.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzęty użytkowników - Suzuki gs 500f 2004r zrobione na E

inkopax - Sro 27 Sty, 2016
Temat postu: Suzuki gs 500f 2004r zrobione na E
Witam
od około roku jestem szczęśliwym posiadaczem suzuki z 2004 roku
kupiłem wersje "f" po szlifie na prawą stronę, rozbita przednia lampa, połamane plastiki i związane z tym koszty skłoniły mnie do doprowadzenia moto do modelu E

przez pierwszy sezon spisywała się rewelacyjnie, a przed kolejnym mam zamiar dokonać kilku drobnych korekt (zacznę od wymiany klamek i manetek), prawdopodobnie w lutym pooglądają go w serwisie i zobaczymy czy jest coś do zrobienia.

zaledwie dwa zdjęcia i na dodatek wykonane podczas snu zimowego wyszły nie za dobrze, ale na obecną chwilę muszą wystarczyć ;)




inkopax - Nie 20 Mar, 2016

Witam

przygotowania do sezonu ruszyły pełną parą, motocykl wylądował w serwisie suzuki (ul. kamienna Wrocław)

suzi przez pierwszy sezon spisywała się znakomicie, jednak biorąc pod uwagę że nie mam pojęcia kiedy i co było robione to postanowiłem zrobić podstawowe (moim zdaniem) elementy:

1. regulacja i czyszczenie gaźników
2. wymiana świec
3. wymiana filtra powierza
4. wymiana oleju z filtrem
5. wymiana oleju i uszczelniaczy w lagach
6. wymiana klocków przód i tył
7. wymiana płynu hamulcowego
8. montaż końcówek (ciężarków) kierownicy

w ten sposób chciałem "wyzerować" kwestie serwisowe, o czymś zapomniałem ?

Spopielar - Pon 21 Mar, 2016

Zapomniałeś o sprawdzeniu stanu zużycia zestawu napędowego i ewentualnej wymianie :D
inkopax - Pon 21 Mar, 2016

Spopielar napisał/a:
Zapomniałeś o sprawdzeniu stanu zużycia zestawu napędowego i ewentualnej wymianie :D

Napęd wymieniłem w wakacje :cool:

siki1254 - Pon 21 Mar, 2016

inkopax, Jaki wyszedł Cię kosz sprawdzenia wymiany tych wszystkich rzeczy w serwisie? :D
inkopax - Pon 21 Mar, 2016

To wszystko plus jeszcze zapomniałem że poprawiali mi mocowanie tłumika (troszkę był za wysoko )
Zapłaciłem 1300 brutto, ale w lutym złapałem się na zniżki - 10% robocizna i 30% części
Jak ktoś zainteresowany ceną poszczególnych części/napraw to będę musiał odszukać fv.
Pozdrawiam ;)

Mordkaaa - Wto 22 Mar, 2016

Uu drogo sie cenią. Ale jak dobrze zrobione to bajka :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group