "grosik" umknął! I dlatego w swoim czasie byłem za upublicznieniem sytuacji finansowej. Mnie też zdarzają się niedopatrzenia. ;)

No więc: 470zł plus 15zł od Yaszcziego, minus 129zł na serwer, zostało nam 356zł forumowej kasy, więc wygląda na to że w przyszłym roku na pewno obejdzie się bez pospolitego ruszenia z "grosikiem na rzecz forum". Jesteście wielcy! Jeszcze raz dzięki!

AdachA1 - Wto 12 Kwi, 2011

Cześć . I ja swoje 3 grosze dorzuciłem
tomex-t3 - Sro 27 Kwi, 2011

i ja też się dorzuciłem. Mam nadzieje, że kasa dotarła.
marco.p - Sob 08 Paź, 2011

odgrzebie temat. Ale czy wciąż aktualny ??
leon - Pon 10 Paź, 2011

marco.p, dzięki za zainteresowanie! Sprawa wygląda tak, że na razie możemy być spokojni o forumowe finanse. Jak ktoś ma nadmiar gotówki niech ją przekaże bardziej potrzebującym. Nam kasa będzie dopiero potrzebna na przełomie 2012/2013. Studi jeśli jest inaczej popraw mnie proszę. :)
studi - Sro 12 Paź, 2011

Z tego co pamiętam to w forumowej kasie mamy wystarczająco gotówki na opłaty, które będą w lutym 2012, a właśnie pospolite ruszenie będzie potrzebne jak piszesz na przełomie 2012/2013
leon - Czw 12 Sty, 2012

Małe sprawozdanie finansowe za rok 2012:

Tak jak informowałem w marcu zeszłego roku po opłatach zostało nam 356zł. Do tej kwoty doszły wpłaty od:

AdachA1 - 10zł
Tomex-t3 - 15zł
RedShadow - 10zł


Razem 35zł. Panowie dzięki wielkie!

Podsumowując na koniec roku 2011 mieliśmy: 356+35=391zł

Kilka dni temu z w/w przelałem 60zł Hubertowigontarzowi za domenę. Cała opłata wynosiła 120zł, ale połowę kwoty Hubert wziął na siebie! Hubert dzięki wielkie!

Zostało 391-60=331zł Kwotę tę przelewam w całości Studiemu przez którego ręce i tak przechodzą opłaty za serwer.

W związku z w/w kolejne ewentualne wpłaty proszę kierować na konto Studiego.


Przy okazji przypominam, że na chwilę obecną dodatkowe środki finansowe nie są nam potrzebne, a jeśli sytuacja ta się zmieni Studi na pewno o tym tutaj poinformuje.

Mam nadzieję, że nigdzie się nie machnąłem. ;)

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękuję! :padam: :padam: :padam:

studi - Pią 13 Sty, 2012

Dzięki Leon za dotychczasową obsługę kasy forumowej.

Myślę, że będę równie godnie te honory świadczyć, i oczywiście składać co pół roku sprawozdanie dla forumowiczów.

yaszczi - Pią 13 Sty, 2012

tylko nie przepij tej kasy Studi :rotfl:
kusiaczek - Sob 14 Sty, 2012

Studi kup karme dla kotów :D (wie o co kaman):D
studi - Sob 18 Sie, 2012

A propos, to należy się sprawozdanko za półrocze 2012

Więc tak:
- przeksięgowanie środków od Leona + 331 PLN
- moje środki na tym koncie, które stały się datkiem na forum + 54 PLN
- wpłata nadwyżki po rozliczeniu V zlotu + 273 PLN
- sponsoring Złombola - 100 PLN
- comiesięczna opłata za kartę do rachunku - 16 PLN (2 PLN * 8 m-cy)
-------------------------------------------------------

Stan kasy na dzień 15 sierpnia 542 PLN

garfield - Sob 18 Sie, 2012

Poszło na konto
studi - Wto 11 Wrz, 2012

informacyjnie - 10.09 zapłaciłem z forumowej kasy za kolejny rok hostingu, faktura w załączeniu.

