.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Off Topic - tematy motocyklowe - Apka do tankowania paliwa

emkags - Sro 31 Sty, 2018
Temat postu: Apka do tankowania paliwa
Hej!

Razem z zespołem piszemy aplikację mobilną (na razie) dla Działalności Gospodarczych do szybszej obsługi tankowania :)

Aplikacja mobilna, intuicyjna - tankujesz na Orlenie/Bliskiej, skanujesz kod QR z dystrybutora, zatwierdzasz płatność, wsiadasz i jedziesz. Na koniec miesiąca dostajesz zbiorczą fakturę!

Na stałe masz 5 gr taniej na litrze, a jeśli przy rejestracji podasz kod EMKA-1234, który daje 50gr rabatu na litrze paliwa przez miesiąc, to masz lepiej! :)

Apka JustDrive -> strona http://justdrive.co/

Anka eS - Sro 31 Sty, 2018

ja się pytam się czemu nie ma tego dla osób fizycznych, kurza dupa!
emkags - Sro 31 Sty, 2018

Muahahhahaa... bo prawo podatkowe xD ale do kwietnia mamy mieć to ograne ;)
Anka eS - Sro 31 Sty, 2018

phiiiiiiii
xalor - Sro 31 Sty, 2018

To już działa?
emkags - Sro 31 Sty, 2018

Tak :) Oficjalnie od 1.02, ale dla znajomych dzisiaj wypuściliśmy aplikację :)
Anka eS - Sro 31 Sty, 2018

Brawo Wy
xalor - Sro 31 Sty, 2018

Super, mój brat chrzestny jest taksówkarzem, już mu podesłałem, pomysł się spodobał bardzo, będzie testował zaraz.
studi - Sob 03 Lut, 2018

phii :P na Orlen i Bliską dla firm to apka pod tytułem mFlota Orlen coś koło wakacji została wypuszczona.

Jeśli apka zostanie rozwinięta na fizycznych i inne sieci to może być fajną alternatywą, a tak to jest tylko dublowaniem już istniejącej od dawna aplikacji własnej Orlenu.

emkags - Sob 03 Lut, 2018

No właśnie nie :) Próbowałeś użyć mFloty? :) W sensie chociażby się zarejestrować> :)

Orlen w piątek miał awarię i teraz mamy na razie odciętą aplikację :( W pn mają podobno przywrócić.

johnny - Nie 04 Lut, 2018

Ale jak to? Rezygnują z okazji do wciśnięcia hot-doga i płynu do spryskiwaczy i jeszcze rabat? :zdziwko:
studi - Nie 04 Lut, 2018

emkags napisał/a:
No właśnie nie :) Próbowałeś użyć mFloty? :) W sensie chociażby się zarejestrować> :)

mam firmowo odkąd się pojawiła i działa

emkags - Wto 06 Lut, 2018

ok czyli nie musiales sie rejestrowac ;) Dodatkowo JD bedzie spinal kilka stacji, nie orlen i bliską tylko :) ale to w trakcie! :)
studi - Sro 07 Lut, 2018

emkags napisał/a:
Dodatkowo JD bedzie spinal kilka stacji, nie orlen i bliską tylko

studi napisał/a:
Jeśli apka zostanie rozwinięta ... inne sieci to może być fajną alternatywą

Więc trzymam kciuki aby jak najszybciej, co by nie było że jestem tylko na nie ;)

xalor - Pią 16 Lut, 2018

Co się stało? :dontgetit:
oświadczenie ORLEN

emkags - Pon 19 Lut, 2018

a tu oświadczenie JustDrive :)
Gawronek - Czw 22 Lut, 2018

Szkoda, że to nie wypaliło, zdecydowanie by to poprawiło szybkość tankowania i naszą wygodę. Orlen pewnie wznowi wdrażanie takiej appki tylko z inną firmą :)
emkags - Wto 27 Lut, 2018

Hola hola!! Jeszcze nic nie jest przesądzone! :D
Orlen pisze swoją apkę taką... :) Ale on nie jest jedyną stacją :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group