.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

W - Przegląd po sezonie w Warszawie lub okolicach

jscoolg - Nie 30 Lis, 2008
Temat postu: Przegląd po sezonie w Warszawie lub okolicach
Chciałbym zrobić przegląd GS-a po sezonie tj. olej, filtr, płyn hamulcowy, wymiana przewodów (mają już 7 lat), zawory (chyba to konieczne w GSie)
Czy należy regulować gaźnik ( było to robione 3tkm temu) ? Czy olej w teleskopach się wymienia / uzupełnia ?
I najważniejsze pytanie - gdzie w Warszawie ? W ASO kosztuje to ok 500-700 pln - trochę drogo jak na motor za 7k. Znacie jakiś doby nieautoryzowany serwis lub mechanika od GS 500 w okolicach Warszawy ?

Yarccom - Pon 01 Gru, 2008

zrób to wszystko samemu
na forum jest wszystko opisane ;)

TSK27 - Pon 01 Gru, 2008

Z większością tych rzeczy poradzisz sobie spokojnie sam. Moim zdaniem bez sensu płacic tyle kasy za banalnie proste do zrobienia czynności. Jedynie regulacje luzów zaworowych jeśli nie dasz rady zrób w jakimś warsztacie.
Leon84 - Pon 01 Gru, 2008

Gaźniki też lepiej oddać w ręce fachowca dysponującego dobrym / odpowiednim sprzętem.
Określenie składu mieszanki ( np. color- tune) , synchronizacja i czyszczenie np. myjką ultradźwiękową / chemiczną .
Reszta tzn. olej, przewody, płyn hamulcowy dasz rade samemu wymienić jeśli posiadasz choć trochę umiejętności.
Motocykl to droga zabawka i niestety czasami trzeba głębiej do portfela sięgnąć. :hyhy:

metalbeast - Pon 01 Gru, 2008

jedyne czego jeszcze nie robiłem, to synchro gaźników., reszte z wymienionych rzeczy dałem radę zrobić sam, dzięki pomocy ludzi z forum. W zaworach nie ma nic strasznego, więc przypuszczam, że synchro gaźników też sam zrobię w razie potrzeby. Nawet był tu gdzieś link jak sobie przyrząd zrobić :)
Pęku - Wto 02 Gru, 2008

Jak sami wymieniacie olej to co z tym zużytym robicie? Zawsze mnie to zastanawiało jak mechanik w puszcze mi wymieniał a ponieważ przy moto chcę trochę więcej sam podłubać dobre rady mogą się przydać :D

Tylko nie piszcie, że olej idzie do matki ziemi :)

TSK27 - Sro 03 Gru, 2008

Ja olej oddaje do stacji wymiany oleju samochodowego, nie wiem czy wszedzie przyjmują ale autoryzowane stacje wymiany chyba powinny. W niektórych miastach sa specjalne miejsca gdzie można przywieżć olej,stary aku czy sprzęt elektroniczny. U mnie jest taka miejscówka.
Lemon - Sro 03 Gru, 2008

Pęku napisał/a:
Tylko nie piszcie, że olej idzie do matki ziemi

nigdy w zyciu.. stary olej w jakąs kankę i w każdym wiekszym serwisie przyjmą.. ;)

jscoolg - Czw 04 Gru, 2008

Problem w tym że nie mam czasu, kompletu kluczy ani, ani miejsca żeby sie tym zająć :(
Garażuje motocykl na prakingu podziemnym i nie moge robić tam chlewu :)
Wole wydać te kilka stów i mieć spokój pozosatje pytanie gdzie ?

Pęku - Czw 04 Gru, 2008

Pytałem wczoraj w Suzuki Jaskłowski w Warszawie ile kosztuje przegląd moto po 24 miesiącach - wymiana oleju, filtra i standardowe czynności opisane karcie serwisowej, odpowiedź - ok. 450,-

Niestety chyba jeszcze teraz będę zmuszony skorzystać z tej propozycji bo pogoda nie nastraja do dłubania przy moto, zwłaszcza, że suzi stoi jeszcze na parkingu pod chmurką :(

jscoolg - Sob 06 Gru, 2008

450 pln to jest bez gaźników. Rozumiem że do tego dochodzi koszt oleju, filtrów etc
Jak to jest z synchronizacją gaźników, czy trzeba to robić co 6000 (instrukcja o tym nie wspomina) ? Moje były regulowne przed zakupem (w lipcu ok 3 tyś temu)

robertgs500 - Czw 22 Sty, 2009

ja oddaje swojego gs-a w ręce fachowca od kilku lat doglada mojej maszyny i szczeże go polecam :) ma warsztat na burakowskiej
blazek1883 - Czw 22 Sty, 2009

robertgs500 napisał/a:
ja oddaje swojego gs-a w ręce fachowca od kilku lat doglada mojej maszyny i szczeże go polecam :) ma warsztat na burakowskiej


gdzie konkretnie na Burakowskiej i ile koszuje pełny przegląd?
przed sezonem chciałbym oddać moto do fachowca, żeby pozniej smigac bez zadnych problemow

Inku - Pią 23 Sty, 2009

jscoolg napisał/a:
450 pln to jest bez gaźników. Rozumiem że do tego dochodzi koszt oleju, filtrów etc
Jak to jest z synchronizacją gaźników, czy trzeba to robić co 6000 (instrukcja o tym nie wspomina) ? Moje były regulowne przed zakupem (w lipcu ok 3 tyś temu)


Jak kolor świecy jest w porządku, pali tyle ile powinien i silnik pracuje bez zarzutu to gaźników nawet nie ruszaj.
Ja profilaktycznie oddałem moto do serwisu bo obroty trochę falowały i wyszedłem na tym jak Zabłocki na mydle. Zapłaciłem 140zł. Od razu poprawka bo źle zrobione. Po 4 tys.km znów grzebanie bo przestał jechać. 100zł utopiona, po 500km poprawka.... Zrobiłem 3 tys.km i teraz na początek sezonu będę oddawał znów na pełen serwis gaźników bo mi pali 6l przy spokojnej jeździe. :wsciekly:
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu i tego się trzymaj.

jscoolg - Nie 25 Sty, 2009

[quote="Inku"]
jscoolg napisał/a:
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu i tego się trzymaj.


Niestety zdążyłem już oddać do serwisu :( Przy okazji przeglądu serwis nalegał (POLandPosition) na pełny serwis gaźników (ze niby trzeba bo jak się robi regulacje zaworów to konieczne etc, ze mechanik uważa ze to konieczność) Zgodziłem sie naiwnie. Dziś dopiero wsiadłem na moto i... stracił kopa powyżej 6tyś (wchodzi "cieżko" na obroty, czasem jakby przerywał)
Szlag mnie trafił
Wydałem 220 PLN zeby jeździł gorzej !! ! Poprzedni serwis zrobiony był ok 3000km temu przez poprzedniego właściciela (u przysłowiowego Pana Mietka:) Moto chodziło jak złoto!!
Co do kosztów:
Przeglad 336 (brutto)
Filtr oleju 22
Filtr powietrza 120 (!!!)
Świece 32
Uszczelka pod głowice 90 (!!!)
Czyszczenie gaźników 220 (!!!)

Cóż nauczyłem się że jak coś działa nie pozwalać się dotknąć!!
Wkurza mnie to ! Celowo wybrałem autoryzowany bo rzekomo się znają a tu zonk.
Uważam ze w tak prostym i popularnym motocyklu jak GS nie powinny zdarzać się takie przypadki !

