.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - Latanie 2016

poldek171 - Sro 10 Lut, 2016
Temat postu: Latanie 2016
Siemanko :) Jak co roku rozpoczynamy temat wspólnych wypadów bliższych i dalszych po naszym województwie :) Póki co pogoda nie najlepsza ale podobno ma się polepszyć. W razie czego niech każdy pisze gdzie co i kiedy :)

Pozdro

damian500 - Czw 11 Lut, 2016

Pierwsze latanie? Dopiero po wymianie opon i to o ile dobrze pamietam
w co najmniej 3 motocyklach...

bimber - Nie 14 Lut, 2016

No w trzech. Jeden nawet nie jest jeszcze pomalowany i elektryka mu zdechła.
ryba93sr - Nie 14 Lut, 2016

Bimber ! Chlopie, kiedy ja od Ciebie ta lampe wezme :D wiecznie nie mam czasu :D
poldek171 - Pon 15 Lut, 2016

Ja najpierw dokończę te opony a potem się zastanowię co dalej :P

Bimber nie jest tak źle ;)

bimber - Pon 15 Lut, 2016

Lampa dalej leży sobie w szafie i czeka, nie bój się nie zginie :D
ryba93sr - Pon 15 Lut, 2016

Kiedys sie zgadamy i po odbior lampy i na latanie. Moze moj koleszka na ntv bedzie mial moto w lbn takze bedzie kolejna osoba na jakies wypady
poldek171 - Wto 16 Lut, 2016

Jak co roku :P Na początku sezonu albo nawet przed to każdy chce jeździć a potem jak jest idealna pogoda to przez całe lato cisza.... W tym roku też tak pewnie będzie :D
ryba93sr - Wto 16 Lut, 2016

Obiecuje, ze Cie zaskocze :P
poldek171 - Sro 17 Lut, 2016

Hehe fajnie by było :P ? Na zlot forumowy ktoś się wybiera ?
jolzi - Pon 22 Lut, 2016

Bimber prace ruszyły, talze nie jest zle :-)
brat Łełka - Pon 22 Lut, 2016

poldek171 napisał/a:

Jak co roku :P Na początku sezonu albo nawet przed to każdy chce jeździć a potem jak jest idealna pogoda to przez całe lato cisza.... W tym roku też tak pewnie będzie :D


Moto sekcja udostepnia tor ODTJ, na pewno bede chcial wpasc, dam znac

poldek171 napisał/a:
Na zlot forumowy ktoś się wybiera ?

Owszem

poldek171 - Wto 23 Lut, 2016

Oooo to mamy towarzysza na zlot forumowy :P Na tym OTDJ bym po śmiagł tylko trzeba się do moto sekcji zapisać? :)
ryba93sr - Wto 23 Lut, 2016

Podobno nie trzeba. Ja planuje wskoczyc na jakies szkolenie plus tor. Pisalem do Piecychny z Moto Trener i pisal ze na razie pewne jest to, ze w bilgoraju radomiu i bialej beda szkolenia w porozumieniem z kulikowiskiem. Co do odtj na pewno beda jazdy, nie wiadomo co ze szkoleniami. Ostatnio widzialem jak sie spieli na stronie fcb szkoly jazdy grabiec, a grabiec tam dziala na odtj takze chyba moto trenera na odtj nie bedzie. Moze grabiec cos wymysli odnosnie szkolen
brat Łełka - Sro 24 Lut, 2016

poldek171 napisał/a:
Oooo to mamy towarzysza na zlot forumowy :P Na tym OTDJ bym po śmiagł tylko trzeba się do moto sekcji zapisać? :)


Na zlot pewnie polece dzien wczesniej i przenocuje u braciaka w Kraku, ale powrot mozemy wspolnie, chetnie

Na starym torze gokartowym nie trzeba bylo byc zapisanym, nie sadze zeby to sie zmienilo. Inna kwestia ze to sie zwyczajnie oplaca jak ktos smiga regularnie. 3-4 wypady i skladka sie zwraca, potem na plus

poldek171 - Sro 24 Lut, 2016

Trzeba będzie coś pomyśleć i jakoś i jakoś się spotkać jak pogoda będzie pewniejsza:)
brat Łełka - Sro 24 Lut, 2016

Najpierw sie musze z gipsu wyplatac, rehabilitacja, maj najwczesniej
poldek171 - Sro 24 Lut, 2016

Jakoś damy radę :) Ewentualnie odwiedzimy jeszcze raz Puławy :)
Kubuś - Sro 24 Lut, 2016

Witam
Właśnie się zameldowałem i szukam chętnych z lubelskiego na zlot.
A na latanie piszę się przy każdej okazji. Pewno bardziej po okolicy ale dam znać jak w stronę Lublina będzie kurs.
Gruby to znaczy że na zlot będę jechał sam jak palec?
Pozdrowienia dla gipsowicza

brat Łełka - Sro 24 Lut, 2016

Jak zaladujesz sakwy do pelna ta nafta co ostatnio, to pewnie znajdziemy u Lelka jakas dostawke ;)
Tak jak Ci mowilem przez tel, chce skoczyc w srode wieczorem, zeby w czwartek od rana latac z chlopakami

poldek171 - Sro 24 Lut, 2016

Ja , Damian500 i Bimber lecimy na forumowy zlot :) Zawsze możesz się do nas podłączyć :)
bimber - Sro 24 Lut, 2016

Może jeszcze Jolzi z nami pojedzie, ale póki co jeszcze się nie zdecydował. Tak czy inaczej, ja już ćwiczę wątrobe :D
poldek171 - Sro 24 Lut, 2016

Hahah to tak jak ja :D Oj będzie się działo :D No właśnie a jak tam Bimber Twoje plastyki ? :)
Kubuś - Czw 25 Lut, 2016

Czy środa czy czwartek trzeba pojechać. Już żonkę urabiam. Jeszcze nie wie o 300 pln i nie wiem z kim dzieciaki zostawię ale myślami już na maszynie.
Nafta do pełna będzie, choćbym miał ręcznika nie wziąć i w jednych gaciach chodzić.
Gołębski dynamit rozsławiać to obowiązek patriotyzmu lokalnego a i o kolegów zadbać trzeba co by sklepową wątróbki nie marszczyli.
Poldek, bimber jedziecie w czwartek?

poldek171 - Czw 25 Lut, 2016

Kubuś tak :) Z samego rana planujemy wyjechać żeby o sensownej godzinie zameldować się na zlocie a przy tym prawka nie stracić :P Myślę że będzie okazja jeszcze przed zlotem spotkać się na moto i pogadać :)
Kubuś - Pią 26 Lut, 2016

Jak mi się nie uda w środę z grubym to będę was łapał.
Owszem do zlotu może fury już będą latać po lubelskim, razem raźniej.

princessakasia - Sob 27 Lut, 2016

[quote="gruby3"]
poldek171 napisał/a:

Moto sekcja udostepnia tor ODTJ, na pewno bede chcial wpasc, dam znac


Ja również się wybieram :)

Z tego co wiem nie trzeba się zapisywać do moto-sekcji żeby pojeździć na ODTJ Lublin jeśli należysz do klubu sportowego Moto - Sekcja otrzymujesz 50 PLN zniżki.
Koszt szkolenia to 200 PLN.

Warto polubić na fejsie stronę Moto Trener - szkolenia motocyklowe Daniela Piecychny w Lublinie tam są zamieszczane aktualne szkolenia.

Miałam okazje robić kurs na prawko w Garbcu i jeździć pod czujnym okiem instruktorów m.in. Daniela i prawko zdane za 1 razem :)

Też już z niecierpliwością czekam na cieplejszy dzień :D Mam nadzieje że do zobaczenia wkrótce.

A w ogóle ja nie w temacie gdzie ten zlot jest ?

poldek171 - Sob 27 Lut, 2016

Kasia wszystkie info masz tutaj :P http://forum.gs500.pl/viewforum.php?f=88
Kubuś - Nie 06 Mar, 2016

Cześć poldek
Mój motorek to po prostu intruder 1500
W papierach to jest bouleward c 90 ale kto by sie rozpisywał.
Co parę lat jakieś oznaczenie fabryczne sie zmienia.
Na lubelskiej trasie sie spotkamy to powiesz aaaaa to ten, tak myślałem.
Oby jak najszybciej.
Pozdro

brat Łełka - Nie 06 Mar, 2016

Fredzle, flagi, kowbojki, kamizelka, te klimaty ;)
poldek171 - Pon 07 Mar, 2016

Noo byle do wiosny :P Puki co to wcale jej nie widać :P
burczas80 - Pon 07 Mar, 2016

No juz nie jest źle jeszcze troszku i będzie Nas widac
damian500 - Wto 08 Mar, 2016

Będzie nas widać, słychać i czuć...
poldek171 - Wto 08 Mar, 2016

Tak jest :D
Kubuś - Nie 13 Mar, 2016

Gruby pozdrowienia z Gołębia. Jak kosteczka?

