.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Mechanika - Kupno czesci pomoc

Pawel628 - Pią 11 Sie, 2017
Temat postu: Kupno czesci pomoc
:hyhy: :hyhy: Witam wszystkich jestem tu nowy dostałem od kolegi moją pierwszą GS500 z 94r problem jest taki że jest ona do remontu ale to nic pomału ją zrobię tylko mam super extra wielki problem bo mieszkam w Londynie na stałe i nie wiem na jakiej stronie on-line moge kupić tanio części wiem o allegro i oxl ale tam nie wszedzie moge placic kartą a i nie zawsze jest pewnosc ze ktos wysle mi paczke dodam ze robie kapitalny remont jesli ktos mogl by mi pomóc z góry dziekuje i pozdrawiam
kempes - Pią 11 Sie, 2017

1. Zapraszamy do działu powitalnia.
2. To, że mieszkasz za granicą nie zwalnia Cię z pisania poprawnie po polsku. Proszę edytuj post stosując interpunkcję. Strasznie ciężko się to czyta i zniechęcasz w ten sposób innych do pomocy.
3. Na dole strony masz odnośniki do dwóch sklepów. Właścicielami są osoby zaprzyjaźnione z forum. Osobiście polecam Sławka z netbiker.pl. Wiele razy korzystałem z jego usług i zawsze byłem zadowolony. Na pewno Cię nie oszuka. Odezwij się do niego czy zgadza się na wysyłkę części za granicę.

johnny - Pią 11 Sie, 2017
Temat postu: Re: Kupno czesci pomoc
Pawel628 napisał/a:
mam super extra wielki problem bo mieszkam w Londynie na stałe

No...
kempes napisał/a:
Osobiście polecam Sławka z netbiker.pl (...) Odezwij się do niego czy zgadza się na wysyłkę części za granicę.

I tu może być problem, gdyż jak wiadomo... https://www.youtube.com/watch?v=qlMEpSbESiU :troll2:

Pawel628 - Sob 12 Sie, 2017

NO PRZEPRASZAM BARDZO ZA PISOWNIE ALE TROCHĘ SIĘ ODZWYCZAIŁEM OD PISOWNI
WAŻNE ŻE WIADOMO O CO CHODZI :przestraszony: :przestraszony:

Arcisz - Sob 12 Sie, 2017

2. To, że mieszkasz za granicą nie zwalnia Cię z pisania poprawnie po polsku. Proszę edytuj post stosując interpunkcję. Strasznie ciężko się to czyta i zniechęcasz w ten sposób innych do pomocy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group