.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - Felgi (swap)

Struzek - Czw 09 Lip, 2020
Temat postu: Felgi (swap)
Siema wszystkim kupuje za niedlugo gs'a i bede robił taki mini projekt miedzy innymi zmiana zadupka na r6 moze inna lampa no i oponka wiem ze był już temat o tej dziedzinie ale głownie czy można zalozyc wieksza oponke wiem ze przez to moze sie pogorszyc jazda po winklach ale co jakby dac cale kola z gsf400 albo 600 z tego co wiem to pasuja bez grubszych przeróbek zalezy mi na wygodzie w prowadzeniu ale miło by było gdyby mial troszke grubszego lacka tak te 150 przynajmniej :/
BociekPL - Czw 09 Lip, 2020

Hey, co do felg to Kilka osób już je zmieniało. Ja u siebie zamontowałem tylne koło z Bandita 600 I generacji wraz z tarczą (w GS 500 masz 4 a w B6 5 śrub). Jedyną modyfikacją było zamontowanie łożysk kół od GS 500. Bandit, GSX-F czy SV mają grubsze ośki. Oponę tam mam 150/60-17.
Jeśli chodzi o przednią felgę to już więcej zabawy Nie wiem czy na seryjne zawieszenie da radę tam coś upchać.

Struzek - Czw 09 Lip, 2020

hmm czyli tak biore kolo z b6 zmieniam lozysko i raczej bedzie git a jezeli chodzi o przyd to bedzie raczej chyba trzeba tez zmienic na 120 wiec sie zobaczy a teraz jezeli chodzi o prowadzenie na motocykle bez zmian gorsze czy moze lepsze? :hyhy:
BociekPL - Czw 09 Lip, 2020

Na przodzie mam 120/60-17 ale mam szerszą felgę . Nie wiem czy na oryginalną podejdzie coś większego. I zmienia się 2 łożyska, ja kupiłem tańsze w hurtowni łożysk.
Struzek - Czw 09 Lip, 2020

ok a jak sie moto zachowuje na drodze, nie plywa bo wsumie kształt opony zachowany
BociekPL - Pią 10 Lip, 2020

Wszystko jest ok.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group