.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - Suzuki GS500E 1995r Odblokowanie.

Szymciu - Wto 06 Lut, 2018
Temat postu: Suzuki GS500E 1995r Odblokowanie.
Witam, od niedawna jestem posiadaczem Suzuki GS500E, fabrycznie zblokowany do 25Kw.
Zdaniem poprzedniego właściciela został odblokowany, bez problemu osiągnął 155km/h i czuć było że to nie ostatnie jego słowo, lecz nie było pogody aby sprawdzić na ile go stać.
Postanowiłem go przygotować nieco do sezonu czyli standard luzy zaworowe, filtry olej no i czyszczenie,regulacja, synchronizacja i uszczelnienie gaźników. Dysze główne 130 iglica na 3 rowku (środkowy), sprężyny 95mm,przepustnice na zdj, na iglicy jest metalowa blaszka, podkładka plastikowa zabezpieczenie i na górze plastikowa cześć na którą naciska sprężyna. dekle membran są plastikowe i mają takie trzy trzpienie plastikowe, dolot bez zwężeń a przepustnice otwierają się całkowicie.
Pytanie następujące, co należy zrobić aby w pełni go odblokować ?
Z tego co wyszperałem na necie, to wymienić sprężyny na 105mm, zeszlifować plastikowe trzpienie/bolce z pokryw membran, usunąć metalowe podkładki z iglic, podnieść iglicę o 1 ząbek, zmienić dysze, i tu pytanie, na jakie ? Różni się to w zależności od roczników 120 i 120,5 ?
Wiem że tematy wałkowane... lecz do tego rocznika nie znalazłem nic konkretnego co jak i z czym . Mogłem coś pominąć, jeśli tak to od razu przepraszam.
Pozdrawiam i z góry dziękuję ! ;D

lukasW124 - Sro 07 Lut, 2018

Tutaj masz wszystko:
http://gs500.pl/forum/vie...der=asc&start=0

:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group