.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Motocykle - Suzuki GS500F 2004r A2

Vakhar - Pon 17 Gru, 2018
Temat postu: Suzuki GS500F 2004r A2
Hej, po miłej przygodzie z Gsem czas na zmianę :D

Suzuki jest z 2004r, nie oszczędzałem na serwisie ani na częściach. Opony Michelin'a i Pirelli, złoty DID, akcesoryjne manetki i klamki (oryginalne posiadam), chiński "akrapovic" (seria stoi w garażu :) )owinięty bandażem termicznym, zmienione kierunki oraz trochę szersza, srebrna kierownica Lucasa. Lagi się nie pocą, silnik nie jest mokry, ale na przyszły sezon wypada wyregulować i wyczyścić gaźniki, + wymiana olejów/filtrów. Śmiało mogę powiedzieć, że technicznie jest w bardzo dobrym stanie, wizualnie trochę gorzej - Gs jak to gs leżał, porysowane dekielki, prawy boczek podrapany (przewróciłem się pod garażem na piasku...), na silniku ślady jakiejś chemii.

Do motocykla dorzucam Motula 10w40 na dolewki, nowe świece NGK, oryginalne kierunki, klamki i wydech, blokadę tarczy hamulcowej, siatkę na tylne siedzenie oraz uchwyt pod kufer.

Po kupnie zrobiony duży serwis, obejmujący wymianę opon, napędu, zniwelowanie luzów zaworowych, wymianę klocków hamulcowych przód + tył, wymiana płynu hamulcowego, silnik był wyciągnięty, aby wymienić wałek zębatki zdawczej, zdaniem mechanika w środku wygląda jak nowy - brak jakichkolwiek przetarć, oznak zużycia etc.

Jeżeli ktoś szuka motocykla w bardzo dobrym stanie technicznym to trafił bardzo dobrze, motocykl można małym kosztem doprowadzić również do świetnego stanu wizualnego!

Do obejrzenia w Poznaniu, po wcześniejszym ustaleniu :) Cena to 5400 zł do negocjacji (rozsądnych...) więcej zdjęć dorzucę wieczorem. Osoby zainteresowane proszę o wiadomość prywatną bądź kontakt telefoniczny: 784820132


Vakhar - Pon 17 Gru, 2018


z rzeczy o których zapomniałem - akumulator kupiony w tym sezonie, druga, przezroczysta szybka (aktualnie założona czarna) :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group