.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

mazowieckie (W) - Wyjazd do Białego na obstawę Arciszów

studi - Czw 30 Sie, 2018
Temat postu: Wyjazd do Białego na obstawę Arciszów
Mam propozycję dla chętnych na wyjazd do Białego, przy czym odcinek do Ostrowi Mazowieckiej jadę opłotkami (po wojewódzkich) aby się nie pchać w ten burdel na budowie S8 na odcinku Wyszków - Ostrów Maz.

WARSZAWA (Włochy) -> 719 -> 629 -> 637 -> WARSZAWA (dw. Wschodni Kijkowska) -> Trasa Świętokrzyska -> Zabraniecka -> Kś. Ziemowita -> Swojska -> ZĄBKI -> Janowiecka -> 634 -> ZIELONKA -> 634 -> WOŁOMIN -> 634 -> Miąse -> Kury -> Sulejów -> Jadów -> 634 -> 50 -> ŁOCHÓW -> 50 -> BROK -> 50 -> S8 -> OSTRÓW MAZ. -> 8 -> ZAMBRÓW -> S8 -> BIAŁYSTOK -> 8 -> 65 -> 676 -> BIAŁYSTOK (Pan Młody)

Punkt docelowy może się zmienić na miejsce noclegowe aby się rozjuczyć, odświeżyć i dopiero na obstawę.

Wyjazd ode mnie ok. 8:00, mogę się zatrzymać na chwilę na Wschodnim czy w okolicach po drodze aby kogoś zgarnąć np. jeśli Rav będzie chętny to na BP w Wołominie na 1-go Maja

MAPA: https://goo.gl/maps/caY3uzU8ZMp

Rav - Czw 30 Sie, 2018

Chętny :)

Opcja zgarnięcia mnie z BP też pasuje, bez sensu jechać do W-wy żeby wrócić tą samą drogą.

studi - Czw 30 Sie, 2018

Myślę, że możemy się ustawić na 9:00 na BP w Wołominie, najwyżej albo ja albo ty poczeka ktoś, bo mnie trochę się zejdzie przebić się do Wisły nawet na moto, a potem już z górki bo przeciwnie niż wszyscy.
Rav - Czw 30 Sie, 2018

Ok. Pasuje.
Gamer - Czw 30 Sie, 2018

Jeśli by była opcja to bym się doczepił, tylko uprzednio musiał bym dotrzeć w czwartek do stolicy i rano byłbym gotowy do drogi. Tylko muszę sobie metę ogarnąć jakieś sugestie lokalu w okolicy?
emkags - Czw 30 Sie, 2018

my w czw już lecimy
Gamer - Czw 30 Sie, 2018

A jak to wychodzi z noclegiem w czwartek? Można i tak zrobić całą trasę jak do Ogonek i mieć to z głowy. I tak komuś za nocleg trzeba zapłacić i tak wiec, jak można za jeden lokal zapłacić to dlaczego nie.

Do tego jest jeden wieczór więcej żeby obczaić teren :D

studi - Czw 30 Sie, 2018

emkags napisał/a:
my w czw już lecimy
pffff ;)
emkags - Pią 31 Sie, 2018

studi napisał/a:
emkags napisał/a:
my w czw już lecimy
pffff ;)

prowadzę warsztaty w białym! :) Połączone przyjemne z pożytecznym xD

studi - Pią 31 Sie, 2018

Ale nie musisz się tłumaczyć, a przy okazji info dla innych jest takie, bo rozmawialem rano z Arciszem, że apartamenty dostępne są dopiero po godzinie 15:00 wiec osoby, ktore przybędą wcześniej albo same zagospodarują sobie ten czas albo Arcisz zaprasza do siebie do ogrodu by "odpocząć pod lipą"
Truebadur - Pią 31 Sie, 2018

emkags napisał/a:
studi napisał/a:
emkags napisał/a:
my w czw już lecimy
pffff ;)

prowadzę warsztaty w białym! :) Połączone przyjemne z pożytecznym xD


z czego te warsztaty?

