.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Off Topic - inne tematy - Studia

Szeryf - Nie 30 Wrz, 2007
Temat postu: Studia...
He no to mozecie sie pochwalic waszymi wykształceniami :wink: Ja bede absolwentem geodezji 2008/2009 na Uniwersytecie Mazurskim no i wiążący sie z tym problem. Gdzie ja przechowam moją Gske :?: :twisted: Może przez to że nie bede miał gdzie jej zostawic to niestety nie dokonam zakupu co mnie bardzo martwi :?
cygan - Nie 30 Wrz, 2007
Temat postu: Re: Studia...
Szeryf napisał/a:
He no to mozecie sie pochwalic waszymi wykształceniami :wink: Ja bede absolwentem geodezji 2008/2009 na Uniwersytecie Mazurskim no i wiążący sie z tym problem. Gdzie ja przechowam moją Gske :?: :twisted: Może przez to że nie bede miał gdzie jej zostawic to niestety nie dokonam zakupu co mnie bardzo martwi :?


Głowa do góry .Zawsze można poszukać jakiegoś kąta bez pzresady.To nie lodołamacz.:)))

Przy okazji ,byłem kiedys studentemna kierunku -informtyka (studia inżynierskie)1,5 miesiąca chyba :D .index mam na pamiątkę :lol: Pomyłka życiowa .Myślałem że czegoś się nauczę pomału a tu na drugim wykładzie giganci pisali programy na tablicy jakimś dziwnym językiem. :oops: Osoby w grupie na przerwach rozmawiali chyba po chińsku bo walili takie hasła,skróty i co tam jeszcze i nieszło ich zrozumieć.Inny świat.Mózgi w trampkach,wytartych spodniach i tłustych włosach też byli
.Mniemam że całe dotychczasowe życie spędzili przed monitorami :? . Niezłe doświadczenie ogólnie .Druga próba na innym kierunku za ....latek. :wink:

Szeryf - Nie 30 Wrz, 2007

Na 99% będe w akademiku no i tak myśle gdzie by tu Gske wcisnąć. Jakieś pomysły?
Yarccom - Nie 30 Wrz, 2007

Szeryf zawsze zostaje poszukac jakiegoś lokalnego forum o moto i popytac czy ktoś nie chce na spółe wynając jakiegoś garazu
ja np wynajmuje garaz murowany z 3 osobami w 4 składamy sie po 50 zł miesiecznie z tych 3 pozostałych znam tylko 1 ;)

co do tematu
ja rok na Politechnice Szczecińskiej na elektrotechnice (byłem po liceum i jak cygan napisał nie wiedziałem "co jest 5")
poźniej juz 5 lat na Uniwersytecie Szczecińskim na ekonomii
teraz ponad 3 lata pracuje w firmie informatycznej czyli nic związane z zawodem :lol:

Cytat:
Mózgi w trampkach,wytartych spodniach i tłustych włosach też byli

teraz takich w firmie tez mam
co wiecej jeden z nich to z-ca kierownika mojego działu :cry:

Maciekkg - Pon 01 Paź, 2007

Ja studiuje w Szczecinie na Politechnice i gadalem ze stróżem parkingu przy akademiku. Krzyknoł 55zl za miesiac. Dobra alternatywa na wiosne gdy jest juz cieplo. Jakis pokrowiec na motor i mozna trzymac na parkingu. A tak to lepiej trzymac przez zime motor w swojej rodzinnej miejscowosci ;)
Pozdrawiam

FoX - Pon 01 Paź, 2007

Ja za tydzień zaczynam studia na Akademii Ekonomicznej (Zarządzanie, Informatyka i Finanse) specjalizacja logistyka... 50ogłoszeń rozwiesiłem... ogłosiłem sie w mediach, że Poszukuje do wynajęcia garażu -miejsca w garażu w celu garażowania motocykla... Jak na razie 2 telefony... cena zabójcza, aż mi się kolana ugięły... Jeden chciał 300zł, a drugi 250 heh... Tyle to za mieszkanie full-wypas miesięcznie płac.. więc motorek chyba zostanie rodzinnej miejscowości na zimę... :( ale nadal szukam miejsca, aby trzymać moto...
samuraj - Pon 01 Paź, 2007
Temat postu: Re: Studia...
Witam! Ja jestem studentem 3 roku informatyki, ale nie chodzę w trampkach, nie mam przetłuszczonych włosów i nie spędziłem całego dzieciństwa przed kompem :P Pozdro
jankees - Pon 01 Paź, 2007

Widzę że tu każdy jest studentem fiufiu , to się nam młdsze pokolenia kształcą , a ja jestem tylko ze srednim i dobrze mi z tym.
ZowA - Pon 01 Paź, 2007

Ja też tylko średnie (tylko lub aż) :) Tam gdzie pracuje to i tak za wysoko :D
FoX - Pon 01 Paź, 2007

a przy czym pracujesz? :P
ZowA - Pon 01 Paź, 2007

pracuje w stoczni co pozwala mi dopracowywać sprzęta (mam dostęp do wszelkiego rodzaju sprzętu) ;) zrobilem sobie sam stelaż pod kuferek, utwardziłem przednie zawieszenie i pare innych pierdół :)
Szeryf - Pon 01 Paź, 2007

A ja będe geo farmerem :lol: :lol: :lol: jakby co to pisac jakby komuś cos wymierzyc itp no ale tak za 6 lat buahaha.
kikon18 - Pon 01 Paź, 2007

hehe, no niezle :D ja jak narazie jestem w technikum mechanicznym ( 3 klasa) potem ma zamiar isc na jakieś studia ( moze obsługa i naprawa szambowozu :D ) a tak serio to jakiegoś inzyniera bym zrobił jak by sie udało :)
leon - Wto 02 Paź, 2007

He, he, a ja jestem magistrem zarządzania i marketingu i na wózku widłowym śmigam w hurtowni, bo bardziej mi się to opłaca niż siedzenie za biurkiem.
FoX - Wto 02 Paź, 2007

leon napisał/a:
He, he, a ja jestem magistrem zarządzania i marketingu i na wózku widłowym śmigam w hurtowni, bo bardziej mi się to opłaca niż siedzenie za biurkiem.


gdzie robiłeś i ile płaciłes za uprawnienia na wózek?

leon - Wto 02 Paź, 2007

FoX napisał/a:
gdzie robiłeś i ile płaciłeś za uprawnienia na wózek?


Firma postawiła i kurs i egzamin w zamian za co nie mogłem się przez pewien okres zwolnić. Wszystko poza badaniami odbywało się na jej terenie. Co kosztów to niestety było to około czterech lat temu i nie pamiętam jakie były wtedy koszty takiej imprezy.

Kamil - Wto 27 Lis, 2007

Licencjat fizjoterapii, kontynuacja AWF 2latka jeszcze :D
tomek_187 - Sro 28 Lis, 2007

Ja mam 2 rok studiów górniczych :) ciezko to idzie... a poza tym pracuje sobie jeszcze w supermarkecie na 3/4 etatu i zdobywam praktyki zawodowe :) zartuje.. Na motor trzeba było zarobic a teraz jeszcze na rejestracje i prawko :)
capri - Sro 28 Lis, 2007

Ja jestem po średnim. Technikum Elektroniczne. Studiowałem, ale zbyt luźno do tego podchodziłem :) teraz mam tylko index na pamiątkę jak CYGAN :)
A prace mam satysfakcjonującą :) .

WojtekR1978 - Sro 28 Lis, 2007

A ja zrobiłem magistra inżyniera z mechaniki. Tera pracuję jako konstruktor-technolog. Projektuję kontenery do transportu w branży motoryzacyjnej. współpracujemy z Faurecią, niemieckimi markami no i z Triumphem. Jak ktoś kupi nowego Triumpha to przywiozą go na palecie mojego projektu :D . Jako że mam dojście do sprzętu i trochę projektuję z czasem mam zamiar parę ciekawych innowacji w gs wprowadzić :D .
hubertgontarz - Sro 28 Lis, 2007

Student 4 roku Ekonometrii i Statystyki, na kierunku: Informatyka i Ekonometria na Akademii Ekonomicznej w Katowicach.
GSadmirer - Sro 28 Lis, 2007

No prosze. gdzie nie spojrze, sami studenci i mgr`y :lol: A niektorzy gadaja ze tylko bezmozgi wsiadaja na motor :wink:

Student filologii angielskiej w Poznaniu. Wczesnie moja dusza, zawieruszyla sie o Polibude, Inzynieria Materialowa, po 1-rocznej przygodzie, pozostala mi kanciasta zielona ksiazeczka :P Pozniej wyjechalem zagranice. Spedzilem pewien czas w Anglii (pzdr Cygan 8) ).

cygan - Czw 29 Lis, 2007

GSadmirer napisał/a:
No prosze. gdzie nie spojrze, sami studenci i mgr`y :lol: A niektorzy gadaja ze tylko bezmozgi wsiadaja na motor :wink:

Student filologii angielskiej w Poznaniu. Wczesnie moja dusza, zawieruszyla sie o Polibude, Inzynieria Materialowa, po 1-rocznej przygodzie, pozostala mi kanciasta zielona ksiazeczka :P Pozniej wyjechalem zagranice. Spedzilem pewien czas w Anglii (pzdr Cygan 8) ).


