.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Ogólnie o Gs 500 - Zakup GS500 - proszę o pomoc w analizie ogłoszenia

mrbizon - Pon 17 Lip, 2017
Temat postu: Zakup GS500 - proszę o pomoc w analizie ogłoszenia
Cześć,

Jako, że na forum tym jestem typową świeżynką chciałbym się przywitać (wiem, że od tego jest odpowiedni dział... Tam też zawitam :))

Nie posiadam dużego doświadczenia w temacie motocykli (prawo jazdy zrobiłem dawno temu, od tego czasu kilka razy miałem możliwość przejechania się moto- CB, BMW F800GS, Suzi XF), aczkolwiek przyszedł w końcu czas na zakup swojego 1 moto i nauczenia się jazdy :) ... Więc gdzie szukać pomocy, jeśli nie u fachowców ;-)

Znalazłem taki oto motocykl:
https://www.otomoto.pl/of...html#0fd8313603

Jutro chcę go zobaczyć, tym bardziej, że sprzedający jest ode mnie jakieś 5km :) Pytanie tylko co powinienem uściślić, o co pytać, czego się dowiedzieć?
O sprzedającym w necie znaleźć można dość dobre opinie, więc z góry ma u mnie kredyt zaufania... Tylko czy to dobrze ;-) Motocykl w razie czego może być też u niego serwisowany...
Z rzeczy, które mi przychodzą na myśl po analizie ogłoszenia to przebieg... Czyżby zegary wymienione? Z kolei wygląda, że moto jeździ i ma się świetnie...

Co myślicie o tym moto po analizie fotek? A może ktoś mógłby przedzwonić do gościa i podpytać o najważniejsze rzeczy, gdyż jako laikowi może mi nawinąć taki makaron na uszy, że i tak się nie połapię ;-)

Z góry dziękuję Wam za pomoc!

Pozdrawiam

johnny - Pon 17 Lip, 2017

Mogły być wymienione zegary razem z całym przodem po dzwonie. Stelaża lampy nikt nie zmienia ze względów estetycznych ;) Z drugiej strony czego oczekiwać za taką kasę, lalka to nie będzie. Sprawdzić ograniczniki skrętu, czy jedzie prosto i nie pluje olejem.
xalor - Wto 18 Lip, 2017

Kierownica zmieniona na prostą, więc obejrzyj przód, jeśli nie był uszkodzony to nawet zaleta. Lagi obejrzyj, najlepiej z białą latarką, ładnie widać jak są porysowane/krzywe w takim świetle.

Reszta standardowo, tarcze czy proste, ile zostało łańcucha, rocznik opon itp. choć przy takiej cenie za bardzo nie ma się co czepiać.

mrbizon - Sro 19 Lip, 2017

No i wyjaśniło się... Moto po dzwonie, ograniczniki skrętu zerwane, olejem pluje... Szukam dalej :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group