.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Kupie - Szukam iglicy gażnika 96r

Dariusz - Sro 15 Lut, 2023
Temat postu: Szukam iglicy gażnika 96r
Witam poszukuję iglicy do gaźnika 96r albo pasującej wiem tylko że to gaźniki mikuni niby wersja okrojona
jedna tak się wytarła
Nie wiem czy trzeba wymieniać obie i czy razem coś jeszcze ?

yaszczi - Czw 16 Lut, 2023

Zapytaj tutaj: https://allegro.pl/oferta/suzuki-gs-500-gaznik-czesci-gaznika-plywak-11968608910

ostatnio brałem u niego kilka części do gaźnika

Dariusz - Czw 16 Lut, 2023

Dzięki skontaktuję się
Dariusz - Nie 19 Lut, 2023

Nie znalazłem ktoś jeszcze coś wie ?
BociekPL - Nie 19 Lut, 2023

Na aliexpress są całe zestawy z uszczelkami itd ale nie wiem co to jest warte. może niedługo się przekonamy.
Ewentualnie aso śpiewa za nowe 93 pln

ziomek4000 - Pon 20 Lut, 2023

https://mike.larsson.pl/pl/vehicle/suzuki-gs-500:20253/category/10412050800/article/623948/

https://mike.larsson.pl/pl/vehicle/suzuki-gs-500:20253/category/10412050800/article/645728/

Dariusz - Pon 20 Lut, 2023

Dzięki to z aliexpress już kupiłem iglice są o 2 cm za krótkie i cieńsze reszta wygląda podobnie na jutro umówiłem się z lepszym specem o de mnie nie zobaczy bo moja cierpliwość się kończy
yaszczi - Wto 21 Lut, 2023

Dariusz, u tego gościa z allegro co wkleiłem link nie dostałeś iglicy?
Zadzwoń do niego, ma na sprzedaż każdą część gaźnika, ale nie wszystko wystawia na allegro.
Ja właśnie od niego dostałem iglicę (u mnie też się tak wytarła i ostatecznie się złamała).
Kosztowała 50zł z przesyłką.

Dariusz - Wto 21 Lut, 2023

Dzięki faktycznie jak zadzwoniłem to mnie przeprosił bo ktoś tez na allegro go pytał i myślał że to ten sam dlatego się nie odezwał jutro mam dzwonić raczej ma.
Powiedz czy tą plastikowa część co wchodzi iglica tez wymieniałeś bo luz jest spory ?

yaszczi - Wto 21 Lut, 2023

Dariusz napisał/a:
tą plastikowa część co wchodzi iglica tez wymieniałeś bo luz jest spory ?

Tak, też wymieniałem. Przez wyrobienie suwaka iglica miała luz i się przetarła jak u Ciebie.

Generalnie u mnie zaczęło się od wytarcia prowadnic przepustnicy (przez brak serwisu/czyszczenia
gaźników przez poprzednich właścicieli). Wytarte prowadnice przepustnic wyrobiły suwaki iglicy i popsuły iglicę :przestraszony:

yaszczi - Wto 21 Lut, 2023

ziomek4000, linki nie działają. Wrzuciłeś je jak byłeś zalogowany ?
Dariusz - Sro 22 Lut, 2023

Dzięki YSZCZI to zamówię tą prowadnicę tez
ziomek4000 - Pią 24 Lut, 2023

yaszczi napisał/a:
ziomek4000, linki nie działają. Wrzuciłeś je jak byłeś zalogowany ?


Kurcze faktycznie nie działa. Niby jest opcja wejścia do sklepu bez zakładania konta ale też nie działa.

Tak czy inaczej Larsson ma w swojej ofercie zestawy naprawcze w których skład wchodzą wszystkie elementy wewnętrzne gaźnika. Założenie konta nic nie kosztuje więc warto sprawdzić.

yaszczi - Pon 27 Lut, 2023

Dariusz, i jak tam? ogarnąłeś iglicę? jakby co to mi jedna została, ponieważ kupiłem dwie, ale się ostatecznie nie przydała. Jakby co to mogę odsprzedać.
Dariusz - Pon 27 Lut, 2023

Dopiero dzisiaj mogłem odczytać numer z iglicy ( bo mechanik wyjechał) 5DH9 ale jeszcze potrzebuję ten plastik tą prowadnicę, dzwoniłem do gościa ma mi jutro dać odpowiedz

[ Dodano: Wto 28 Lut, 2023 ]
YASZCZI ja potrzebuje też ten slizg co chodzi w tym iglica. Masz tez to na zbyciu i taki masz numer tej iglicy czy to nie jest takie ważne ?

Dariusz - Nie 07 Maj, 2023

Mam problem strasznie czarne są świece po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów aż raz moc stracił o połowę . (Mechanik wyczyścił gaźniki i potem wyregulował powiedział że trzeba pojeździć to się dostroi ,ale coś nie bardzo w to wierze ) Chodzi ładnie Ktoś pisał że jakieś gumki od ssania mogą się zacinać czy coś takiego ale on normalnie na ssanie reaguje
A iglice i ślizg kupiłem od tego gościa co mi podał Yaszci (Dzięki )

[ Dodano: Nie 07 Maj, 2023 ]
Świece

[ Dodano: Nie 07 Maj, 2023 ]
Poziom paliwa w komorach tez jest wyższy

[ Dodano: Nie 07 Maj, 2023 ]
czy to już może psuć robotę


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group