.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Mechanika - POMOCY Z GS

leniox16 - Sob 21 Lip, 2018
Temat postu: POMOCY Z GS
Siema!
Ostatnio jechałem na zlot i zabrakło mi paliwa więc poczekałem na kumpla który mi je przywiózł.I nastepnego dnia jak pojechałem się przejechac motor zaczął dziwnie sie zachowywac to znaczy; jechał i nagle sie zgaszał, obroty żle wchodzily nie mozna bylo go odpalic momentami (akumulator nowy) mozliwe jest że jakis syf jest po tym gdy zabrakło paliwa i teraz tydzien po zlocie obroty na wolnym biegu 4-5tys. Bede wdzieczny jesli ktos mi pomoze

ave666 - Sob 21 Lip, 2018

Robiłeś coś już w tej sprawie? Ja bym sprawdził poziom paliwa w komorach pływakowych.
leniox16 - Sob 21 Lip, 2018

Nie jeszcze nic z nim nie robiłem tylko jakies 3tyg były gazniniki sychronizowane bo motor był sprowadzony z niemiec gdzie długo stał i sposzczono wode z gaznikow
studi - Nie 22 Lip, 2018

leniox16 napisał/a:
gdzie długo stał
leniox16 napisał/a:
zabrakło mi paliwa ... motor zaczął dziwnie sie zachowywac to znaczy; jechał i nagle sie zgaszał, obroty żle wchodzily nie mozna bylo go odpalic momentami


sam sobie odpowiedziałeś

leniox16 napisał/a:
mozliwe jest że jakis syf jest po tym gdy zabrakło paliwa


i jeszcze jedno

leniox16 napisał/a:
motor ... długo stał i sposzczono wode z gaznikow ... jakies 3tyg były gazniniki sychronizowane

po czymś takim zrobienie tylko synchronizacji gaźników to jakaś kpina, synchronizacja to ostatnia rzecz jaką się robi, to taka wisienka na torcie, po pierwsze normalne po takim czasie, że nie wiadomo co się dzieje w zbiorniku paliwa, jeśli woda była w gaźnikach to równie dobrze mogła być w zbiorniku, jeśli tak to wiadomo, że on skorodował, mogło całkowicie skorodować i zniszczyć filtr paliwa w smoku, więc należało co najmniej go wypłukać, ja się pytam gdzie całkowite przejrzenie układu paliwowego, gdzie demontaż smoka ze zbiornika i jego sprawdzenie i wyczyszczenie, gdzie czyszczenie i regulacja gaźników, no chutba, że nie wszystko zostało tu napisane.

Tak czy inaczej wszystko do rozłożenia, wyczyszczenia poskładania, ustawienia a na sam koniec synchronizacja gaźników, no i w tym przypadku pytanie w jakim stanie i czy zostały zmienione świece i wyczyszczony/zmieniony filtr powietrza


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group