.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - Oprowadzenie po Lublinie i okolicy ;)

sziwu - Sob 05 Wrz, 2015
Temat postu: Oprowadzenie po Lublinie i okolicy ;)
Witajcie, wraz z killerem wpadliśmy nagle na pomysł odwiedzenia Lublina. Oboje nigdy tam nie byliśmy więc może forumowa brać mieszkająca w okolicy oprowadzi nas i pokaże ciekawe miejsca? Myśleliśmy zobaczyć zgliszcza toru motocyklowego, ale może są jakieś inne miejsca warte zobaczenia i ciekawe osoby warte poznania :P Oczywiście płeć piękna baardzo mile widziana :hyhy:

Planujemy wyjechać ze Skarżyska w okolicach godziny 10-11, czas jazdy liczymy jakieś 2 godziny więc 12-13 powinniśmy być na miejscu o ile oczywiście nie zaliczymy tradycyjnego poślizgu i nic po drodze nie wypadnie :P

kiler - Sob 05 Wrz, 2015

sziwu napisał/a:
Oboje


Obaj :P

sziwu - Sob 05 Wrz, 2015

Oj tam, wkradło się... :wstyd:
ingaginger - Sob 05 Wrz, 2015

Jeśli chodzi o zgliszcza toru to nie wiem jak tam teraz z dojazdem bo już na początku sezonu ruszyły jakieś prace budowlane... No i jeśli chcecie zobaczyć stare miasto to nastawcie się na tłumy - trwa właśnie Europejski Festiwal Smaku ;)
sziwu - Sob 05 Wrz, 2015

Jakieś jedzonko za free? :D Jak masz czas to możemy się spotkać, chętnie się zapoznam :)
burczas80 - Nie 06 Wrz, 2015

Cos mi sie obilo o jakimś boisku do ragby, odbierają ode mnie ludzie ogrodzenia i woza do Lublina na to boisko. Moze to plac po torze.
sziwu, jesli macie czas i ochote jeziorko Firlej i kunow .Firlej jeziorko dla turystow :) Kunów w Google wpisane jako Kurów wędkarski zbiornik😉 jak co jest nr Tel w profilu. Pozdr.

sziwu - Nie 06 Wrz, 2015

Niestety, jedziemy od przeciwnej strony i było by bardzo nie po drodze, ale dziękujemy za propozycje :)
ingaginger - Nie 06 Wrz, 2015

I jak Panowie, udał się wypad? Ja niestety nie mogłam się umówić - cały dzień zawalony, byłam na chwilę na Europejskim Festiwalu Smaku ale z rodzinką więc nie byłoby się nawet jak spotkać.
kiler - Nie 06 Wrz, 2015

Udał się. ;) 400 km zrobione, Majdanek zwiedzony. Smaczku dodał deszcz w Lublinie, który ostatecznie nas się przestraszył jak zobaczył nas w przeciwdeszczówkach. :P No i ostatnie 50 km oczywiście w deszczu.
sziwu - Wto 08 Wrz, 2015

Ekhem, mówisz również o tych workach? :D Muszę przyznać, że membrana w kurtce spisała się przez ostatnie kilometry i wody nie puściła czego nie mogę powiedzieć o ultra motocyklowych zimowych kozakach :P

Ogólnie wypad jak dla mnie bomba, nawet pogoda specjalnie nie przeszkadzała gdy nastrój dopisywał :) Jedynie brak czasu doskwierał a miasto fajne z ciekawymi lokalizacjami. ingaginger, może jeszcze będzie okazja. Jesteśmy piękni i młodzi i mamy czas :D

ingaginger - Nie 27 Wrz, 2015

sziwu napisał/a:
może jeszcze będzie okazja. Jesteśmy piękni i młodzi i mamy czas :D


To zazdroszczę :D :wstyd:

burczas80 - Pon 19 Paź, 2015

Moze Rodem z Lublina maja jeszcze jakies szczegolne miejsca gdzie polecili by pojechac przy okazji zobaczec cos ciekawego zrobic jakoms fotorelacje? Jest na Lubelszczyznie napewno masa ciekawych miejsc gdzie mozna wybrac sie motocyklem . Ostatnio skorzystalismy z planu kolegi Poldka polecielismy do serialowych Wyllkowyjow. Bylo extra. Traska zajebista,no a na miejscu flaszka Mamrota I fota na slynnej lawce pod sklepem :rotfl: I bez palenia gumy sie nie obeszlo :hyhy: Moze znacie jeszcze jakies szczegolne I fajne miejsce gdzie warto pojechac?
burczas80 - Pią 23 Paź, 2015

Kuzwa po jakiego jest ten dzial? Zdechlo Tu wszystko!!!!
princessakasia - Pią 23 Paź, 2015

