.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - 17-czerwiec Zach. Pomorskie

burczas80 - Sro 27 Kwi, 2016
Temat postu: 17-czerwiec Zach. Pomorskie
Panowie i Panie. Planuję z Kolegą Jolzimem zwiedzić Szczecinek, miejscowość z której pochodzę. Jest to troska około 570 km w jedną str. Na miejscu jest mieszkanko czyli jest gdzie się przekimać, odświeżyć, nazrec itp. Nie mylić mieszkania około 60m2 z willa mieszcząca 100 osob :zdziwko: . Na dzień dzisiejszy jest Nas 3-ech pewniakow na tą wyprawę. Może ma ktoś jeszcze ochotę na taką traske? Jak co dawać znać wrzuci się szczegóły bo nie wiem czy jest sens wogole klepac temat.
devil's hand - Sro 27 Kwi, 2016

ja sie pisze na 100%
jolzi - Sro 27 Kwi, 2016

I gitara :)

devil's hand bez problemu dojechałeś? Jeszcze chwilę było Cię słychać, chyba dobrze odkręcałeś :D

burczas80 - Czw 28 Kwi, 2016

devil's hand, To extra. Jest nas już 4 rech czyli można czynić małe przygotowania. Jest jeszcze trochę czasu ale lepiej wcześniej niż później kombinować na wariata :wstyd: Gdybyś kolego miał jakieś pytania lub wątpliwości, pisz lub dzwoń. Zresztą jeszcze pewnie się spotkamy przed wyjazdem obgadamy wszystko,narazie jesteśmy na etapie zebrania Śmiałków :hyhy:
devil's hand - Czw 28 Kwi, 2016

jolzi :D nie odkręcałem :D ona tak pracuje normalnie ;p a co do wyjazdu jasne (: trzeba sie spotkac i obmyśleć strategie
burczas80 - Czw 28 Kwi, 2016

devil's hand, strategia jest taka jechać,dojechac :rotfl: napierdolic sie :hyhy: wytrzezwiec i jeszcze wrócić :hyhy:
jolzi - Czw 28 Kwi, 2016

No spokojnie bedzie trzeba jechać, zeby dojechac w calosci, po taniosci i bez mandatów :-)
burczas80 - Czw 28 Kwi, 2016

jolzi, powinno się udać kilka razy latalem tam autem i z tego co pamiętam obeszło się bez mandatów. Trasa będzie troszkę dziorawa na jednym odcinku zaraz za Stolica później jest już Oki. Wiadomo żeby nie przeginac zresztą Gs-em się raczej nie da. Tak dla przybliżenia ja passatem dość zaladowanym w obie strony miescilem się w 250zł w obie str. Wiadomo jazda ekonomiczna no ale bez przesady. Sprawa jazda na trasie pełna kultura, ustali się prowadzącego i on będzie narzucać tempo. Oczywiście jeden na drugiego będzie uważał i pilnował go :D . Myślę że na taką trasę za wiele nie ma co brać. Jakieś ciuszki na przebranie gdyby zachciało się wyjść wieczorkiem gdzieś, przybory toaletowe, i kto co tam uważa. No i klucze rzecz swieta :hyhy: aby się nie przydawaly ale lepiej wziąść. Ja jak się wyrobię z kasą kupię przed trasa jakoms kamerkę go-pro by było co wspominać ale z tym się zobaczy jeszcze bo są jeszcze inne wydatki. :hyhy:
Mimo tego co pierdola w tej telewizji o pogodzie mam nadzieję że się nie sprawdzi i uda nam się spotkać w ten majowy weekend i obgadać co nie co. Niby czasu jest jeszcze sporo ale zleci szybko i zaraz będzie trzeba jechać a tu nic nie ogarniete.