Witam lubelskie
Mam nadzieję, że dziś kogoś było widać słychać i czuć.
Zamontowałem wczora z wieczora aku i mówię zrobię kajta tym bardziej, że nowa kiera.
A tu lipa. Aku pusty. Po pomiarze 10,4 V
Ciekawe czy będzie zdatny jak tak długo nie był ładowany :(
Dziś nie paliłem sprzęta. Jutro kupię OIL i filtr no i pierwsze kręcenie.
Panowie kiedy wymieniacie oliwę - jesień czy wiosna?

brat Łełka - Nie 13 Mar, 2016

Ave

Kosteczka wyjeta z gipsu, po tygodniu moge ruszyc stopa na jakis centymetr, nie ma mowy zeby w pelni obciazyc noge, tak ze na razie daleko od tip top

Co za kiere kupiles? Dawaj fote

Olej podobno zmienia sie na jesieni, lepiej jak w zimie stoi na nowym. Osobiscie nigdy mi sie nie chce i robie to na poczatku sezonu :D

poldek171 - Pon 14 Mar, 2016

Olej właśnie lepiej na wiosnę ale co kto lubi :)
Kubuś - Pon 14 Mar, 2016

No to ładnie. Mimo wszystko to się huj... goi ale pracuj nad skokowym i gnij we wszystkie strony aż do bólu. Do oporu i z lekkim postępem. Ale co to dla ciebie. Ból znasz na wylot a on ciebie.
Zrobię fotę jutro i spróbuje wstawić. Doszedł jeszcze kufer ale nie zamontowany. Potem biorę się za gmole.
I tak nie ma ciepła :zalamany:

[ Dodano: Pon 14 Mar, 2016 ]
A olej to chyba będę na wiosnę zmieniał. I tak ani nie zmordowany ani stary to podejrzewam że nadał by się na następny sezon np. "do opalania"

[ Dodano: Pon 14 Mar, 2016 ]
Na zlot już prawie 60 osób się zapisało.
W zeszłym roku tyle chyba nie było.
Może ktoś jeszcze z lubelskiego będzie leciał :moto:

Kubuś - Wto 15 Mar, 2016

Helo moto.
Zrobiłem parę fotek ale rozmiar nie ten, wymiary nie te. Nie mam cierpliwości na te pierdoły. Oliwka i filterek NEW. No i kajta po podwórku zrobiłem. Ale jeszcze ze 3 tygdnie do wyjazdu na ulicę. :(

brat Łełka - Sro 16 Mar, 2016

Kubuś napisał/a:
Ale jeszcze ze 3 tygdnie do wyjazdu na ulicę. :(

No tak, w Golebiu rzadko odsniezaja :rotfl:

Fotki mozesz obrobic online https://pixlr.com/editor/
Albo wrzuc na swoj dysk google, a tu tylko podlinkuj

Kubuś - Sro 16 Mar, 2016

Chyba muszę nadrobić zaległości z informatyki.
brat Łełka - Sro 16 Mar, 2016

Starczylo Ci linek, czy musiales wymieniac?
bimber - Sro 16 Mar, 2016

Jak wstawiałem w GSie prostą kiere to kombinowałem z którąś linką :D
Swoją drogą ładna maszyna. Jestem trochę rozdarty pomiędzy spokojnymi a szybkimi motocyklami, jeżdżę z różnymi ludźmi i tak naprawdę powinienem mieć dwa sprzęty :)

poldek171 - Czw 17 Mar, 2016

Nooo ja na drugie dodatkowe moto chciałbym full crosa :D
brat Łełka - Czw 17 Mar, 2016

Nie wiem czy to fakt ze pierwsze moto, czy tez charakterystyka choppera, ale najmilej wspominam wlasnie Shadowke. 600ka wiec predkosc podrozna 80, byl czas na podziwianie widokow, no i ten wiatr we wlosach ;)
Teraz armatura znow mi sie zaczyna podobac, ale nie wiem czy bym sie zdecydowal.
Mialem okazje garnąć sie Kubusiowym pontonem i o rany! To co ten sprzet wyprawia na zakretach... Trzeba miec naprawde spore cojones :D
Moze jakis Boneville jak juz dorosne i mi sie znudzi zapitalanie?

jolzi - Czw 17 Mar, 2016

Dzisiaj złożyłem swojego w końcu, po niedzieli regulacja gaźników i sprawdzanie co do poprawy, potem wymiana filtra i oleju...
poldek171 - Czw 17 Mar, 2016

Jolzi to już bliżej niż dalej :D Pokaaa fotki jak mój były GS wygląda :D
jolzi - Pią 18 Mar, 2016



Tak wyglądał....




Taka była wizualizacja...



Tak wyszło :D
Zdjęcie nie jest za dobrej jakości ale Suzi dość ciekawie wygląda :D Jestem w trakcie wymiany jeszcze łożysk główki ramy, jak to ogarne to jadę na regulację gaźników i synchro. i powoli będę nanosił poprawki, typu zaprawki na śrubach, malowanie obudowy zegarów itp. To jest moje dziecko na którym uczyłem się lakierować :D

Tutaj lepiej widać jak wygląda zbiornik, w tym kolorze są plastiki oraz półka i obramówka zegarów.

Kubuś - Nie 20 Mar, 2016

Cze. Sporo się narobiłeś.
A piwko z ziomami przy składaniu było ? Bo jak nie to się nie liczy. ;)
U mnie niby zmiana kierownicy a roboty sporo bo nic nie pasowało. A linki puściłem przed główką ramy i ledwo ledwo.

[ Dodano: Nie 20 Mar, 2016 ]
Gruby jak ruchomość kosteczki??

jolzi - Nie 20 Mar, 2016

Piwko było, z bimbrem wkładaliśmy silnik a bez piwka nie dałoby rady :) Wczoraj założyłem łożyska, być może jutro pojadę na ustawianie gaźników.

Kubuś napisał/a:
Gruby jak ruchomość kosteczki??
?? ??
brat Łełka - Nie 20 Mar, 2016

To do mnie :)
Tak sobie. Na razie nie przeginam z cwiczeniami, za dwa tygodnie wyjma mi srube, wtedy sie wezme konkretnie

jolzi - Nie 20 Mar, 2016

Wypadek jakiś miałeś?
Kubuś - Nie 20 Mar, 2016

NO pewno ze do Ciebie.
A sory gruby3
Trochę ostatnio podłubałem przy ładowaniu i okazało się, że kabel się wysuną z kostki regulatora i ładowania brak. Ale się wkurwi... Już myślałem, że sezon zacznę od mechanika.
W tak ważnym urządzeniu tak lipnie wyprodukowana kostka i wcale nie tanie było. Żal z Chin pewnikiem.

ryba93sr - Nie 20 Mar, 2016

Jakies otwarcie sezonu sie szykuje na Lubelszczyznie czy nic nie slychac?
bimber - Nie 20 Mar, 2016

Póki co cisza. Koniec kwietnia / początek maja zazwyczaj się zaczyna wszystko ruszać. Ale to nic, nachlać się można też bez oficjalnego rozpoczęcia :D
Pablo21 - Nie 20 Mar, 2016

Najbliższe które na razie widziałem to: https://www.facebook.com/events/488919071311571/
ryba93sr - Pon 21 Mar, 2016

Lecimy grupą do Radecznicy?

I zapraszam na szkolenie 9 kwietnia na odtj :D

bimber - Pon 21 Mar, 2016

Dla mnie Radecznica jest zbyt kościołowa a ja gardzę tą instytucją.
ryba93sr - Pon 21 Mar, 2016

Również gardzę, ale przejechalbym sie na cos wiekszego :D
princessakasia - Pon 21 Mar, 2016

ryba93sr napisał/a:
zapraszam na szkolenie 9 kwietnia na odtj :D


Wybieram się ;)

brat Łełka - Pon 21 Mar, 2016

jolzi napisał/a:
Wypadek jakiś miałeś?

