.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Mechanika - Brakujący element?

BartekBartek - Sro 01 Lip, 2020
Temat postu: Brakujący element?
Witam szanownych forumowiczów, niedawno nabyłem GSa i wziąłem się za poprawki po poprzednich właścicielach :/ i mam do was pytanie, do czego montowany jest ten mały plastikowy kwadracik, ten między tylnymi owiewkami, pod uchwytem pasażera? U mnie to wygląda tak jak na zdjęciu i mam wrażenie, że czegoś tu brakuje, bo nie mogę znaleźć miejsca do którego możnaby było przykręcić ten dekielek... Narazie trzyma się to na trytce... :zalamany: i muszę coś z tym zrobić...
brat Łełka - Czw 02 Lip, 2020

Na zdjęciu powiadasz? :]
BartekBartek - Czw 02 Lip, 2020

A no na zdjęciu, co to się zgubiło gdzieś :oczami:



BociekPL - Czw 02 Lip, 2020

https://sklepmoto46.pl/suzuki/diagram/show/10074/125648/35a-frame-cover-model-m

To powinno się łączyć a u Ciebie ktoś to spiłował. Nie chce siać defetyzmu ale to zazwyczaj obłamuje się przy glebie bo bez powodu nie ma sensu tego obcinać.

BartekBartek - Czw 02 Lip, 2020

Czyli wymiana boczków, albo dalej trytka :/ Dzięki za info, temat można zamykać.
Gamer - Czw 02 Lip, 2020

Albo dorobić kawał blaszki i spróbować skręcić z mocowaniem tylnego pałąka. Bo teraz i tak trytytka jest mocowana właśnie do niego?
BartekBartek - Pią 03 Lip, 2020

No własnie myślałem że taka blaszka jest tam orginalnie, a tu zonk, bo to plastików ma się trzymać. Trzeba będzie wyrzeźbić jakieś mocowanie, bo trochę irytujące to jest, ciągle się przesówa i jest szpara między plastikami na ogonie :zalamany:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group