.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Motocyklowe wyprawy, zloty, imprezy, spotkania - PIASECZNO 31.07-02.08.2020r

M.A.X - Sro 15 Lip, 2020
Temat postu: PIASECZNO 31.07-02.08.2020r
Zainteresowanych takim spędzeniem weekendu informuje, że namioty nad jeziorem Piaseczno są ustalone na ostatni, a zarazem pierwszy weekend miesiąca lipca. Zaczynamy dnia 31.07 a kończymy 02.08.
Ze względu na nadal trwająca pandemie liczba osób ograniczona i każdy powinien z sobą mieć rzecz która umożliwi zajrzycie ust i nosa.
Jest możliwość ulepszenia i przyspieszenia rejestracji pobytu poprzez wcześniejszy kontakt mailowy z ośrodkiem na adres twojepiaseczno@gmail.com
Wysyłamy swoje dane
Imię, nazwisko
Nr rej pojazdu oraz jego rodzaj. (Puszka/moto)
Od kiedy do kiedy pobyt


Pod postem lista osób zainteresowanych wyjazdem bo muszę do dnia 27.07 podać ilość zainteresowanych osób. Do tego dnia są zapisy. Oczywiście nowi są mile widziani, a starej ekipie tłumaczyć więcej nie trzeba :hyhy:

Przy rozliczaniu się za pobyt należy upomnieć się o minimum 15% rabat 😁

Do zobaczenia na miejscu :cwaniak:

[ Dodano: Sro 15 Lip, 2020 ]
1. M.A.X

Rav - Sro 15 Lip, 2020

1. M.A.X
2. Rav

Kubson - Sob 25 Lip, 2020

1. M.A.X
2. Rav
3. Kubson

M.A.X - Sro 29 Lip, 2020

Ze względu na minimalne zainteresowanie, w tym roku, Piaseczno się nie odbędzie. Jest to smutne lecz prawdziwe, że takie luźne spoty odchodzą w zapomnienie.
Pozdrawiam i życzę udanego weekendu 😉

squarek - Czw 30 Lip, 2020

A moze sprobowac w innym terminie? Ostatni weekend sierpnia?
johnny - Pią 31 Lip, 2020

Nie wiem jak w Piasecznie ale w Olsztynie 14 stopni i pada. Właśnie wróciłem z centrum PL i czuję się jak bym wysiadł z samolotu w innej strefie klimatycznej. Więc może nie ma tego złego ;) Squarek dobrze prawi, Piaseczyno na zakończenie sezonu brzmi :super:
squarek - Czw 27 Sie, 2020

Ja niestety w ten weekend nie dam rady. Takze chyba w tym roku bez Piaseczna...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group