Lemon - Nie 25 Sty, 2009

jscoolg napisał/a:
Uważam ze w tak prostym i popularnym motocyklu jak GS nie powinny zdarzać się takie przypadki !

zgadzam sie w 100%.. w tak prostym i popularnym motocyklu nie powinny zdarzać się przypadki naiwnych właścicieli :]

hubertgontarz - Nie 25 Sty, 2009

Temat serwisów i wykonywanych przez te zakłady serwisowe to długa historia.
Myślę że powinieneś pojechać na reklamację, powiedzieć co jest nie tak i niech jeszcze raz rzucą okiem.
Następnym razem pozostaje zmiana serwisu i szukanie tego właściwego.

pootietang - Nie 25 Sty, 2009

zapłaciłeś więc masz prawo reklamować.
zgadzam się po części z tym co powiedzieli w serwisie że przy okazji zaworów powinno się zrobić gaźniki ale nie cały serwis tylko synchronizację jeśli serwis był robiony wcześniej.
u mnie spadły osiągi jak ustawiłem za duży luz zaworowy więc albo to albo po prostu źle wyregulowali gaźniki.

jscoolg - Pon 26 Sty, 2009

Niestety pomimo ze bardzo bym chciał nie mam czasu na to żeby "znać sie" i coś robić samodzielnie przy motocyklu (brak czasu, cierpliwości, miejsca). Chciałbym nim przede wszystkim jeździć :) Dlatego uczę się na błędach.
Serwis wydawał mi sie kompetentny i skoro pomimo moich sugesti nalegali na czyszczenie i pełny serwis gaźników, stwierdziłem że pewnie wiedzą co robią. Po raz kolejny spradza się stara maksyma LEPSZE JEST WROGIEM DOBREGO!! Niestety pomimo że często mam dowód jej słuszności nie jestem w stanie wbić sobie tego w głowę :) Jutro motocykl wraca do serwisu Miejmy nadzieje że coś z tego wyjdzie. Jak nie zażądam zwrotu kasy za regulacje gaźników i poszukam dobrego specjalisty:)
Ponawiam tym samym pytanie o dobry serwis w Warszawie, ASO ma na razie 1 szy minus.
Pozdr
PS
Nawinąłem pierwsze 100 km w nowym roku. To jest jak uzależnienie !!

Irek - Wto 27 Sty, 2009

ja serwisowałem sie na pradze płd. w Warszawie, serwis nie jakis specjalistyczny, powiedzmy wszystkich marek;)
Yavit Motors się ten przybytek nazywa :P
http://www.motors.yavit.com.pl/

Robiłem tam regulacje gaźników i zaworów. W Cenniku mają napisane ze regulacja gaźnika 250zł a zaworów tez ok 200. Jednak sprawdzili mi to wszystko i za zawory nie płaciłem nic a za gaźnik 400 bo się okazało ze musze go wymienic. Facet sam szukał dla mnie gaźnika i wogole, jak dla mnie bardzo uczciwa firma.

Inku - Wto 27 Sty, 2009

O ile wiem to przy regulacji gaźników należy sprawdzić zawory, bo jak mają zły luz to nie ustawi się poprawnie gaźników. W drugą stronę - pierwsze słyszę.

jscoolg oddaj sprzęta na reklamację. Powiem, że świetnie Cię rozumiem bo chciałeś żeby wszystko grało, a tu wyrzucona kasa i jest do dupy. Po co wymieniałeś uszczelkę pod głowicę?

Irek, dlaczego musiałeś wymienić gaźnik? Dostałeś stary z powrotem?

Irek - Wto 27 Sty, 2009

No dostałem, z tym moim gaźnikiem starym to jakas dziwna historia i miałem pełno problemów przez to, zresztą nadal moto nie chodzi idealnie..
Zaczeło się od tego że jakis kolo z Białegostoku sprowadził mój przyszły motocyk z Niemiec. Z tego co wiem był on wersją zablokowaną i ten typ znalazł jakichś majstrów coby go odblokowali, a zrobili to tak ze tylko go zepsuli.. Nie wiem dokladnie co oni tam robili ale ci goście z serwisu wyżej wymienionego przezemnie stwierdzili że gaźnik ucina iglice, no i wogole jakies dziury dziwne w nim są, cos jakby było w nim wiercone.
No i dlatego musiałem kupić nowy gaźnik.. Znalazłem na allegro używke za 400zł (dla porównania nowy kosztuje 1100zł) i chodzi o niebo lepiej choć i tak czasem dziwnie sie zachowuje, zwlaszcza po rozgrzaniu, ale do marca mam zamiar zwalczyć wszystkie jego dolegliwości.

robertgs500 - Sro 28 Sty, 2009

blazek1883 napisał/a:
robertgs500 napisał/a:
ja oddaje swojego gs-a w ręce fachowca od kilku lat doglada mojej maszyny i szczeże go polecam :) ma warsztat na burakowskiej


gdzie konkretnie na Burakowskiej i ile koszuje pełny przegląd?
przed sezonem chciałbym oddać moto do fachowca, żeby pozniej smigac bez zadnych problemow



dokładnego adresu nie znam a jeżdze tam spory kawał czasu . To jest dokładnie przy mpo , skręcając z Powąskowskiej w Burakowską (zaraz za czarnym kotem) jedziesz prosto jakieś 300m może więcej zobaczysz szyld motocykle albo stacja kontroli pojazdów skręcasz tam i jedziesz do samego końca . Koleś nie jest tani ani tez i drogi ma ceny bardzo zbliżone do innych fachowców . Za regulacje zaworów wymiane filtra , oleju i przeglądu zapłaciłem 280 zł z tym że olej był mój ;) a jeszcze coś mi robił przy świecach bo zalewałem je non stop nie wiedząc że na kraniku pozycja pri służy jedynie do rozruchu moto po dłuższym staniu :(

jscoolg - Czw 29 Sty, 2009

Wymieniałem oczywiscie uszczelkę pod dekielek nie pod głowice :) Mój błąd

Dzwoniłem do serwisu - wczoraj rozebrali gaźniki i testowali moto na hamowni ! Dziś doszli do wniosku ze może padła przepustnica i trzeba wymienić ! Co za zawodnicy - od razu przyszły mi na mysl cuda jakie wyczyniają ASO z samochodami (coś nie działa - wymieńmy połowe elektroniki może pomoże)
Jak do soboty nie załatwia sprawy zażadam zwrotu kosztów naprawy gaźników oraz pokrycie kosztu regulacji w innym serwisie :)

Po tygodniu analiz okazało się że założyli filtr powietrza od wersji o obniżonej mocy :) W sumie motocykl był kiedyś zablokowany, ale przy rozbiurce gaźników należało zwróćić uwage że już nie jest :)

perkoz - Wto 10 Mar, 2009

miał ktoś może do czynienia z serwisem Motorista na Wysockiego? Mam blisko ;)
blazek1883 - Wto 10 Mar, 2009

Dwóch znajomych serwisowało tam swoje sprzęty: Transalpa i CB500. Generalnie obaj byli bardzo zadowoleni z jakości usługi, jednak podobno z jakością idzie w parze wysoka cena, dlatego też zmienili sewis.
perkoz - Sro 11 Mar, 2009

jestem umowiony na pare rzeczy na 20tego, zobaczymy. Wysokie ceny? Umowilem sie na kwoty, ktore raczej odpowiadaja sredniej warszawskiej.
blazek1883 - Sro 11 Mar, 2009

Cytat:
jestem umowiony na pare rzeczy na 20tego, zobaczymy. Wysokie ceny? Umowilem sie na kwoty, ktore raczej odpowiadaja sredniej warszawskiej.


napisz później ile Cie to wszytko kosztowało i co było robione

Ania H - Czw 19 Mar, 2009

Nie polecam Pit Stopu na Wolskiej wjazd od Syreny. Teraz oddalam do poleconego przez mojego kolege ktory od kilku lat serwisuje namiar na mechanika ktory "grzebie" w moto w ursusie, ja na razie u niego jeszcze zimuje moto, wiec nie moge na sobie stwierdzic czy jest ok.
Koger - Czw 19 Mar, 2009

A co w Pit Stopie nie tak?
Ja tam oddałem na regulacje bodajże gaźników i nie było problemów, a tanio

-evil- - Czw 19 Mar, 2009

koledze cały silnik rozebrali, naprawili, poskładali, wyregulowali i wzięli połowę tego co na dzień dobry krzyknęli w Demczuk motocykle...
Ania H - Czw 19 Mar, 2009

Koger napisał/a:
A co w Pit Stopie nie tak?
Ja tam oddałem na regulacje bodajże gaźników i nie było problemów, a tanio


Oddalam moto na wymiane kierownicy, ktorej nie dokrecili <szok>
Oddali mi moto ze stojacymi lagami... to byla moja pierwsza przejazdzka a lagi staly, wiekszy wyboj i niezyje... pozniej oczywiscie stwierdzili ze cos nie tak jest ze sprezynami (progresywne wstawil poprzedni wlasciciel) a teraz jak oddalam poleconemu mechanikowi to okazuje sie ze po prostu za duzo oleju wlali w pit stopie i w ogole probowali mi rozne rzeczy wmowic...