Ja też się piszę, oby pogoda była lepsza niż podczas mojego powrotu z Ogonków :)

Chyba resztę załogi (Żona, córka, syn) wpakuję do auta i będzie auto techniczne jak coś :)

Studi w Wołominie o 9?
Co do trasy to "szybka" widzę, sporo szybkich tras... może coś przez Ciechanowiec jak lecimy tak rano...?

studi - Pią 31 Sie, 2018

Truebadur napisał/a:
może coś przez Ciechanowiec jak lecimy tak rano...?

to podrzuć jakiś ślad to wbije w nawigację, możemy i przez Liw, Sokołów, Siemiatycze jak coś ;)

https://goo.gl/maps/yGmktePauGT2 - trochę na około i do Białego od wschodu bo na 678 od Łap straszne przebudowy i meksyk

WARSZAWA (Włochy) -> 719 -> 629 -> 637 -> WARSZAWA (dw. Wschodni Kijkowska) -> Trasa Świętokrzyska -> ul. Zabraniecka -> ul. Kś. Ziemowita -> ul. Swojska -> ZĄBKI -> ul. Janowiecka -> 634 -> ZIELONKA -> 634 -> WOŁOMIN -> 634 -> Miąse -> Kury -> Sulejów -> Jadów -> 634 -> 50 -> ŁOCHÓW -> 50 -> BROK -> 694 -> Młkinia -> Nur -> 694 -> 690 -> CIECHANOWIEC -> 681 -> Rudka -> BRAŃSK-> 66 -> BIELSK PODLASKI -> 19 -> Zabłudów -> BIAŁYSTOK -> 19 -> 676 -> ul. Niemeńska -> BIAŁYSTOK (Pan Młody)

Anka eS - Pią 31 Sie, 2018

my startujemy rano w piątek, motki ciągniemy na przyczepce także nie bierzcie nas pod uwagę :)
studi - Pią 31 Sie, 2018

Anka eS, udało się auto zrobić widzę
Anka eS - Pią 31 Sie, 2018

nie, ale Mazda Emków ma hak :P
bezel - Pią 31 Sie, 2018

A to już postanowione, że samochodem? :oczami:
studi - Pią 31 Sie, 2018

bezel, zostałeś NZO - niechcąco zobowiązany :D
Anka eS - Pią 31 Sie, 2018

bezel napisał/a:
A to już postanowione, że samochodem? :oczami:


a to wczoraj nie zostało postanowione? :wstyd: :przestraszony:

bezel - Pią 31 Sie, 2018

Chyba nie, przecież nawet rozważaliśmy opcję oddania ciuchów do transportu gdybyśmy na moto jechali ;) Ale to już chyba nie rozmowa na forum :bat:
mmada - Pią 31 Sie, 2018

to i ja bym się do tego wołomina doczłapał, szybki hotdog na BP i ogien ;)
Anka eS - Pią 31 Sie, 2018

bezel napisał/a:
Chyba nie, przecież nawet rozważaliśmy opcję oddania ciuchów do transportu gdybyśmy na moto jechali ;) Ale to już chyba nie rozmowa na forum :bat:


Mech mech mech

emkags - Sob 01 Wrz, 2018

Anka eS napisał/a:
bezel napisał/a:
Chyba nie, przecież nawet rozważaliśmy opcję oddania ciuchów do transportu gdybyśmy na moto jechali ;) Ale to już chyba nie rozmowa na forum :bat:


Mech mech mech


las las las :D widzę, że pejczyk Kacka w ruchu! :D

PanCaro - Pon 03 Wrz, 2018

Też polecę z Wami! :D Mogę czekać na Pal-Pol w Miąse lub zboczycie z trasy (1 km) i z domu ruszę. Rav wie gdzie mieszkam.
studi - Pon 03 Wrz, 2018

mmada napisał/a:
szybki hotdog na BP i ogien

Ja się tam na oparach doczłapie i zatankuje pod korek i na jednym tankowaniu do celu ;)

Trasę z opisem zaktualizowałem w tym poście http://www.forum.gs500.pl...p=240993#240993

Podsumowując jest nas:
Studi (DL)
PanCaro (GS)
mmada (GSX)
Truebadur (GSF)
Rav (Viadro) - jedyne nie SUZUKI ;)

Gamer - Pon 03 Wrz, 2018

studi napisał/a:
mmada napisał/a:
szybki hotdog na BP i ogien

Ja się tam na oparach doczłapie i zatankuje pod korek i na jednym tankowaniu do celu ;)

Trasę z opisem zaktualizowałem w tym poście http://www.forum.gs500.pl...p=240993#240993

Podsumowując jest nas:
Studi (DL)
PanCaro (GS)
mmada (GSX)
Truebadur (GSF)
Rav (Viadro) - jedyne nie SUZUKI ;)


Jeszcze do tej wesołej kompani dodaj moją osobe :wstyd: (w czwartek dobijam do Wa-wy)

studi - Pon 03 Wrz, 2018

Gamer, a gdzie nocujesz ?
Gamer - Pon 03 Wrz, 2018

W Wołominie obczaiłem lokal i jakoś przenocuje. W sumie do BP z miejscówki mam 1,5 km.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group