.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Off Topic - inne tematy - Pożegnanie Kreta, ostatnia prosta.

Skuter - Pią 22 Paź, 2021
Temat postu: Pożegnanie Kreta, ostatnia prosta.
Kochani szukałem odpowiedniego działu ale nie znalazłem...
20.10.2021r. W wyniku odniesionych obrażen podczas wypadku samochodowego, nasz dobry przyjaciel Konrad Sieniawski zmarł.

Sytuacja jest bardzo przykra, zostawił żonę i osierocił syna.

Dla wielu z nas był bliskim przyjacielem, zawsze pogodnym i wesołym.

Jestem w kontakcie z Weroniką, jeżeli będziemy mogli jakoś pomóc, da znać.

O dacie i miejscu pożegnania Kreta poinformuję na bieżąco.

Exodus - Pią 22 Paź, 2021

Coś by się chciało napisać, ale nic nie pasuje.. :(
DaDa - Pią 22 Paź, 2021

Była bezpośrednia prośba aby dać Weronice dystans, tj. nie pisać nagle kondolencji na FB czy coś. To jednak spora trauma.
Anka eS - Pon 25 Paź, 2021

Kochani. Dostałam informację od Weroniki, że pogrzeb jest w ten piątek tj.29.20.2021 o 11:30 w kościele w Aninie, a później jedziemy do Marysina na cmentarz.

Uważam, że powinniśmy się też może zrzucić na wieniec od całego forum. Co wy na to?

Na razie tyle.

Skuter - Pon 25 Paź, 2021

Pogrzeb odbędzie się w piątek 29.10.2021r. O godzinie 11.30 w kosciele przy ul. Rzeźbiarskiej 46 w Warszawie (Anin), potem odprowadzimy Kreta na cmentarz w Marysinie.
Andy - Pon 25 Paź, 2021

Dobry pomysł z wieńcem, gdyby ktoś z wawki zechciał się tym zająć ja jestem na tak.
Wiem, że gorszej okazji do spotkania nie można było sobie wyobrazić, ale może po pogrzebie spykniemy się forumowo gdzieś na kawie i powspominamy?

DaDa - Pon 25 Paź, 2021

Ja mam jeszcze pogrzeb jeszcze jeden, jeżeli tylko się nie nałoży termin to podjedziemy.
Raczej tylko na pogrzeb i powrót do pracy od razu.

W takim wypadku, wieniec może najlepiej jakby ktoś z Wawy ogarnął.

Jak będzie wiadomo kto i ile, to oczywiście się złożymy.

Anka eS - Pon 25 Paź, 2021

Wieniec będzie ogarniać Warszawa
Wosiek - Pon 25 Paź, 2021

W piątek nie damy rady urwać się z pracy, ale uwzglednijcie mnie proszę w składce na wieniec. Dzięki!
M.A.X - Pon 25 Paź, 2021

Także dopisuje się do składki, a jeśli czas pozwoli to miło było by was zobaczyć mimo takiego smutnego czasu ale o tym będę wiedział w późniejszym czasie tygodnia.




Ps. Jeśli komuś nie przeszkadzał by osobnik pod dachem to niech da znać.

zena - Pon 25 Paź, 2021

Oczywiście dokładam się do wieńca. Gdyby się ktoś wybierał z daleka a jechał by po autostradzie A2 to mogę ewentualnie kogoś przenocować. Myślami o ziomku i wolfie gdyby się wybierali. Jak się nie zdecydują to mam 2 miejsca wolne w Bolimowie do przenocowania ewentualnie kogoś z czwartku na piątek ode nie jest 70 km do wawy
johnny - Pon 25 Paź, 2021

Nie wiem jeszcze czy uda mi się dojechać ale do wieńca mnie dopiszcie.
Gamer - Pon 25 Paź, 2021

Mnie proszę także liczyć do wieńca, a moja obecność raczej jest bardziej niż pewna.
dunja - Pon 25 Paź, 2021

Do wieńca się dopisuje. Nic wiecej na razie nie jestem w stanie napisac... Brak mi slow...
Valdi - Pon 25 Paź, 2021

Nie uda nam sie przyjechac na pogrzeb, ale razem z Dosia chcemy się dolozyc do wienca. Czekamy na info i wyjdzie przelew.
Arciszowa - Pon 25 Paź, 2021

My do wieńca oczywiście też się dokładamy. Na pogrzeb, jeśli nic się nie zmieni, przyjedziemy. A może poza wieńcem zebrać jakaś kwotę i przekazać Weronice?
nikto - Pon 25 Paź, 2021

Niee...k... :zalamany:

Dorzucam się do wieńca i postaram się dojechać.
Jak będzie potrzebna jakaś pomóc dla Weroniki i młodego to dajcie znać.

emkags - Pon 25 Paź, 2021

Do wienca się dokładamy, będę na pogrzebie.
michu5 - Pon 25 Paź, 2021

Policzcie mnie i Ale do wieńca. Nie będziemy mieć możliwości pożegnać Krecika. :(
Exodus - Pon 25 Paź, 2021

W temacie obecności to pewności jeszcze nie mam, ale w ramach zrzutki jak najbardziej proszę mnie i wemes uwzględnić.
MacGyver - Pon 25 Paź, 2021

Proszę i mnie dopisać do wieńca.
Rav - Pon 25 Paź, 2021

Dopisuję się do wieńca. Postaram się przyjechać na pogrzeb
wolf - Pon 25 Paź, 2021

Niestety z roboty mnie nie wypuszczą :( Dajcie znać ile i komu przelać na wieniec.
Ciapek - Pon 25 Paź, 2021