Na treningu kulasa polamalem, dosc powaznie, sruby itd
W tym roku sezon zaczynam troche pozniej ;)

ryba93sr - Pon 21 Mar, 2016

Ja jestem na 9.04 na rezerwie bo sie spoznilem z mailem. Moze sie uda. Jak nie to 7.05 :p
Brałas juz udział w takich szkoleniach czy to pierwsze?

bimber - Pon 21 Mar, 2016

Zobaczymy, jak będzie ekipa to może się ruszę. Ogólnie to sezon zacząłem już w sobotę, dzisiaj pokazało się słońce to też przewiozłem tyłek po mieście :)
princessakasia - Pon 21 Mar, 2016

bimber napisał/a:
dzisiaj pokazało się słońce to też przewiozłem tyłek po mieście


Ja również :) choć już po pracy słońce się schowało i powiało chłodem :/ więcej ubierania było niż jeżdżenia


ryba93sr napisał/a:
Brałas juz udział w takich szkoleniach czy to pierwsze?


Pierwsze ;)

jolzi - Pon 21 Mar, 2016

gruby3 napisał/a:
jolzi napisał/a:
Wypadek jakiś miałeś?

Na treningu kulasa polamalem, dosc powaznie, sruby itd
W tym roku sezon zaczynam troche pozniej ;)


No to niech się wszystko ładnie goi :)

Dzisiaj była regulacja gaźników, wymiana oleju z filtrem i świec oraz sprawiłem sobie nową kurteczkę :)

poldek171 - Pon 21 Mar, 2016

Jaki koszt na otdj ?? ??
ryba93sr - Pon 21 Mar, 2016

300zł, mają robić też kolejne poziomy w maju i tak dalej, pisałem do nich o terminarz maila ale słabo odpisują. Ja dzisiaj zafundowałem sobie skórzane IXS i bede myślał o jakiś poważniejszych jazdach
poldek171 - Wto 22 Mar, 2016

Troche duzo :P Wolał bym na Bychawe pojechac ale niestety nie dam rady azy tyle ogarnac przed weselem :P
Kurczi - Wto 22 Mar, 2016

Ja też już sezon zacząłem. O ile nie jest mokro to śmigam na uczelnię bo czas oszczędzam. Powiedzcie mi, czy jest gdzieś w Lbn jakiś parking lub plac na którym mógłbym sobie spokojnie pojeździć, porobić jakieś manewry przy małych prędkościach, poskładać się przy slalomach itd. tak powiedzmy do 40-50km/h. Przede wszystkim chodzi mi o w miarę dobrą nawierzchnię i brak opiekuna terenu lub takiego co nie robi problemów. Szaleć nie zamierzam, tylko trochę zapoznać się z motocyklem i odświeżyć. Myślałem o parkingu pod stadionem nowym, tylko nie wiem, jak tam z cieciem, czy kimś takim.
ryba93sr - Wto 22 Mar, 2016

Poldek nawin cos o tej bychawie. Jak cos to jeszcze 24 kwietnia na bilgoraju torowanko 65zl dzien
jolzi - Sro 23 Mar, 2016

W Bychawie jest spory parking ktory jest wolny. Chlopaki stuntuja tam. Ja tez bym sie na manewry wybral do bychawy :-)
princessakasia - Sro 23 Mar, 2016

Cytat:
ryba93sr napisał/a:
Jak cos to jeszcze 24 kwietnia na bilgoraju torowanko 65zl dzien


Moto sekcja organizuje ?


jolzi napisał/a:
W Bychawie jest spory parking ktory jest wolny. Chlopaki stuntuja tam. Ja tez bym sie na manewry wybral do bychawy :-)


również :) jeszcze jak jest tak bilsko mnie :D

ryba93sr - Sro 23 Mar, 2016

automobil klub bilgorajski, http://www.akbilgorajski....ci-i-zrecznosci
princessakasia - Sro 23 Mar, 2016

ryba93sr napisał/a:
automobil klub bilgorajski, http://www.akbilgorajski....ci-i-zrecznosci


no to trzeba bd się zapisać :D

ryba93sr - Sro 23 Mar, 2016

no jasne, ze tak. szkoda nie skorzystać z dobrej okaazji do kolanek :D
bimber - Sob 26 Mar, 2016

Korzystając z eleganckiej pogody pojeździliśmy wczoraj delikatnie. Wieczorem srogo przypiździło, ale i tak było spoko :) Już się zaczynam przyzwyczajać po zimie :)
Miałem wrażenie że mijałem się z GS 500 na Nałęczowskiej, ale nie jestem pewny...





poldek171 - Sob 26 Mar, 2016

Dobrze się jeździło ale jak wracaliśmy to wypizd straszny.... Teraz jest katar i ból gardła ale w święta się wyleczy :P
bimber - Sob 26 Mar, 2016

Leczenie to dzisiaj u mnie. Damian, Ty i Młody bądźcie między 18:00 a 19:00 na Koncertowej. Panowie jest sobota, nie można tego tak zostawić :D
Podek121 - Nie 27 Mar, 2016

Lata ktoś dzisiaj wokół Lublina?
jolzi - Nie 27 Mar, 2016

Ja dzisiaj byłem w Lublinie na Zemborzyckiej, jechałem z kolegą w stronę Bychawy. Polataliśmy, zrobiłem coś koło 150 km :)
Podek121 - Pon 28 Mar, 2016

Ja wczoraj sam polatałem ~200KM

[ Dodano: Pon 28 Mar, 2016 ]
A dzisiaj jest ktoś chętny polatać?

jolzi - Wto 29 Mar, 2016

Wczoraj jeździłem ze szwagrem, blisko 300 km zrobiliśmy :) Zamość, Bełżec, Hrebenne i pobliskie :D
poldek171 - Czw 31 Mar, 2016

Trzeba teraz czekać na zmianę pogody bo puki co to chujnia straszna...... Nie długo zlot forumowy w Żywcu :D Oj co tam się będzie działo :D
ryba93sr - Czw 31 Mar, 2016

Ja dzis nawinalem w ten deszcz 130km.przyjemnosci z jazdy to nie bylo :zly:
jolzi - Pią 01 Kwi, 2016

Jutro w Poniatowej jest jakis zlocik. Jak zloze moto to zie przejade :-D
poldek171 - Pią 01 Kwi, 2016

Ciekawe jak jutro pogoda dopisze....

[ Dodano: Sob 02 Kwi, 2016 ]
Siemka :D Jest ktos chetny dzis polatac po okolicy kolo godziny 15 ? Jesli tak to dzwonic na kom Bo na forum nie beds :-) Grzech nie skorzystac z pogody :D

poldek171 - Sob 02 Kwi, 2016

Ja dziś sam polatałem :D Nie było z kim :( Ale 100 km zrobione :) Banan z mordy nie schodził :D Przydało by się kiedyś na tor skoczyć i poszlifować technikę jazdy:) Dom ---> Kurów ---> Kazimierz Dolny---> Nałeczów ---- > Motycz Leśny ----> Dom :)


ryba93sr - Sob 02 Kwi, 2016

Dawaj 23 albo 24 kwietnia na tor do biłgoraja, ja lece chyba w oba dni, a jak latacie to piszcie na forum, ja tez chetnie pojezdze a mam sporo czasu ;D
jolzi - Nie 03 Kwi, 2016

Nałęczów i Kazimierz tez oblecielismy. Na 11 motocykli podbillismy Poniatowa. Na miejscu okolo 80-90 motocykli
poldek171 - Nie 03 Kwi, 2016

Widziałem was jak jechaliście po 13 koło mojego domu :P
jolzi - Nie 03 Kwi, 2016

Wygladalem Ciebie czy czasami gdzies sie nie krecisz :-)
poldek171 - Nie 03 Kwi, 2016

jolzi napisał/a:
Wygladalem Ciebie czy czasami gdzies sie nie krecisz :-)


Ja Cię widziałem :D Oczojebny ten zielony :D

princessakasia - Pon 04 Kwi, 2016

Bimber Pozazdrościłam wam zdjęć z tego miejsca :P mam i ja :hyhy: Dziś była idealna pogoda do jazdy :)
poldek171 - Pon 04 Kwi, 2016

He he Kasia tam dalej jest jeszcze jeden młyn :P
bimber - Pon 04 Kwi, 2016

O widzisz :) Czego się nie odzywałaś że jeździsz? też bym się ruszył z domu.
W sobotę o 11:00 jest parada motocyklowa na rozpoczęcie sezonu, wybierasz się?
I czy reszta forum też się wybiera? bo jeśli tak to pasiło by się spotkać wcześniej, zjeść bigmaka albo zajarać szluga i ruszyć razem :hyhy:

jolzi - Wto 05 Kwi, 2016

W sobote pracuje ale bede oddawal krew rano zeby bys na paradzie. O 9 gdzies pojade to mozemy sie zgadywac

[ Dodano: Wto 05 Kwi, 2016 ]
poldek171 napisał/a:
jolzi napisał/a:
Wygladalem Ciebie czy czasami gdzies sie nie krecisz :-)


Ja Cię widziałem :D Oczojebny ten zielony :D


Taki mial być, troszke w oczy sie rzuca :-D

princessakasia - Wto 05 Kwi, 2016

Cytat:
He he Kasia tam dalej jest jeszcze jeden młyn :P


Wiem :) znam te okolice ;)

bimber napisał/a:
O widzisz :) Czego się nie odzywałaś że jeździsz? też bym się ruszył z domu.
W sobotę o 11:00 jest parada motocyklowa na rozpoczęcie sezonu, wybierasz się?