Byc moze to byla po prostu jakas wpadka i zwykle robia dobrze, ale ja juz sie zrazilam niestety do nich...

poper - Pią 20 Mar, 2009

Koleżanko podobna sytuacja była z naszą kleo też jej robili w moto rzeczy których nie chciała myśle że wynika to z tego że jesteś kobietą a tam pewnie myślą że kobieta to można
Jej wcisnąć wszystko :) :) :) :) :) :) :) :) :D :D

kimbord - Nie 22 Mar, 2009

Irek napisał/a:
ja serwisowałem sie na pradze płd. w Warszawie, serwis nie jakis specjalistyczny, powiedzmy wszystkich marek;)
Yavit Motors się ten przybytek nazywa :P
http://www.motors.yavit.com.pl/

Robiłem tam regulacje gaźników i zaworów. W Cenniku mają napisane ze regulacja gaźnika 250zł a zaworów tez ok 200. Jednak sprawdzili mi to wszystko i za zawory nie płaciłem nic a za gaźnik 400 bo się okazało ze musze go wymienic. Facet sam szukał dla mnie gaźnika i wogole, jak dla mnie bardzo uczciwa firma.


Omijajcie ten serwis z daleka! W zeszłym roku pojechałem tam wymienić tylną oponę, umawiając się wcześniej telefonicznie... Okazało się, że nie mają tam sprzętu do wymiany opon, tylko wożą gdzieś koła do zmiany. Zleciłem wymianę tylnej (przedniej było jeszcze z 60 %), kazali mi czekać... Wyglądam przez okno a do samochodu ładują 2 koła. Zszedłem i pytam czemu dwa wymontowali. Mechanik, który z tym jechał powiedział, że szef mu kazał, szef, że się wymienia kompletami.... Wcześniej cały czas rozmawialiśmy o jednej, wycena też dotyczyła jednej.... Gdybym nie zobaczył przez okno, to ciekawe co by było, pewnie zasada rzeczy dokonanych by zadziałała. Przy motocyklu przebywać nie wolno u nich, pewnie nie przypadkiem.... Poprosiłem o umycie, tylnej felgi przy okazji, zgodziłem się za to dopłacić, nie wiem czym myli, ale rozpuścili białą farbę w jednym miejscu.... Brudno tam, obskurnie, smutna obsługa... Pojechałem tam, bo wymiana była możliwa "od ręki", teraz wiem, czemu kolejek tam nie ma.....

Ania H - Pon 23 Mar, 2009

poper napisał/a:
Koleżanko podobna sytuacja była z naszą kleo też jej robili w moto rzeczy których nie chciała myśle że wynika to z tego że jesteś kobietą a tam pewnie myślą że kobieta to można
Jej wcisnąć wszystko :) :) :) :) :) :) :) :) :D :D

nie no tak naprawde mieli mi przygotowac moto do sezonu po prostu, wiec mieli posprawdzac wszystkie rzeczy, ale... halo, jesli cos robia to niech robia porzadnie, ale wiekszosc osob nie narzeka na pit stop. moze taka mala wtopa...

perkoz - Wto 31 Mar, 2009

blazek1883 napisał/a:
Cytat:
jestem umowiony na pare rzeczy na 20tego, zobaczymy. Wysokie ceny? Umowilem sie na kwoty, ktore raczej odpowiadaja sredniej warszawskiej.


napisz później ile Cie to wszytko kosztowało i co było robione


jezeli w nawiasie nie zaznaczylem inaczej, oni zamawiali czesci.


- wymiana oleju i filtra(olej i filtr mój)
- wymiana klocków i plynu hamulcowego (klocki moje)
- naciagniecie lancucha
- zestaw naprawczy zacisku przod + robocizna
- filtr powietrza wymiana
- wymiana uszczelki pod deklem zaworow i oringow w srubach w deklu


Takze sporo roboty i nowych czesci, a rachunek wyniosl 518zł.

Alexs - Czw 23 Kwi, 2009

Hej,
nie byłam w "powitalni" bo jakoś wolę od razu do rzeczy :) .Posiadam GS 500 E z 91 r. i zaglądam sobie tu na to forum by ogarnąć go troszkę do sezonu...pierwszego w życiu na 2oo :zawstydzony:
Krótki garażowy serwis mam zrobiony, ale moto długo stało i podobno się słabo wkręca - ja tego nie wiem bo nim jeszcze nie jeździłam...
Myślę o regulacji gaźnika i zaworów...na innym forum polecono mi Yavit tu natomiast widzę jedną skargę na nich...Z koleii mój kolega jeździ w Stunt-cie i korzysta non stop z serwisu w Piasecznie i ten mi poleca a tu też widzę nie zadowolenie. No potrzebuję żeby ktoś poi taniości zajrzał tam ale się waham gdzie go oddać? Pojawia się jeszcze Burakowska - czy ktoś więcej miał jakieś doświadczenia?
Pozdrawiam.

pichan - Czw 23 Kwi, 2009

Alexs napisał/a:
No potrzebuję żeby ktoś poi taniości zajrzał tam ale się waham gdzie go oddać?


"po taniości" tzn. jaka kwota wchodzi w grę?

Alexs - Czw 23 Kwi, 2009

pichan napisał/a:
Alexs napisał/a:
No potrzebuję żeby ktoś poi taniości zajrzał tam ale się waham gdzie go oddać?


"po taniości" tzn. jaka kwota wchodzi w grę?


no tak troszkę taniej niż w autoryzowanym serwisie może by się gdzieś udało...przecież to nie jest skomplikowana konstrukcja i po co od razu po serwisach jeździć?

Irek - Pią 24 Kwi, 2009

Nie znajdziesz chyba serwisu do którego ktoś nie miałby jakiegoś "ale".. Zawsze jest coś nie tak, w autoryzowanych Suzuki z tego co czytałem też sie debile zatrudnieni trafiają.. Najlepiej jakbyś chyba znalazła jakiegoś zapaleńca motocyklistę z wakuometrami coby sam ci to zrobił..
Alexs - Pią 24 Kwi, 2009

Irek napisał/a:
Nie znajdziesz chyba serwisu do którego ktoś nie miałby jakiegoś "ale".. Zawsze jest coś nie tak, w autoryzowanych Suzuki z tego co czytałem też sie debile zatrudnieni trafiają.. Najlepiej jakbyś chyba znalazła jakiegoś zapaleńca motocyklistę z wakuometrami coby sam ci to zrobił..


wiem, wiem...to to samo co z autem, trzeba stać i patrzeć im na ręce. Nie mam nikogo co sam by to wykonał, wiem, że to nie jest trudne i, że ludzie robią to sami...Jak dosiądę sprzęta sama to zobaczę jak to śmiga i się zorganizuję z regulacją...

Koger - Sro 06 Maj, 2009

Oddałem swojego na przegląd, głównie pod kątem ciągle wkurzającego mnie stukania, do serwisu Warstat na ul. Narocz, jak odbiorę to skrobnę jakąś opinie
kyu - Czw 07 Maj, 2009

Ja swojego GS-a odstawiłem do MotoMax w Michałowicach na regulacje (zawory, gaźniki). Jutro ma być do odbioru zobaczymy jak się chłopaki spiszą.