Niestety nie damy rady z Marchewką dojechać.Prosze o uwzględnienie mnie do wieńca.
Arcisz - Pon 25 Paź, 2021

Nawiązując do słów Arciszowej kilka postów wcześniej- myślę, że Weronice również przyda się wsparcie finansowe. Można się zrzucić po 50/100/(kto ile może/uważa). Wieniec to jedno, a nie ma co ukrywać, że sytuacja finansowa na pewno mocno się pogorszy.
PanCaro - Pon 25 Paź, 2021

Też dorzucam się do wieńca.
Kacek - Wto 26 Paź, 2021

Mnie tez proszę uwzględnić we wszelkich składkach. Ja na pogrzebie będę.
Skuter - Wto 26 Paź, 2021

Zamowilem wiazanke, duza. Koszt 500zl.

Jesli ktos chce sie dorzucic to podaje nr konta:
56 1160 2202 0000 0002 0845 1826

Zwyzke w calosci przekaze Weronice.

Jesli ktos chce przyjechac do Warszawy w czwartek lib zostac do soboty to zapewniam nocleg tylko dajcie wczesniej znac.

tholin85 - Wto 26 Paź, 2021

Poproszę numer konta do przelewu na wieniec.
Anka eS - Wto 26 Paź, 2021

Skuter dzięki za ogarnięcie tematu.
squarek - Wto 26 Paź, 2021

Jak pokonam gorączkę to przyjadę.
DaDa - Czw 28 Paź, 2021

Arcisz napisał/a:
Nawiązując do słów Arciszowej kilka postów wcześniej- myślę, że Weronice również przyda się wsparcie finansowe. Można się zrzucić po 50/100/(kto ile może/uważa). Wieniec to jedno, a nie ma co ukrywać, że sytuacja finansowa na pewno mocno się pogorszy.


Zgadza się, jestem za i @Blazek też proponował więc pewnie jest dużo osób chcących wspomóc.

nikto - Czw 28 Paź, 2021

Niestety nie dam rady dojechać. Podjadę w innym terminie wypić z nim piwo.

Skuter hajs za wieniec poszedł, jak będziecie ogarniać jakąś zrzutkę dla Młodego Kreta puścicie info zbiorcze na PW czy coś.

Pozdro.

emkags - Czw 28 Paź, 2021

Gorączka wzięła górę i jednak mnie nie będzie. Przelew już poszedl.
ziomek4000 - Czw 28 Paź, 2021

Ze względu na pracę i odległość odpadam ale przelew przed chwilą poszedł.
zena - Pią 29 Paź, 2021

Niestety cała noc walczymy z gorączka Olka. Darek obstawia szkarlatyne. Niestety dzisiaj nie uda mi się pożegnać Krecika😭😭😭😭ale prosiła bym o jakąś mapkę po pogrzebie jak odnaleźć grób na cmentarzu i podjadę jutro tym bardziej że mam też wiązankę od moich rodziców. Przelew poszedł
johnny - Pią 29 Paź, 2021

Ja też nie dam rady, zamknięcie miesiąca :/ Przelew poszedł. Dobry pomysł z tą mapką, nawet same współrzędne wystarczą.
Anka eS - Pią 29 Paź, 2021

My będziemy, ale dopiero na cmentarzu.
zena - Pią 29 Paź, 2021

johnny napisał/a:
Ja też nie dam rady, zamknięcie miesiąca :/ Przelew poszedł. Dobry pomysł z tą mapką, nawet same współrzędne wystarczą.

Johnny jestem kobietą z mapką mogę mieć problem trafić a ty mi jeszcze chcesz współrzędne dołożyć :wstyd:

Skuter - Pią 29 Paź, 2021

Dziękuję za tak liczne przybycie. Wpłaty na wieniec jeszcze spływają. Rozmawiałem dzisiaj z Weroniką, bardzo Wam wszystkim dziękowała za wsparcie i obecność!

Cieszę się, że można na Was liczyć!
Spoglądam na to forum już kilka ładnych lat, można powiedzieć senior. Wiem jedno, można na Was liczyć!

zena - Pią 29 Paź, 2021

Podrzuci mi ktoś info na fb jak trafić na grób Krecika bo chce jutro jechać.
Exodus - Nie 31 Paź, 2021

Ja również ze swojej strony dziękuję wszystkim forumowiczom za spotkanie. Oby jednak takie okoliczności jak najrzadziej nas ściągały w jedno miejsce.

W temacie lokalizacji grobu - o ile mnie moja pamięć nie myli (byłem na tym cmentarzu po raz pierwszy) to orientacyjną lokalizację zamieszczam w załączniku. Teraz będzie ciężko znaleźć, bo tabliczka jest na 100% zasłonięta górą kwiatów. Jednak możecie szukać naszego wieńca - zdjęcie również w załączniku) na lewym boku grobu (czyli od zachodu).

squarek - Nie 07 Lis, 2021

Jakby ktoś chciał odwiedzić grób Konrada to mapka wrzucona przez Exodusa wskazuje właściwy sektor. Grób Konrada ma oznaczenie: 8E-9-20.


kempes - Nie 07 Lis, 2021

Ja pier.... Dłuższy czas nie zaglądałem na forum a tu taka wiadomość. Jeszcze 14.10 z nim rozmawiałem, że jak będzie przejeżdżał przez Olsztyn w okolicy listopadowego weekendu to się spotkamy. Szok i smutek. Zrzutkę na wieniec przegapiłem, ale jeśli mogę jeszcze w jakiś sposób to dawajcie znać.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group