devil's hand - Czw 28 Kwi, 2016

w telewizji pierdolą ! ma być ładnie

[ Dodano: Czw 28 Kwi, 2016 ]
http://m.meteo.pl/lublin/60

burczas80 - Czw 28 Kwi, 2016

devil's hand, oby tak było bo kurwica mnie strzeli
devil's hand - Czw 28 Kwi, 2016

w sobote ma byc zimno ale niedziala juz z tego co widac ma byc ok choc najpewniejszą pogode będziemy mieli w piątek bo ta pogoda się sprawdza
burczas80 - Pią 29 Kwi, 2016

devil's hand, ja mam dziś cały dzień wolny. Tz. Nie jadę do roboty jestem na miejscu.Jak macie ochotę wpadajcie pogadamy zajaramy szluga wypijemy kawkę.
W niedzielę chce polecieć na Kraśnik pogadać z Kolezka z poza forum na temat wyjazdu. Bardzo mi zależy aby i on poleciał z nami, z nim będzie bezpieczniej pod względem ewentualnej awarii. Jest to czarodziej w dziedzinie motocykli,a i sympatyczny gość po 40-stce z którym napewno będzie wesolo :hyhy:
W Sobote niestety pracuje do około 12-stej. To że będzie zimno mnie nie odstrasza, bardziej się obawiam deszczu.
Z tego co mi Kamil nawinał kolego latasz jajem :hyhy: bardzo mnie to cieszy, bo myślę o zmianie i biorę pod uwagę jajo, będę mógł dowiedzieć się co nie co o tym motocyklu i przyjrzeć mu się dokładnie.

jolzi - Pią 29 Kwi, 2016

Tak jak mowilem, jajo jest spoko :-) 2 maja bierzcie flagi i o 17 w Swidniku parada :-)
devil's hand - Pią 29 Kwi, 2016

w niedziele ma nie padać i ma byc ok 15 stopni (:
burczas80 - Sob 30 Kwi, 2016

devil's hand, ja prawdopodobnie będę w okolicach Kraśnik od rana. Łapie mnie na tel. To zgadamy się gdzieś spotkamy,pogadamy na temat naszego wyjazdu.
burczas80 - Pią 06 Maj, 2016

Na miejscu w sobotę będzie małe spotkanie ze Szczecinecka grupą Motocyklowa i jakaś traska po okolicach,coś tam chłopaki zorganizują w ramach integracji. Tak że będzie wesolo.
jolzi - Sob 07 Maj, 2016

Ja juz uchwyt do tel zrobilem :-)
Mikevil6 - Nie 08 Maj, 2016

Jolzi zrob zdjecie uchwytu :P
btw. dzialales juz z podnozkami?

burczas80 - Nie 08 Maj, 2016

jolzi, ja mam akcesoryjny, pasi do każdego modelu jak Widziałeś. :rotfl: :rotfl: :rotfl: . Ale z podróżami i ja pokombinuje, i mam już nawet plana :zdegustowany: :hyhy:
jolzi - Nie 08 Maj, 2016

Mikevil6 napisał/a:
Jolzi zrob zdjecie uchwytu


Właśnie wróciłem z garażu i pyknąłem parę fotek uchwytu :)

Kawałek rurki i płaskownika zmieniło się w coś takiego :)
Zdjęcia


Co do podnóżków będę coś kombinował jak czas pozwoli :)

devil's hand - Pon 09 Maj, 2016

panowie nie róbta z gs ów chopperów
jolzi - Wto 10 Maj, 2016

Nie chodzi o choppery tylko o komfort jazdy. Gs w trase srednio sie nadaje, wiec trzeba mu pomoc :-)
burczas80 - Wto 10 Maj, 2016

Ja już sobie znalazłem rozwiązanie. Jak bolą nogi siadam na zbiorniku i jest git :rotfl:
burczas80 - Sro 18 Maj, 2016

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1713044238984748&id=1709766965979142.
Kto może, prosimy o pomoc

burczas80 - Wto 31 Maj, 2016

Coraz bliżej wyjazdu, a tu stoi wszystko jak po wiagrze :rotfl:
Trzeba by było powoli dopinac wyjazd bo zanim się obejrzymy będzie trza lecieć.
A więc może jakieś spotkanie dla chętnych?

jolzi - Sro 01 Cze, 2016

Kiedy, gdzie o ktorej?
burczas80 - Pią 03 Cze, 2016

Najlepiej niedziela. Może i być lublin pod zamkiem jakoś popołudniu. Chyba że do południa w Górce Lubartowskiej bo tam będę z synem do południa.
burczas80 - Pon 06 Cze, 2016

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1720699928219179&id=1709766965979142

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group