Stan kasy po opłaceniu faktury i wpłacie garfield (40 PLN :padam: ) to: 423,33 PLN

yaszczi - Wto 11 Wrz, 2012

widzę, że forum finansowo ma się dobrze :ok: co chcę wspomóc to dużo na plusie jest ;)
studi - Sro 11 Wrz, 2013

Rozliczenie za okres od 15 sierpnia 2012 do 11 września 2013

Więc tak:
- stan na 15.08.2012 + 542 PLN
- comiesięczna opłata za kartę do rachunku - 22 PLN (2 PLN * 11 m-cy)
- comiesięczna opłata za kartę do rachunku - 4 PLN (4 PLN * 1 m-ąc)
- opłata za wznowienie karty - 50 PLN (25 PLN * 2)
- opłata za hosting 2012 - 158,67 PLN
- wpłata Garfild + 40 PLN
- opłata za hosting 2013 - 158,67 PLN
- odsetki od rachunku + 4,99 PLN
-------------------------------------------------------

Stan kasy na dzień 11 września 193,65 PLN

Andy - Nie 12 Sty, 2014

Robiąc przelewy na WOŚP przypomniałem sobie o wsparciu forum-poszła wpłata. Cel równie szczytny i potrzebny ;)
studi - Wto 01 Lip, 2014

Rozliczenie rachunku forumowego od 11.09.2013 do 1.07.2014

Stan kasy na dzień 11 września 193,65 PLN
  • opłata za kartę do rachunku -4 PLN (wrzesień 2013)
  • opłata za kartę do rachunku -4 PLN (październik 2013)
  • opłata za wznowienie karty -25 PLN
  • opłata za kartę do rachunku -4 PLN (listopad 2013)
  • opłata za kartę reklamę +100 PLN (motormind za rok 2014)
  • opłata za domenę -121,77 PLN (przelane na konto Huberta, gdyż on jest właścicielem domeny)
  • opłata za kartę do rachunku -4 PLN (grudzień 2013)
  • grosik na rzecz forum +20 PLN (dziękujemy bombki)
  • opłata za wznowienie karty -25 PLN
  • opłata za kartę reklamę +50 PLN (chemical za rok 2014)
  • grosik na rzecz forum +33,33 PLN (dziękujemy andy)
  • opłata za kartę do rachunku -4 PLN (styczeń 2014)
  • opłata za kartę do rachunku -4 PLN (luty 2014)
  • opłata za kartę do rachunku -4 PLN (marzec 2014)
  • grosik na rzecz forum +20 PLN (dziękujemy grzechu16)
  • opłata za kartę do rachunku -4 PLN (maj 2014)
  • opłata za kartę do rachunku -4 PLN (czerwiec 2014)
  • opłata za kartę reklamę +100 PLN (Set3 za rok 2014)
  • opłata za kartę kodów jednorazowych -19 PLN
  • opłata za kartę reklamę +50 PLN (piter za rok 2014)
  • zaliczki na zlot +4 252 PLN
  • opłata za zmianę PINu karty -2 PLN
  • wykonanie i zakup identyfikatorów -93,48 PLN
  • wykonanie i zakup opasek -239,85 PLN
  • wykonanie i zakup smyczy -262,50 PLN
  • wpłata zaliczki na zlot -4 000 PLN
  • zbiórka opłaty za zlot na miejscu +5 514 PLN
  • wpłata pozostałej części opłaty na zlot -5 198 PLN
  • sprzedaż gadżetów forumowych +266,20 PLN
  • zakup kopert i opłaty pocztowe -75,12 PLN
Stan kasy na dzień 1 lipca 501,46 PLN

Z czego zlot zakończył się stratą 27,83 PLN wynikającą z minimalnego zamówienie na gadżety
  • zaliczki na zlot +4 252 PLN
  • wykonanie i zakup identyfikatorów -93,48 PLN
  • wykonanie i zakup opasek -239,85 PLN
  • wykonanie i zakup smyczy -262,50 PLN
  • wpłata zaliczki na zlot -4 000 PLN
  • zbiórka opłaty za zlot na miejscu +5 514 PLN
  • wpłata pozostałej części opłaty na zlot -5 198 PLN
która jest stopniowo odrabiana poprzez ich sprzedaż obecnie na forum.

tmi - Wto 01 Lip, 2014

Opłaty związane z prowadzeniem tego rachunku w skali roku pozwoliłyby opłacić domenę.