[ Dodano: Sro 13 Maj, 2009 ]
Moto odebrane w weekend przejechałem 220km i jak na mój gust to silnik pracuje bardziej równo, nie strzela mi w tłumik oraz trochę więcej pali (wcześniej miał zbyt ubogą mieszankę). Za całość regulacja zaworów, koszt płytek, czyszczenie i regulacja gaźników zapłaciłem 340 pln. Umawiałem się tydzień wcześniej a usługa wykonana z dna na dzień, jak dla mnie duży plus :)

Ania H - Wto 26 Maj, 2009

Dowiedzialam sie jakis czas temu od mojego zaufanego mechanika (nie w ursusie jak pisalam) we wlochach (na parowcowej), ze w Pit Stopie wstawili mi kierownice z za mala srednica...
Odnosnie mojego mechanika, na ktorego namiary moge podac na PW jest super. Nie zdziera, jak cos sie dzieje nie tak z moim moto, to stara sie jak najszybciej przyjac. Teraz niestety czeka mnie wymiana rozrzadu z napinaczem, czy ktos moze zna miejsce gdzie w miare tanio moge kupic napinacz? Dodam, ze napinacz musi byc oryginalny...

Lancek - Pon 08 Cze, 2009

Czy ktoś z Was zna jakieś opinie (pozytywne lub negatywne) o serwisie MS Motor http://www.msmotor.pl/? Chcę tam oddać motor na przegląd techniczny (ponoć mogą zrobić od ręki), ale nigdy nie słyszałem o nich żadnej opinii.
macz - Wto 28 Lip, 2009

Może ktoś zna?! Koleś chyba z PitStopu, niejaki Wiktor, odszedł i otworzył własny warsztat na zaciszu. Proszę o opinje jeśli macie jakieś doświadczenia.
pubuss - Wto 28 Lip, 2009

ja wczoraj o kolesiach z pit stopu slyszalem same dobre rzeczy, ale osobisci eni korzystalem z ich uslug ;) gosciu mowil ze nawet jak mu skrzynie robili w GSie to powiedzial ze chce popatrzec co beda robic to mu kolesie tlumaczyli wszystko.

Ale czy chodzilo o Witkora to nie wiem, moze tak moze nie.

Podaj dokladny adres i moze nazwe tego warsztatu ;)

macz - Sro 29 Lip, 2009

dzieki za info, adres to Koniczynowa 13 nazwy nie znam niestety.
pepek - Sob 08 Sie, 2009

Ostatnio znalazłem wizytówkę wetkniętą za siedzenie mojej suzi - serwis motocyklowy SP Motors ul. Ks Trojdena 2 Warszawa.
Słyszeliście coś o tym serwisie?

macz - Sob 16 Sty, 2010

wiosna idzie, więc zachęcam do informowania o doświadczeniach z serwisami w wa-wie, chyba że ktoś sam wszystko robi, to niech się pochwali.
Semai - Sro 20 Sty, 2010

Ja będę korzystał z:

Serwis Motocyklowy "POLE POSITION"
Warszawa ul. Szańcowa 11b

Co prawda nie mam ŻADNEGO doświadczenia z tym, czy innym serwisem, ale ten konkretny serwis poleca Marek Godlewski z PRO-MOTORa - a jego słucham bezkrytycznie.

Irys - Sro 20 Sty, 2010

Potwerdzam i polecam j.w.
Znam chłopaków z tego warsztatu - Młody i Robobo wykonują pracę wspaniale ;) Lada dzień oddaję tam moją Suzi.

-evil- - Sro 20 Sty, 2010

a jakieś drobne naprawy typu klocki, oleje, zębatki, świece, etc zapraszam do siebie do garażu :)
Semai - Sro 20 Sty, 2010

Irys napisał/a:
Robobo

czy on nie ma Robobobo? :D

macz - Czw 21 Sty, 2010

evil, zgłosze sie na priv bliżej sezonu, jak bedzie ciągle aktualne. :)
Irys - Czw 21 Sty, 2010

Semai napisał/a:
czy on nie ma Robobobo?

Ma, ale nikomu nie chce się tego wymawiać ;) Czasem mówi się na niego po prostu Robo ;)

Semai - Nie 24 Sty, 2010

ja wczoraj się widziałem po raz 1 z młodym - kurde ale dredy ma kolo... respect!

Inna sprawa że full profeska gość.

godzio - Pią 29 Sty, 2010

chyba ten Robobobo dla Pro-motora robi kursy warsztatowe.
Irys - Pią 29 Sty, 2010

godzio napisał/a:
chyba ten Robobo dla Pro-motora robi kursy warsztatowe

Nie do końca tak. To Pro-Motor robi kursy warszatowe u Robo w warsztacie (Robo i Młody w trakcie się nie udzielają).

godzio - Pią 29 Sty, 2010

Irys napisał/a:
godzio napisał/a:
chyba ten Robobo dla Pro-motora robi kursy warsztatowe

Nie do końca tak. To Pro-Motor robi kursy warszatowe u Robo w warsztacie (Robo i Młody w trakcie się nie udzielają).


ale generalnie jako serwis dla gieesika się nadają?
pytam bo mam dość blisko do nich

Irys - Pią 29 Sty, 2010

Tak, jak najbardziej. Szczególnie że serwisują GSy doszkalające ProMotora.
Zresztą, chłopaki opiekują się m.in. moją Suzan (GS Semai'a też u nich stoi), więc wiedzą co i jak.

godzio - Pią 29 Sty, 2010

Irys napisał/a:
Tak, jak najbardziej. Szczególnie że serwisują GSy doszkalające ProMotora.
Zresztą, chłopaki opiekują się m.in. moją Suzan (GS Semai'a też u nich stoi), więc wiedzą co i jak.


a jak cenowo i terminowo?

Irys - Pią 29 Sty, 2010

Z terminami teraz kiepsko - ja po znajomości muszę czekać, bo chłopaki się przenoszą do większego lokalu. Proponuję dzwonić w połowie przyszłego tygodnia - będą po przeprowadzce i będą mieli miejsce na przyjmowanie nowego sprzętu.
Cenowo normalnie, bez wyskoków.

godzio - Pią 29 Sty, 2010

Irys napisał/a:
Z terminami teraz kiepsko - ja po znajomości muszę czekać, bo chłopaki się przenoszą do większego lokalu. Proponuję dzwonić w połowie przyszłego tygodnia - będą po przeprowadzce i będą mieli miejsce na przyjmowanie nowego sprzętu.
Cenowo normalnie, bez wyskoków.


dzieki za info, na pewno przetestuje.

Piter - Sro 10 Lut, 2010

Ostatnio dzwonilem do serwisu Suzi w Piasecznie i sa teraz jakeis promocje pytalem o regulacje gaznikow i luzy zaworowe to ze -20% znizki i jakies gadzety suzi plecaki pokrowce itp , moze i w innych serwisach maja jakies znizki teraz przed sezonem
-evil- - Sro 10 Lut, 2010

Irys napisał/a:
Tak, jak najbardziej. Szczególnie że serwisują GSy doszkalające ProMotora.


Od dawna? bo wcześniej pit stop to robił...

Irys - Sro 10 Lut, 2010

-evil- napisał/a:
Od dawna? bo wcześniej pit stop to robił...

Na pewno minimum od roku. Nie wiem jak wcześniej.

matzec - Sro 10 Lut, 2010

Piter napisał/a:
Ostatnio dzwonilem do serwisu Suzi w Piasecznie i sa teraz jakeis promocje pytalem o regulacje gaznikow i luzy zaworowe to ze -20% znizki i jakies gadzety suzi plecaki pokrowce itp , moze i w innych serwisach maja jakies znizki teraz przed sezonem


Mówisz o salonie POLand Position? Czy wspominali, że trzeba mieć kartę gwarancyjną? Tak stoi w regulaminie całej akcji: http://www.suzuki-moto.pl...sna_w_lutym.pdf
Inna sprawa, że tu piszą tylko o zniżce na części, a nie na usługi. No, zadzwonię jutro i się dowiem ;)

studi - Sro 10 Lut, 2010

matzec napisał/a:
Mówisz o salonie POLand Position?