To był spontan. Akurat w sobotę jestem na szkoleniu na ODTJ do godz. 14. Jeśli będziecie się jeszcze gdzieś kręcić po Lublinie to podjadę. Chyba coś bd się dziać na Arenie Lublin? Dziś też bd jeździć :D


jolzi napisał/a:
W sobote pracuje ale bede oddawal krew rano zeby bys na paradzie.


hehe co za poświęcenie :D

jolzi - Wto 05 Kwi, 2016

Bede jezdzil ale do swidnika na spotkanie Usarzy, postanowilem sie zapisac do nich :-)
poldek171 - Wto 05 Kwi, 2016

Ja w sobotę chyba nie będę na paradzie bo od 9 do jakiejs 13 jestem na szkoleniu.. Gdzie potem impreza się przenosi po paradzie ?
princessakasia - Wto 05 Kwi, 2016

poldek171 napisał/a:
Ja w sobotę chyba nie będę na paradzie bo od 9 do jakiejs 13 jestem na szkoleniu.. Gdzie potem impreza się przenosi po paradzie ?


Też wybierasz sie na szkolenie motocyklowe ? Właśnie gdzie potem wszyscy się spotykają?

ryba93sr - Wto 05 Kwi, 2016

ja dam znac czy bede, na pewno po tym weekendzie bede juz na moto w lublinie prawie caly czas z malymi przerwami weekendowymi, dodatkowo 23 i 24 bilgoracj i rozmawialem z Arturem Lisem i podobno ma byc pojezdzawka na odtj ostatni tydzien kwietnia
bimber - Wto 05 Kwi, 2016

Poldek, po paradzie raczej impreza się nigdzie nie przeniesie bo jak znam to forum to nawet na paradę nikt nie przyjedzie...
musicie jechać na ten tor akurat wtedy? Szkolenia są co jakiś czas a rozpoczęcie sezonu tylko raz w roku

princessakasia - Wto 05 Kwi, 2016

bimber napisał/a:
Poldek, po paradzie raczej impreza się nigdzie nie przeniesie bo jak znam to forum to nawet na paradę nikt nie przyjedzie...
musicie jechać na ten tor akurat wtedy? Szkolenia są co jakiś czas a rozpoczęcie sezonu tylko raz w roku



No niestety na szkolenie się już dawno zapisałam żeby się trochę rozruszać :rotfl: Będę w Lublinie możecie się odzywać gdzie będziecie dołączę :D

jolzi - Wto 05 Kwi, 2016

Ja po paradzie jadę do Stalowej Woli, jak ktoś będzie się zmywał w tamtym kierunku to możemy pojechać razem :)
poldek171 - Wto 05 Kwi, 2016

Ja mam szkolenie w robocie obowiązkowe :D A nie szkolenie OTDJ :D Ja po 13 jestem chętny na jakieś latanko :D Może Jeruzal ?? ??
Mikevil6 - Sro 06 Kwi, 2016

Witam
Nowy GS na naszych terenach:)
bimber napisał/a:

Miałem wrażenie że mijałem się z GS 500 na Nałęczowskiej, ale nie jestem pewny...

możliwe, że to ja byłem...
Chętnie polatam z kimś w sobotę, no i jak sie zbierze grupa to na rozpoczęcie sezonu też chętny^^

poldek171 - Sro 06 Kwi, 2016

Zaglądaj tu częściej to na pewno się spotkamy nie raz ;)
Mikevil6 - Czw 07 Kwi, 2016

Sobota sie zbliża a tu ciągle niedogadane co i jak. :)

Podsumowując:
Bimber i jolzi jedziemy na parade. Reszta nie da rady, tak?
O której sie wcześniej spotykamy na tą "kanapke" i gdzie:)?
Jolzi potem jedzie... nie nadążam czy usarzy-świdnik czy stalowa wola;)

Poldek od 13 wolny
Kasia od 14

Ktoś coś jeszcze? (nie chce nikogo pominąć)
Ps. pogoda sie średnia szykuje... do południa ma padać (potem różnie)

bimber - Pią 08 Kwi, 2016

spotkajmy się parę minut po 10:00 w maku przy Olimpie. Mam nadzieje że pogoda będzie w miarę, bo póki co to prognozy nie są optymistyczne... Poza tym mam moto w serwisie i niby chłopaki mnie zapewniają że przed weekendem mi go oddadzą i mam nadzieje, że im się uda
poldek171 - Pią 08 Kwi, 2016

Ja zanim wrócę do domu i się na moto przebiorę to będzie koło 15 :P Jak by nie padało od rana to bym na to szkolenie na moto pojechał i potem od razu do was wbił ale pewnie będzie lało jak zwykle
jolzi - Pią 08 Kwi, 2016

Na stalową cisne :-D usarze pod kauflandem sie zbieraja w swidniku przed parada. Bimber co robisz? Gazniki? Jak pracujesz we wtorek?
ryba93sr - Pią 08 Kwi, 2016

ja odpadam bo wyjechalem na weekend
bimber - Pią 08 Kwi, 2016

Jolzi, robią mi gaźniki i zawory. W Suzuki robiłem to sam, ale w thundercacie jest tego za dużo i nie chce mi się z tym bawić :D
W przyszłym tygodniu pracuję do 14:00 a na popołudnia mam do roboty GS500 na przegląd i przygotowanie do sezonu, ale postaram się wygospodarować wtorek :)

jolzi - Pią 08 Kwi, 2016

Jak uda mi się załatwić kątowniki metalowe to może we wtorek pomógłbyś mi wstawić te szyby w garażu :D
bimber - Pią 08 Kwi, 2016

Spoko, ogarniemy.
Co do jutrzejszej parady to jest mała awaria... Chłopaki z warsztatu nie zdążyli mi oddać maszyny na czas, jest cień szansy że skończą ją jutro, ale nic nie wiadomo. Jedźcie beze mnie, jak dostanę jutro motocykl to będę do Was dzwonił i Was namierzał. Jeśli zdarzy się cud i dostanę yamahe rano i zdążę na wszystko to też dam znać.

jolzi - Sob 09 Kwi, 2016

Slabo, nikogo nie ma ...
bimber - Sob 09 Kwi, 2016

poczekaj. może zdarzy się cud :D ja siedzę w gotowości i czekam na telefon z warsztatu
poldek171 - Nie 10 Kwi, 2016

Robiliście jakieś fotki albo coś :P ?
Mikevil6 - Nie 10 Kwi, 2016

Jolzi na pewno jedną zrobił. I to chyba było tyle :P
Bimber Jolzi szkoda że Wartburg'a z dziadkami nie zrobiliśmy :/ ;D

poldek171 - Pon 11 Kwi, 2016

Szkoda że nie ma żadnej fotki nadającej się na fejsa :D
Mike i co jedziesz z nami na zlot :P ?

Mikevil6 - Wto 12 Kwi, 2016

Poldek ja bardzo chcę i napisałem do Grzecha PW i mail'a w tej sprawie. Czekam na odpowiedz...
Ma ktoś z nim jeszcze jakiś kontakt?
Mam nadzieje, że jakoś szybko przeczyta/odpowie, żeby nie było za późno :/

Jolzi wstaw tu albo podeślij mi tę fotkę z parady :)

ryba93sr - Wto 12 Kwi, 2016

Pany, lata ktos dzisiaj?
poldek171 - Wto 12 Kwi, 2016

Panie jak dziś pogoda była do dupy :P Puki co prognozy nie są wcale za ciekawe.... Mi się jakoś na dniach kończy przegląd i ubezpieczenie.....
ryba93sr - Wto 12 Kwi, 2016

Pisałem to jak akurat było w miare spoko, ubralem sie na moto i zaczęło padac. Mowie kooorwa mać ide na silownie, zamiast moto byly bicki :D
bimber - Wto 12 Kwi, 2016

A ja zrobiłem dzisiaj z 50 kilometrów z czego połowę w deszczu i przed chwilą (godzina 21:00) wróciłem do domu :D
Nie ma czegoś takiego jak zła pogoda, takie coś nie istnieje :D

jolzi - Sro 13 Kwi, 2016

Co do fotki to wieczorem wstawie. Oj Bimber popadalo chwilke i troszeczke mokro bylo hahaha :-d
Ps. Szyba nie odpadla :-d

princessakasia - Sro 13 Kwi, 2016

bimber napisał/a:
Nie ma czegoś takiego jak zła pogoda, takie coś nie istnieje :D