Właśnie tak sie zastanawiałem panowie czy nie jestem w akademiku czasami. :D
Dzięki za pozdrowionka .Pozdrawiam również .Już niedługo powrót. : :wink:

matoshiba - Nie 23 Gru, 2007
Temat postu: Re: Studia...
Szeryf napisał/a:
He no to mozecie sie pochwalic waszymi wykształceniami :wink: Ja bede absolwentem geodezji 2008/2009 na Uniwersytecie Mazurskim no i wiążący sie z tym problem. Gdzie ja przechowam moją Gske :?: :twisted: Może przez to że nie bede miał gdzie jej zostawic to niestety nie dokonam zakupu co mnie bardzo martwi :?

Studiowałem geodezje przez 2 lata w Ol . Zapewne mieszkasz w akademiku 119 :D Ja z powodów na które nie będę się rozpisywał edukacja przerwałem ale tylko na dziennych teraz nadal studiuje geodezje ale zaocznie :)

TUCIO - Pon 24 Gru, 2007

no a ja swoją edukacje zakończyłem już jakiś czas temu w TECHNIKUM MECHANICZNYM jako mechanik pojazdów a teraz se śmigam takim czymś :twisted: http://picasaweb.google.c...528083353785666
Magda - Sob 29 Gru, 2007

ja jestem (juz prawie) zootechnikiem. inaczej jak kto woli koncze wydzial nauk o zwierzetach :-P wlasnie koncze prace mgr ;-)
Magda - Sob 29 Gru, 2007

Magda napisał/a:
ja jestem (juz prawie) zootechnikiem. inaczej jak kto woli koncze wydzial nauk o zwierzetach na sggw :-P jeszcze tylko praca mgr ;-)
a pracuje w firmie informatycznej hihi
michal_gs - Sob 03 Maj, 2008

a ja studiuje ZArzadzanie :) najbardziej lajtowy kierunek na POlitechnice CZestochowskiej:D tylko strasznie nudny:)

I wyglada na to ze jak skoncze to bede na wozku smigal:D
pozdro Leon : )

kubik1988elk - Sob 03 Maj, 2008

ja właśnie skończyłem technikum elektroniczne i już niedługo mam maturę(2dni) :) . nie wybieram się na studia i po maturach idę od razu gdzieś do roboty żeby zarobić sobie na GSka:D
leon - Sob 03 Maj, 2008

He, he, michal_gs, to będzie nas dwóch magistrów zarządzania, którzy latają nie tylko na moto, ale i na wózku widłowym. Może nie po to się robi studia, żeby na wózku skończyć, ale gdybym miał iść za biurko bez znajomości za 1000zł z hakiem , to teraz pisał bym pewnie na jakimś forum motorowerowym :? .

A wózek fajna rzecz! Waży co prawda ponad dwie tony, ale na koło też można postawić :D




michal_gs - Nie 04 Maj, 2008

bedzie nas dwoch jesli wytrzymam do konca:);p bo tak jak pisalem straszna nuda tu jest : )
Prayer - Nie 04 Maj, 2008

Przewaga Politechniki ;)

Ja studiuję Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. Zostały mi dwa lata do magisterium. Po studiach planuję albo wyjechać do Australii, albo zrobić podyplomową Psychologię.
Obecnie jestem bezrobotny, ale od października planuję podjąć jakąś pracę bardziej związaną z zawodem. Trzeba zarobić na coś mocniejszego ;)

Matan Przemyslaw - Nie 04 Maj, 2008

Witam , WSZZ w Koninie kierunek wychowanie fizyczne z gimnastyka korekcyjno-komp, i AWF Poznan czyli w skrocie pan od koziolkow pozdrawiam
RONI:) - Wto 06 Maj, 2008

obecnie jestem na ost. semestrze studium mechaniczneg 2 letniego..i jedyne czego się nauczyłem od dziadków to naprawa syrenki i malucha...egzamin na technika jest bardzo ciężki więc nie licze że go zdam (podobno łatwiej obronić prace magisterską)..a potem może pójde na turystyke ale nie chce mi się już uczyć...
Witch - Czw 19 Cze, 2008

:hyhy: studiuję politologię na Akademii Pedagogicznej w Krakowie :D teraz zamknęłam pomyślnie sesję i zaczynam ostatni piąty rok... a później może zostanę politolożką a może premierem...a potem prezydentem... :rotfl: hahahaha rozmażyłam się przez chwile wybaczcie :P
Podkopnik - Sob 19 Lip, 2008

ja studiuje zootechnike na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie... :]

zauwazylem ze jest "zootechniczka" z Wawy:) miło

oleska - Pią 01 Sie, 2008

Politechnika Łódzka Wydz Mechaniczny - Transport (we wrześniu powinnam sie bronic :kwasny: )
k2 - Czw 07 Sie, 2008

Wydział Mechaniczny - Energetyczny ( dzisiaj Ochrony Środowiska i Energetyki) na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Specjalność - Mechanika i budowa maszyn.
Ukończony jakiś czas temu ;)

Barti - Czw 07 Sie, 2008

leon napisał/a:
He, he, a ja jestem magistrem zarządzania i marketingu i na wózku widłowym śmigam w hurtowni, bo bardziej mi się to opłaca niż siedzenie za biurkiem.


Hue hue, no to nieźle, ja też skończyłem Zarządzanie w tym samym mieście. Ja na AGH ,a Ty Leon? W związku z tym, że z kolei ja spędziłem pół dzieciństwa przed komputerem i od zawsze wszystkim handlowałem - sprzedaję w chwili obecnej systemy informatyczne i rozwiązania portalowe. I nadal wychodzę z założenia, że gdzie kropla handlu... .. tam i szybko GS :) Pozdrowienia dla wszystkich pnących się :)

leon - Pią 08 Sie, 2008

Barti napisał/a:
...Ja na AGH ,a Ty Leon?...


Ja na Akademii Ekonomicznej, teraz zwanej dumnie Uniwersytetem Ekonomicznym :D

Barti napisał/a:
...sprzedaję w chwili obecnej systemy informatyczne i rozwiązania portalowe...


No to troszkę lepiej się chyba ustawiłeś ;)

zloty1984 - Sob 09 Sie, 2008

politechnika śląska- wydział mechaniczny-technologiczny... za rok jak dobrze pójdzie mgr inż ;)
kukaszr - Sob 09 Sie, 2008

Barti napisał/a:
nadal wychodzę z założenia, że gdzie kropla handlu... .. tam i szybko GS :) Pozdrowienia dla wszystkich pnących się :)


Mój dziadek powiadał

"Lepiej tyle handlu (pokazywał palcami około 5 cm ;) )
Niż tyle roboty (tu pokazywał cały łokieć"

Wsb w Poznaniu administracja podatkowa -dopiero zaczynam

sebastiantoja - Sro 13 Sie, 2008

Politechnika Poznańska Budownictwo. We wrześniu zaczynam drugi rok studiów, a aktualnie pracuję w fabryce Volkswagena w odlewni. Też mi się zdarza pośmigać widlakiem, ale tylko tą mniejszą wersją, czyli paleciakiem;)
snovi - Sro 13 Sie, 2008

Politechnika Poznańska / Elektrotechnika 4rok zaczynam :)
FighteR-600 - Sro 13 Sie, 2008

Politechnika Gdańska, wydział WILiŚ, kierunek Budownictwo, specjalizacja Inżynieria Transportu - 4 rok będzie, jak zaliczę cały 3 :]
Grzechu16 - Nie 18 Sty, 2009

Mam takie pytanie, studiował ktoś z was na Politechnice Krakowskiej? Jeżeli tak, na jakim kierunku i jakie wrażenia po ukończonej edukacji? Kończę właśnie klasę w liceum na profilu matematyczno-informatycznych i przygotowuję się do rozszerzonej matematyki (ewentualnie jak by próbna poszła poniżej moich oczekiwań postaram się jak najwyżej zdać podstawę) i zastanawiam się nad kierunkiem jaki wybrać...
kamil.k - Nie 18 Sty, 2009

Grzechu16, politechnika jaka by nie byla to matma jest tak wyjechana w kosmos ze nawet sobie nie wyobrażasz.studjuje mechanike to cos o tym wiem.poziom matematyki w liceum nawet z rozszerzonom matematka to nic.na początku niby całki wydaja sie trudne ale po jakims czasie wydają sie byc łatwiejsze jak równiania kwadratowe.po całkach dochodza inne zagadnienia jak jakies funkcje uwikłane.urojone całki po obwodach podwójne ,pochodne dwóch zmiennych i inne rzeczy ktore np.mi nigdy sie nie przydadza :rotfl:
oleska - Nie 18 Sty, 2009

kamil.k napisał/a:
politechnika jaka by nie byla to matma jest tak wyjechana w kosmos ze nawet sobie nie wyobrażasz.studjuje mechanike to cos o tym wiem.poziom matematyki w liceum nawet z rozszerzonom matematka to nic.na początku niby całki wydaja sie trudne ale po jakims czasie wydają sie byc łatwiejsze jak równiania kwadratowe.po całkach dochodza inne zagadnienia jak jakies funkcje uwikłane.urojone całki po obwodach podwójne ,pochodne dwóch zmiennych i inne rzeczy ktore np.mi nigdy sie nie przydadza
zgadza sie, na łódzkiej (mechaniczny) to samo ;)
zloty1984 - Nie 18 Sty, 2009

mi sie właśnie sesja zaczyna od jutra, a studiuje na politechnice śląskiej na wydziale mechanicznym... jest to moja ostatnia sesja,w w okresie letnim czeka mnie obrona pracy mgr ;/
Grzechu16 - Nie 18 Sty, 2009

czyli mówicie, że na politechnice nie ma łatwego życia? No to może trzeba będzie pomyśleć o czymś innym... Chociaż z drugiej strony... po co iść na łatwiznę ;)
blazek1883 - Nie 18 Sty, 2009

polecam jakąś "łatwą" szkołę, nie ma sensu się przemęczać, a jak jestes ogarnięty człowiek to i tak znajdziesz dobrą robotę.

