.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - majówka Lublin - Zwierzyniec

devil's hand - Nie 24 Kwi, 2016
Temat postu: majówka Lublin - Zwierzyniec
Może ktoś ma ochotę w któryś majówkowy dzien na wyprawę z Lublina do bardzo klimatycznego miejsca tzn Zwierzyńca. Dzien do ustalenia najlepiej taki z najlepsza pogodą żeby rano wyjechać tam rozłozyć się na plaży i wieczorem wrócić. Wszelkie szczegóły do dogadania.
micky92 - Pon 25 Kwi, 2016

Ja pojechałbym bardzo chętnie, ale wątpię, że zdążę do majówki ogarnąć siebie i moto. Jednak nie mówię definitywnie nie, zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie.
bimber - Pon 25 Kwi, 2016

Ja w to wchodzę jeśli mi nie wpierdzielą nadgodzin w pracy, jest takie ryzyko...
princessakasia - Pon 25 Kwi, 2016

devil's hand napisał/a:
rozłozyć się na plaży

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Piszcie jak coś kiedy, jak bd w stanie to podłącze się pod was :D

jolzi - Pon 25 Kwi, 2016

Ze mna tez sie zobaczy co i jak :-)
devil's hand - Pon 25 Kwi, 2016

ooooo i taka postawa mi siępodoba, rzucajcie terminy które by Wam najbardziej odpowiadały

[ Dodano: Pon 25 Kwi, 2016 ]
jak juz sie dowiedziałem ze grozi mi tytlko 300 mandatu moge jeździć wszędzie :D

bimber - Wto 26 Kwi, 2016

300 mandatu, ale dalej nie pojedziesz... Albo dzwonisz po kogoś żeby odprowadził Twój motocykl, albo go zawijają na lawetę i na parking.
Ale automat do chowania tablicy rejestracyjnej kosztuje około stówy a pociągnięcie manetki do końca nie kosztuje nic.
If you know what i mean :hyhy:

Zdecydowanie jednak polecam zrobić kwity, bo komfort jazdy jest o wiele większy ;)

burczas80 - Wto 26 Kwi, 2016

A i ja moze sie skusze ze znajomymi. Ale poczekam na dalsze info co do Zwierzyńca bo tu wszystko może sie zmienic :rotfl: Ostatnio jechałem do Jaruzela a zladowalem w Krasniku :hyhy: Ale patrząc po Bimbra fotorelacji i tych chmurkach nad Nim byl to trafny wybór mnie zmoczylo dopiero 12 km od domu w drodze powrotnej tyle ,ze tak lunelo ze myslalem ze w kapoku bede wracal :rotfl: :rotfl:
devil's hand - Wto 26 Kwi, 2016

co do kwitów to juz trzeba naprawdę na słuzbiste trafić zeby tak sie skonczyło, alew fakt kwity są w planach. może rzucajcie który tewrmin jest dla Was najdogodniejszy?
poldek171 - Wto 26 Kwi, 2016

Mi pasuje albo niedziela albo poniedziałek :P W zależności od pogody :P
burczas80 - Sro 27 Kwi, 2016

bimber, w grupie jak lecisz i jest już sytuacja ze złapali kogoś bez kwitow zanim ogarnąć to wszystko zawsze zdarza dwie osoby polecieć dalej zostawić na stacji jeden motor i wrócić po to by zabrać maszynę. Sprawdzone i działa to :hyhy: nie proponuje próby ucieczki bo w tych czasach są 2 opcje albo się rozjeniesz olbo cie dojdą i koszty rosną. Tymbardziej mię zapominajmy że już pojawiają się Milicja chulajnogi w ciepłe dni więc ucieczka nie jest rozsądna. Najlepsze rozwiązanie zrobić kwity. Sam latalem parę lat bez kwitow i owszem uciekali parę razy tylko z to różnica że puki bez kwitow latalem czymś co radzi sobie i w oranym polu :rotfl: miny milicjantow bezcenne gdy przy próbie zatrzymania zjezdrzasz w pole i dzida.
devil's hand, pomysł na majowy weekend extra tylko czemu znów Zwierzyniec.? Może ktoś ma jakieś miejsce gdzie mało kto był. Bo Zwierzyniec,Kazimierz,Sandomierz Jaruzel, to raczej klejone co roku miejsca. No ale jestem za większością i poleci się gdzie tam wybierzeta :P Przy okazji może nawiniem wam z Jozim nasz cichy plan na czerwcowy weekend może i któryś z kolegów się skusi polecieć bo jest nas narazie 3 ech chętnych jeszcze ktoś mógłby z nami smignac