Ciekawe jak to z tym serwisem jest w POLandPosition bo oficjalnie od stycznia nie są już oficjalnym Suzuki, i oficjalnie nie są już w Piasecznie, oficjalnie PP jest teraz na Połczyńskiej, przejeło od Yamahy ich salon firmowy nieopodal Tesco Mory i z tego co czytałem jakiś wywiad z właścicielem na necie przenosi tam cały warsztat wraz z mechanikami.

Autoryzację jako drugi salon w Warszawie i okolicach poza Jaskłowskim dostał natomiast salon wielomarkowy 3Fun znajdujący się za Jankami na drodze na Kraków

matzec - Czw 11 Lut, 2010

No więc dzwoniłem, na początek spytałem czy serwisują Suzuki, czy Yamahę, a pan na to, że Yamahę jak najbardziej mogą przyjąć... czyli że raczej są Suzuki ;)
Ale do rzeczy - dla motocykli bez karty gwarancyjnej oferują 15% zniżki na części i usługi i darmowy transport w obrębie 25 km od serwisu. Sprawdzenie luzów zaworowych i wymianę uszczelki pokrywy zaworów wycenili mi na 273 zł. Pokrowca gratis nie dorzucą ;(

pubuss - Czw 11 Lut, 2010

A czemu w ogóle robicie motocykle w ASO? Na gwarancji już przecież nie są, a w ASO nie dość, że drogo to i nie do końca wymiernie i cenowo adekwatnie :zdziwko:

Tam zmiana oleju na 1,2,3 to przecież standard ;)

matzec - Czw 11 Lut, 2010

No mi się podoba to, że za darmo przetransportują mi motocykl i nie będę nigdzie jeździł w śniegu, a będzie gotowy przed sezonem. Z tą zniżką 15% cena nie jest wcale zła (koszt tej uszczelki w innych serwisach to ok 85 zł, więc odejmij to i wychodzi 188 za zawory). A wymianę oleju mam zamiar sam przeprowadzić ;)
pubuss - Czw 11 Lut, 2010

Dobra, zrobisz, to daj znać jak poszło. Jeżeli będzie dobrze od początku do końca to pewnie sporo osób pójdzie w Twoje ślady, bo z tym transportem moto to faktycznie, wygodne ;)
studi - Czw 11 Lut, 2010

pubuss napisał/a:
zrobisz, to daj znać jak poszło. Jeżeli będzie dobrze od początku do końca to pewnie sporo osób pójdzie w Twoje ślady

A dlaczego miało by być źle, POLandPosition zawsze miał renomę bardzo dobrego i kompetentnego serwisu

matzec napisał/a:
No więc dzwoniłem, na początek spytałem czy serwisują Suzuki, czy Yamahę, a pan na to, że Yamahę jak najbardziej mogą przyjąć... czyli że raczej są Suzuki

Byćmoże Piaseczno pozostanie jako salon i serwis SUZI a na Połczyńskiej będa się zajmować YAMAHĄ, w sumie jak napisałem wyżej mają wyrobioną markę i renomę i nie porzuca się takiego czegoś z dnia na dzień.

Swoją drogą ciekawe czy zrobili by mi na połczyńskiej SUZE, musze zadzwonić i się dopytać, bo ze "Słonecznej Italii" bliżej mi na Mory niż do Piaseczna ;)

pubuss - Czw 11 Lut, 2010

studi napisał/a:
A dlaczego miało by być źle, POLandPosition zawsze miał renomę bardzo dobrego i kompetentnego serwisu

Nie wszystkie opinie zeszłorocznych serwisów i przeglądów są w 100% pozytywne. Dlatego chcę, aby matzec się wypowiedział.

Magda - Czw 11 Lut, 2010

ooo Studi widze ze wreszcie krewniaka mam na forum. gdzie konkretniej mieszkasz? bo ja na tfu plu fu ble yeh pseudo ulicy dzwigowej która to pubuss juz 2 rok nie remontuje odkad go znam :P
pubuss - Czw 11 Lut, 2010

.. bo mi łopaty cały czas dać nie chcą.... :zdegustowany:
studi - Czw 11 Lut, 2010

pubuss napisał/a:
... dlatego chcę, aby matzec się wypowiedział.

Ktoś musi zrobić testy ;)


Magda napisał/a:
widze ze wreszcie krewniaka mam na forum. gdzie konkretniej mieszkasz?

Niedaleko SP266 albo kliknij w ten link ;)

A swoją droga pubuss mógłbyś się wziąć za tą Dzwigową i tunel na wole, bo sobie kiedyś na moto tam jajka poobijam :rotfl:

pubuss - Czw 11 Lut, 2010

studi napisał/a:
A swoją droga pubuss mógłbyś się wziąć za tą Dzwigową i tunel na wole, bo sobie kiedyś na moto tam jajka poobijam :rotfl:

Ok, mając na uwadze wszystkie poprzednie moje odpowiedzi, dotyczące przedmiotu sprawy remontu nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 719, zwanej dalej ul. Dźwigową uprzejmie informuję, iż droga wojewódzka jest podległa zarządcy dróg wojewódzkich działającego na terenie woj. mazowieckiego, a więc w najmniejszym stopniu nie podlegająca mojej jurysdykcji :D

Skargi proszę składać do MZDW :P

A tak na poważnie, Dźwigową mogliby zrobić, tylko co by się tam działo przez około 72h (tyle by wystarczyło na kompletny remoncik) to aż strach się bać, bo fizycznie nie ma żadnego sensownego objazdu :D

A wracając do kwestii ASO w PP to tak, ktoś to musi przetestować pod kątem GSa :P

matzec - Czw 11 Lut, 2010

Teraz się zacząłem nad czym innym zastanawiać: czy uda mi się wyprowadzić motocykl z garażu podziemnego po zaśnieżonym podjeździe :zdziwko: czy może muszę teraz go próbować odpalać i wyjeżdżać :D

Edit
Poszło gładko, gość z serwisu pomógł ;)

[ Dodano: Czw 18 Lut, 2010 ]
Dziś czyli po tygodniu motocykl wrócił z ASO Suzuki Poland Position w Piasecznie. Sprawdzenie luzów zaworowych kosztowało w promocji 186,66 zł. Żadna płytka nie została wymieniona, więc nie wiem jaki to byłby koszt. Wymiana uszczelki pokrywy zaworów na oryginalną Suzuki - 87. Jest to koszt samej uszczelki też ze zniżką 15%, robocizna gratis przy zaglądaniu do zaworów.
Niestety naciągnęli mnie na 12 zł za ładowanie akumulatora. "Dzięki chłopaki" ale mam prostownik w domu... w rozmowie telefonicznej powiedzieli mi, że standardowo biorą wszystkie akumulatory do ładowania, nawet mi nie przeszło przez myśl że mogą za to sobie policzyć.
Na pewno plusem jest transport motocykla w tę i z powrotem. Tylko radzę się upewnić, czy zrobią to za darmo, bo na ich stronie coś czytałem ze darmowy transport dotyczy okresu ujemnych temperatur. Motocykl wrócił umyty. Czyli podsumowując, jestem zadowolony z usługi ale trzeba uważać, bo naciągają na różne niepotrzebne rzeczy.

