.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Motocykle - Suzuki GS-500E 2000r. Kamienna Góra 3500zł

Sikor - Czw 27 Gru, 2018
Temat postu: Suzuki GS-500E 2000r. Kamienna Góra 3500zł
GS-500 2000r., stoi w miejscowości Kamienna Góra (dolnośląskie) 3500zł

Motocykl od momentu sprowadzenia do PL był na forum (tutaj jeszcze post poprzedniego właściciela): http://www.forum.gs500.pl...=jelenia+g%F3ra

Potem zakupiłem go ja, tutaj info co było robione bezpośrednio po zakupie: http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=15512

Następnie na bieżąco robiłem rzeczy eksploatacyjne czyli olej, smarowanie, jakieś drobne regulacje + sprawdzanie ciśnienia na gaźnikach (sam zrobiłem wakuometr i kontrolowałem ciśnienie), generalnie motocykl zachowywał się fantastycznie, nie domagał się napraw etc.

Niestety (albo stety dla przyszłego użytkownika ;) ) moto stał w miejscowości, gdzie mogłem go garażować w fajnych warunkach a ja mieszkałem i mieszkam we Wrocławiu i jeździłem rzadko a w ostatnim roku niemal wcale (doszedł jeszcze mój dłuższy wyjazd za granicę) dlatego stwierdziłem, że tak się nie da i w tym roku motocykl koniecznie musi być pod ręką a skoro tak, to jednocześnie może też czas na zmianę sprzętu i zakup nowego już we Wro.

Po zakupie motocykl został całościowo sprawdzony i przeserwisowany, informacje są w temacie wklejonym powyżej ale krótko powtórzę:
- regulacja gaźników
-wymiana płynów hamulcowych
-wymiana oleju i filtra
-wymiana świec
-wymiana opon (stare były jeszcze w miarę ok. ale w tylnej okazało się, że jest jakaś dziura, stwierdziłem, że jak wymieniać to od razu obie i są nóweczki)
-naoliwienie linek ssania/sprzęgła etc. (plus przy maksymalnie skręconej kierownicy ssanie samoczynnie się troszkę uruchamiało, ogarnąłem to)
-wyregulowane różne luzy, jałowe obroty, czyszczenie łańcucha etc. etc.
-zdjęcie lekko pękniętej szybki (wg. mnie teraz lepiej wygląda, pęd powietrza przy prędkościach jakie sprzęt osiąga raczej mi nie przeszkadza)
-wymiana tylnych migaczy (kupiłem już z jednym uszkodzonym, później zakupiłem komplet ale wymieniłem tylko oba tylne bo te przednie nawet pasują do chromowanej lampy, jak mi się znudzi to mam też przednie migacze klasyczne)
-wymiana klamki sprzęgła (ułamała się przy transporcie zaraz po zakupie :D )
-zamontowanie zasilania USB i trzymadełka komórki (gniazdko umieściłem całkowicie pod siedzeniem i sprawdza się nieźle)

+ oczywiście 'standardowe' eksploatacyjne rzeczy w następnych sezonach.

OC do października 2019, przegląd nie był w tym roku robiony (w zasadzie nie jeździłem) więc do zrobienia. Olej w tym sezonie nie był wymieniany z tego samego powodu.

To, co będzie musiał wykonać przyszły właściciel to standardowy serwis po zakupie maszyny, ew. potrzebne regulacje mogą wynikać z tego, że motocykl w ciągu ostatnich miesięcy głównie stał (garażowany, z wyciągniętym aku, regularnie jednak czyszczony i odpalany) ale maszyna jako taka nie ma absolutnie żadnych uszkodzeń etc., przez cały czas mojego użytkowania sprawowała się po prostu świetnie :)

Do motocykla są też dodatkowo:
-drugi kolektor z wydechem
-standardowa kierownica (zamontowana jest turystyczna podwyższona)
-oryginalne papiery przekazane przez poprzedniego właściciela
-prawdopodobnie dwa migacze, takie jak są zamontowane teraz (prawdopodobnie bo coś nie mogę ich nigdzie znaleźć w tym momencie :) )

Zdaję sobie sprawę, że cena jest niższa niż 'rynkowa' za moto w takim stanie ale, mieszkając dość daleko od miejsca gdzie jest garażowany, po prostu bardziej zależy mi na jego płynnym sprzedaniu niż jeżdżeniu tam i z powrotem (chociaż jest też możliwość zobaczenia motocykla na miejscu beze mnie, kwestia dogadania).

I uwaga, jako, że jestem na miejscu (Kamienna Góra) do końca roku, jeśli pojawi się ktoś zdecydowany do poniedziałku 31.12 - możliwa jeszcze konkretna negocjacja ceny :D (tak jak pisałem, bardziej zależy mi na płynnym sprzedaniu moto bez wielokrotnego jeżdżenia żeby go pokazać niż dodatkowej $).

Jeśli ktoś będzie chciał, mogę wysłać więcej fotek na maila.

Zapraszam do kontaktu, mail: sikorskyx@gmail.com albo telefon: 790589293.

EDIT: nie widzę w poście zdjęć mimo, że dodawałem :( ? Czy one są niewidoczne tylko dla mnie?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group