A jeżeli chcesz już coś "prestiżowego" to może jakiś Uniwerek, nauki mało, a jak już jest to tylko przed sesją.

oleska - Nie 18 Sty, 2009

blazek1883 napisał/a:
polecam jakąś "łatwą" szkołę
bzdura :wstyd: szkoda czasu i kasy.
Idz na polibude, napewno nie bedziesz zalowal, dla mnie to byla najlepsza decyzja jak do tej pory :] Jest ciezko ale warto a jaka potem satysfakacja ;)

Paca - Nie 18 Sty, 2009

oleska napisał/a:
Idz na polibude, napewno nie bedziesz zalowal

i tak i nie :D

nie no tak naprawdę to politechniki to najlepszy wybór dla ludzi, którzy mają ścisłe umysły. Lekko nie jest ale da się wytrzymać. Gdyby nie cholerne humany (na PWr musisz mieć jeden przedmiot humanistyczny i ja mam....PRAWO, które to jutro muszę proprawić) to już w ogóle było by pięknie :)

idź na polibudę i nawet się nie zastanawiaj nad "łatwiejszym rozwiązaniem" bo nie warto.

oleska - Nie 18 Sty, 2009

Paca napisał/a:
politechniki to najlepszy wybór dla ludzi, którzy mają ścisłe umysły.
i tak i nie :)
politechnika jest dla kazdego kto umie myslec, a nie kazdy posiada ta umiejetnosc

Montana - Nie 18 Sty, 2009

ja jestem na 1 roku PB, studiuję logistykę i nie żałuję tego wyboru (choć do końca nie wiedziałam czym ta logistyka jest). matma ujdzie bo nie jest to wydział elektryczny czy mechaniczny ale czeka mnie (o ile dotrwam) np. statystyka która zbiera swoje żniwa.. niektóre przedmioty pokrywają się z tymi z ekonomii czy zarządzania.

Wiesz co jest najważniejsze? żebyś studiował to co lubisz, co cię wciąga i daje satysfakcję i radość :)

Paca - Nie 18 Sty, 2009

Montana napisał/a:
żebyś studiował to co lubisz, co cię wciąga i daje satysfakcję i radość

kuuurde to tak można ?! :D

Montana - Nie 18 Sty, 2009

Paca napisał/a:
kuuurde to tak można ?!


heheh no nie powiem że w obecnym okresie czyli kola, zaliczenia i sesja na deser jest fajnie ale generalnie nie narzekam na kierunek. i jeszcze ludzi mam fajnych w porównaniu do znajomych z innych szkół/wydziałów. ale to loteria - różnie można trafić :|

st3fan - Nie 18 Sty, 2009

oleska napisał/a:
politechnika jest dla kazdego kto umie myslec, a nie kazdy posiada ta umiejetnosc

Potwierdzam. Nie wiem jak to jest na Uniwersytecie, ale Politechnika uczy myśleć. Przede wszystkim... Skończyłem polibudę w Gliwicach i właśnie to mogę powiedzieć. Kucie czegoś na blachę mija się z celem, trzeba rozwiązywać problemy na bieżąco.

blazek1883 - Nie 18 Sty, 2009

oleska napisał/a:
blazek1883 napisał/a:
polecam jakąś "łatwą" szkołę
bzdura :wstyd: szkoda czasu i kasy.
Idz na polibude, napewno nie bedziesz zalowal, dla mnie to byla najlepsza decyzja jak do tej pory :] Jest ciezko ale warto a jaka potem satysfakacja ;)


Patrząc z perspektywy, każda szkoła jest stratą czasu i pieniędzy.

Więcej można nauczyć się pracując, poza tym, wiadomo, że nawet studia dzienne nie do końca są bezpłatne, w koncu trzeba za coś sie utrzymać.

Jeśli chcesz tytuł przed nazwiskiem, to idź po najmniejszej lini oporu.

Ale jeśli zawsze marzy Ci się Polibuda, to marzenia są od tego żeby je spełniać.

Yarccom - Nie 18 Sty, 2009

blazek1883 napisał/a:
Patrząc z perspektywy, każda szkoła jest stratą czasu i pieniędzy

:]

kukaszr - Nie 18 Sty, 2009

blazek1883 napisał/a:

Jeśli chcesz tytuł przed nazwiskiem, to idź po najmniejszej lini oporu.


rozumiem, że preferujesz taką tabliczke na biurko :D


Majic - Nie 18 Sty, 2009

oleska napisał/a:
politechnika jest dla kazdego kto umie myslec

Chyba kombinować, a nie myśleć :D
Tyle już wałków widziałem, że głowa boli...

Montana - Nie 18 Sty, 2009

kukaszr napisał/a:
rozumiem, że preferujesz taką tabliczke na biurko


mgr. z kropką czyli magazynier :D

maksa - Pią 23 Sty, 2009

Studia studiami w tych czasachnaszych obecnych to liczy sie tylko wyższe i ni więcej.. w mojej firmie to sie im wszystkim w glowie poprzewracało, nawet sprzataczka musi mieć minimum średnie :zdziwko: a i tak robi sie to szkołe a nie pracuje sie w zawodzie.Ja naprzykład zaczełam studiować Zootechnike na Uniwersytecie Rolniczym w Kraku :hyhy: po roku zrezygnowałam jak wywalili mi na stól zdechła owce i kazali jakroic nożem z piłką :przestraszony: stwierdziłam ze zaczne od nowa i poszłam na PWSZ u mnie w Tarnowie Państwowa wyższa Szkoła Zawodowa i jestem na Ochronie Środowiska kończąc własnie 3 rok i sie teraz bronić będe.. :padam: dzieki Bogu:) powiem szczerze ze nic mnie w tymkierunku nie ciągnie.Obecnie jestem sekretarką i pracuję w biurze :wstyd: a interesuje mnie mechanika samochodowa :niepewny:

Takie zycie uczysz sie tylko po to zeby cie do roboty przyjeli, Polskie realia , bo to Polska Nie elegancja Francja :P żeby choć drogi lepsze były :/

Wiec ucz sie ucz bo nauka to potegi klucz :rotfl: :rotfl:

see yaaa ;)

Podkopnik - Pią 23 Sty, 2009

maksa napisał/a:
Ja naprzykład zaczełam studiować Zootechnike na Uniwersytecie Rolniczym w Kraku :hyhy: po roku zrezygnowałam jak wywalili mi na stól zdechła owce i kazali jakroic nożem z piłką


Owce w tamtym roku mielismy sam zeberka wycinalem :hyhy:

maksa - Pią 23 Sty, 2009

o matko :przestraszony: nie che nawet myślami do tego powracać :)mi kazali ciąć nogę :/ chyba rzeźnik ze mnie nie będzie :zdegustowany: najgorsze ja doszlismy do jelit odór nie do zniesienia :/ :/ :/
majkelmu - Sob 24 Sty, 2009

Grzechu16 napisał/a:
czyli mówicie, że na politechnice nie ma łatwego życia? No to może trzeba będzie pomyśleć o czymś innym... Chociaż z drugiej strony... po co iść na łatwiznę ;)


Polecam mój wydział na AGH w Krk- Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki;) ja jestem na Mechanice i Budowie Maszyn i jak to u nas mówią nie jest tak źle " Pierwsze 3 lata trudne, następne 5 juz z górki" :rotfl:

Hubix - Sob 24 Sty, 2009

Ja studiuje informatykę w Krakowie ;)
sebastiantoja - Nie 25 Sty, 2009

Grzechu!
Wbrew pozorom, polibuda jest dla ludzi. Jeśli masz trochę myśli technicznej i nie przeraża Ciebie, i jesteś w stanie zrozumieć matmę i fizykę w różnych formach, to polecam. Ja nigdy nie lubiłem fizyki, ale zawsze byłem w stanie to ogarnąć (oczywiście jeśli ochota przyszła). Teraz ochota jest, bo na studiach mam inne podejście niż w ogólniaku. Teraz robię to dla siebie, a nie dlatego, że trzeba, więc idzie trochę przyjemniej. Fakt, jest ciężko, ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo!

maksa - Nie 25 Sty, 2009

sebastiantoja napisał/a:
Fakt, jest ciężko, ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo!
święte słowa chodzisz bo chcesz nikt ćię do tego nie zmusza :) a papierek w ręce to zawsze przyjemniej jest mieć :hyhy:
Grzechu16 - Nie 25 Sty, 2009

Oczywiście rozumiem:) Dzięki za wszelkie informacje na pewno okażą się przydatne, teraz skupiam się, żeby jak najlepiej zdać maturę, zobaczymy co będzie dalej:) Matematyka/fizyka jak to sebastiantoja napisał jest do ogarnięcia.
Pęku - Pon 02 Lut, 2009

