.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - Latanie i zloty Lubelskie 2020

Podek121 - Wto 10 Mar, 2020
Temat postu: Latanie i zloty Lubelskie 2020
Siemanko
Postaram się jak aby będę się dowiadywał o wydarzeniach w Lubelskim informować, chyba że ktoś przede mną coś dostrzeże to śmiało, ale bym prosił najlepiej ze zdjęciem plakatu imprezy.

[ Dodano: Wto 10 Mar, 2020 ]
Na tą chwilę może nie aż bardzo motocyklowe, ale też ciekawie

Otwarcie Sezonu LKN Nad Firlejem
LKN --> Lubelskie Klasyki Nocą (zabytkowe lub rzadko spotykane auta i motocykle)
Niedziela, 19 kwietnia 2020 o 12:00 – 17:00
Jezioro Firlej
Rynek 1, 21-136 Firlej (województwo lubelskie)



Kubuś - Pon 30 Mar, 2020

Bez noclegu? :rotfl:
Możemy Nie Polatać w tym sezonie.
Mieliśmy jechać do Romanii na początku lipca i kurde szkoda chorych.

[ Dodano: Wto 31 Mar, 2020 ]
Rafie jak twój szadoł ??
zacząłeś coś dłubać?

Podek121 - Sro 01 Kwi, 2020

ee tam nic nie dłubane jaki szadoł to Bandit :)
brak kasy, bo brak pracy, a brak pracy bo wirus

brat Łełka - Pią 03 Kwi, 2020

Shadowka powolutku, bardzo powolutku. Kompletnie nie mam czasu, staram sie przynajmniej w soboty zajrzec do garazu na 2-3 godzinki.
Siodlo kacza lapa juz prawie prawie, jutro ostatni spaw i troche szlifowania zeby jakos wygladalo. Potem musze zmontowac jakas puszke na aku i przeniesc go nizej i wykminic gdzie pochowac elektryke spod ori siodla
W sumie nigdzie mi sie nie spieszy, mialo byc dlubanie dla przyjemnosci i takie wlasnie jest :)

Gamer - Sob 04 Kwi, 2020

brat Łełka napisał/a:
Potem musze zmontowac jakas puszke na aku i przeniesc go nizej i wykminic gdzie pochowac elektryke spod ori siodla


Jak byś nie miał smykałki do robienia takich rzeczy z blach to się odezwij to się coś wykombinuje.

brat Łełka - Nie 05 Kwi, 2020

Dzieki, nie mam smykalki, ale wlasnie na tym zabawa polega zeby samemu jak najwiecej :)

Wczoraj skonczylem montaz siodla, z aku sie nie udalo. Okazalo sie ze jest za ciasno z oryginalnym aku, zamowilem dzis zelowke wezsza/wyzsza i dopiero za tydzien montaz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group