.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Mechanika - Problem z ssaniem

Cebulak - Nie 26 Sty, 2020
Temat postu: Problem z ssaniem
Siemanko

Mój GS ostatnio zaczął coś świrować i przy odpalaniu z włączonym ssanie wgl nie chce złapać obrotów. Odpali i od razu gaśnie. Ktoś wie jak to rozwiązać?

Maquan - Czw 02 Kwi, 2020

Mam podobnie po regulacji i synchroinizacji gaźników. Jak jest ciepły pali bez problemu. Ale ostatnio jest chłodek więc spojrzałem w intrukcję. Gdy jest bardzo zimno należy odpalać w taki sposób, że ssanie trzymasz na maksa i lekko otwarta przepustnicę gdy złapie obroty odpuszczasz gaz i ssanie ,żeby miał jakies 2-3 k obrotów jak chwile pochodzi to możesz ssanie wyłączyć i już powinien normalnie się rozgrzać.
kempes - Sob 04 Kwi, 2020

Maquan napisał/a:
Mam podobnie po regulacji i synchroinizacji gaźników. Jak jest ciepły pali bez problemu. Ale ostatnio jest chłodek więc spojrzałem w intrukcję. Gdy jest bardzo zimno należy odpalać w taki sposób, że ssanie trzymasz na maksa i lekko otwarta przepustnicę gdy złapie obroty odpuszczasz gaz i ssanie ,żeby miał jakies 2-3 k obrotów jak chwile pochodzi to możesz ssanie wyłączyć i już powinien normalnie się rozgrzać.


Jak dajesz ssanie to nie dajesz gazu. Jeśli musisz robić inaczej to znaczy, że nie masz 100% dobrze ustawionych gaźników.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group