Ja w grudniu już chyba na dobre zakończyłem edukację. 5 lat studiów na 3,5 letnim kierunku :wstyd: mi wystarczy :rotfl: . Efekt? Tytuł licencjata na wydziale Stosunków Międzynarodowych, specjalność - Administracja Europejska. Uczelnia prywatna, więc nie ma co nawet wspominać nazwy. Powiem więcej - lepiej o niej jak najszybciej zapomnieć :P
Paca - Pon 02 Lut, 2009

Grzechu16, zrób sobie przysługę i zaciągnij się do woja. sesja mnie kur*a zabiła w tym roku... :kwasny:
Hubix - Czw 05 Lut, 2009

Paca napisał/a:
Grzechu16, zrób sobie przysługę i zaciągnij się do woja. sesja mnie kur*a zabiła w tym roku... :kwasny:


Już nie ma armii przymusowej :P

Pęku - Czw 05 Lut, 2009

Hubix napisał/a:
Już nie ma armii przymusowej :P


I z tego właśnie powodu nadchodzi kres prywatnych uczelni i szkół policealnych :rotfl: :P

mr0zd - Czw 05 Lut, 2009

Hah, nie był bym do końca tego taki pewien, MON ostro po kosztach poleciał, minister już mówił że nie wykluczone że nici z armii zawodowej
Zechowany - Wto 10 Lut, 2009

Pęku napisał/a:


I z tego właśnie powodu nadchodzi kres prywatnych uczelni i szkół policealnych :rotfl: :P



swiete slowa :) hehehe

Ja studiuje grafike komputerowa i powiem ze tylko pierwsze 2 lata byly prze.... pozatym z gorki :)

maksa - Sob 14 Lut, 2009

no zgadzam sie pierwsze dwa lata o pod góre ale reszta juz z górki :) az uczuc sie chce i te wypady studenckie ahhhh bedzie mi tego brakowac :)
Bartek_nt - Pią 20 Lut, 2009

Ja kończę w czerwcu (mam nadzieję) elektronike i telekomunikację na polibudzie poznańskiej.
Nie da się ukryć, że uczelnie techniczne to specyficzne uczelnie, owszem trzeba umieć myśleć ale i kombinoiwać jak ktoś to zauważył. Matma i fiza zależy od kierunku i prowadzących (na PP np. na pierwszym roku miałem zajęcia ze statystyki z byłą minister edukacji Panią Łybacką - dziwna faza;)).
Myślę, że hasła w stylu era inżyniera nie są wyssane z palca i na pewno są ciekawe perspektywy pracy z jedną uwagą -> swoje zainteresowania należy rozwijać w toku indywidualnym tzn. tak jak w moim przypadku gdybym nie bawił się elektroniką w domu to pewnie nic bym z tego zakresu nie wiedział...

Aha u nas na wydziale się mawia:
Że na EiT schody zaczynają się na czwartym roku...
wcześniej jest pionowa ściana ;)

Liver Sausage - Pią 20 Lut, 2009

Taa, era inżyniera, moja dziewczyna skończyła w 2008 studia, mgr inż. AE i pracy szuka już prawie rok :/ . Dolina jest straszna na rynku. Nie wiem co ja zrobię, jak skończę wreszcie mój beznadziejny kierunek (filologia polska). Chyba przyjdzie mi kartony w magazynie przerzucać :rotfl:
Bartek_nt - Pią 20 Lut, 2009

Liver Sausage napisał/a:
Taa, era inżyniera, moja dziewczyna skończyła w 2008 studia, mgr inż. AE i pracy szuka już prawie rok :/ . Dolina jest straszna na rynku. Nie wiem co ja zrobię, jak skończę wreszcie mój beznadziejny kierunek (filologia polska). Chyba przyjdzie mi kartony w magazynie przerzucać :rotfl:


Też napisałem wyraźnie, że trzeba włożyć w to kupę własnej pracy! Ja wykonuję projekty elektroniczne na zlecenie [samo inż. przed nazwiskiem nic nie da -> to jasne jak słońce].

Liver Sausage - Pią 20 Lut, 2009

U mnie gorzej o tyle, że w zawodzie pracować nie zamierzam ;) . Kończę te i śmigam na podyplomowe, za coś trzeba żyć a dzieci uczyć to chyba największa kara :hyhy:
maksa - Wto 24 Lut, 2009

Liver Sausage napisał/a:
Taa, era inżyniera, moja dziewczyna skończyła w 2008 studia, mgr inż. AE i pracy szuka już prawie rok . Dolina jest straszna na rynku. Nie wiem co ja zrobię, jak skończę wreszcie mój beznadziejny kierunek (filologia polska). Chyba przyjdzie mi kartony w magazynie przerzucać


i to jest świeta prawda.. wielu moich znajomych powracało z zagranicy, sa po studiach i teraz pracy w Polsce nie moga znaleść.. bo wszysy odprawiaja ich z kwitkiem ze nie mają doświadczenia nabytego w kraju :/ to jest tragedia :kwasny: ten świat to do góry nogami zaniedługo stanie.. ale cóz tu więcej gdybać to Polska nie legancja Francja :zdegustowany:

Liver Sausage - Wto 24 Lut, 2009

Z drugiej strony jakoś przerzucanie kartonów mnie nie przeraża, fakt, nie chciałbym tak dłużej pracować, ale też jak pomyślę, że za pracę umysłową ludzie dostają często ledwie 1k a przerzucacz kartonów wyciąga dwa razy tyle, to też coś tutaj jest nie tak jak powinno. Zrobię sobie jeszcze jedne studia, o! :rotfl:
maksa - Wto 24 Lut, 2009

oooo matko ja chce jak najszybciej skonczyc te i nie myslec wiecej o szkole.. ona wyniszczyła mi wystarczająco nerwów :/ jak narazie jestem zadowolona z mojej pracy ale póki co to robie kursy chodze na szkolenia i z sekretarki chce zostac auditorem zewnetrznym wszystko jak narazie jest na dobrej drodze, a kasa tez nie najgorsza :D :D
Cieszyn - Sro 25 Lut, 2009

majkelmu napisał/a:
Grzechu16 napisał/a:
czyli mówicie, że na politechnice nie ma łatwego życia? No to może trzeba będzie pomyśleć o czymś innym... Chociaż z drugiej strony... po co iść na łatwiznę ;)


Polecam mój wydział na AGH w Krk- Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki;) ja jestem na Mechanice i Budowie Maszyn i jak to u nas mówią nie jest tak źle " Pierwsze 3 lata trudne, następne 5 juz z górki" :rotfl:


Ja też IMiR AGH Kraków :) kierunek Mechatronika:P ciekawe co z tego bedzie... majkelmu mozemy sie zgrać jakoś w sezonie, pewnie parkujesz gdzies pod B2 moto:D
pozdro:)

Montana - Sro 25 Lut, 2009

Liver Sausage, więcej papierków, dyplomów czy podobnego rodzaju teoretycznej wiedzy wcale nie oznacza że znajdziesz lepszą robotę ;) ważniejsza jest praktyka i umiejętności. W rozmowie kwalifikacyjnej pracodawca spyta "Czy wie Pan jak stworzyć np. plany inwestycyjne i rozwojowe firmy (przykadowo)" a ty co na to? Eee, było o tym na studiach...

Trzeba studiować z głową ;)

Liver Sausage - Sro 25 Lut, 2009

Dlatego też chciałem zrobić podyplomowe, bo na tych już uczą w określonym kierunku. Jak pójdę gdzieś na rozmowę do firmy (jakiejkolwiek) a w CV zobaczą mgr filologii polskiej to mnie śmiechem zabiją :rotfl: Dobrze wiem że praktyka to podstawa, dlatego też szukam jakiejś pracy, ale jako że jestem na dziennych, to zostają mi tylko wolne weekendy, a na weekendy nie ma żadnej sensownej roboty. Błędne koło :rotfl:
majkelmu - Sro 25 Lut, 2009

Cieszyn napisał/a:
Ja też IMiR AGH Kraków :) kierunek Mechatronika:P ciekawe co z tego bedzie... majkelmu mozemy sie zgrać jakoś w sezonie, pewnie parkujesz gdzies pod B2 moto:D
pozdro:)


na razie moto czeka na mnie i na lepszą pogode w Bochni, ale jak tylko bedzie ładnie to mam go zamiar przyturlać do Krk ;) . Do zobaczenia pod B2 :rotfl:

Montana - Czw 26 Lut, 2009

Liver Sausage napisał/a:
Dobrze wiem że praktyka to podstawa, dlatego też szukam jakiejś pracy, ale jako że jestem na dziennych, to zostają mi tylko wolne weekendy, a na weekendy nie ma żadnej sensownej roboty. Błędne koło


Ahh mam tak samo, zaraz wiosna i trzeba będzie pieniądzorów, na wachę przede wszystkim :/ chyba że jak pożyczę ojcu moto to wróci z pełnym bakiem :D

Hedoni - Czw 26 Lut, 2009

Liver Sausage napisał/a:
Dlatego też chciałem zrobić podyplomowe, bo na tych już uczą w określonym kierunku. Jak pójdę gdzieś na rozmowę do firmy (jakiejkolwiek) a w CV zobaczą mgr filologii polskiej to mnie śmiechem zabiją :rotfl: Dobrze wiem że praktyka to podstawa, dlatego też szukam jakiejś pracy, ale jako że jestem na dziennych, to zostają mi tylko wolne weekendy, a na weekendy nie ma żadnej sensownej roboty. Błędne koło :rotfl:


Zgadzam się z Tobą, żadnej sensownej roboty nie znajdziesz, przy obecnym bezrobociu i kryzysie nie ma się co czarować.
Pozostaje tylko znaleźć "bezsensowną", no chyba że chcesz w tym błędnym kole dalej pozostać. A mając już wtedy jakieś doświadczenie wpisane w CV można zacząć się rozglądać za czymś ciekawszym. Rzeczywistość bywa brutalna, niestety.

