.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzedam - Moja Zuza 500F K4 Poznań

GSadmirer - Pią 07 Lut, 2020
Temat postu: Moja Zuza 500F K4 Poznań
Witam

przyszedł czas na rozstanie się z moją Zuzą i na inna inwestycję motoryzacyjną. Zuziak służył mi wiernie przez ostatnich 9 lat i była towarzyszką bliższych i dalszych wypraw, solo jak i z plecakiem.
Sprzęt jest doinwestowany i bez wkładu, posiada:
- nowe opony Pirelli Sport Demon DOT 17 (nadal są włoski na gumie), zmiana w poprzednim sezonie z Michelin Pilot Active
- nowy zestaw napędowy DID VX2 G&B + zęby Sunstara (poprzednio hulał taki sam zestaw) z zakuwką
- crash pady Puig
- światła z żarówkami Philipsa H4 Extreme Vision (100% więcej światła)
- świece Irydowe Denso (krócej chodzi na ssaniu + lepsza kultura pracy i spalanie or so they say ;))
- smarowniczka Tutoro Chain Oiler (chociaż i tak wolę dobry spray i trochę samemu poczyścić :))
- wyświetlacz zmiany biegów od forumowego magika
- 2 sezony temu sprawdzone, wyczyszczone i zsynchronizowane gaźniki przez forumowego mechanika Sezerg’a (już nie strzela, szkoda ;D )
- luz zaworowy również skontrolowany, wszystko w normie, jak to przy takim przebiegu.
- wymieniony olej w lagach + nowe uszczelniacze – miodzio wybiera nierówności
- przebieg ~29kkm i ciągle rośnie
- prowadzona książka serwisowa, główne przebiegi kontrolne robione w ASO
- rocznik 2004, zimowany w salonie, pierwsza rejestracja była w 2005r
- pochodzi z polskiego salonu w Olsztynie
- miała odświeżony i pomalowany wydech od kolektorów (chociaż po kilku latach przydałoby się znowu pociągnąć rury)
- przejrzana elektryka, zaśniedziałe styki/złączki/blaszki poprawione, odpala momentalnie
- gniazdko zapalniczkowe oraz na USB na kierze, do podpięcia np. navi/telefonu w trasie
- nowy mocny akumulator Tuborg (poprzednio Yuasa)
- zawsze lałem pełnego syntha Agip/Eni 10W60
- zawsze wkładałem japoński filtr oleju MeIWa, z którego jestem zadowolony
- klocki sinterowe, duńskie SBSy na przód i tył, chociaż pójdę w miękkie na tył następny raz, bo katalogowy sinter potrafi zimny piszczeć
- stalowy oplot przód/tył HEL’a
- kufer GIVI V47 z aluminiową pokrywą + oryginalny stelaż GIVI 526F + płyta M3 też od Givi + trzecie światło stopu + oparcie dla plecaka
- po pójściu na hamownie pewnie udałoby się ją zarejestrować na kategorię A2.
Dbałem o nią tak jak potrafiłem najlepiej. Z drugiej strony nie czarujemy się, sprzęt ma już 15 lat, nosi ślady obtarć, użytkowania czy gleb, moich i poprzednich właścicieli. Jestem piątym właściciel według Karty Pojazdu, a jak wiadomo motocykl ten jest często wybierany na pierwsze dorosłe moto. Na pewno miał klejoną owiewkę z wewnętrznej strony i jakieś przygody w młodości. Nosi lekkie zadrapanie na czaszy i zadupku (te dzięki mnie :P ) – plus jakieś parkingówki ;/ oraz miałem z nią jedną „glebę personalizacyjną” kilka lat temu - nie wyrobiłem w lewy zakręt, ale zanim puściłem moto dohamowałem gdzieś do < 30km/h, także crashe zrobiły robotę i przejęły praktycznie całą energię, poza tym tylko lusterko było wymienione, kierunkowskaz zadrapany i te dwa elementy plastików, o których pisałem wyżej. Nie licząc kosmetyki, silnik zdrowy, jest sprawna technicznie i dobrze się zbiera.
https://www.dailymotion.com/video/x5fmpd5
"Sprzęt igła – zlotowy ;D
A poważniej, trzymany w garażu. Posiadam komplet kluczyków wraz z dokumentacją. OC ważne do 13.07.2020, przegląd techniczny do 25.07.2020.
Chcę, żeby trafiła teraz również w dobre ręce.
Cena jaka mnie interesuje to 8000PLN w wersji bez kufra/płyty etc., z kufrem i dodatkami 8400zł i za tyle jest wystawiona. Dla forumowiczów 500zł mniej.
Oferta od motocyklisty dla motocyklisty – nie jestem handlarzem.
Możliwość oglądania sprzętu w Poznaniu. Jazda próbna tylko po zostawieniu ekwiwalentu finansowego na stole i okazaniu prawa jazdy na motocykl. Zapraszam :) 603-627-288
https://www.otomoto.pl/of...y-ID6CNtjv.html

GSadmirer - Sob 04 Lip, 2020

motocykl sprzedany :)
temat do zamknięcia
pzdr


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group