.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Powitania - Witajcie pielgrzymi

Kiechu - Wto 23 Sie, 2016
Temat postu: Witajcie pielgrzymi
Na forum jestem od dłuższego czasu. Siedziałem tu i przekonywałem się do GSa. W lipcu zdałem A2 i dosłownie od razu, po odebraniu prawka pojechałem na łowy. Ja, jak to mam w zwyczaju zagotowałem się i nawet osoba mi towarzysząca nie mogła tego powstrzymać co poskutkowało tym, że kupiłem pierwszego konia, którego pojechałem oglądać. :oczami: Na szczęście mam więcej szczęścia niż rozumu (przynajmniej na razie) i jak do tej pory Zuzanna sprawuje się dobrze.

Poci się co prawda przy skrzyni biegów i między tysiącem a dwoma tysiącami obrotów zdarza się takie stuknięcie które tak jakby zdławia silnik, ale w normalnej jeździe nie zauważam problemów.
Zrobiłem sobie wycieczkę z Warszawy do Radomia i okolic, z powrotem 350 km to mi zeżarł oleju tak lekko ponad połowę między min a max na bagnecie. Z tego co pamiętam to między min a max jest 0,4 litra. Jako totalny laik (bo raczej samo czytanie postów na forum ze mnie eksperta nie uczyni :P ), nie potrafię stwierdzić czym jest to stuknięcie w silniku. Może to kichanie w gaźnik.

W każdym razie to moja maszyna!

I dla potomności musiałem zrobić to :P

emkags - Wto 23 Sie, 2016

Hej!

Mam nadzieję, że Zuza będzie się sprawować :) Jako laik zapraszam w przyszłym roku na nasze forumowe doszkalanie jazdy w Bydzi oraz zloty :)

studi - Wto 23 Sie, 2016

Powitać, niech służy i w okresie zimowym doprowadź ją do stanu perfekcyjnego, niech nie stuka i nie puka.

Jak powyżej zapraszam na forumowe spoty w całym kraju

pawulon40 - Wto 23 Sie, 2016

Witaj kolego szerokości i przyczepności :)
Anka eS - Wto 23 Sie, 2016

no witam kolegę :hyhy:

oby ta potęga mocy nie przewróciła w głowie :cwaniak:

i zapraszamy na forumowe piwko w stolicy za tydzień ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group