Zdechło zbyt delikatnie powiedziane :) Pogoda zapowiada się ciekawie więc odpalamy maszyny :hyhy:
burczas80 - Pią 23 Paź, 2015

princessakasia, w niedziele zamierzam uderzyc do Urzedowa to Twoje strony. Moze jakies spotkanko,? A na temat forum brak slow. Jeszcze tak dennego forum nie widzialy me galy :przestraszony:
princessakasia - Sob 24 Paź, 2015

Niestety niedziela pracujaca. Czyzbys odwiedzal naszego znajomego z forum ?
burczas80 - Sob 24 Paź, 2015

Nie nie ,nikt z forum.
Jade odwiedzic jednego z uczestnikow ponizszego tematu
http://www.motochallenge....lery&Itemid=112

Podkopnik - Nie 25 Paź, 2015

burczas80 napisał/a:
Jeszcze tak dennego forum nie widzialy me galy :przestraszony:


Przecież nikt Cię tu nie trzyma możesz skasować konto i poszukać lepszego forum :cwaniak:

burczas80 - Pon 26 Paź, 2015

Podkopnik, nie mow mi co mam robic kolego :zly: Ogolnie mozna Tu wyczytac ciekawe lektory, poznac ludzi ktorzy I mi pomogli swoja wiedza. Moja opinia zostala zamieszczona w dziale Lubelszczyzny I nie jest to tylko moja opinia do ktorej Kuzwa mac mam prawo!! Ponadto slowa ktore chyba Cie ukuly byly Tlustym drukiem zaznaczone I kierowane do Kolezanki z Forum z ktora podzilalem podlady na ten temat. Wiec tymbardziej nie rozumiem po co Prawisz mi Tu tego tylu komentarze? Odbije pileczke I napisze CI Kolego tak. Jesli Ci nie pasuje to o czym sie pisze nie Czytaj a tego tylu rady zapisuj sobie gdzies z zeszycie nie Tu, a zamiast tego moze lepiej Pomysl I Napisz co mozna zrobic by cos zaczelo sie Tu dziac :hyhy:
Podkopnik - Pon 26 Paź, 2015

Nie napisałem co masz zrobić tylko co możesz a to ogromna różnica. Rzuciłem Ci tylko propozycję ;)
Nikt nie mówi, że nie masz prawa do swojej opinii. Skoro chciałeś skierować słowa do koleżanki trzeba było napisać PW tylko i wyłącznie do niej.
Ten dział ma prawo czytać każdy forumowicz w tym ja, a Ty pisząc, że forum jest denne niejako obrażasz innych założycieli i forumowiczów. Właśnie to mnie ukuło dlatego napisałem.
Idzie zima więc tak czy siak raczej w temacie regionalnym wszystko ucichnie. Nie pomogę w tej kwestii ;)

poldek171 - Wto 27 Paź, 2015

Idzie zima i paliwa w baku ni ma :D
burczas80 - Wto 27 Paź, 2015

Jeszcze mozna pare godzinek za dnia posmigac. Nie ma tragedji. Bywalo gozej I sie latalo :D
poldek171 - Sro 28 Paź, 2015

No co Ty :D My z Damianem w tym roku pod koniec stycznia zaczęliśmy sezon motocyklowy więc wiem jak to jest jeździć w wypiździe :D
burczas80 - Czw 29 Paź, 2015

poldek171, I to sie chwali ;) byle by robic to z glowa I trza pamietac o dobrym smarowaniu po takiej jezdzie najlepiej jakims 40% smarem by chorubsko sie nie czepialo :rotfl:
princessakasia - Czw 29 Paź, 2015

Ja jeszcze po pracy znajduje czas na jazdę np. wczoraj pozwiedzałam okolice :) ogólnie z tego co patrze pogoda ma być dobra szkoda mi się jeszcze rozstawać z Suzi korzystam ile mogę i póki mogę :) poczekam do konkretnej zmiany pogody jak już naprawdę nie bd dało się jeździć..... Poza tym bardzo dużo osób już nie jeździ a szkoda.
poldek171 - Czw 29 Paź, 2015

Ja dziś z bratem trochę polatałem po okolicy :) 60 km zrobione. Chociaż za ciepło to już nie jest ...
princessakasia - Pią 30 Paź, 2015

poldek171 napisał/a:
Chociaż za ciepło to już nie jest ...


No niestety..... ale da się jeździć :cwaniak:

ryba93sr - Sob 31 Paź, 2015

150km zrobione. Za zimno jak na taka trase. Gs leci pod koc, z mozliwoscia malego objazdu, ale na pewno nie tak dlugiego jak dzis
burczas80 - Nie 01 Lis, 2015

No ja dzis skoczylem do Kazimierza. Za dnia bylo Oki no ale w drodze powrotnej nie bylo tak wesolo, troszku sie zmarzlo :zalamany: Chyba juz czas odstawic motorek I czekac do wiosny :kwasny:
ryba93sr - Nie 01 Lis, 2015

U mnie miał być koc, ale było tak pięknie, ze nawinąłem w koło komina 50km na GSie i pare km na przepalenie drugiego mocarza z naszej stajni hyosunga gt 125 R! :P :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group