.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Suzuki i nie tylko w ogłoszeniach - SV650, DL650, ewentualnie Hornet

Mordkaaa - Sro 08 Sie, 2018
Temat postu: SV650, DL650, ewentualnie Hornet
Witajcie, w końcu nadszedł czas aby zacząć szukać czegoś po Gsie, póki co trochę budżet mnie ogranicza :/ Ogólnie szukam Sv650S (tylko i wyłącznie wersje S na kratownicy, a nie rurkach od hydraulika. No chyba że będzie jakaś mega okazja na N to też rozważę. Najwyżej dokupi się kiedyś owiewki) Dl650 niestety w moim budżecie (7-8k) będzie raczej nie do kupienia, ale jakby coś. Macie moze cos w tych pieniądzach ?
Przeglądam ciągle olx ale może ktoś nie ma wystawionego albo przeoczyłem. Zakres najlepiej Podkarpacie, małopolska, świętokrzyskie, ale jeśli coś naprawdę godnego to można podjechać dalej.
Dzięki za odpowiedz

johnny - Czw 09 Sie, 2018

Prawdziwa kratownica to Ducati Monster albo Aprillia Shiver, ewentualnie nowa SV (2016 - ). Stare SV to albo rury od hydraulika albo profile okienne. Poza tym SV jest brzydka i właśnie taka ma być, to nie jest moto do szpanu na fejsie.
Ładna poliftowa S? Pierwsza z brzegu https://www.otomoto.pl/of...=olx#xtor=SEC-8

brat Grubego - Pią 10 Sie, 2018
Temat postu: Re: SV650, DL650, ewentualnie Hornet
Mordkaaa napisał/a:
Ogólnie szukam Sv650S (tylko i wyłącznie wersje S na kratownicy, a nie rurkach od hydraulika.


Widzisz Yaszczu? Nie tylko ja myślę, żę Twoje moto to z kradzionych rurek pod odpływ ściekowy :D

emkags - Pią 10 Sie, 2018

Heja! Nav DL do sprzedania :)
Ale budżet większy :( teraz zauważyłam :P

Mordkaaa - Sro 22 Sie, 2018

Dzięki za odzew, ale trafiła się Svka więc już stoi u mnie w garażu i czeka na przerejestrowanie oraz pełnowartościowe prawko ;)
Marek111 - Sro 22 Sie, 2018

A ile za dl'a trzeba dac? :hyhy:

Mam gixxa na wymianę ewentualnie :D

Mordkaaa - Sro 22 Sie, 2018

no za Dla to minimum 10k :D
emkags - Czw 23 Sie, 2018

Pytanie jakiego DL'a. Pepek kupił chyba za 14 jakiegoś, nav ma na sprzedaż za 18 doinwestowanego.
Pytanie w jakim stanie i który rocznik :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group