jolzi - Sro 27 Kwi, 2016

Co do terminu i miejsca dostosuje sie :-) co do cichego planu to coraz bardziej micha mi sie cieszy jak patrze na mapke :-d
burczas80 - Sro 27 Kwi, 2016

jolzi, wiesz trasa zawsze może się troszkę zmienic to jest jeszcze do ugadania. Ale cel jest bez zmian.
devil's hand - Sro 27 Kwi, 2016

wiec wstępnie 1 maj. czemu zwierzyniec ? jak ktoś ma lepszy pomysł chętnie, ale chodzi o to zeby sie przejechać wychillować na plazy i jeszcze raz sie przejechać, o ile pogoda dopisze, co do planu odleglejszego zostałem wtajemniczony i ja sie pisze na 100%
jolzi - Sro 27 Kwi, 2016

A ja w Zwierzyńcu nie byłem i mi pasuje :)
bimber - Czw 28 Kwi, 2016

Co to za plan? to tajemnica czy jawne? Ja też chce wiedzieć :luka:
burczas80 - Czw 28 Kwi, 2016

bimber, Przed Tobą nic się nie ukryje :rotfl: Zapraszamy do tematu 17-czerwca Zach. Pomorskie.
devil's hand - Czw 28 Kwi, 2016

http://m.meteo.pl/lublin/60
devil's hand - Pią 29 Kwi, 2016

a więc pogoda ma być, sobota ma być zimno ale od południa ma juz nie padać a w niedziele ok 15 stopni i bez opadów więc chłopcy i dziewczynki planowana zbiórka może o 10 pod tesco? i w ogóle kto jedzie?

[ Dodano: Pią 29 Kwi, 2016 ]
albo lepiej 9 bo zanim wszystkich pozbieramy po drodzę to minie.

burczas80 - Sob 30 Kwi, 2016

devil's hand, może i ja polecę. Rano lecę na Kraśnik, do znajomych. Łapie mnie na tel. Może dojadę do was albo Wy do nas. Wszystko zależy co tam Krasnickie motórzysci wymysla :rotfl:
princessakasia - Sob 30 Kwi, 2016

Kto się wybiera do tego Zwierzyńca ?

burczas80 napisał/a:
Rano lecę na Kraśnik, do znajomych. Łapie mnie na tel. Może dojadę do was albo Wy do nas. Wszystko zależy co tam Krasnickie motórzysci wymysla


Kraśnik :hyhy: A wy gdzie się wybieracie ?

ryba93sr - Sob 30 Kwi, 2016

To kiedy ten wypad, dzisiaj czyli sobota czy jutro czyli niedziela?
burczas80 - Sob 30 Kwi, 2016

princessakasia, jutro się okaże co i jak. Zawsze możem się spotkać na Kraśniku bo nie wiem czy wogole będą gdzieś lecieć to może i ja będę gonił Na Zwierzyniec a może i wszyscy tam polecim

[ Dodano: Sob 30 Kwi, 2016 ]
devil's hand, a Ty mnie tel odbieraj gosciu :kwasny: daj znać co z tym Zwierzyniec jutro. Ja nie znać Lublina nie wiedzieć jakie Tesco gdzie to :niepewny:

princessakasia - Sob 30 Kwi, 2016

burczas80 napisał/a:
Zawsze możem się spotkać na Kraśniku


No możem:)

