.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

małopolskie (K) - Zlot Zdynia-Regietów

dymny - Czw 24 Sie, 2017
Temat postu: Zlot Zdynia-Regietów
Leci ktoś z forumowiczów na Zdynie-Regietów w najbliższy weekend 25-27.08.2017?

Lokalizacja: https://goo.gl/maps/ghbg9XrCSwT2

Ja wyruszam z Tarnowa jutro wieczorem.

Exodus - Nie 27 Sie, 2017

Jak wrócisz to zdaj relację.. :)

Trochę za późno się dowiedziałem o temacie żeby cokolwiek zaplanować..

dymny - Wto 29 Sie, 2017

Lokalizacja: na terenie stadniny koni huculskich "Gładyszów" w Regietowie. Co roku w ostatni lub przedostatni weekend wakacji.
Bardzo przyjemne okoliczności przyrody, czuć dzikość Beskidu Niskiego i Łemkowszczyzny. :ok:
Teren zlotu ogrodzony. Parking na moto z kostki oraz trawiasty (dają deseczki - podkładki pod stopkę). :ok:
Infrastruktura wystarczająca dla potrzeb zlotu: pole namiotowe, toj-tojki, zewnętrzne krany z bieżącą wodą, dodatkowa łazienki wewnątrz budynku karczmy.
Jedzeni i picie: na terenie zlotu - standard piwo lane + grill, grochówka, bigos. Dodatkowo na terenie zlotu jest karczma dla urozmaicenia menu.
W promieniu 5 km sklepy spożywcze gdzie zaopatrujemy się w alko. W Zdyni ośrodek wypoczynkowy i domowe obiady do syta.

Zlot:
Organizowany przez klub MC, ale nie odczułem ani nadętej atmosfery, ani dyskryminowany bo nie miałem kamizeli skórzanej z milionem blach, orderów czy naszywek :) Chociaż widziałem jak upominali ziomka na ścigu jak dawał do odcinki łacznie z ogniem z rury <killer> (ok. godz. 19tej) - także uczucia mieszane. <marzyciel>
Różnorodny przekrój maszyn ludzi od ścigów po customy, od lokalersów po ludzi z Słowacji, Austrii, Włoch.
Mało lokalnej gawiedzi, w przeciwieństwie np. do Radawy, gdzie całe rodziny urządzają sobie niedzielne spacery.

Atrakcje:
Typowo zlotowe - parada, konkurencje pijacko - sprawnościowe, konkurencje motocyklowe ( wolna jazda, toczenie beczek, palenie gumy), koncerty rockowe, diskobuda dla zwolenników lekkiej nuty pod nóżkę.
Oczywiście przez 24h/d można spodziewać sie spontanicznego "deeej mu na zimny", strzelani z wydechów czy świecenie rozżarzonymi kolektorami ( w tym roku nikt nie zbierał korby).
Dobra lokalizacja na wypad w Beskid Niski lub kierunku Słowacji (klimatyczne miasteczko Bardejów). Dalsze wyjazdy na Słowację, z uwagi na limity prędkośći i wysokość mandatów, polecam tylko dla cierpliwych motocyklistów :troll2: .

Fanpage na fejsbusiu









Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group