Po skończeniu technikum też szukałem pracy, okazało się że jedyne co udało mi się znaleźć to konserwacja linii kablowej TP za marne grosze ( 30 st. w cieniu, a ja wyrzucam piasek wiadrami ze studzienek, czasami muł, a potem malowanie, generalnie brud, smród i malaria ).
Ale było warto. Ze względu na to że potem mogłem już dumnie wpisać do CV że pracowałem jako telemonter. Następne wakacje przepracowałem już w Holandii naprawiając nawigacje(pieniądze bez jakiejś szczególniej rewelacji, pośrednik także ale praca fajna). Nie miałbym szans tam pracować gdybym nie miał w CV tego telemontera.

Potem pracowałem przez jakiś czas w piątki i soboty(też studiuje na dziennych) przy montażu elektroniki,i to już za rozsądne kasę. I znowu, NIE miałbym szans na tą pracę gdybym nie miał telemontera + serwisanta w CV. Wniosek chyba nasuwa się sam.

A jeszcze jedno, dobrze jest znać swoją wartość na rynku pracy bo pracodawcy często próbują płacić mniej niż powinni. Zauważy taki Twój brak orientacji i bez mrugnięcia powieką zaproponuje 800 zł inżynierowi z 5-cio letnim stażem.

Sprężyna - Sob 20 Cze, 2009

Liver Sausage, łączę się z Tobą w bólu, jeśli chodzi o kierunek studiów. Tyle tylko że ja będąc na dziennych, znalazłam nie najgorszą pracę. Wypłata plus przyzwoite stypendium naukowe pozwala mi przełknąć gorycz fatalnego wyboru drogi edukacyjnej. Byle by się tylko obronić i mieć magazyniera w zamian za 5 lat "spędzonych w bibliotekach". Mam nieodżałowane poczucie straconego czasu. Na szczęście nie mam uprawnień nauczycielskich, bo byłabym straszną suką. :hyhy:
pubuss - Sob 20 Cze, 2009

Pęku napisał/a:
Hubix napisał/a:
Już nie ma armii przymusowej :P


I z tego właśnie powodu nadchodzi kres prywatnych uczelni i szkół policealnych :rotfl: :P


dżizas, jakie to jest prawdziwe!!! :padam: nic dodać, nic ująć ;)

Paca - Sob 20 Cze, 2009

Sprężyna napisał/a:
Na szczęście nie mam uprawnień nauczycielskich, bo byłabym straszną suką.

ha ! już wiadomo skąd bierze się frustracja i chęć zabijania szczęścia uczniów u nauczycieli :) Wykładowcy nie są wcale lepsi. Ostatnio Pani dr.XXX z PWr wpisywała 5 indeksów przez 3,5h po czym okazało się, że w dwóch się pomyliła. Dlaczego ? Pewnie dlatego, że zamiast zajmować się pracą naukową i zgłębiać tajemnice socjologi ona musi wykładać ten jakże ciekawy przedmiot na Politechnice, gdzie każdy mam ją głęboko w :wstyd: . Przykre ale w sumie ją rozumiem :)

perkoz - Sob 20 Cze, 2009

Pęku napisał/a:
Hubix napisał/a:
Już nie ma armii przymusowej :P


I z tego właśnie powodu nadchodzi kres prywatnych uczelni i szkół policealnych :rotfl: :P



Moze i kres, ale nie dla wszystkich prywatnych. Licencjackie studia na Koźmińskim nauczyly mnie duzo wiecej niz uzupelniajace magisterskie (rowniez dzienne) na SGHu. Ze znalezieniem pracy (dobrej) tylko z dyplomem lic. tez problemu nie mialem.

maksa - Sob 20 Cze, 2009

na zaocznych jest trudniej niż na dziennych.. i to nie podlega dyskusji :]
Sprężyna - Sob 20 Cze, 2009

maksa napisał/a:
na zaocznych jest trudniej niż na dziennych.. i to nie podlega dyskusji :]


Byłaś i na dziennych, i na zaocznych, rozumiem, masz porównanie i dlatego tak mówisz?

Jamez - Sob 20 Cze, 2009

eee... wszystko od uczelni zależy, nie ma co uogólniać - niektóre na zaocznych tylko kasę robią więc wszystkich przepychają żeby tylko jak najwięcej zarobić a renomę mają z dziennych. Innym zależy na zaocznych to się bardziej tu starają.
Sprężyna - Nie 21 Cze, 2009

Jamez napisał/a:
eee... wszystko od uczelni zależy, nie ma co uogólniać - niektóre na zaocznych tylko kasę robią więc wszystkich przepychają żeby tylko jak najwięcej zarobić a renomę mają z dziennych. Innym zależy na zaocznych to się bardziej tu starają.


Amen

maksa - Nie 21 Cze, 2009

Cytat:
maksa napisał/a:
na zaocznych jest trudniej niż na dziennych.. i to nie podlega dyskusji


Byłaś i na dziennych, i na zaocznych, rozumiem, masz porównanie i dlatego tak mówisz?

Tak byłam na dziennych i jestem na zaocznych teraz właśnie się bronie, mam porównanie i mówie jak ja to widze :)

Sprężyna - Nie 21 Cze, 2009

Ja tez byłam na zaocznych, a jestem na dziennych i nie jest tak jak mówisz, dlatego nie można generalizować.
Dużo zależy od tego, jaki kto ma stosunek do studiowania, można się obijać na dziennych i harować na zaocznych. I odwrotnie. Jak ktoś chce się nauczyć, to się nauczy, a jak ktoś nie chce, to i wymagania ze strony uczelni nie pomogą.
Za dużo czynników się na to składa i chyba nie można tak kategorycznie powiedzieć, gdzie jest łatwiej, a gdzie trudniej. :oczami:

Leon84 - Nie 21 Cze, 2009

Minusem zaocznych jest to,że wiedzę którą przyswajają studenci na studiach dziennych przez cały tydzień, na zaocznych trzeba ogarnąć najczęściej w 2 dni od 8 rana do 20 :/

Studia zaoczne wymagają większej samodyscypliny.

Sobota/niedziela, piękna pogoda, kumple śmigają na moto a ty na uczelni :cenzura:
No ale jeśli się chce pracować/ zarabiac i się kształcić to innego wyjścia nie ma.

Zjazdy mam na szczęście co dwa weekendy. :)

matoshiba - Nie 21 Cze, 2009

Tez byłem na dziennych (2 lata) teraz jestem na zaocznych i podzielam zdanie maksa, -y na zaocznych jest trudniej.Wymagania te same jak na dziennych , do tego dochodzi praca . Na dziennych jedynym obowiązkiem jest nauka , do tego jest lepszy dostęp do materiałów ( miedzy studentami jak i różnymi rocznikami)na zaocz. niby każdy ma poczte są tel ale to nie to samo. Fakt może tez zależy od uczelni ale chyba nikt nie idzie tylko " po papierek" ale przede wszystkim po konkretna wiedzę. Bo płacić za sam papierek kilka tys rocznie to marnowanie kasy - trzeba tez coś z tego wynieść.
pubuss - Nie 21 Cze, 2009

a na mojej uczelni (IT PW) studia zaoczne i wieczorowe maja na wszystkich (WSZYSTKICH) przedmiotach okrojony zakres materiału. Nie wiem czy jest trudniej, wiec się nie wypowiadam.

Ale wiem jedno, ten co studiuje dziennie powie ze ma gorzej, ten co studiuje zaocznie powie ze ma jeszcze gorzej, a najbardziej przeje.... to maja studenci wieczorowi. Każdy swoje chwali, na swoje narzeka.

Wiekszosc moich pracujacych kumpli idzie na zaoczne wlasnie dla papierka. Praktyke i tak maja, brakuje papierow. Nie zgodze sie ze placa zeby sie uczyc, placa zeby wziasc na koniec papier i zarabiac jeszce wiecej. I moze przy okazji cos ciekawego z tych studiów wyniosą.

Zreszta, kazdy idzie na studia zeby lepiej zarabiac i wiecej na lepszych motocyklach latać ;)

st3fan - Pon 22 Cze, 2009

Leon84 napisał/a:
Minusem zaocznych jest to,że wiedzę którą przyswajają studenci na studiach dziennych przez cały tydzień, na zaocznych trzeba ogarnąć najczęściej w 2 dni od 8 rana do 20 :/

Jasne ;) Zależy jak kto przyswaja i jak często chodzi na zajęcia. ;)
Jeżeli chodzi o zajęcia to owszem - jest to rozłożone w tygodniu, ale przez to dłużej trwa, a czy przez to człowiek się więcej nauczy? Jakoś nie do końca mi się tak wydaje. Przecież na zaocznych również można wiedzę przyswajać w tygodniu.
Prawda jest taka, że student i tak najwięcej wiedzy przyswaja przed sesją, a nie w trakcie semestru. ;)
Ogromny minus dla zaocznych: ciągną kasę na czym się da. No ale w końcu jak się studiuje na zaocznych to przeważnie człowiek do pracy już chodzi.