Zgadzam się chociaż wiadomo że przyjemniej jeździ się w piękną słoneczną pogodę :D

jolzi - Sro 13 Kwi, 2016

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/12985631_858629350950316_7056962126352450282_n.jpg?oh=9e252d53eab786abe8fdd07149da1d8a&oe=5777F6C5

14.30 Bimber czemu nic nie mówiłeś, że grasz? :D :D

[ Dodano: Sro 13 Kwi, 2016 ]
Jest wyczekane zdjęcie słabej jakości :D


A tu bimber bawi się w spawacza :D

Szwagier załatwi mi jeszcze jedną szybkę także drugie okno na świat będzie :)

ryba93sr - Czw 14 Kwi, 2016

Elo elo moze dzisiaj tj czwartek cos wieczorem latamy?
jolzi - Czw 14 Kwi, 2016

Jak gdzies kolo 18 to chętnie. Jak chcesz to wpadaj do mnie i gdzies sie wybierzemy
ryba93sr - Czw 14 Kwi, 2016

Chwile sie przeleciałem po Lublinie, jak bedę miał możliwosc, bo mam jedna sprawe do zalatwienia- to dam znać czy jezdze wieczorem :)
princessakasia - Czw 14 Kwi, 2016

Czy ktoś z was zapisał się na jazdy po torze w Biłgoraju 23.04.2016?
ryba93sr - Czw 14 Kwi, 2016

Ja jestem zapisany :)
jolzi - Czw 14 Kwi, 2016

Odpadam jednak wieczorem. Tacie cos tam przy samochodzie peklo i musze zobaczyc do niego
ryba93sr - Czw 14 Kwi, 2016

Ok, nastepnym razem :D
poldek171 - Czw 14 Kwi, 2016

Damian500 jest zapisany na tor :) Ja z nim jadę jako osoba towarzysząca ale po torze nie jeżdżę :)
ryba93sr - Czw 14 Kwi, 2016

https://www.facebook.com/events/833122486831706/

kto moze sie wybiera? jak nie zapije to sie dolacze :D

bimber - Czw 14 Kwi, 2016

princessakasia napisał/a:
Zgadzam się chociaż wiadomo że przyjemniej jeździ się w piękną słoneczną pogodę :D

Z tą słoneczną pogodą to fakt :)
Ta dziewczyna ze zdjęcia co przed Tobą jedzie to Mała Ania, bardzo sympatyczna osóbka :)

ryba93sr ja w niedziele na pewno nie dam rady bo stężenie raczej mi szybko nie zejdzie po piątku i sobocie :D

Ogólnie w weekend aura ma być chujowa więc chyba wykorzystam ten czas na hamulce w moto, bo mam do nich parę zstrzeżeń

Wąski może i ja się z Wami zbiorę na ten tor? Damian będzie jeździł a my będziemy się dostojnie raczyć alkoholem :hyhy:

Jolzi Ty te zdjęcia kanpką robiłeś? :D

jolzi - Pią 15 Kwi, 2016

Gumofilcem :-D na parade z chęcią bym pojechal ale pracuje do 15
poldek171 - Pią 15 Kwi, 2016

Siemka :) Jeździ ktoś teraz zaraz :P ?? Jak coś to ja o 16 bym z domu ruszał . Jest ktoś chętny ?? W razie czego dzwonić bo może mnie nie być na forum :P

[ Dodano: Pią 15 Kwi, 2016 ]
Sam dziś po śmigałem :D 100 km zrobione i Jolzi odwiedzony a przy okazji spotkałem kolege na jajku :D

micky92 - Pią 15 Kwi, 2016

Za tydzień to i ja się może na Biłgoraj przejadę, skoro moto już sprawne, dzięki teamowi Bimber&Damian ;)
poldek171 - Pią 15 Kwi, 2016

Jednak szwagry dały radę :D ?
micky92 - Pią 15 Kwi, 2016

Jak najbardziej, co miały nie dać. Skręca, trąbi, hamuje, znaczy działa.
ryba93sr - Sob 16 Kwi, 2016

Dawac na tor wariaty, a moze i w niedziele bysmy gdzies polecieli? Moze tam gdzie na slynnej laweczce mamrota sie pije?
bimber - Sob 16 Kwi, 2016

Dziś pogoda sama się prosi żeby ją zgwałcić motocyklem :D Szwagier ma do zmiany oponę a ja mam jeszcze z promil we krwi, więc tak czy inaczej w grę wchodzi dopiero południe lub później:D
Latamy gdzieś dzisiaj większą grupą?

micky92 - Sob 16 Kwi, 2016

W razie jakbyście mieli ochotę uderzyć w południową część lubelskiego, np zobaczyć janowski zalew/pomnik bitwy partyzanckiej, jak ktoś jeszcze jakimś cudem nie widział, to na to jestem chętny.
ryba93sr - Sob 16 Kwi, 2016

Ja dzis nie moge kurde. Ale jutro mam caly dzien wolny.

Moja propozycja na jutro jechac na parade do swidnika, obadac co sie tak dzieje i poleciec w jakas traske

[ Dodano: Sob 16 Kwi, 2016 ]
Jak cos ja dzisiaj od 12 do max 15 moge latac. 537 031 427

poldek171 - Sob 16 Kwi, 2016

Ja dziś jadę ale do stołu zapić mordę :D W następny weekend w niedziele pojedziemy do Biłgoraja zobaczyć jak jeżdżą ludzie po torze :P
jolzi - Nie 17 Kwi, 2016

Jak chcecie dzisiaj jezdzic to dzwoncie po 15 jestem wolny i z checia sie przejade :-) prosze o telefon :-)

[ Dodano: Nie 17 Kwi, 2016 ]
Laweczka plus mamrot jak najbardziej

burczas80 - Nie 17 Kwi, 2016

jolzi, no ja od rana gotowy i z checia smigne gdzieś. Narazie w planie urzędów ale zobacze jak z ziomkiem czy nie wymieknie przed wyjazdem , wtedy i na mamrota moge poleciec
jolzi - Nie 17 Kwi, 2016

Czekam na tel od was :-)
poldek171 - Nie 17 Kwi, 2016

Ja też się melduję na jeżdżenie gdzieś koło 12 może po 12 wszystko kwestia dogadania :) Ja z plecakiem bym jeździł tak że bez szaleństw :) Jolzi jak coś to zgadamy się co do miejsca a reszta niech się podczepia :)
jolzi - Nie 17 Kwi, 2016

Spoko tylko po 15 bo pracuję. Gdzie Ci pasuje?
ryba93sr - Nie 17 Kwi, 2016

Pany ja tez! Po 15 moge latac bo po 1 musze leciec po moto bo mnie wywialo i promile mi musza zejsc. Dajcir jakis namiar na siebie albo ustalmy gdzie zbiorka
bimber - Nie 17 Kwi, 2016

Szybka akcja. Jedziemy poldkiem do Jeruzala, jedzie ktoś z nami? za godzinę wyjeżdżamy, spotykamy się pod stokrotką na Nałęczowskiej :)
jolzi - Nie 17 Kwi, 2016

Eee wstrzymajcie sie do 16 to pojade z wami
burczas80 - Nie 17 Kwi, 2016

Fuck fuck fuck :kwasny: Na kilka minut przed Waszymi postami polecialem do Urzedowa solo. Teraz widzę ze bylo kilku chętnych na polatanie. Moze następnym razem sie uda
poldek171 - Nie 17 Kwi, 2016

Wypad udany :D 300 km nabite :D Deszcz nas przywitał w Jeruzalu ale Mamrot jest :P Trzeba jeszcze raz sie wczesniej na spokojnie wybrać i połazić trochę po tej słynnej wsi :P
burczas80 - Nie 17 Kwi, 2016

poldek171, tam za bardzo nie ma po czym i gdzie lazic jedyna atrakcja to ten sklep i kościół. Ale nie ma to jak okrutny smak Mamrota ;) No trza by bylo sie ustawić i polecieć gdzies w większym gronie. Moze w następny weekend sie uda.
ryba93sr - Nie 17 Kwi, 2016

Poldek a Wy lecicie 23 czy 24 do bilgoraja ?
burczas80 - Nie 17 Kwi, 2016

A co tam ma byc? Bo nie w temacie jestem
bimber - Nie 17 Kwi, 2016

Dziś z Poldkiem trzasnęliśmy ze 300km, jestem wykończony jak po zaoraniu 5 hektarów 30stką :D

