.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - Problem z kupnem odpowiedniej klamki hamulca

BorsuczySamuraj - Sob 24 Gru, 2016
Temat postu: Problem z kupnem odpowiedniej klamki hamulca
Na następny sezon muszę wymienić klamkę hamulca bo przez moją obecną nie jestem w stanie jednocześnie wciskać hamulca i zbijać biegów. Powodem tego jest to małe g... (element :D ) przyspawane w beznadziejny sposób. Macie fotę w załączniku, element zaznaczam Wam czerwoną strzałką. Potrzebuję pomocy w wyborze klamki, gdyż wg rocznika (mam gs'ke z 98') powinienem wziąć taką:

http://allegro.pl/klamka-...6606495402.html

natomiast wnioskując z wyglądu powinienem zaopatrzyć się w takie cuś:

http://allegro.pl/klamka-...5119061126.html

Mam z tym mały problem więc jakby ktoś mógły mnie uświadomić, którą klamkę brać to byłbym wdzięczny :)

Mordkaaa - Sob 24 Gru, 2016

Na czym polega ten problem ze zbijaniem biegow ? Bo nie zrozumialem. Klamka hamuje to czemu chcesz ja wymieniac . Dziwnie mi wgl wyglada ta klamka na zdjeciu
BorsuczySamuraj - Sob 24 Gru, 2016

Dziwnie wygląda bo właśnie ten element jest jakby wydłużony. Tam było coś kiedyś spawane i przez to to tak nienaturalnie wygląda. Problem polega na tym, że kiedy próbuje jednocześnie zbijać biegi i hamować hamulcem nie mogę tego zrobić ze względu na to, że przez tamten element klamka jest zbyt daleko od manety i po prostu nie dosięgam do niej. To właśnie jest powodem dla którego muszę ją wymienić

EDIT: No i oczywiście wesołych świąt wszystkim forumowiczom, którzy czytają ten wątek oraz tym którzy go nie czytają :D

xalor - Sob 24 Gru, 2016

W moim GSie biegi zbija się stopą.
BorsuczySamuraj - Sob 24 Gru, 2016

To moźe ja inaczej napiszę. Przy redukcji biegów chciałbym jednocześnie wciskać klamkę hamulca, ale nie mogę tego robić ze względu na to, że przez ten element klamka jest za daleko, ale mniejsza o to. Jeśli ktoś wie to czy mógłby mi odpowiedzieć która klamka będzie pasować?
xalor - Sob 24 Gru, 2016

Do rocznika 98 pasuje ta tańsza chyba. Ale wiesz, ze odległość można regulować?
BorsuczySamuraj - Nie 25 Gru, 2016

No jeśli o tą chodzi to niestety nie można zdaje się. Nie ma tego pokrętła do regulacji
Mordkaaa - Pon 26 Gru, 2016

Chwila, mowisz ze przy zbijaniu birgow nie mozesz dosiegnac klamki. To normalnie jak hamujesz ? O_o

Moze masz jakos zbiorniczek poprzerabiany, albo cos. Wtedy pasuje kupic komplet.

simin - Pon 26 Gru, 2016

wrzuć fotkę jak jest przymocowana klamka, gdzie dosięgasz i jak jest spasowana ze zbiorniczkiem/mocowaniem.
BorsuczySamuraj - Pon 26 Gru, 2016

Proszę bardzo
Mordkaaa - Pon 26 Gru, 2016

Skad tam sie wziela ta nakretka ? Przyspawana czy luzem lezy ? Jesli przyspawana to ktos rzezbil cos. Jesli luzem to zwykly zbiorniczek, pasuje do tego klamka http://allegro.pl/klamka-...5119061126.html
BorsuczySamuraj - Pon 26 Gru, 2016

Ta nakrętka jest tam luzem. Nawet mi dzisiaj wyleciała jak robiłem zdjęcie. Dziękuję bardzo za pomoc! :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group