Nie mogłem się powstrzymać i odpaliłem go w garażu po powrocie... z ulgą zobaczyłem że odpalił natychmiastowo, bo ostatnim razem gdy próbowałem, to rozrusznik ledwo kręcił... ale to była wina rozładowanego aku :D No to pozostaje czekać na pogodę. Dziś było ładnie, może jutro zacznę sezon? :)

grzesiu - Czw 18 Lut, 2010

Poniewaz upatrzylem sobie jedna sztuke http://www.otomoto.pl/ind...how&id=M1628039 chcialbym poznac jakies opinie nt. komisu MSMOTOR na ul. BAKALARSKA 22 w Wawie oczywiscie :)
Podobno jeden z niewielu solidnych i godnych zaufania komisow, nawet gwarancje na moto daja :) Czy to prawda? Pytam, bo znalazlem komis w Siedlcach Gryf i to co pisza w swoich aukcjach, tu cytat: MOTOCYKL W DOBRYM STANIE TECHNICZNYM I WIZUALNYM, W 100% BEZWYPADKOWY. PODCZAS OGLĘDZIN MOŻEMY ZDJĄĆ WSZYSTKIE PLASTIKI, PODNIEŚĆ ZBIORNIK, OCENIC STAN MOTOCYKLA W SERWISIE ITP... JEŻLI CENISZ WŁASNE ŻYCIE I KOMFORT JAZDY BEZWYPADKOWYM MOTOCYKLEM TO ZAPRASZAM DO SIEBIE. PRZYJMUJEMY W ROZLICZENIU TYLKO BEZWYPADKOWE MOTOCYKLE; koniec cytatu, jest lagodnie mowiac nieprawda :wstyd:



OK, juz nie wazne. Kupuje gdzie indziej :P Ale mozecie napisac cos o tym komisie, komus moze sie przydac :)

pubuss - Pią 19 Lut, 2010

matzec napisał/a:
12 zł za ładowanie akumulatora

Słyszałem, że prąd podrożeje, ale kurde, żeby aż tak? :D

Reasumując, widać, iż warto, za tą kasę to chyba sam transport moto do i od jest tego wart ;)

matzec - Pią 19 Lut, 2010

No zdecydowanie transport to główna zaleta. W takim serwisie Crank na przykład mają teraz promocję - transport motocykla tylko 100 zł :O Ale ceny usług mają bardzo konkurencyjne (jeszcze 30% znizki!): http://crank.pl/Serwis
Peterek - Pon 01 Mar, 2010

widze, ze nikt nie polecil jeszcze serwisu Moto Guzzi w wawrze. oprocz aso Gutkow panowie zajmuja sie wiekszoscia marek. ceny na umiarkowanym poziomie, jakosc uslug bardzo dobra no i jest mozliwosc negocjacji wysokosci ostatecznego rachunku. co prawda kiedys nie dokrecili mi porzadnie plugu i troche nim poszorowalem ale ostatecznie i tak polecam :)

matzec napisał/a:
transport to główna zaleta

twardym trzeba byc nie mientkim." miec 100 i nie miec to juz 200 a za tyle mozna dobrze zabalowac :D

Truebadur - Nie 14 Mar, 2010

Peterek napisał/a:
widze, ze nikt nie polecil jeszcze serwisu Moto Guzzi w wawrze. oprocz aso Gutkow panowie zajmuja sie wiekszoscia marek. ceny na umiarkowanym poziomie, jakosc uslug bardzo dobra no i jest mozliwosc negocjacji wysokosci ostatecznego rachunku. co prawda kiedys nie dokrecili mi porzadnie plugu i troche nim poszorowalem ale ostatecznie i tak polecam :)

matzec napisał/a:
transport to główna zaleta

twardym trzeba byc nie mientkim." miec 100 i nie miec to juz 200 a za tyle mozna dobrze zabalowac :D


Zgadzam się co do serwisu gutka. Ale tuż "obok", niedaleko na Trakcie jest serwis u Piotka - sam u niego teraz kompletne przygotowanie robiłem i dosyć znośnie mnie wynioło...wymiana płynu hamulcowego, regulacja zaworów, czyszczenie i regulacja gaźników i mieszanki, kontrola klocków, sprawdzenie rozrządu, wymiana oleju (olej i filtr mój), wymiana świec, wymiana obu opon z wyważeniem razem z zakupem Heiddenau na przód i tył w cenie 925 zł - to myślę, że całkiem nieźle...

grzesiek100 - Czw 25 Mar, 2010

Witam chciałem zasięgnąć opinii na temat serwisu w Legionowie-naprzeciwko Mac Donalds.
gunek - Pon 12 Kwi, 2010

Hej,

podpowie ktoś może gdzie można dobrze wyregulować zawory? Jaki orientacyjny koszt może być? Płytki są drogie?
A może lepiej samemu, chociaż się trochę dygam, że coś spartole :) bo z mechaniki mam doświadczenia tyle co roboty przy maluchu jest.

Pozdrawiam

godzio - Wto 20 Kwi, 2010

Witam,

chyba szykuje mi się poważny remont gsa.
prawdopodobnie panewki,
Moje pytanie do was , którzy znacie serwis u Robobobo. czy chłopaki nie naciągają na niepotrzebne naprawy i czy są wystarczająco solidni do całkowitej naprawy silnika?

Pozdrawiam
bartek

Semai - Wto 20 Kwi, 2010

godzio napisał/a:
...
Moje pytanie do was , którzy znacie serwis u Robobobo. czy chłopaki nie naciągają na niepotrzebne naprawy i czy są wystarczająco solidni do całkowitej naprawy silnika?

Ja tam robię swoje moto, Irys też.
Serwis w moim odczuciu BARDZO godny polecenia.

Jest polecany przez Pro-Motora o ile ma to dla Ciebie jakieś znaczenie.

Mają też inną zaletę - od Ciebie z chaty jedzie się tam taksą MPT za 15 zeta... :D

BTW gdybyś przeczytał ten wątek od początku to byś wyczytał że zarówno ja jak i Irys polecamy chłopaków :P

Ostatnio jak gadałem z Radkiem (ksywa młody - kolo z dredami) to mówił że w tym sezonie obrobili już 60 GSów... o czymś to świadczy...

godzio - Sro 21 Kwi, 2010

dzięki, czytałem ten wątek ale wtedy interesowała mnie regulacja gazników i zaworów, teraz to zupełnie inna kwestia, jeśli sie sprawdzi to co sugerują.

60 gs ow to o czyms swiadczy, ( a własciwie o dwóch rzeczach, że chłopaki sie znaja i, że gs to awaryjny motocykl :) )

pzdr
b

Semai - Sro 21 Kwi, 2010

godzio napisał/a:
....że gs to awaryjny motocykl :) ...

albo że od cholery tego jeździ po Warszawie :D .
Tak czy siak, zauwżyłem że mieszkamy rzut beretem od siebie... prawie że "po drugiej stronie ulicy" - jak będziesz śmigał, daj jakieś PW czy coś, albo tu na mazowieckich.
Żal się nie spotkać z forumowym kolegą który mieszka tak blisko... :-)

godzio - Sro 21 Kwi, 2010

jasne, trzeba sie ustawić. Gs pewnie jescze długo nie pojeździ ale do dyspozycji mam ybr 125 :)
matzec - Nie 16 Maj, 2010

Gdzie się mieści Pole Position? Czy adres Sowińskiego 47 jaki można znaleźć w googlach jest aktualny?
Semai - Pon 17 Maj, 2010

Jak najbardziej, ale sugeruję tam zadzwonić najpierw bo chłopaki kolejki mają nieliche :/
matzec - Pon 17 Maj, 2010

No dzwoniłem, i umawiałem się na dziś. Chyba faktycznie pojadę mimo tego deszczu to może uda się odebrać na weekend... jakby tak weekend był ładny... :oczami:
karwyg - Pon 17 Maj, 2010

Truebadur napisał/a:
Peterek napisał/a:
widze, ze nikt nie polecil jeszcze serwisu Moto Guzzi w wawrze. oprocz aso Gutkow panowie zajmuja sie wiekszoscia marek. ceny na umiarkowanym poziomie, jakosc uslug bardzo dobra no i jest mozliwosc negocjacji wysokosci ostatecznego rachunku. co prawda kiedys nie dokrecili mi porzadnie plugu i troche nim poszorowalem ale ostatecznie i tak polecam :)

matzec napisał/a:
transport to główna zaleta

twardym trzeba byc nie mientkim." miec 100 i nie miec to juz 200 a za tyle mozna dobrze zabalowac :D


Zgadzam się co do serwisu gutka. Ale tuż "obok", niedaleko na Trakcie jest serwis u Piotka - sam u niego teraz kompletne przygotowanie robiłem i dosyć znośnie mnie wynioło...wymiana płynu hamulcowego, regulacja zaworów, czyszczenie i regulacja gaźników i mieszanki, kontrola klocków, sprawdzenie rozrządu, wymiana oleju (olej i filtr mój), wymiana świec, wymiana obu opon z wyważeniem razem z zakupem Heiddenau na przód i tył w cenie 925 zł - to myślę, że całkiem nieźle...