Oczy zmrużone od słońca, nie od wódy ;)

Mikevil6 - Nie 17 Kwi, 2016

bimber to chyba "mamrot's effect"

ryba 23.04 - sobota
burczas na tor część jedzie i inni jada sie przejechać/pokibicować

Jeżeli o mnie chodzi to w nadchodzący weekend to u mechanika wymieniam olej filty i naciąg trzeba zrobić (nie wiem czy to bedzie piatek czy sobota jeszcze) ale ogólnie to i w piątek i sobotę chętnie polatam jak ktoś ma czas, do bilgoraja też bym sie przeleciał koniecznie :)

ps. jak robicie naciag to jakimis takimi laserkami ustawiacie łancuch, żeby był prosto? (sorry jeśli trywialne pytanie ;)

bimber - Nie 17 Kwi, 2016

Daj spokój z tym mechanikiem, przyjedź z tym do mnie, będziesz miał taniej i bez kolejki. Naciąg Ci zrobię na suwmiarkę i będziesz miał ustawione równo co do milimetra.
jolzi - Pon 18 Kwi, 2016

Mikevil6 zapraszam do garażu :) Wczoraj polatałem w okolicach lotniska i są tam dosyć ciekawe drogi, ładny asfalt i zakręty. Można się wybrać kiedyś.
bimber - Pon 18 Kwi, 2016

Jolzi już Ty mi się tu nie wcinaj. :suchy:

Znacie kogoś kto handluje oponami? muszę przed wyjazdem na forumowy zlot zmienić przód, no chyba że ktoś posiada ładnego używanego michelina pilot road 3 120/60/17 nie starszego niż 2014r.

jolzi - Pon 18 Kwi, 2016

Zawsze mozemy naciag razem zrobic %% :-D
poldek171 - Pon 18 Kwi, 2016

Wy będziecie robić a ja będę wam kibicował :D Pogoda na sobote i niedziele jest jak narazie do dupy... Deszcz i zimno... Jak będzie padać to ja odpadam... Chyba że zrealizujemy plan Bimbra :D Tylko kierowca nie pijący jest potrzebny xD
bimber - Pon 18 Kwi, 2016

Jak będzie padało to impreza na torze zostanie przeniesiona na inny termin, gadałem z Damianem.

Ale deszczowy weekend spędzony w domu też ma swoje plusy.
+40% na przykład :D

ryba93sr - Sro 20 Kwi, 2016

Pany, lecimy razem do biłgoraja? tam jeżdzący musza byc na 10, to wyjazd o 8:30 by pasowało zrobić ?
micky92 - Sro 20 Kwi, 2016

Którędy planujecie jechać? Z lublina od razu na wojewódzką 835 i prosto do biłgoraja, czyli najkrótszą opcją, czy jakoś inaczej?
jolzi - Sro 20 Kwi, 2016

W sobotę jadę do Radecznicy na rozpoczęcie sezonu. W niedzielę do Sernik (urodziny Patryka który uległ wypadkowi) a później do Świdnika na rozpoczęcie sezony (stunt, i pewnie palenie kapcia beemkami ) Wszystko jest opisane na fejsie. Chętni?
ryba93sr - Sro 20 Kwi, 2016

Mozemy leciec razem Micky
bimber - Sro 20 Kwi, 2016

Jolzi Jak nie będziesz mi się kazał modlić i staniemy daleko od tej pedofilsko-złodziejskiej mafii w czarnych sukienkach to może się przejadę do Radecznicy :D
Powiedz mi coś więcej o tym rozpoczęciu w Świdniku, bo nic nie słyszałem a może bym się wybrał

poldek171 - Sro 20 Kwi, 2016

To te jazdy na torze w Biłgoraju są w sobotę czy w niedziele ??
ryba93sr - Sro 20 Kwi, 2016

W sobote organizuje motosekcja z lbn a w niedziele ak bilgoraj. Ja jade w sobote. Po 8 mam zamiar wyjechac i jade na caly dzien
jolzi - Sro 20 Kwi, 2016

Radecznica
Bimber mi do kościoła nie po drodze, z resztą sam widziałeś :rotfl:

Serniki

Świdnik

burczas80 - Czw 21 Kwi, 2016

O ile pogoda da ja również lece na Radecznice
jolzi - Czw 21 Kwi, 2016

Jak chcesz to po drodze mozesz zajechac do mnie i razem ode mnie polecimy a jak nie to w Piaskach bysmy sie spotkali. Ewentualnie jakby Bimber jechal to razem wpadnijcie do mnie.
Mikevil6 - Czw 21 Kwi, 2016

bimber & jolzi
Dzieki chlopaki - bede pamietal i w razie potrzeby pierwsze co to sie do Was odezwe i wtedy to naprawy i modyfikacje mozemy robic nawet kilkudniowe %%% jak czas pozwoli :D
To jest znajomy mechanik i czesci i olej po cenach hurtowych ma zalatwic (jakos dluzej sie znaja z rodzicami) takze nie chce teraz sie wykrecic jak juz sie umowilem ze bede a on czesci specjalnie dla mnie ciagnal... ;)

Kto sie pisze dzisaj gdzies przejechac okolo 15? Pogoda ładna a ja za 2h bede juz w Lublinie :D

Eee to tez na radecznice sie jbc pisze :) (tez najdalsze rzedy :rotfl: )
Poldek co Ty planujesz na sobote?

Jutro ktos cos?

burczas80 - Czw 21 Kwi, 2016

jolzi, o której tam na Radecznice startujesz?
princessakasia - Czw 21 Kwi, 2016

Mikevil6 napisał/a:


Kto sie pisze dzisaj gdzies przejechac okolo 15?



Ja za pół godzinki wyjeżdżam :rotfl: prawdopodobnie Bychwa :niepewny:

jolzi - Czw 21 Kwi, 2016

burczas80 napisał/a:
jolzi, o której tam na Radecznice startujesz?


Mysle ze gdzies kolo 9.30, tankowanie po drodze jeszcze itp

burczas80 - Czw 21 Kwi, 2016

jolzi, no to lipa , ja niestety do jakiejs 12 bede w pracy. No trudno moze sie pokuszę sam polecieć. Bo tu u mnie kupują maszyny na pokaz dla sąsiadów nie do jazdy. Jak bede na miejscu bede się odzywal. A jesli nie dojade to widzimy się na wsparciu Patryka. ;)
Mikevil6 - Czw 21 Kwi, 2016

Kasia sprawdziłem chwile po 16 i wylogowalem sie... Następnym razem dzwon :)
Ja pokrazylem troche i teraz jestem na zlocie klasyków pod Arena. Jest ktos? Lub planuje być do 0.5h?
Nic nie pisałem bo sam niewiedziałem ;p
(Btw powinny tu być powiadomienia jakies :/ )

poldek171 - Czw 21 Kwi, 2016

Ja na tor będę w niedziele jechał z Damianem jeśli będzie pogoda a jeśli nie to nie jadę :) Dziś z Damianem na spontanie zrobiliśmy terror po Radawcu i Motyczu :D Następnym razem trzeba się dokładnie ustawić i zgadać żeby się w końcu spotkać :D
jolzi - Pią 22 Kwi, 2016

Mikevil6 a niedziela?
princessakasia - Pią 22 Kwi, 2016

Mikevil6 napisał/a:
Btw powinny tu być powiadomienia jakies :/ )


Powinny :rotfl:

poldek171 napisał/a:
w niedziele jechał z Damianem jeśli będzie pogoda a jeśli nie to nie jadę :)


Ja się cały czas zastanawiam co do tego Biłgoraja.... Kobieta nie zdecydowana :D

A to zapisywaliście się na niedziele zaliczkę wpłacaliście czy coś?

