.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - Białe napisy na oponach

kikon18 - Sob 06 Paź, 2007
Temat postu: Białe napisy na oponach
co myslicie o takim malowaniu nazw firmy na oponach ?? http://allegro.pl/item248...ieseryjne_.html

Czym by to było można zrobić ??

Kolega kiedyś miał coś takiego w motrorze malował korektorem i mu sie trzymało nawet :D

Grzechu16 - Sob 06 Paź, 2007

ja mam pomalowane markerem do opon. bardzo fajnie trzyma i wyglada duzo lepiej niz zwykla czarna opona;)
jakubgs - Sob 06 Paź, 2007

idziesz do sklepu z art szkolnymi kupujesz bialy marker i do roboty
kikon18 - Sob 06 Paź, 2007

tak, a czy taki marker sie nie będzie zmazywał, patrzyłem teraz na allegro to sa markety do opon olejowe i w komentarzach sprzedajacych piszą ludzie że to szajs. Sa drozesze o kilka złotych ( 20zł ) to takie już napewno by były odpowiednie.
jakubgs - Sob 06 Paź, 2007

zwykly bialy marker starczy ja takim malowalem i napisy trzymaja u mnie w sklepiej chyba 8 pln u mnie sie jakos trzymaja http://polskajazda.pl/Mot...ki/GS,500/13477
Yarccom - Sob 06 Paź, 2007

nie obraźcie sie ale dla mnie to wiocha na maxa


Moto gs 500 to zaden metro moto czy super sportowy przecinak ...

jakubgs - Sob 06 Paź, 2007

to widocznie masz inny gust ale jak by byly 2 takie same Gs i jeden by mial pomalowane opony a drugi nie to uwierz mi ludzie by bardzie patrzeli na tego z pomalowanymi
Grzechu16 - Nie 07 Paź, 2007

no niektorym sie podoba niektorym nie kwestia gustu:) ja sobie pomalowalem tylko po to ze wiecej mi sie przez to podoba:) ja mam tak że zmienie jakas mala rzecz w moto (nowa świecąca się jeszcze zebatka z nowym łańcuchem, jakieś naklejki, pomalowane opony) i odrazu mi sie na nim lepiej jezdzi:P ludzie nie muszą tego widziec wazne ze mi sie podoba :) :):)
Yarccom - Nie 07 Paź, 2007

jakubgs napisał/a:
to widocznie masz inny gust ale jak by byly 2 takie same Gs i jeden by mial pomalowane opony a drugi nie to uwierz mi ludzie by bardzie patrzeli na tego z pomalowanymi


pytanie tylko w jaki sposób bedą patrzyli
z podziwem czy z uśmieszkiem pobłażliwości, bedą pokazywać jako motyocykl warty uwagi czy bedą wytykac palcami

zaniedbane auta z diurami w prograch ale z max spojlerem tez przyciągają uwage a ;ludzie sie ogladają ...
kazdy robi ze swoim sprzetem co lubi ...

cygan - Pon 08 Paź, 2007

ktoś kiedyś pisał o maluwaniu opon ale w autach pamiętam i wniosek z tego wyszedł taki że jeżdżąc dużo i tak farba schodzi więc trzeba poprawiać co jakiś czas.ktoś nawet malował specjalną farbą stosowaną do malowania pasów na jezdni .nie zdała egzaminu (temperatura i brak elastyczności)
Motor jest mniej urzywanym środkiem lokomocji więc może będzie ok?!

milowski - Pon 08 Paź, 2007

Moim zdaniem to zależy też od marki opony. Mój brat pomalował opony od poloneza - i nikt się nie śmiał tylko patrzyli z podziwem. (opony Michelin)
Grzechu16 - Pon 08 Paź, 2007

mi taki marker dobrze miesiac trzyma (ciągła eksploatacja praktycznie dziennie gdzies smigam w roznych warunkach) marker do opon z allegro :)
kikon18 - Pon 08 Paź, 2007

no i jak widać sa podzielone zdania, pytałem sie kumpli to jeden uważa że wiocha drugi znów odwrotnie że pasuje do białych felg jak jest biały napis na oponie. Spróbować moge, najwyzej sie po jakimś czasie zetrze :D
DawGad - Wto 09 Paź, 2007

Moze zadam wam bol ale dla mnie to mega wiejsko... Pytam tylko z ciekawosci.A jak byscie mieli oponki firmy Stomil to tez pomalowalibyscie sobie nazwe firmy na bialo???
Grzechu16 - Wto 09 Paź, 2007

heh no dobra jak bym mial stomila nie pomalowal bym sobie... ale mam Bridgestone a poza tym w niektorych oponach sa standardowo pomalowane napisy na bialo... i wiocha kupic takie opony?
Yarccom - Wto 09 Paź, 2007

milowski napisał/a:
Moim zdaniem to zależy też od marki opony. Mój brat pomalował opony od poloneza - i nikt się nie śmiał tylko patrzyli z podziwem. (opony Michelin)


moze dlatego że podwajały wartośc auta :lol:

Grzechu16 napisał/a:
poza tym w niektorych oponach sa standardowo pomalowane napisy na bialo... i wiocha kupic takie opony

nie jezeli są do terenówek czy stylizowanych aut...

moim zdaniem zamiast kupowac takie pseudotuningi wydajcie ta kase na nie wiem bielizne termoaktywną, kombinezon przeciwdeszczowy nowy filtr powietrza itp
ale to tylko moje skromne zdanie ...
kazdy robi jak chce :roll:

DawGad - Wto 09 Paź, 2007

Nie spotaklem sie jeszcze z takimi oponami,widzialem takie z bialym paskiem z obydwu stron dla motocykli.Generalnie biale napisy na oponach moim zdaniem dedykowane sa dla rajdowek (WRC) i tam pasuja...
Szeryf - Sro 10 Paź, 2007

http://img502.imageshack....mage=tgbat6.jpg
Ja mam pomalowane napisy w moim piździku. Kupiłem marker olejny za 3 złote, 5 minut i gotowe.
Jeśli chodzi o nietypowe oponki to mój kumpel przywiózł sobie z niemczech opone w stylu z lat 60~ z białym paskiem na boku, nawet fajnie to wygląda :)

Szeryf - Sro 10 Paź, 2007

Zapomniłem dopisać, jakby ktoś sie pytał to ja siedzie tam na ławeczce :o
Grzechu16 - Sro 10 Paź, 2007

Nie wydawalem na to kasy bo sam bym nie kupil takiego markera.... dal mi kumpel i chcialem sprobowac jak to wyglada.. jak sie zetrze nie bede juz tego poprawial bo poprostu mi sie nie chce. tyle z mojej strony...wrr zaraz mnie tu zjecie za to ze mam napisy na oponach pomalowane hehe :)
cygan - Czw 11 Paź, 2007

Szeryf napisał/a:
Zapomniłem dopisać, jakby ktoś sie pytał to ja siedzie tam na ławeczce :o


A ławeczka na ryneczku. :wink:

Myślę że nie ma wiochy z tymi napsami na oponach motocyklowych.Jest ok.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group