.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Suzuki i nie tylko w ogłoszeniach - POMOC Suzuki GS 500 E 2004 Myślenice

MagikMagik - Pią 03 Maj, 2019
Temat postu: POMOC Suzuki GS 500 E 2004 Myślenice
Cześć!
Poszukuję od dłuższego czasu dla siebie GS'a na pierwszy motocykl. Sporo czytałem jak samodzielnie oceniać motor ze zdjęć i wydaje mi się, że ten model jest warty uwagi, lecz chciałbym się jeszcze upewnić i spytać ludzi z większym doświadczeniem.

https://sprzedajemy.pl/suzuki-gs-500-w-dobrym-stanie-myslenice-2-6bea9f-nr56477014

Z ogłoszenia wynika, że wszystko z motorem jest w porządku, ale był przewrócony na lewą stronę, bo silnik jest porysowany. Zastanawia mnie bardzo ten przebieg, jeśli był używany na weekendy to może być aż taki mały? Poza tym nie wiem czy te zdjęcia mokrego lakieru nie mają na celu coś ukryć...
Jeśli masz chwilę to zerknij na to ogłoszenie i podziel się swoją opinią, z góry dzięki!

tompi - Sob 04 Maj, 2019

MagikMagik napisał/a:
Poza tym nie wiem czy te zdjęcia mokrego lakieru nie mają na celu coś ukryć...


Według mnie ma to ukryć wgniotki na baku - z 2 stron i rysy.
O reszcie się nie wypowiem - GS`a mam od miesiąca

MagikMagik - Sob 04 Maj, 2019

Możliwe, no ale to dopiero jest do zobaczenia na żywo na suchym lakierze, bo z tych zdjęć to raczej nie widzę rys ani wgnieceń
tompi - Sob 04 Maj, 2019

To tak na szybko - według mnie to wgniotki, załamana linia na krawędzi i ryski - ale biegłym nie jestem...

[ Dodano: Sob 04 Maj, 2019 ]
i jeszcze to

MagikMagik - Nie 05 Maj, 2019

Rzeczywiście jak wskazałeś, to dopiero zauważyłem. Daje do myślenia, czy jest tyle wart...
tompi - Nie 05 Maj, 2019

Oczywiście to nie wyklucza tego moto - dokładnie obejrzeć, potargować i może pojeździ.
MagikMagik - Nie 05 Maj, 2019

No pewnie, że tak. Problem jest jeszcze taki, że dopiero za parę dni zdaję na A2, więc nie wiem czy czekać aż uzyskam prawko, czy może już go kupić, żeby na mnie czekał. przez takie zastanawianie, już jeden motor mi sprzątnęli sprzed nosa :(
Freekill - Nie 05 Maj, 2019

MagikMagik, Lepiej poczekaj. Po pierwsze, po odebraniu prawka będziesz mógł legalnie zrobić jazdę próbną.
Po drugie, Gs'ów na rynku jest dużo i nie ma co się spieszyć z zakupem. Lepiej na spokojnie obejrzeć kilka sztuk, żeby nie trafić na minę. Pośpiech to najgorszy doradca przy kupnie motocykla.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group