Może warto trochę zaoszczędzić i wybrać inne konto w normalnym banku, który chociażby nie pobiera tak drakońskich opłat za wznowienie kart, zmianę PIN'u (!!!) i obsługę karty. Chyba, że nie może to być normalny rachunek ROR? z obsługą internetową?

studi - Wto 01 Lip, 2014

tmi, to jest konto w mBanku, które jest teoretycznie za ZERO i zostałem zmuszony do jego założenia aby mieć tam konto emerytalne, na co dzień z niego w ogóle nie korzystałem i jak Leon scedował na mnie kasę forumową to wykorzystałem ten rachunek wyłącznie do obsługi forum.

Opłat za kartę by nie było jeśli bym karty używał co najmniej 3 razy w miesiącu na ogólną kwotę 500 PLN z tego co pamiętam.

A ponieważ nie używam to są opłaty.

tmi - Wto 01 Lip, 2014

Zablokuj w takim razie kartę, prawie 100 zł na rok to jednak dużo.

Żeby nie było, że się wymądrzam, po prostu skromnu budżet forumowy, a opłaty duże to pomyślałem, że można jakoś obciąć wydatki.

studi - Wto 01 Lip, 2014

nie mogę zrezygnować z karty, taki jest regulamin że musi być karta debetowa do rachunku, mogę zrezygnować ew. z kart wirtualnych do zakupów przez internet, zawsze to 25PLN mniej rocznie, opcja druga, ktoś przejmie ode mnie kasę forumową na swój rachunek gdzie nie ma tylu opłat.
tmi - Wto 01 Lip, 2014

Też mam konto w mBanku, jakies podstawowe nie wiem dokładnie i wiem, że jak wprowadzili opłatę za korzystanie z karty (dawno temu było darmowe) to zablokowałem kartę w serwisie i jest spokój.
studi - Wto 01 Lip, 2014

tmi napisał/a:
jakies podstawowe nie wiem dokładnie

no właśnie moje nie jest podstawowe bo jest powiązane z kontem emerytalnym i są pewne obwarowania regulaminowe

tmi - Wto 01 Lip, 2014

To czyli mówisz, że obroty na rachunku do obsługi forum mają wpływ na wysokość Twojej emerytury?! skandal!

:rotfl:

powinna zostać powołana komisja śledcza w tej sprawie i należy dokładnie przeanalizować taśmy z podsłuchów.

studi - Wto 01 Lip, 2014

tmi napisał/a:
To czyli mówisz, że obroty na rachunku do obsługi forum mają wpływ na wysokość Twojej emerytury?! skandal!

nie tak nie jest, bo jest to osobne konto tylko tak jak w wypadku niektórych kredytów trzeba było otworzyć konto osobiste na "warunkach preferencyjnych" aby mieć konto emerytalne.

studi - Czw 04 Gru, 2014

Rozliczenie rachunku forumowego od 1.07.2014 do 30.11.2014

Stan kasy na dzień 1 lipca 2014 501,46 PLN
  • gadżety forumowe 10,00 (BiałyX)
  • opłata pocztowa 5,10PLN (BiałyX)
  • gadżety forumowe 18,10 (EXODUS)
  • opłata pocztowa 5,10PLN (EXODUS)
  • opłata za reklamę 50 PLN (affectpct za rok 2014)
  • gadżety forumowe 16,30PLN (KEMPES)
  • opłata pocztowa 8,30PLN (KEMPES)
  • gadżety forumowe 8,75PLN (RYSIK007)
  • opłata pocztowa 3,75PLN (RYSIK007)
  • opłata za hosting 158,67PLN
  • grosik na forum 20,00PLN (WILK)
  • gadżety forumowe 12,30PLN (barmar)
  • opłata pocztowa 8,30PLN (barmar)
Stan kasy na dzień 30 listopada 447,69 PLN