Cytat:
Następnym razem trzeba się dokładnie ustawić i zgadać żeby się w końcu spotkać :D


Trzeba;)

Mikevil6 - Pią 22 Kwi, 2016

Jolzi w niedziele to wlasnie miałem pisać i proponować kto ma jakotako wolny czas:
Jadę do Łodzi w jedna stronę i milobybylo sie tam z kimś przejechać jakikolwiek kawałek tej trasy :)
Wyjazd bym planował około 15-16 chyba ze bedzie mega zlewa i zimno to jadę PKP xD
Jak ktos bd chętny to zgadamy sie telefonicznie

princessakasia - Pią 22 Kwi, 2016

Mikevil6 napisał/a:
Jadę do Łodzi w jedna stronę i milobybylo sie tam z kimś przejechać


:padam: :D

Mikevil6 - Pią 22 Kwi, 2016

princessakasia napisał/a:

:padam: :D


We can do it!? :D

bimber - Pią 22 Kwi, 2016

Ja polecę chyba z Jolzim do Radecznicy. Kasiu jak się masz zastanawiać to dawaj z nami, spotkamy się przed Lublinem, pojedziemy do Jolziego i ruszymy ;)
micky92 - Pią 22 Kwi, 2016

A jak wygląda ten plan co do Radecznicy? To jest o 11 już w Radecznicy, czy w Zamościu, czy jak to teoretycznie ma wyglądać?
bimber - Pią 22 Kwi, 2016

Tego nie wiem, Jolzi to kierownik wycieczki. Ja dam znać później czy pojadę, póki co nic jeszcze nie wiem.
micky92 - Pią 22 Kwi, 2016

Ja ewentualnie zdecyduję rano, jak zobaczę jaka będzie pogoda i temperatura. Niemniej jednak, Jolzi, jak będziesz tutaj, to skrobnij jak by to miało wyglądać.
ryba93sr - Pią 22 Kwi, 2016

A jakby ktos jutro chcial na bilgoraj to ja o 8 wyjezdzam z Lublina
princessakasia - Pią 22 Kwi, 2016

bimber napisał/a:
Ja polecę chyba z Jolzim do Radecznicy. Kasiu jak się masz zastanawiać to dawaj z nami, spotkamy się przed Lublinem, pojedziemy do Jolziego i ruszymy ;)


A już myślałam że nie zaproponujecie :rotfl: Przekonałeś mnie :D

Napiszcie jaki jest plan i jak jedziecie? No na pewno przejeżdżacie do Radecznicy obok mnie więc się dołączę w jakimś punkcie :hyhy:

Pablo21 - Sob 23 Kwi, 2016

Radecznica: o 11 zaczyna sie wszystko na rynku w Zamościu ( koncerty, występy, moto kropla itd) a główny przejazd do Radecznicy jest o 16:30. My z Krasnego będziemy wyjeżdżać po południu aby załapaż sie na paradę :) niżej plan:
11.00 Powitanie (krótkie) uczestników,
11.01 Start akcji Motokropla
11.15 Zagra dla nas Nadia Hasiuk !! !
12.00 Pokaz Aikido
12.30 Pokazy ratownictwa drogowego (Żandarmeria Wojskowa, Straż Pożarna)
14.30 Bractwo Rycerskie SHOW !
15.00 Zakończenie MOTOKROPLI
15.30 Zagra zespół "Bleach"
16.30 Na znak wystrzału z grubej rury ruszamy do Szczebrzeszyna
Kolumnę na trasie oprócz policji zabezpiecza Kresowe Bractwo Motocyklowe "Biały Kruk"
około 17.00 Przystanek Gościnny Szczebrzeszyn.
ponadto Wystawa Zabytków, bezbolesne zapisy do bazy dawców szpiku, konkurs Relikty PRL, Zwiedzanie zamojskiej cerkwi z batiuszka Witoldem.
około 18.30 Powitanie w Radecznicy
19.00 Nadia !
20.00 Shoemakers !
21.00 Filet
22.00 Nadia
W tle ognisko, zwiedzanie Klasztoru, część artystyczna ...

burczas80 - Nie 24 Kwi, 2016

Leci ktos dzis do Patryka? Pogoda nie dopisuje ale może choć nie zmoczy nas
jolzi - Nie 24 Kwi, 2016

Ja się wybieram do Patryka. Ze Świdnika może kolega się ze mną zabierze ale nie jest to pewne i koło 13 wyjedziemy

[ Dodano: Nie 24 Kwi, 2016 ]
Pablo21 napisał/a:
12.00 Pokaz Aikido
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
burczas80 - Nie 24 Kwi, 2016

jolzi, oby choc zlewy nie bylo i tak warunki mamy oplakane ale mysle ze warto sie poświęcić dla człowieka i sprawić choc ten jeden dzień oderwal sie od codziennej walki.
jolzi - Nie 24 Kwi, 2016

Też tak uważam dlatego jadę. Ty już będziesz pod tym zajazdem?
bimber - Nie 24 Kwi, 2016

Do Radecznicy nie dotarliśmy, ale posiedzieliśmy sobie za to na Zamojskim rynku.

Siedząc w ogródku jednej z knajp i będąc miło obsłużonymi przez Ukraińską kelnerkę słuchaliśmy sobie Ukraińskiej piosenkarki, która śpiewała po Angielsku a Polskie schabowe wchodziły mi jak zimny browar podczas rozmów o Japońskich motocyklach :D . Maszyn przyjechało sporo, jedni odjeżdżali, inni przybywali, więc ilość ciągle się zgadzała.
Oprócz Pani z kebaba i patologicznego Jolziego który wszędzie widział alkohol i ciągle chciał się napić :D , to nie było tam raczej nic ciekawego. Organizatorzy też nie stworzyli nam zbyt wielu atrakcji w Zamojskiej części imprezy i po kilku godzinkach nie czekając na paradę do Radecznicy zwinęliśmy się do domu.
W drodze powrotnej za Kraśnikiem było combo milicyjnych patroli, przed jednym zwolniliśmy do przepisowej i po oddaleniu się od nich delikatnie zaczęliśmy odkręcać a tu nagle na poboczu pojawiła się ni to z dupy ni z pod ziemi Kraśnicka nieoznakowana insignia, wtopiona w przydrożny las jak ta tańsza prostytutka. Zauważyłem ją w ostatniej chwili mając blacie 120 więc już nawet nie hamowałem. To jasne że gdybym zobaczył prostytutkę wcześniej to bym zwolnił żeby się jej przyjrzeć :rotfl: milicjant na szczęście miał jednego klienta i nie ruszył za nami. Mimo tego i tak FCK997
Ogólnie bardzo spoko, ekipa zajebista, brakowało do niej tylko Damiana i Poldka, trzeba ściągnąć jeszcze tych dwóch, wynająć gdzieś domki i zrobić forumową imprezę o charakterze lokalnym :D

p.s. Kasia dobrze zaperdala, trzeba jej dać sportowe 600 bo na GSie się marnuje :) Czuje że jak zmienię opony to będziemy dobrze pałować winkle na wyjazdach :)

Princessa i pięciu krasnoludków:


burczas80 - Nie 24 Kwi, 2016

Urodzinki Patryka zaliczone, razem z kolegą jolzi, było około 80 motocykli tak że mimo nie za dobrej pogody udało się. :hyhy:
princessakasia - Nie 24 Kwi, 2016

bimber napisał/a:
obsłużonymi przez Ukraińską kelnerkę słuchaliśmy sobie Ukraińskiej piosenkarki

:rotfl: :rotfl: :rotfl: To fakt chyba również 2 dzień w pracy była bo niestety mało ogarnięta :)

bimber napisał/a:
p.s. Kasia dobrze zaperdala


Zawsze może być lepiej ;)

bimber napisał/a:
Czuje że jak zmienię opony to będziemy dobrze pałować winkle na wyjazdach


:hyhy:

bimber napisał/a:
zrobić forumową imprezę o charakterze lokalnym


Jestem za :D

devil's hand - Nie 24 Kwi, 2016

pod forumową imprezą i ja sie podpisuje (:
poldek171 - Nie 24 Kwi, 2016

No niestety mnie i Damiana zabrakło na tym wyjeździe ale myślę że następnym razem nadrobimy to na jakiejś imprezie :D
jolzi - Nie 24 Kwi, 2016

BIMBER TY GNOJUUUU :D No i zwerbowałem Sławka w nasze szeregi (devil's hand)

Pojechaliśmy do Zamościa na 6 motocykli wróciliśmy niestety na 5 :/

Co do dzisiejszego wyjazdu, nawet jakby padał śnieg, grad, pioruny siarczyste ogniste itp to wiem, że warto było pojechać. Zadowolenie Patryka mówiło samo za siebie. Mi łza w oku się zakręciła, i dało do myślenia, trzeba cieszyć się z każdej chwili która jest przyjemna. Podziwiam i to bardzo rodziców Patryka. Super organizacja, a motocykli było około setki (burczas80 pod zajazdem już ponad 80 było a jeszcze dołączali się po drodze bo nie mieli kwitów ani przeglądów :D ) miło było się zobaczyć z burczas80 szkoda tylko że pogoda nie sprzyjała, wtedy byśmy wybrali się gdzieś jeszcze polatać :)

burczas80 - Pon 25 Kwi, 2016

Sezon dopiero się zaczyna,jeszcze wszystko przed nami. Wstępny plan już jest :hyhy:
micky92 - Pon 25 Kwi, 2016

jolzi, muszę Cię poprawić, wróciliśmy nadal na 6. No, może 5,98, bo 0,01 możemy odjąć za lusterko i klamkę sprzęgła i 0,01 za powrót nie na swoich kołach :p ale pomimo niespodziewanych postojów i rozwoju wydarzeń, nadal uważam, że było świetnie ;)
burczas80 - Pon 25 Kwi, 2016

micky92, a no słyszałem a tej Waszej przygodzie :rotfl:
princessakasia - Pon 25 Kwi, 2016

micky92 napisał/a:
jolzi, muszę Cię poprawić, wróciliśmy nadal na 6. No, może 5,98, bo 0,01 możemy odjąć za lusterko i klamkę sprzęgła i 0,01 za powrót nie na swoich kołach :p ale pomimo niespodziewanych postojów i rozwoju wydarzeń, nadal uważam, że było świetnie ;)