Leon84 - Wto 23 Cze, 2009

st3fan napisał/a:
że student i tak najwięcej wiedzy przyswaja przed sesją

Dzień przed egzaminem :rotfl:

Iga - Wto 23 Cze, 2009

ja własnie poskładałam papiery;) teraz tylko czekac na rekrutacje... no i czekac tez na wyniki matur...mam nadzieje ze bede na dziennych... poznań albo leszno;D
mr0zd - Wto 23 Cze, 2009

Ja ze składaniem papierów wstrzymam się do wyników matur, bo po co teraz płacić za jakieś opłaty rekrutacyjne skoro nic nie wiem :P
Liver Sausage - Wto 23 Cze, 2009

Iga a na co do Poznania idziesz? ;) Powodzenia tak w ogóle :D
Iga - Wto 23 Cze, 2009

Pń UAM pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem niemieckim a leszno edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej :rotfl: zobaczymy jak to bedzie i tak wszedzie mam egzaminy wstępne.. no i czekam za wynikami matur 30 czerwca odbiór no ale chyba nie powinno byc źle
pootietang - Sro 24 Cze, 2009

moja kochana paulinka dzisiaj się broniła i się obroniła :) jeszcze tylko 2 lata magisterki i koniec męczarni. tylko ja taki nieuk jestem :/
Jamez - Sob 27 Cze, 2009

bo zależność jest taka, że oblane egzaminy trzeba zdać, a zdane trzeba oblać
:P (z bash-a)

Bartek8508 - Sob 11 Lip, 2009

Inżynieria Ruchu Drogowego, Eksploatacja Pojazdów Samochodowych- Politechnika Szczecińska. Teraz świeżo po obronie pracy szukam :)
karoleq_90 - Sob 11 Lip, 2009

Ja tylko czekam na wyniki rekrutacji. Jak będzie dobrze to zostanę studentem I roku Techniki rolniczej i leśnej na wydziale inżynierii produkcji na uniwersytecie przyrodniczym w Lublinie :hyhy:
kuba2309 - Nie 12 Lip, 2009

karoleq_90 napisał/a:
Ja tylko czekam na wyniki rekrutacji. Jak będzie dobrze to zostanę studentem I roku Techniki rolniczej i leśnej na wydziale inżynierii produkcji na uniwersytecie przyrodniczym w Lublinie :hyhy:


A ja mam dylemat pomiędzy Informatyką na Polibudzie Krakowskiej a Elektroniką i Telekomunikacją/innymi kierunkami na AGH :) . Z tego co wyczytałem w tym temacie to Polibuda jest trudna ale da radę jeśli się stara a ja mimo, że mam dość ścisły umysł to wolałbym jednak wybrać się na coś bardziej luźnego. Poza tym nie ukrywam, że obecnie interesuję się psychologią bardzo i mnie to ogólnie pociąga [oprócz zainteresowania GSem ;D ]. Tak więc papierów już na psychologię złożyć nie mogę więc czekam na AGH i będzie burza mózgów :) .

Cieszyn - Pon 13 Lip, 2009

Kuba, ja przy takim wyborze wziąłem AGH. Jest fajnie.
Grzechu16 - Sro 15 Lip, 2009

Mam takie zapytanie do osób studiujących bądź mieszkających w Krakowie. Wybieram się na studia na Politechnikę krakowską na wydział mechaniczny, kierunek - transport. Poszukuję jakiegoś mieszkania (na razie na ten rok akademicki) i mam takie pytanie, mianowicie: Czy ktoś z was poszukuje współlokatora do mieszkania? Albo ma jakichś znajomych, którym brakuje osoby do mieszkania? Oczywiście nie chodzi mi o mieszkanie z widokiem na rynek i kosmiczną ceną za miesiąc, może to być na uboczu Krakowa. Fajnie, jeżeli był by możliwy dostęp do internetu. Za wszelkie informacje był bym niesamowicie wdzięczny i zobowiązany :)
moje gadu-gadu: 2450261
tel: 667794502
e-mail: grzegorzkijas@wp.pl

Pozdrawiam !

wlewacz - Sro 15 Lip, 2009

To ja w sumie się podłączę:
Szukam mieszkania tylko nie wiem jak zacząć :D
Jest nas dwóch: Ja na Politechnice w Krakowie
On na AGH
Cena to około 600-700 zł za miesiąc wliczając w to wszystkie media :?
Jak sądzicie da radę ?

karoleq_90 - Sro 15 Lip, 2009

A ja dostałem się na studia i planuję jednak akademik. Podobno ten na UP w lublinie nie jest taki zły :hyhy:
Iga - Sro 15 Lip, 2009

no własnie ja szukam czegoś fajnego na 2 no moze 3 dziewczyny w Poznaniu.... pokój bądź mieszkanie najlepiej z dostepem do internetu... dostałam sie na studia dzienne na UAM (pedagogika z niemieckim) i teraz trwają poszukiwania;)
Szymek609 - Czw 16 Lip, 2009

Hmm ja sie w sumie dostałem na Mechanike i budowę maszyn zarówno na AGH jak i Polibudzie Krakowskiej.. I tak sie zastanawiam co wybrać... A moze ktoś z forum tam się wybiera ?
Harry-z-Tybetu - Czw 16 Lip, 2009

ja bym szedł na AGH, z tego co wiem mechaniczny u nas (PK) raczej do elyty nie należy. No ale sam podejmij decyzję, pozdrawiam!
majkelmu - Nie 19 Lip, 2009

Ja jestem na mechanicznym na AGH i nie narzekam. AGH ma wiesza renome i jest wyzej w rankingach, za PK przemawiaja za to duzo lepiej wyposazone i nowoczesniejsze laboratoria. Ale jak to w zyciu bywa, wybor nalezy do Ciebie ;)
mr0zd - Wto 21 Lip, 2009

A ja właśnie dostałem się na Akademię Morską w Gdyni na Mechanikę i Budowę Maszyn o specjalizacji Eksploatacja Siłowni Okrętowych i Obiektów Oceanotechnicznych :P
majkelmu - Czw 23 Lip, 2009

no to gratulacje :)
hubertgontarz - Pią 24 Lip, 2009

mr0zd, trafisz na okręd atomowy i za 3 lata zobaczysz GS-a :)
Gratulacje!!!

mr0zd - Pią 24 Lip, 2009

Nie nie, to jest kierunek cywilny :P
Także system 4/4, ew 6/6 ale to w skrajnych przypadkach ;)

bayens - Wto 13 Paź, 2009

Ha! Socjologia skończona w tym roku, ale ja sie wcale nie chwalę ;)
lorak1988 - Wto 09 Mar, 2010

Trzeci rok Budownictwo Politechnika Białostocka :)
animal - Czw 11 Mar, 2010

Ja jestem na 2 semestrze Budownictwa na Politechnice Śląskiej (Gliwice). Ciyyyyyyynżko :/
kuboslawa - Czw 11 Mar, 2010

PK IIr. :D instytut "lepienia bałwanków" lub jak kto woli "gier i zabaw" :rotfl: Na razie zanosi się na to, że prędzej pójdę na odwyk niż zostanę magistrem :D
mr0zd - Pią 12 Mar, 2010

Jestem na II semestrze, prawdopodobnie z długiem 7 punktów za fizykę, której najzwyczajniej w świecie nie chce mi się zaliczyć :D
lorak1988 - Pią 12 Mar, 2010

animal napisał/a:
Ja jestem na 2 semestrze Budownictwa na Politechnice Śląskiej (Gliwice). Ciyyyyyyynżko :/


Zobaczysz co bedzie na V i VI sem to dopiero bedzie Ciyyyyyyynżko :D

animal - Pią 12 Mar, 2010

lorak1988 napisał/a:
animal napisał/a:
Ja jestem na 2 semestrze Budownictwa na Politechnice Śląskiej (Gliwice). Ciyyyyyyynżko :/


Zobaczysz co bedzie na V i VI sem to dopiero bedzie Ciyyyyyyynżko :D


Dzięki za wsparcie :P
Po jakiej specjalizacji jesteś?

lorak1988 - Pią 12 Mar, 2010

animal napisał/a:


Dzięki za wsparcie :P
Po jakiej specjalizacji jesteś?


Nie ma za co :P

Specjalizacje wybieralismy dopiero pod koniec V sem, i od VI sem juz jestem na Konstrukcjach Budowlanych. Dzisiaj juz wybrałem temat na prace dyplomową.

Nie przerazaj sie, zajebisty kierunek wybrałes. Wcale nie bedzie tak cieżko, wstarcz troche pracy, a nawet bardzo duzo :D

animal - Pią 12 Mar, 2010

No wiesz, nie jest źle nawet, ale pierwszy semestr w porównaniu do drugiego to była bajka :)
lorak1988 - Pią 12 Mar, 2010

No ja tez odczulem spory przyrost pracy po pierwszym sem bo doszly juz bardziej budowlane przedmioty

Ale sie ciesz bo i tak masz lajt narazie

kola - Wto 20 Kwi, 2010

Budownictwo II rok Zachodniopomorski Uniwesytet Technologiczny (dluzszej nazwy nie mogli wymyslic) wczesniej Polibuda Szczecinska. IV sem i mam dosc ogolnie ^^
biernus - Wto 20 Kwi, 2010

A robi ktos moze podyplomówke zaocznie?
Liver Sausage - Wto 20 Kwi, 2010

Cytat:
A robi ktos moze podyplomówke zaocznie?