studi - Sob 05 Wrz, 2015

Rozliczenie rachunku forumowego od 1.12.2014 do 5.09.2015

Stan kasy na dzień 1 grudnia 2014 447,69 PLN
  • opłata za reklamę 50,00 PLN (Michu za rok 2015)
  • opłata za domenę 121,77 PLN (przelane na konto Huberta, gdyż on jest właścicielem domeny)
  • gadżety forumowe 8,00 PLN (chudysid)
  • grosik na forum 25,00 PLN (coguar)
  • opłata za reklamę 100,00 PLN (Yaszczi w imieniu MotorMind za rok 2015)
  • opłata za reklamę 50,00 PLN (Piter za rok 2015)
  • opłata za reklamę 100,00 PLN (Set3 za rok 2015)
  • opłata za usługi hostingowe 158,63 PLN (IONIC)
Stan kasy na dzień 5 wrzesień 2015 500,29 PLN

Santos - Sob 05 Wrz, 2015

To i ja coś od siebie dorzucę ;)
tholin85 - Nie 10 Sty, 2016

Na piwo dla Exodus żeby mu sie lepiej pracowało przy przenośniach forum:)
studi - Sob 06 Lut, 2016

Rozliczenie rachunku forumowego od 6.09.2015 do 6.02.2016

Stan kasy na dzień 6 września 2015 500,29 PLN
  • grosik na forum 25,00 PLN (santos)
  • opłata za domenę 121,77 PLN (przelane na konto Huberta, gdyż on jest właścicielem domeny)
  • grosik na forum 20,00 PLN (tholin85)
Stan kasy na dzień 6 luty 2016 423,52 PLN

studi - Sro 10 Lut, 2016

Z dniem dzisiejszym forumowe finanse przejmuje simin, ja dziękuję za zaufanie jakim zostałem na okres 4 lat obdarzony.

W pierwszym poście zaktualizowane dane rachunku

simin - Czw 11 Lut, 2016

Tak jak Studi napisał przejmuję opiekę nad finansami.

studi, Wielkie dzięki za włożoną pracę i kontrolowanie wszystkiego przez tyle czasu :)

  • Przejęte środki od Studiego +423,52 zł
  • Grosik na rzecz Forum - Simin +26,48 zł


Stan kasy na dzień 11.02.2016: 450 zł

tmi - Czw 11 Lut, 2016

Niniejszym przedkładam wniosek o zarezerwowanie w budżecie środków na zdrowie kolegi studi w podzięce za włożoną pracę.

Proponuję 40%.

yaszczi - Czw 11 Lut, 2016

jakbyś Studi nie miał ochoty na 40% to ja proponuję koszulkę forumową ;)
tholin85 - Pią 12 Lut, 2016

Koszulka dóbr pomysł:) jestem za
Grzechu16 - Sob 13 Lut, 2016

Również popieram jak najbardziej :)
simin - Pon 23 Maj, 2016

Stan kasy na dzień 11.02.2016: 450 zł

  • Grosik na Forum +30,00 zł (Pchła)
  • Odsetki +0,15 zł

Stan kasy na dzień 23.05.2016: 480,15 zł

simin - Pon 01 Sie, 2016

Stan kasy na dzień 23.05.2016: 480,15 zł

  • Grosik na Forum +100,00 zł (Exodus)
  • Grosik na Forum +40,00 zł (Grzechu16)
  • Grosik na Forum +50,00 zł (Emkags)
  • Grosik na Forum +50,00 zł (Midd)
  • Odsetki +0,21 zł

Stan kasy na dzień 01.08.2016: 720,36 zł

emkags - Pon 01 Sie, 2016

Hola Hola!!!
simin napisał/a:
Grosik na Forum +100,00 zł (Emkags)

50 ode mnie i 50 od midda :P

simin - Pon 01 Sie, 2016

Poprawione :)
simin - Pon 19 Gru, 2016

Stan kasy na dzień 01.08.2016: 720,36 zł

  • Opłata za hosting -158,67 zł
  • Opłata za domenę -120,00 zł
  • Grosik na Forum +21,00 zł (Andy)
  • Odsetki +0,33 zł

Stan kasy na dzień 19.12.2016: 463,02 zł

vinyl - Pon 08 Maj, 2017

Witam

Czy akcja jest cały czas aktualna?