Polecam serwis u Piotrka. Człowiek dobrego koleżki z rodziny. Też u niego będę się serwisował (najbliższy piątek). Powiem krótko: UCZCIWIE I SOLIDNIE (wiem bo już nie jedną rzecz kolega robił). Poza tym znam Piotrka z MotoBazaru na Służewcu - gość bardzo pozytywny i zawsze doradzi.

godzio - Sro 19 Maj, 2010

Cytat:
Ostatnio jak gadałem z Radkiem (ksywa młody - kolo z dredami) to mówił że w tym sezonie obrobili już 60 GSów... o czymś to świadczy...


witam,

odebrałem MOTOCYKL z naprawy, ale nie u Robobobo.
Okazało się że usterka była typowa dla naszych gsów, czyli luzy w rozruszniku,


Robobobo obstawiał panewki, że to nie magneto bo się niesie na cały silnik, itd itp. co jak zdajecie sobie sprawę nie jest porównywalne finansowo w naprawie. dodatkowo przy wymianie oleju nie wymienili filtra, więc jestem do tyłu na dwie wymiany, mam też podejrzenia, że do zaworów nie zaglądali.

Chyba wszystkim trzeba w dzisiejszych czasach patrzeć na ręce, i znać się na wszystkim.......

Semai - Sro 19 Maj, 2010

O masz moto nareszcie?
No to kumie, dzwoń, pisz, wpadaj czy co tam i robimy ustawkę...

BTW
Jeśli znalazłeś lepszego mechaniora niż pole position to podziel się namiarem... przynajmniej ze mną :D

SERWIS_MOTOWIT - Pon 27 Gru, 2010

Zapraszam do serwisu motocyklowego MotoWit. W okresie zimowym rabaty na serwis jak i części. Transport, wulkanizacja, kompletna obsługa motocykla.

Warszawa- Zacisze ul.Koniczynowa 13 Tel. 505-474-968

toolbox - Pon 27 Gru, 2010

Cytat:
Zapraszam do serwisu motocyklowego MotoWit. W okresie zimowym rabaty na serwis jak i części. Transport, wulkanizacja, kompletna obsługa motocykla.

Warszawa- Zacisze ul.Koniczynowa 13 Tel. 505-474-968 begin_of_the_skype_highlighting 505-474-968


polecam :ok:

SERWIS_MOTOWIT - Sro 29 Gru, 2010

W okresie ziomowym transport do serwisu i z powrotem do domu po kosztach paliwa :)
Oferta na terenie Warszawy. Gorąco zapraszam

studi - Nie 03 Kwi, 2011

W miniony czwartek odebrałem moto z serwisu, tym razem po zeszłorocznych porażkach z ASO 3Fun oddałem moto do kolegi SERWIS_MOTOWIT i powiem, że jestem super-hiper-bardzo zadowolony.

Moto wreszcie działa jak powinno i jakość usługi nie ma porównania in plus w porównaniu z 3Fun'em.

Jeszcze raz dziękuję za dopieszczenie mojej suzy.

Bardzo wszystkim polecam ten serwis :ok: :ok: :ok:

teja-1010100 - Pon 04 Kwi, 2011

Ja do SERWIS_MOTOWIT oddawałem też swój sprzęt w okresie zimowym w celu przygotowania go do sezonu. Śmigam od połowy marca prawie codziennie i wszystko chodzi aż miło :hyhy: .
Semai - Pon 04 Kwi, 2011

Jesteś z Łodzi/Zgierza a oddałeś moto do serwisu w Wawie?
Kurde chyba lepszej rekomendacji dać się nie da...

teja-1010100 - Pon 04 Kwi, 2011

Semai napisał/a:
Jesteś z Łodzi/Zgierza a oddałeś moto do serwisu w Wawie?
Kurde chyba lepszej rekomendacji dać się nie da...
Zimuję moto w Piasecznie, więc nie ma aż tak dużego problemu, a ponieważ sporo osób polecało Wiktora a ja robiłem duży przegląd moto no więc padło na motowit :) . Po za tym to jest człowiek, który Ci doradzi, łatwo wszystko z nim ustalisz i co najważniejsze robota jest solidnie zrobiona.
Snajper4 - Sob 09 Kwi, 2011

Ja także dzisiaj byłem w serwisie MotoWit i nie mogę powiedzieć złego słowa ;) Wszystko szybko i solidnie. Polecam ! :)
matzec - Sob 09 Kwi, 2011

Siema, czy ktoś wie co jest z serwisem Pole Position? Pisałem sms do obu chłopaków i bez odpowiedzi; nie chcę póki co dzwonić bo jestem za granicą.
teja-1010100 - Nie 10 Kwi, 2011

Jakbym miał warsztat to na sms'a też bym nie odpisał ;) .
matzec - Pon 11 Kwi, 2011

Coż, nie pierwszy raz sie tak z nimi umawialem...
Semai - Wto 12 Kwi, 2011

nie wiem na ile jesteś z nimi zżyty, ale ja już nie polecam pole-position w całej rozciągłości.
studi - Wto 12 Kwi, 2011

Semai napisał/a:
ale ja już nie polecam pole-position


Nigdy się u nich nie serwisowałem, ale właśnie fama głosi, że są coraz gorsi z roku na rok i coraz większą maniane strzelają, dlatego też w tym sezonie nawet nie brałem ich pod uwagę szukając warsztatu.

matzec - Wto 12 Kwi, 2011

Czy możecie podać jakieś szczegóły? Byłem już u nich nie raz i było wszystko okej. Np. przy sprawdzaniu zaworów wykryli jakąś usterkę czy coś, w gaźniku i bez pytania naprawili... a mam podejrzenie, że było to tam już wcześniej, gdy oddawałem motocykl do Suzuki w Piasecznie i oni z kolei nic z tym nie zrobili ;) .
Semai - Wto 12 Kwi, 2011

PW Ci podeślę.
SERWIS_MOTOWIT - Pią 06 Maj, 2011

Zapraszamy do serwisu Motowit. W Maju akcja promocyjna!! Darmowo sprawdzimy najważniejsze punkty Twojego motocykla odpowiadające za Twoje bezpieczeństwo i stan techniczny motocykla. Zapraszamy

Tel. 505-474-969 http://www.motowit.com

player - Czw 14 Lip, 2011

karwyg napisał/a:

Polecam serwis u Piotrka


Eloo,
Jakbyś podał jakiś namiar to będę wielce zobowizany :D

SERWIS_MOTOWIT - Czw 20 Paź, 2011

W okresie zimna panującego na dworze osoby chcące serwisować moto w serwisie MotoWit oferuje transport motocykla do serwisu jak i do domu za free.
Zapraszamy

Oferujemy równiez zimowanie Motocykli. Cena 70zł/miesiac

bombki - Sro 18 Sty, 2012

Czy ktoś coś mi powie na temat serwisu MotoLożan na ul. Gawota 13A? Szukałem opinii w necie ale nic nie mogę znaleźć :szok:
polkosz1 - Pon 23 Sty, 2012

Witam wszystkich na forum znalazłem niedrogiego ale dobrego mechanika poniżej podaję jego dane kontaktowe sam jezdzi na jednośladach
Krzysztof Rakowiecki
Tel. 504127894
rak1@o2.pl

player - Wto 27 Mar, 2012

Zuma motocykle - Falenica. Czy ktoś korzystał ? Jakieś opinie ?
A i drugi MB1 - Anin. Akurat do obu mam blisko ale przydadłoby sie nie jechać w ciemno ;) thx

teja-1010100 - Wto 27 Mar, 2012

Polecam MotoWit jak nie chcesz jechać w ciemno to jedź na Fersta 15 :) . Ja w tym roku też do niego wstawiam tylko musisz sobie jakiś termin zaklepać bo mailowałem do właściciela i najwcześniej połowa kwietnia. Poprzednio robiłem u niego GS'a włącznie z transportem motocykla zimą.
dunja - Wto 27 Mar, 2012

Ja zostałam w tym roku kompletnie zlana przez MotoWit. Co w zasadzie miało dobre skutki bo zawinęłam rękawy i nauczyłam się i sama przeserwisowałam moto :)
teja-1010100 - Wto 27 Mar, 2012

dunja napisał/a:
Ja zostałam w tym roku kompletnie zlana przez MotoWit.
Możesz napisać coś więcej...?
dunja - Wto 27 Mar, 2012

Na priv :)
SERWIS_MOTOWIT - Sob 31 Mar, 2012

Ja tez poprosze na Priva w jaki sposób olaliśmy sprawe??
dunja - Pon 02 Kwi, 2012

Moto-wit odezwał się do mnie i przeprosił. Serwis mnie nie olał tylko odpowiedź na emaila nie doszła do mnie jak się okazało ze względu na jakieś problemu z internetem.