Jakoś nic nie wiadomo co i jak z tym wyjazdem ;/

burczas80 napisał/a:
Tesco gdzie to


Raczej chodzi o tesco przy kraśnickich :D chociaż może mają jakieś swoje inne tesco :rotfl:


niech ktoś napisze jaki jest plan na jutro

burczas80 - Sob 30 Kwi, 2016

princessakasia, Dzwoniłem dziś do Devil's -a no ale niestety bez skutku. Może rano coś będzie. myślę że 10 to troszku za wcześnie. Biorąc pod uwagę że mam do Lublina 40 km a jestem po całym tyg pracy z racji tej chciałem kimnac do 9rano i dopiero się zbierać. Może godzinę później wystartuje? :niepewny: :padam: i było by gicio nawet dla mnie, biorąc pod uwagę że lublin znam jak New York :zdziwko: wiem gdzie jest Olimp,W.O.R.D. I jakoś udaje mi się trafić pod zamek. :hyhy:
jolzi - Sob 30 Kwi, 2016

Moja propozycja: spotkać się o 11 pod zamkiem i na spokojnie sobie jechać, podziwiać widoki i dojechać do zwierzyńca :)
devil's hand - Sob 30 Kwi, 2016

11 pod zamkiem everybody !

[ Dodano: Sob 30 Kwi, 2016 ]
princessakasia możemy jechać przez kraśnik to Cię zgarniemy

burczas80 - Nie 01 Maj, 2016

devil's hand, możem przez Kraśnik. To ja w Kraśniku. Zabiorę koleżankę na plecak. Może się odwdzieczy :hyhy: :rotfl: i niedziela w 100%wykorzystana :P
jolzi - Nie 01 Maj, 2016

No i git :-)
devil's hand - Nie 01 Maj, 2016

ja też będe miał plecaczek (: wiec do 11 a później lkr (: no i czeka nas powtórka z frajnych winkli :D
jolzi - Nie 01 Maj, 2016

Dojechaliście? :) 400 km zrobione :)
devil's hand - Nie 01 Maj, 2016

dojechalimy (: wszyscy 4 jeźdźców apokalipsy chociaż jeden konia zgubił :D i zmienił płeć :D
jolzi - Nie 01 Maj, 2016

Hahahah :D Na wiadukcie Was jeszcze widziałem :) Czekamy na Kasię i Pawła :)
burczas80 - Pon 02 Maj, 2016

Jestem i ja 😀Nooooo było przezajebiscie :rotfl: musimy to powtórzyć..A Kasia niech żałuję że nie poleciała z nami dalej na tą zajebista miejscowość z czarnymi plemniorami :rotfl: :rotfl: brymm brym
Kamil a ty szybko rozwiązuj swoje problemasy i pozdrów DZIURĘ :rotfl: :rotfl: :rotfl:

devil's hand - Pon 02 Maj, 2016

a Wy w ogóle ogarnęliście tą policje co w okolicach krasnegostawu czaiła się w krzakach? :D ja wyprzedzam tą kolumne samochodów i patrze oni :D i już nawet nie zwalniałem ale tylko spojrzeli wzrokiem (ch...j i tak nie zdążymy :D ) i co muszę Wam powiedziec wieczór dla mnie ulubiona pora na jazde szczególnie w strone zachodzącego słonca jak wczoraj z takimi kolorkami.
burczas80 - Pon 02 Maj, 2016

Ja ze Zwierzynca mało co widziałem bo ktoś chyba zgubił dietę i rozjebalo się u mnie na szybie :hyhy:
jolzi - Pon 02 Maj, 2016

Jestem zmęczony ale za to szczęśliwy :) Problem już rozwiązany i przez jakiś czas się nie powtórzy. Do następnego czyli Szczecinek :D
burczas80 - Pon 02 Maj, 2016

jolzi, Bo gdybyś nie ogarnial problemu daj znać, wujek Burczas ci załatwi rozwiązanie,tylko daj nr. do problemodawcy ja załatwię to. :hyhy: :rotfl: :rotfl: W całym lubelskim nie kupisz tyłu kwiatów aby to zalagodzic :P :P
Ja jutro wale już na Krasnik :hyhy:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group