.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Suzuki i nie tylko w ogłoszeniach - Prośba o ocenę - Suzuki GS 500

borowskitube - Sro 27 Gru, 2017
Temat postu: Prośba o ocenę - Suzuki GS 500
Czołem!

Miałem w planach dołączyć do grona posiadaczy GS'ów już w zeszłym sezonie, jednak plany swoje, a życie swoje... (przelatałem 2 sezony na chińskim 125).
Tutaj pojawia się moja ogromna prośba do Was o doradzenie co sądzicie o stanie technicznym / cenie tego motocykla.

https://www.olx.pl/oferta...html#6f673a96d6

Co zauważyło moje niewprawione oko:
-niefabryczne lusterka
-przerysowany dekiel - na pewno była gleba

Myślę, że w każdym motocyklu z tych lat jakieś przygody musiały być, także nie oczekuje żadnych cudów w tej cenie - tym bardziej, że wygląda faktycznie na to, że w moto są 'nówki' opony, napęd także.

Co sądzicie o moto w takich pieniądzach? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Pozdro!

Arcisz - Czw 28 Gru, 2017

Jak na moje to brać typa co coś więcej polatał i na jazdę testową
borowskitube - Czw 28 Gru, 2017

Już kupione :) Także będę się musiał przenieść do innego działu, dzięki za pomoc! :)
brat Łełka - Pią 29 Gru, 2017

No i prawidlowo. Przy takim budzecie nie ma co dywagowac nad nieoryginalnymi lusterkami czy drobnymi wgnieceniami.
Zadzwonic do goscia, jak normalny i nie sciemnia, to brac kumpla z zimna glowa i jechac ogladac. Sprzet ma swoje lata, jaki piekny na fotkach by nie byl, i tak serwis startowy troche finansowo zaboli.

Gratulacje, niech sluzy :)

ps. Paradoksalnie duzo latwiej sie wjebac na mine z budzetem 30k niz 3k. Tam sie juz oplaca wyklepac przystanek na igłę

borowskitube - Pią 29 Gru, 2017

Leżał na obu stronach, ale jak na te lata i tą cenę, to tak jak gruby3 pisze - nie ma co dywagować ;) Prowadził się prosto, nie dymi, nic nie bije przy hamowaniu/jezdzie, zapalił bez problemu i zadne biegi nie wyskakuja. Czego chcieć więcej za 3k ;-)

Trafna uwaga z miną. Przy 3k nie ma za bardzo pola do popisu przy ukrywaniu wad, a przy 30 to już warto nieźle pokombinować.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group