Tak więc po prostu przyczyna techniczna a nie zaniedbanie firmy.

Tak wiec niniejszym odszczekuję, że serwis mnie olał.

pozdrawiam
dunja

fly4fun - Pią 13 Kwi, 2012

player napisał/a:
Zuma motocykle - Falenica. Czy ktoś korzystał ? Jakieś opinie ?
A i drugi MB1 - Anin. Akurat do obu mam blisko ale przydadłoby sie nie jechać w ciemno ;) thx


Od Zumy kupiłem motocykl właściciela i jest pro utrzymany, ale serwisu nie robiłem u Niego, sądząc jednak po ruchu w warsztacie, to Michał raczej wie co robi z motocylkami klientów...

Furria - Sob 01 Wrz, 2012

Moto-Wit najlepsiejszym, najcudowniejszym serwisem jest i basta :) Chłopaki nawet przyjadą po pracy, żeby naprawić urwaną klamkę od sprzęgła ;)
Ołtaż - Pią 28 Wrz, 2012

Przedwczoraj moto odebrane z Moto-Wit'u po regulacji zaworów, i pełnego serwisu gaźników i muszę pochwalić, że wszystko jak najbardziej ok! Polecam! :)
Rage - Sob 13 Paź, 2012

Właśnie oddałem GS-kę to serwisu MotoWit, zobaczymy co z tego wyniknie ;)
Mix - Pon 18 Lut, 2013

Odświeżę nieco temat bo szukam serwisu do którego mógłbym oddać moto. Potrzebuję w nim wykonać:
- wymianę opon,
- wymianę napędu,
- regulację i synchronizację gaźników,
- regulację zaworów,

Ma ktoś do polecenia jakiś dobry serwis w okolicy Pragi Południe?
Zastanawiam się nad oddaniem go do yavit motors. Serwisował się ktoś tam? Widziałem kilka opinii w tym temacie, ale może od tego czasu korzystał ktoś jeszcze z ich usług?

studi - Pon 18 Lut, 2013

Mix ja jak zwykle polecam Wiktora - MotoWit na zaciszu, zawsze byłem w 100% zadowolony z jego usług i mogę go polecać z czystym sumieniem
mocar - Sro 20 Lut, 2013

Również polecam Wiktora, jak chyba większość warszawskich forumowiczów z tego co widzę w tym temacie :) Suzi właśnie się serwisuje :)
SERWIS_MOTOWIT - Sro 20 Lut, 2013

MoCar jak narazie Twoja zółta "stukajaca" stoi, ale jakos w poniedziałek bede sie brał i szukał przyczyny, z drugiej strony ciekawi mnie co jest nie tak. Narazie dzis sie zabrałem za Gs kolegi. :)
Paskuda - Nie 03 Mar, 2013

Witam,
Orientujecie się gdzie można przewinąć alternator w Wwa?

Nozownik - Sro 13 Mar, 2013

Czy ktoś korzystał z usług Armed Bike'a?

Widzę że MotoWit poleca Armed'a jako komis, a widzę że mają tam i serwis - a jest to całkiem blisko mnie więc odległośc też dawałby punkt do przodu?

Jakieś oceny, zdania na ich temat?

squarek - Sro 13 Mar, 2013

Armed ma całkiem sprawnych mechaników, z rozbitka są w stanie zrobić "nówkę sztukę" więc i z silnikiem powinni sobie poradzić.
andum - Sro 20 Mar, 2013

Ja osobiście polecam sebbike na modlińskiej.
http://www.sebbike.pl/

karwyg - Sro 20 Mar, 2013

Czas na parę dobrych słów o serwisie w tym roku.
Oddałem GS500 do MotoWit na Zaciszu. Dobry dojazd z Radzymińskiej.
Umówiony na konkretną godzinę, prace wykonane szybko i sprawnie. Pracownik warsztatu Paweł telefonicznie poinformował o potrzebie wymiany filtra powietrza. Wymiana napędu i opony bez zastrzeżeń. Panowie przejrzeli także pozostałe elementy. Stan określi na wzorowy.
Także słownie, szybko i co istotne według cennika. Przystępnie.
http://www.motowit.com/kontakt.html

Z czystym sumieniem - polecam.

mocar - Sro 20 Mar, 2013

Ja na swoją Suzę czekam już ponad 4 tygodnie.. :( czyli nie zawsze szybko.
SERWIS_MOTOWIT - Pią 22 Mar, 2013

Mocar moge ciebie pocieszyc ze jutro składamy. przysły graty z aso i mozna konczyc stukajacego Gs-a

[ Dodano: Pią 22 Mar, 2013 ]
Paskuda jek alternator to tylko u Bartka z Cyklo na modlinskiej. wspaniałe wykonanie, Polecam

danny - Pią 22 Mar, 2013

Z ciekawosci, co u Mocara stukalo?
mocar - Pią 22 Mar, 2013

Jeżeli dobrze pamietam jak to sie dokładnie nazywa to luz na wałkach rozrządu zaworów wydechowych, trzeba było czekać na podkładkę z ASO. Jedyne co udało się znaleźć. Jak się mylę lub cos pokręciłem to Wiktor mnie poprawi. Ale suzi przydomku "stukająca" i tak już się chyba nie pozbędzie :P :)
karwyg - Pią 22 Mar, 2013

mocar zacny przydomek dla suzi :) Mi się kojarzy pozytywnie :) BARDZO
A szybko to miałem na myśli się uwinęli, części sam dostarczyłem :)
Pozdrawiam

Piter - Czw 11 Kwi, 2013

Jeśli by ktoś potrzebowal pomocy przy przygotowaniu moto do sezonu prosze o info :)
Rage - Nie 02 Lut, 2014

że zima w pełni, powoli myślę o przygotowaniu moto do sezonu i tego typu sprawy, czyli typowy przegląd i dlatego trochę odświeżam temat.

Do rzeczy, czy znacie może jekiegoś godnego polecenia mechanika w okolichach Piastowa/Pruszkowa? Któremu mógłbym powierzyć moją "Czarną strzałę"? Lub kogo unikać w razie czego?

Nozownik - Sro 05 Lut, 2014

Rage napisał/a:
Do rzeczy, czy znacie może jekiegoś godnego polecenia mechanika w okolichach Piastowa/Pruszkowa?


Zazwyczaj zdarza mi się OD rzeczy ale co tam.
Musiałem chwilę poszukać ale mam. (wrzucam linki, że jest w necie a nie że podaję bez pozwolenia, bo tego sam nie lubię ;) )

Doktor Motorr - tu numer jest

U niego robiłem GS500 a kumpel, który polecił, robił bandytę i fazerkę.
Ceny bardzo spoko, a ja wtedy niezaznajomiony w temacie zupełnie, różnicę bardzo dobrze czułem i słyszałem. Pięknie obrobił. Naprawdę szacun.
Tu link gdzie to Gdzie to

Tylko oby nie zmienił sie sam mechanik - ma być Grzesiek. ;)

Rage - Sob 08 Lut, 2014

dzięki wielkie za info, bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania (J. Korczaka) więc dla mnie bomba

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group