.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

podkarpackie (R) - X Zlot - Wawrzkowizna 2017

Jakubczyk - Czw 08 Cze, 2017
Temat postu: X Zlot - Wawrzkowizna 2017
Halo podkarpacie!

Wybiera się ktoś na zlot z okolic Rzeszowa-Strzyżowa-Krosna-Jasła?

Może by tak połączyć siły i jechać zwartym szeregiem na miejsce pełne przygód i zmartwień pod Bełchatowem?

Myślałem o trasie w stylu "Unikaj autostrad", "Podziwiaj przyrodę" itp :) , która zahaczałaby o Olsztyn pod Częstochową. Jest w odległości ~250km od Rzeszowa, akurat jeden bak do wypalenia :D , a na miejscu ruiny zamku i ciekawe, wręcz filmowe plenery:

https://1001miejsc.pl/ciekawe-miejsca-polsce-ktorych-nakrecono-popularne-filmy/ napisał/a:
Zamek w Olsztynie pod Częstochową wraz z okolicznymi terenami z powodów politycznych oraz ekonomicznych już kilkukrotnie odgrywał filmową rolę zupełnie innych miejsc. Zaczęło się od najsłynniejszego filmu: Rękopisu znalezionego w Saragossie, gdzie rejon ten odgrywał rolę hiszpańskich gór Sierra Morena. Później miedzy innymi w Demonach wojny według Goi stał się Bośnią. Kręcono tutaj także Czarne Chmury, Młyn i krzyż, Wyprawę Pod Podszewkę Alp.


Link do przykładowej trasy:
>Mapa dojazdu Rzeszów-Olsztyn-Wawrzkowizna<





Najpierw spokojnie przez gminne drogi, w Olsztynie jakiś schabowy, a później już krajówką na miejsce.

Oczywiście to tylko propozycja. Ktoś jest chętny? Jakieś pomysły?

 

BociekPL - Czw 08 Cze, 2017

Heyah :) Ja niestety nie będę mógł polecieć razem z Tobą, nie wiem też o której będę mógł wyjechać z domu a nie chcę aby ktoś na mnie specjalnie czekał. Moja trasa najprawdopodobniej będzie wyglądała następująco :

https://goo.gl/maps/RHaATvbmxJS2

Powrót raczej tą sama drogą gdyż w niedziele muszę być przed 16:00 w domu.

Jakubczyk - Czw 08 Cze, 2017

Jeżeli nikt się nie zgłosi, to ewentualnie moglibyśmy się umówić gdzieś w Nisku/Stalowej Woli i lecieć dalej razem. Zawsze to raźniej nawet niewielką grupą niż samemu jechać ;)
BociekPL - Pią 09 Cze, 2017

Coś się wymyśli ale tak jak uprzedzałem będę mógł wyjechać o np.: 9:00 albo o 15:00 a wszystko zależy od tego jak uwinę się z obowiązkami
Exodus - Pią 09 Cze, 2017

Jakbyście chcieli to możemy coś razem pokombinować i spotkać się np w okolicach Jędrzejowa.. Zależy tylko od Waszych chęci, tutaj nasz temat w którym ustalamy jeszcze którędy polecimy.. :)
zena - Czw 15 Cze, 2017

Koło 16 będziemy pewnie w okolicach Nowego sączą jak coś ktoś chce się dołączyć to dzwońcie 799060020

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group