A są dzienne? :zdziwko:

pubuss - Wto 20 Kwi, 2010

Cytat:
A są dzienne? :zdziwko:

są wieczorowe :wstyd:

Irys - Wto 20 Kwi, 2010

kola napisał/a:
Zachodniopomorski Uniwesytet Technologiczny (dluzszej nazwy nie mogli wymyslic)

Moja uczelnia ma dłuższą nazwę: Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych. Wydział Sztuki Nowych Mediów, Grafika Komputerowa, Specjalizacja: Wizualizacja.
Fikasz? :P

biernus - Wto 20 Kwi, 2010

Sa wieczorowe i zaoczne... planuje sobie zrobić jakiś podyplom... i chcialbym popisac z kimś kto miał okazje czy tez nadal chodzi na podyplom.
Zombik3 - Wto 20 Kwi, 2010

A ja aktualnie V Rok Politechnika Częstochowska,
Wydział Inżynierii Mechanicznej i Informatyki
Specjalność: Samochody :-)

Matizyahu - Wto 20 Kwi, 2010

Akademia muzyczna we Wrocławiu na wydziale instrumentalnym (specjalizacja z klarnetu). Aktualnie jestem na etapie pracy licencjackiej :)
Arronax - Sro 21 Kwi, 2010

V rok, Automatyka i Metrologia, wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH
Irys - Sro 21 Kwi, 2010

Matizyahu napisał/a:
Akademia muzyczna we Wrocławiu na wydziale instrumentalnym
Pozdrawiam kolegę muzyka. Ja się zatrzymałam na dyplomie II stopnia - skrzypce.
Matizyahu - Sro 21 Kwi, 2010

A co na dyplomie grałaś jeśli można wiedzieć?
mr0zd - Sro 21 Kwi, 2010

Arronax napisał/a:
V rok, Automatyka i Metrologia, wydział Inżynierii Mechanicznej i Automatyki AGH


Szacun :)

Arronax - Sro 21 Kwi, 2010

Czemu?:) Nie jest tak źle,jak się już początek przeskoczy. Tak w ogóle to ostatnio widziałem parę razy na uczelni fioletowego GSa, dzisiaj parkował koło budynku B4, kogoś z forum??
tazzman - Sro 21 Kwi, 2010

V rok, Elektronika i telekomunikacja na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy, dawny ATR ;)
sławek - Sro 21 Kwi, 2010

Cytat:
V rok, Automatyka i Metrologia, wydział Inżynierii Mechanicznej i Automatyki AGH

Chyba pomyliłeś się w nazwie :)

ja jestem na IV roku, Mech. i Bud. Maszyn, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH

Makar00n - Sro 21 Kwi, 2010

Wszyscy umysły ścisłe widzę xD

A studiuje ktoś animację kultury, animacje społeczną lub animacje społeczno-kulturową na pedagogice gdzieś? Planuję ten kierunek w Warszawce.

Kat - Czw 22 Kwi, 2010

WSH Radom, informatyka stosowana, specjalność grafika. Jeszcze tylko obrona i już będę inżynierem :)
Arronax - Pią 23 Kwi, 2010

sławek napisał/a:
Cytat:
V rok, Automatyka i Metrologia, wydział Inżynierii Mechanicznej i Automatyki AGH

Chyba pomyliłeś się w nazwie :)

Oczywiście, od tej automatyki to już nic innego nie widze:D Budowa maszyn mnie odrzuca, jak zapominam dlaczego to przypominam sobie wykres ścięcia (czy skrętu) wióra przy toczeniu:D

Safar - Wto 01 Cze, 2010

ja kilka lat temu próbowałem swoich sił na Wyższej Szkole Zarządzania I Nauk Społecznych w Tychach na kierunku Zarządzanie i Marketing, ale rzuciłem to w diabły, a teraz znowu próbuje sił w Wyższej Szkole Bankowej W Chorzowie :) Ekonomia/ Zarządzanie kadrami :)
Mustang - Sro 02 Cze, 2010

I rok Budownictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu
Luuk - Pią 04 Cze, 2010

V rok, elektrotechnika, specjalizacja: Urządzenia Elektroenergetyczne, Politechnika Gdańska
regius15 - Pią 11 Cze, 2010

Drugi a w zasadzie już teoretycznie trzeci rok, mechanika i budowa maszyn specjalność eksploatacja siłowni okrętowych na Akademii Morskiej w Gdyni :D
mr0zd - Nie 13 Cze, 2010

regius15 napisał/a:
Drugi a w zasadzie już teoretycznie trzeci rok, mechanika i budowa maszyn specjalność eksploatacja siłowni okrętowych na Akademii Morskiej w Gdyni :D


Powitać, to samo tylko że drugi semestr, jakoś nie zauważyłem abyś na uczelnię przyjeżdżał na moto.

mazurek1500 - Pon 14 Cze, 2010

Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZiIP) Politechnika Śląska w G-ach I rok (może już nie długo 2:P)
Iga - Pon 14 Cze, 2010

Pedagogika, edukacja elementarna i język niemiecki ( nauczycielskie studia dwuprzedmiotowe) Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ( studia dzienne)(koniec 1 roku:)) hihihhiih :rotfl:
Michal_krk - Sro 23 Cze, 2010

Drugi, od października jak szczęście dopisze :rotfl: trzeci rok rekreacji i odnowy biologicznej w MWSZ, w krk (zaocznie) :P
tom1988 - Sob 13 Lis, 2010

Ja jestem studentem 4 roku elektrotechniki na wydziale elektrycznym Politechniki Poznańskiej :)
Piotras_5 - Sob 13 Lis, 2010

tom1988 napisał/a:
Ja jestem studentem 4 roku elektrotechniki na wydziale elektrycznym Politechniki Poznańskiej :)


O, no proszę ;) Ja też na PP, ale inżynierię produkcji :)
Dojeżdżałeś może jakoś moto w październiku na pp? bo widziałem sporo :)

tom1988 - Nie 14 Lis, 2010

Gs mam od miesiąca dopiero, ale myślę że w przyszłym roku zawitam :)
Mieszkam w akademiku w Poznaniu i nawet nie maiłbym gdzie go postawić, a tak w domku w garażu stoi ;)

Piotras_5 - Nie 14 Lis, 2010

mój też stoi u mnie w mieście w garażu ;) ale na przyszły sezon na pewno biorę do Poznania, bo naprzeciwko mojego bloku jest parking strzeżony i z okna bym mógl moją suzę widzieć :P

To może kiedyś jakieś spotkanie GSowców z politechniki? :P W sumie z resztą ekipy z pozka można by się spiknąć :P

LuIza - Nie 14 Lis, 2010

Studia...kiedy to było...
10 lat temu studium medyczne na kierunku fizjoterapeuta (teraz już w tym zawodzie nie pracuję ale u czasem wykorzystuję znajomość technik masażu ;) )
Potem Wyższa szkoła Humanistyczno Pedagogiczna kierunek pedagogika.
Ostatnio studia podyplomowe w zakresie nauczania geografii.
Następne...jakieś na pewno ale jeszcze nie wiem jakie ;) Może psychologia....

tom1988 - Pon 15 Lis, 2010

Taka wieczna studentka jesteś :)
Grzechu16 - Pią 21 Sty, 2011

Trochę odświeżam temat, chociaż nie wiem czy znajdę tutaj jakąś pomoc :)
Zbliża mi się termin wyboru specjalizacji na kierunku transport na Politechnice krakowskiej i szukam informacji na temat poszczególnych specjalizacji, możliwości praktyk, realizowanego planu itp. Do wyboru mam specjalizacje:
1. Logistyka i Spedycja
2. Eksploatacja Pojazdów Samochodowych
3. Eksploatacja i Zarządzanie w Transporcie
4. Systemy i Urządzenia Transportowe
Mieliśmy prezentacje każdej ze specjalizacji i najciekawiej wypadła Logistyka i Spedycja oraz Eksploatacja Pojazdów Samochodowych. Czy miał ktoś z was albo waszych znajomych styczność z podobnymi specjalizacjami i jest w stanie coś więcej o tym powiedzieć ? Będę wdzięczny za każdą uwagę i informacje.
Pozdrawiam :)

dusza - Sob 22 Sty, 2011

Grzechu16 napisał/a:

1. Logistyka i Spedycja


wedlug mnie to najlepsza opcja ;) nie tylko dlatego ze kończe teraz podobną (transport i logistyka) ale wlasnie ta wydaje sie najbardziej "przyszlościowa".