Exodus - Pon 08 Maj, 2017

Jak chcesz się dorzucić to nie widzę przeszkód :)
Ravi - Wto 09 Maj, 2017

Tak, już mam. Sorki za spam.
hubertgontarz - Sro 06 Gru, 2017

witam, jak stan kasy forumowe?

Płatność uzgodniona.

simin - Sro 06 Gru, 2017

Stan kasy na dzień 19.12.2016: 463,02 zł

  • Opłata za hosting -158,67 zł
  • Opłata za domenę -127,92 zł
  • Odsetki +0,65 zł

Stan kasy na dzień 06.12.2017: 177,08 zł

Exodus - Czw 07 Gru, 2017

hubertgontarz, tak z ciekawości - dlaczego domena stoi w home.pl?
hubertgontarz - Sob 09 Gru, 2017

A ja wiem. Taką ją kupiłem chyba w 2008 roku. Kto by to Pamiętał.
lukasW124 - Sob 09 Gru, 2017

Przypomnijcie aktualny nr konta jak możecie. Może warto podwiesić go gdzieś na górze? :)
simin - Sob 09 Gru, 2017

Cytat:
Przypomnijcie aktualny nr konta jak możecie. Może warto podwiesić go gdzieś na górze? :)
Jest podany w pierwszym poście tego tematu.
Exodus - Sob 09 Gru, 2017

hubertgontarz napisał/a:
A ja wiem. Taką ją kupiłem chyba w 2008 roku. Kto by to Pamiętał.


Pytam z przyczyn czysto finansowych. Koszt przedłużenia domeny mają wysoki.
home.pl - 123,00zł
OVH - 49,99zł

leon - Pią 15 Gru, 2017

Puszczę dziś parę złotych. Fajnie, że forum wciąż ma się dobrze i nie daje się facebookowi. :)
studi - Pon 25 Gru, 2017

Exodus napisał/a:
hubertgontarz napisał/a:
A ja wiem. Taką ją kupiłem chyba w 2008 roku. Kto by to Pamiętał.


Pytam z przyczyn czysto finansowych. Koszt przedłużenia domeny mają wysoki.
home.pl - 123,00zł
OVH - 49,99zł

Ja kilka razy namawiałem huberta na zmianę, gdy mieliśmy firmowo zniżkę w AZ i za .pl była w hurcie cena 65 PLN.

Oferta w OVH istotnie atrakcyjna

lukasW124 - Sro 14 Mar, 2018

Grosik wpłacony, polecam :)
studi - Czw 13 Wrz, 2018

niniejszym informuję, że simin opłacił właśnie hosting na kolejny rok

Kod:
To jest potwierdzenie wpłaty za fakturę proforma 325900: wygenerowaną: 05/09/2018

DE XL - forumgs500.ionic.pl (26/09/2018 - 25/09/2019) 129.00 PLN
------------------------------------------------------
Należność netto: 129.00 PLN
23.00% VAT: 29.67 PLN
Depozyt: 0.00 PLN
Należność brutto: 158.67 PLN

Kwota: 158.67 PLN
Nr transakcji #: 173031/1
Wpłata: 158.67 PLN
Bilans: 0.00 PLN
Status: zapłacona


wg. moich notatek po tej operacji pozostało jakieś 17 PLN na forumowych środkach więc czas zrobić pospolite ruszenie

Exodus - Czw 13 Wrz, 2018

Yes Sir! Poszło :)
simin - Czw 13 Wrz, 2018

Panowie, bez przesady :P Jakby był problem bym poinformował :) Nie zaglądam często na to konto to i aktualizacja sporadyczna :P


Stan kasy na dzień 06.12.2017: 177,08 zł

  • Grosik na Forum +30,00 zł (Anka Es)
  • Grosik na Forum +10,00 zł (Leon)
  • Grosik na Forum +100,00 zł (BociekPL)
  • Grosik na Forum +20,00 zł (lukasW124)
  • Grosik na Forum +50,00 zł (Santos)
  • Opłata za hosting -158,67 zł
  • Grosik na Forum +50,00 zł (Exodus + wemes)
  • Grosik na Forum +20.00 zł (Rav)
  • Odsetki +0,37 zł