Podstawa to pozytywne nastawienie :D


devil's hand napisał/a:
pod forumową imprezą i ja sie podpisuje (:


Witamy witamy widzę znalazłeś nasze forum ;)

jolzi - Pon 25 Kwi, 2016

Dobrze, ze wszystko skonczylo sie dobrze :-) Trochę musialem Sławkowi pomóc w znalezieniu nas :-D
Mikevil6 - Pon 25 Kwi, 2016

Podsumowując weekend to było dobre 600km :D

Wypad do Zamościa udany pomimo tego że wróciliśmy w ułamku #micky92_5.98 ;)
Mam nadzieję że nic oprócz słuczonej ręki nie wyszło.
Zamojski element napływowy rozbawiał nas na nudnym zamojskim rynku w rytmie ciosów Aikido xD
Bimber ładnie ogarnąłeś pierwszą milicje. Jak wszyscy zobaczyliśmy drugą to każdy spojrzał na blat xD
120 potwierdzam :rotfl:
Jolzi piękne pozy i zainteresowanie wspólnymi zdjęciami godne naśladowania ;) ps. dzięki za dobra muze na "nieplanowanych postojach".

Witam Rękę Szatana i odsyłam do działu powitania.

Trasa do Łodzi poszła gładko choć po zachodzie już delikatnie mówiąc 'było zimno'.
Przez to, że mnie teraz nie ma na naszym terytorium będę biernie śledził wasze poczynania do odwołania :zalamany:

btw.
bimber napisał/a:
trzeba jej dać sportowe 600 bo na GSie się marnuje

Trzeba ;) :D
LwG

micky92 - Pon 25 Kwi, 2016

Rozwiewam ewentualne wątpliwości, nic, poza mocnym obtłuczeniem łokcia się nie stało (dla pewności od razu pojechałem na SOR to potwierdzić). Mam nauczkę, żeby poćwiczyć przeciwskręt (bo tak bym to ogarnął, gdybym go jeszcze dogiął). A moto poskładam do kupy, jak łapa wróci do pełnej mobilności i pojadę jeszcze raz na te winkle, bo stanowczo warte są powrotu tam.
jolzi - Pon 25 Kwi, 2016

devil's hand złapał fazę na zakręty a ja go goniłem mając klapki na oczach i frajdę z szybszej jazdy po winkach :D Co do zakrętów to są dość ciekawe w obrębie lotniska, tylko wtedy będą mniejsze prędkości.

micky92, polecam pojechać na plac, najlepiej w Bychawie i poćwiczyć, ósemki, slalomy itp. Każdy prędzej czy później położył moto, także nie ma co się przejmować :) Chcesz to dzwoń i jedziemy na plac, w Bychawie pachołki są już załatwione :)

[ Dodano: Pon 25 Kwi, 2016 ]
Mikevil6 napisał/a:
Jolzi piękne pozy i zainteresowanie wspólnymi zdjęciami godne naśladowania ps. dzięki za dobra muze na "nieplanowanych postojach".


Starałem się jak mogłem hahaha :D

poldek171 - Pon 25 Kwi, 2016

Może jak by pogoda dopisała to by gdzieś skoczył po objedzie :D ? Co wy na to ?? ?
jolzi - Pon 25 Kwi, 2016

Z tego co pogoda mi mówi to będzie deszcz :/
poldek171 - Wto 26 Kwi, 2016

Jolzi nie jest tak źle :D zobaczymy w piątek :D
burczas80 - Wto 26 Kwi, 2016

jolzi, jak będziesz w okolicach Firleja wpadaj na kawe :padam:
jolzi - Sro 27 Kwi, 2016

Dzieki za zaproszenie :-) numer mam, takze bede dzwonil jak cos :-)
bimber - Nie 01 Maj, 2016

W sobotę mieliśmy z Jolzim i paroma kumplami bojowe zadanie - zadowolić dziewczyny :D
Ale tym razem zadowolić w inny sposób, bo to wieczór panieński i laski dostały atrakcję w postaci przejażdżki :)
Przejażdżka to znaczy kawałek po mieście a później po obwodnicy tak już porządniej, 210 w moim wykonaniu, 230 w wykonaniu kolegi :D
Dziewczęta przerażone, ale bardzo zadowolone :)






Mikevil6 - Nie 01 Maj, 2016

GSXRem tak sie bujnął... a dziewczyna w zwykłych jeansach :P

Elegancko :ok:

jolzi - Nie 01 Maj, 2016

Dziewczyny nawet rękawiczek nie miały... :D
ryba93sr - Pon 02 Maj, 2016

Wybiera sie ktos dzisiaj na swieto flagi do Swidnika?
Mikevil6 - Pon 02 Maj, 2016

:/ Ja przez to wspaniałe święto nie moge wrócić do Lublina <nerwus>

Jakieś cyrki muszą robić...


Pozdrawiam ;)

jolzi - Pon 02 Maj, 2016

Ja postaram się być w Świdniku :) Prawdopodobnie Sławek też będzie :)
devil's hand - Pon 02 Maj, 2016

przyznać się kogo dzisiaj zmoczyło ? :D leci ktoś jutro gdzies?
ryba93sr - Pon 02 Maj, 2016

Jesli mi nic nie wypali to moglbym sie pisac na lekki objazd

[ Dodano: Wto 03 Maj, 2016 ]
Wiec lata ktos dzis?

damian500 - Wto 03 Maj, 2016

A wczoraj zmoczylo mnie.
princessakasia - Pią 06 Maj, 2016

Jakie jutro plany?


Może ma ktoś ochotę https://www.facebook.com/events/490721624451558/ :hyhy:

Ja się wybieram z tego co wiem są jeszcze miejsca :D

bimber - Nie 08 Maj, 2016

Jedziecie opierdolić coś z grilla?
https://www.facebook.com/events/489094107951033/

Damian i ja będziemy tam od 12:00, później może jeszcze skoczymy na Moto Session

[ Dodano: Nie 08 Maj, 2016 ]
Kurde, tylu nas dzisiaj było a nikt nie zrobił żadnego zdjęcia? :D

devil's hand - Pon 09 Maj, 2016

zbyt wiele wrażeń żeby myśleć o zdjęciach :D
burczas80 - Pon 09 Maj, 2016

devil's hand, bez nich jazda była by nudna :P musi się coś dziać.Wazme że ogarnięty temat w porę i wszyscy cali i zdrowi,biorąc pod uwagę że w ten weekend rozjebalo się 3 chłopaków.W tym jeden śmiertelny wypadek. :zdegustowany:
devil's hand - Wto 10 Maj, 2016

sobota 18 wichrowe wzgórza okolice sandomierza fajna imprezownia sie szykuje, z lublina startujemy i jakos późnym wieczorem wracamy jak ktoś chętny zapraszamy
jolzi - Wto 10 Maj, 2016

Ja prawdopodobnie jadę :-)
burczas80 - Czw 12 Maj, 2016

devil's hand, ja mogę,ja mogę, :niepewny: zabierzeta mnie Pany ze soba :rotfl: :rotfl: :rotfl:
jolzi - Pią 13 Maj, 2016

devil's hand bierzemy go? :D Bruuum hahaha :D
devil's hand - Sob 14 Maj, 2016

Wójek BurczaS nie musi pytać o zgode ;p
Kubuś - Nie 22 Maj, 2016

Miło znowu zawitać. Hi.
Panowie i panie z lubelskiego. Jak do Żywca lecicie? W środę czy czwartek?
Nas trzech pewno we czwartek srana pognamy a może połączyć siły wyjazdowe?

Mikevil6 - Nie 22 Maj, 2016

Hej
Spotykamy sie 6.45 w czwartek BP konopnica.
Tutaj trasa
http://tiny.pl/grtl3

poldek171 - Sob 18 Cze, 2016

Co tu taka cisza :P ?
Mikevil6 - Nie 19 Cze, 2016

bo mnie nie bylo w Lbn :rotfl:
.
.
.
joke :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group