Krzyzan - Sob 22 Sty, 2011

Bezpieczeństwo Narodowe III rok Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny, Siedlce. Fajny kierunek. Też mieszkam w akademiku, wcześniej miałem parking pod nosem właśnie dla studentów ale teraz mnie przenieśli do innego akademika i zgadałem się z kumplem który ma puche żeby garaż wynająć bo troche strach trzymać go przed akademikiem mimo że pod oknami to potrafią różne rzeczy ginąć. :D
maniek - Sob 22 Sty, 2011

1. Logistyka i Spedycja

ja jestem na logistyce w technikum i w tym roku kończę, jeden z najlepszych kierunków. polecam

Snajper4 - Sob 22 Sty, 2011

Ja jestem na logistyce na studium i żałuje, że nie poszedłem na studia bo bardzo mi się podoba ten kierunek ;)
Qebek - Pon 24 Sty, 2011

Ja studiuję na Akademii Morskiej w Gdyni- specjalność Eksploatacja Siłowni Okretowych i Obiektów Oceanotechnicznych. Mieszkam w akademiku GS przyjeżdża na wiosnę :hyhy:
hubertgontarz - Pon 24 Sty, 2011

Snajper4, weź pod uwagę że na studiach mógłbyś mieć takie przedmioty jak:
- Matematyka
- Ekonomia matematyczna
- Historia myśli ekonomicznej
- Makro i Mikroekonomia
- Zarządzanie
- Statystyka
itd. tak to mniej więcej wyglądało by na Akademii Ekonomicznej. A nie każdemu będę pasować takie przedmioty.

tmi - Pon 24 Sty, 2011

hubertgontarz, jakby nie patrząc takie właśnie przedmioty powinny być powiązane z takim kierunkiem jak Logistyka i Spedycja, do tego wszystkiego jeszcze logika itp.
Snajper4 - Pon 24 Sty, 2011

Możliwe, ale i tak po tym studium idę na studia na logistykę. Bardziej mi chodziło o to, że żałuję bo magistra będę mógł zrobić za 7lat a nie 5, no ale tu mam taki wstęp do tego kierunku i będę "technik logistyk" :)
dusza - Pon 24 Sty, 2011

hubertgontarz napisał/a:
Snajper4, weź pod uwagę że na studiach mógłbyś mieć takie przedmioty jak:
- Matematyka
- Ekonomia matematyczna
- Historia myśli ekonomicznej
- Makro i Mikroekonomia
- Zarządzanie
- Statystyka
itd. tak to mniej więcej wyglądało by na Akademii Ekonomicznej. A nie każdemu będę pasować takie przedmioty.


ja miałem takie :hyhy:

Semestr: 1
- JĘZYK OBCY (angielski)
- WYCHOWANIE FIZYCZNE (do wyboru... ja wybralem tenis ziemny)
- TECHNOLOGIA INFORMACYJNA
- MATEMATYKA
- MIKROEKONOMIA
- FIZYKA TECHNICZNA
- HISTORIA GOSPODARCZA
- PRAWO
- PODSTAWY ZARZĄDZANIA

Semestr: 2
- JĘZYK OBCY
- WYCHOWANIE FIZYCZNE
- TECHNOLOGIA INFORMACYJNA
- PODSTAWY PSYCHOLOGII
- RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA
- STATYSTYKA OPISOWA
- NAUKA O ORGANIZACJI

Semestr: 3
- JĘZYK OBCY
- FINANSE
- ZACHOWANIA ORGANIZACYJNE
- ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
- ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ
- MARKETING
- INFORMATYKA W ZARZĄDZANIU

Semestr: 4
- JĘZYK OBCY
- INFORMATYKA W ZARZĄDZANIU
- FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW
- ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI
- BADANIA MARKETINGOWE
- OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ

Semestr: 5
- PROPEDEUTYKA TECHNIKI
- INŻYNIERIA RUCHU W TRANSPORCIE
- MECHANIKA TECHNICZNA
- GRAFIKA INŻYNIERSKA I PODSTAWY PROJEKTOWANIA
- ŚRODKI TRANSPORTOWE
- METROLOGIA I JAKOŚĆ
- SPEDYCJA I LOGISTYKA TRANSPORTOWA

Semestr: 6
- MATERIAŁOZNAWSTWO I WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁÓW
- TECHNICZNA EKSPLOATACJA W TRANSPORCIE
- PRAWO PRZEWOZOWE

Semestr: 7
- EKONOMIKA TRANSPORTU
- BEZPIECZEŃSTWO TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO I UBEZPIECZENIA
- TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
- TRANSPORT UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ
- INFRASTRUKTURA TRANSPORTU

morus12 - Czw 27 Sty, 2011

Chyba większość kierunków ma teraz coś z ekonomią i prawem.
mr0zd - Pią 28 Sty, 2011

Qebek napisał/a:
Ja studiuję na Akademii Morskiej w Gdyni- specjalność Eksploatacja Siłowni Okretowych i Obiektów Oceanotechnicznych. Mieszkam w akademiku GS przyjeżdża na wiosnę :hyhy:


Który rok?

Zaix - Pią 28 Sty, 2011

Ja studiuję na Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych na UMK w Toruniu :)
Qebek - Pią 28 Sty, 2011

Ostatni :hyhy:
mr0zd - Pią 28 Sty, 2011

Znaczy się 3, czy 5? :D
Qebek - Sob 29 Sty, 2011

Znaczy się 5, ostatni rocznik jednolitych magisterskich :P
mr0zd - Sob 29 Sty, 2011

Nieźle, ja się męczę dopiero na drugim :D
Qebek - Sob 29 Sty, 2011

Ooo to trzeba się na jakąś imprezę będzie ugadać :hyhy:
mr0zd - Sob 29 Sty, 2011

No obowiązkowo, tylko automaty spróbuje zaliczyć :rotfl:
Banaś - Sro 09 Lut, 2011

a ja studiuję 1 rok na Politechnice Warszawskiej, wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

pozdro dla nich bo łby nie od parady

Demonikk - Sro 23 Lut, 2011

A ja skończyłem Informatykę na Politechnice Śląskiej ;)
Bieniek - Sro 23 Lut, 2011

witam studentów i tych wiecznych też :D Nie jest to może mój wymarzony kierunek :/ ale i tak jestem z niego zadowolony. A mianowicie Politechnika Gdańska; kierunek Inżynieria Materiałowa; specjalność: inźynieria materiałów funkcjonalnych. Myśle nad zmianą specjalności na inżynierię materiałów polimerowych lub biomateriałow bo to bardziej przyszłościowe jest. A wy jak uważacie? Obecnie semestr 4 i bez długów :D Walczę nadal pzdr
rl88 - Wto 29 Mar, 2011

Witam, mi obecnie przytrafiło się studiować Turystykę :wstyd: :rotfl: idealny kierunek dla ludzi którzy chcą mieć.... skończony kierunek studiów :) , chociaż nie ukrywam że jak większość tutaj zaliczyłem i swój epizod na PW śmiesznie było np na Materiałach metalowych i ceramicznych ;)
Safar - Czw 31 Mar, 2011

ja studiuje w Wyższej Szkole Bankowej, oddział zamiejscowy w Chorzowie :) Kierunek Ekonomia - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi :) Semestr 4 :D
mr0zd - Czw 31 Mar, 2011

http://kwejk.pl/obrazek/18031/wyzsza,szkola.html

Sory nie mogłem się powstrzymać :rotfl:

czaja - Pią 01 Kwi, 2011

a może ktoś z was studiuje tam gdzie ja tj Wyższa szkoła ekonomiczna o jakze egzotycznej nazwie ALMAMER w Warszawie ? Kierunek logistyka.
RedShadow - Pią 01 Kwi, 2011

Ja na chwilę obecną I rok mechatroniki na Politechnice Wrocławskiej.
BociekPL - Pią 01 Kwi, 2011

Socjologia PWSW Przemyśl :) rok 2 semestr 3/4 bo poprawki :/
mateuszp1991 - Pią 29 Kwi, 2011

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - Ekonomia I rok :D
Osa91 - Wto 10 Maj, 2011

Z.U.T WIMiM 2 semestr Mechatroniki w Szczecinie :)
YaCek - Wto 10 Maj, 2011

Finanse i Rachunkowość Spółek, Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław, 4 rok
lencol - Wto 10 Maj, 2011

tom1988 napisał/a:
Gs mam od miesiąca dopiero, ale myślę że w przyszłym roku zawitam :)
Mieszkam w akademiku w Poznaniu i nawet nie maiłbym gdzie go postawić, a tak w domku w garażu stoi ;)


Jo, a w którym akademiku mieszkałeś? bo ja 4 lata w DS3 :hyhy:

Piotras_5 - Wto 10 Maj, 2011

Tom trzeba się umowic na jakioeś spotkanko a nie ! :)
Creff - Nie 19 Cze, 2011

Ja studia olewam. Będę pierwszą, która nie gada... tylko działa!
Zostanę ninja. ;p
No i po wakacjach technika weterynarii w Opolu zaczynam. :)

emkags - Nie 19 Cze, 2011

III psychologia w zarządzaniu :) na wsisiz i II na PW ;)
Bobex - Nie 19 Cze, 2011

IV rok zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach :)

mateuszp1991 - trzeba się kiedyś ugadać jakoś ;)

gacek778 - Nie 19 Cze, 2011

To i ja się przyznam - też jestem studentem :wstyd:
III rok leśnictwa na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie :)

kamax2 - Sro 22 Cze, 2011

studia studia.. czyli co by tu robić, żeby tylko nie uczyć się do sesji :D

AGH, Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej, Informatyka Stosowana IV rok :)

Orki - Sro 22 Cze, 2011

1 rok energetyki WPiE na AGHu ;]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group