Stan kasy na dzień 06.12.2017: 298,78 zł

studi - Czw 13 Wrz, 2018

simin, i po co było dzisiaj to pisać, jak jutro Ci na konto kolejne grajcary wpadną ;)
BociekPL - Nie 22 Gru, 2019

Jak co roku zleciłem przelew na rzecz forum ;) Jutro powinno coś dolecieć. Pozdrawiam
Exodus - Wto 02 Cze, 2020

simin, jak sytuacja w forumowym budżecie? Lepiej niż w krajowym? :)
simin - Sro 03 Cze, 2020

Budżet wygląda całkiem dobrze :)


Stan kasy na dzień 14.09.2018: 298,78 zł

  • Opłata za hosting -158,67 zł
  • Opłata za domenę 2020 -147,60 zł
  • Opłata za domenę 2019 -130,63 zł

  • Grosik na Forum +100,00 zł (Gloom5)
  • Grosik na Forum +50,00 zł (Studi)
  • Grosik na Forum +50,00 zł (Gamer)
  • Grosik na Forum +50,00 zł (BociekPL)
  • Grosik na Forum +100,00 zł (BociekPL)
  • Grosik na Forum +50,00 zł
  • Grosik na Forum +50,00 zł
  • Odsetki +1,54 zł


Stan kasy na dzień 03.06.2020: 313,42 zł

Anka eS - Sro 03 Cze, 2020

Simin! Poleciał przelew ode mnie i Bezela :rotfl:
Exodus - Pią 05 Cze, 2020

Te odsetki są obiecujące :)
Anka eS - Pon 08 Cze, 2020

zaiste, będzie można zaszaleć na zlocie :hyhy:
simin - Sro 20 Sty, 2021

simin pół roku temu napisał/a:
Budżet wygląda całkiem dobrze :)

Pora na update: Budżet już nie wygląda całkiem dobrze ;)


Stan kasy na dzień 03.06.2020: 313,42 zł

  • Opłata za hosting -158,67 zł
  • Opłata za domenę -296,43zł

  • Grosik na Forum +100,00 zł (Anka Es i Bezel)
  • Grosik na Forum +30,00 zł (Xalor)
  • Grosik na Forum +11,68 zł (Simin)

Stan kasy na dzień 20.01.2021: 0,00 zł

ziomek4000 - Czw 21 Sty, 2021

Daj numer konta.
xalor - Czw 21 Sty, 2021

ziomek4000 napisał/a:
Daj numer konta.


Jest w pierwszym poście.

ziomek4000 - Czw 21 Sty, 2021

A kto by patrzał tak daleko wstecz :)

Przelew poszedł.

yaszczi - Pią 22 Sty, 2021

poszedł grosik
studi - Sob 23 Sty, 2021

To i ja coś od siebie dodam do skarbonki, bo jestem tu i Was obserwuje pilnie :P

a dodatkowo jeśli ktoś chce skorzystać z dobrodziejstw nowoczesności są także gotowe płatności w postaci kodów QR


______

brat Grubego - Sro 27 Sty, 2021

Studi żyjeeee! :D <3
nie no, po takiej dobrej informacji grosik cza posłać :D

yaszczi - Sob 25 Wrz, 2021

jaki jest stan konta?
simin - Sob 25 Wrz, 2021

Stan kasy na dzień 20.01.2021: 0,00 zł
  • Grosik na Forum +100,00 zł (Gamer)
  • Grosik na Forum +50,00 zł (Ziomek)
  • Grosik na Forum +50,00 zł (Rav)
  • Grosik na Forum +66,60 zł (yaszczi)
  • Grosik na Forum +100,00 zł (Studi)
  • Grosik na Forum +50,00 zł (Exodus)
  • Grosik na Forum +40,00 zł (brat Grubego)
  • Grosik na Forum +50,00 zł (Santos)
  • Grosik na Forum +50,00 zł (Wilk)
Stan kasy na dzień 25.09.2021: 556,60 zł


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group