.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

warmińsko-mazurskie (N) - warmińsko-mazurskie

Yarccom - Wto 15 Lip, 2008
Temat postu: warmińsko-mazurskie
zapraszamy do pisania
ERT - Wto 22 Lip, 2008

Siemanko
Mam nadzieję, że nie jestem jedyny z warm-maz... ________ :niepewny:

matoshiba - Czw 31 Lip, 2008

Hmmm już nas jest 2 ;D
kubik1988elk - Czw 31 Lip, 2008

już trzech:D:D:D a jakby było tego mało to mam 2GeeSyyy i jednego sprzedaje:D
Kuligus - Wto 05 Sie, 2008

Najprawdopodobniej od czwartku bedzie nas 4;D Olsztyn wita:D
Kuligus - Pon 11 Sie, 2008

Tak tak! Suzi juz jest w olsztynie tak wiec ciemnozielona suzuki czasem jeżdzaca po olsztynie to moja;D Ogólnie chciałbym sie zapytać czy nie ma jakiejś chętnej osoby(najlepiej z olsztyna) która opowiedziała by mi o sprawach technicznych w tym motocyklu? Podstawowe informacje, jak regulować i ajk ogólnie dbać o motocykl... z góry dziękuje za pomoc;]Pozdrawiam!
ADaS - Wto 19 Sie, 2008

Ja też z Warmińsko-mazurskiego
eni_wrc - Wto 23 Wrz, 2008

Witam użytkowników z warmi i mazur :)
Od tygodnia jestem właścicielem GS-a, wszystko mam już opłacone i idę montować tablice ale ale jeszcze nie poszaleje bo nie mam kasku :( to się zmieni dziś popołudni bo kurier wiezie paczuszkę hehe Pozdrowionka

kask już jest :) trochę dziś pośmigałem po mieście.

Milutki72 - Nie 22 Mar, 2009

Witam Państwa Jestem Robert ( Milutki72) z Olsztyna
grzesiu - Pon 30 Mar, 2009

Ełk sie kłania :)
matoshiba - Pon 30 Mar, 2009

Śmigałem wczoraj po Olsztynie :) Jak zawsze w tamtych stronach było miło i sympatycznie
grzesiu - Sro 01 Kwi, 2009
Temat postu: Mechanik
Wie ktos gdzie w Ełku znajde dobrego mechanika motocyklowego? Po zimie Gs'ka mi nie chce zapalic, swiece juz zalane. W sezonie po postoju nocnym tez ze 4 razy trzeba bylo krecic zeby zapalil...
ADaS - Pon 06 Kwi, 2009

w Ełku to nie wiem, ale w Giżycku jest warsztat motocyklowy tu masz linka http://www.psmotor.pl/www...ed42b36f03cc02b
pozdro

grzesiu - Wto 07 Kwi, 2009

a dobry ten warsztat jest? w wegorzewie tez jest mechanik, ale czy dobry to nie wiem. sprzedaje tez motocykle, od niego kupilem moja Gs'ke, tylko troche daleko... trzeba by moto busem wiesc :/
ADaS - Pią 17 Kwi, 2009

Żeby się ktoś skarżył, to nie słyszałem. W zeszłym sezonie kupiłem tam filtr powietrza, klocki i olej. Ale wszystko sami z bratem wymieniliśmy, także nie za bardzo mogę się wypowiedzieć.
grzesiu - Pią 17 Kwi, 2009

Pytam, bo zamierzam zrobic regulacje + wymiana plynu hamulcowego, a z warsztatami roznie bywa :/
Roki - Sro 27 Maj, 2009

Witam,
Widzę, że z Elbląga nie ma nikogo na tym forum. No nic będę pierwszy :P
Ale ogólnie z warmii i mazur dość niewiele osób z tego co widzę.

grzesiu - Sro 27 Maj, 2009

No niestety, jestesmy w mniejszosci ;) Pozdrawiam!
zarrwa - Pią 12 Cze, 2009

No to jeszcze ostróda, co prawda z dojazdu ale ostróda
Makar00n - Pon 31 Sie, 2009

Witam, jestem z Bartoszyc, 20 km od przejścia granicznego w Bezledach ;) jeszcze nie mam GSa, ale planuję zakup w nowym roku.
grzesiu - Czw 10 Wrz, 2009

Gdyby ktos z Kolegow ze Wschodniopomorskiego byl zainteresowany kupnem GS'a to mam do sprzedania: http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?p=58389#58389 :)
Szrama - Sob 26 Wrz, 2009

witam z działdowa :D 70 km od olsztyna w strone warszawy :D
Makar00n - Sob 28 Lis, 2009

Przyznać się kto jeździ czarną GSką w żółte naklejki rocznik około 92' ;> a jeździ po Lidzbarku Warmińskim na Lidzbarskich numerach ;>
eni_wrc - Sob 05 Gru, 2009

chyba boi się przyznać ;] bo myśli, że jesteś z Policji :D
KATANA - Nie 06 Gru, 2009

Pozdrawiam brać. Kętrzyn
Makar00n - Nie 06 Gru, 2009

Z Suzuki Kataną zawitałeś do nas? :>
grzesiu - Pon 07 Gru, 2009

Tyle GS'ow jezdzi po Elku, a nikogo nie ma na forum :/

[ Dodano: Sro 16 Gru, 2009 ]
Tak BTW oferta sprzedazy mojej Suzuki bedzie wazna tylko do wiosny. Wtedy to daje ja do rozliczenia za Yamahe TDM :D W zwiazku z tym dorzucam gratis pokrowiec Oxford do GS'a!

Makar00n - Pią 01 Sty, 2010

Istnieje jakieś forum regionalne z naszego województwa? Jak np. Ci z mazowieckiego mają swoją 2oo i forum.
grzesiu - Nie 03 Sty, 2010

Tak: w zime w dobrej knajpie przy dobrym piwie, a w sezonie na drodze i zlotach :)
A tak powaznie to wielu motocyklistow nawet raz nie zajrzelo na zadne forum, nie czuja takiej potrzeby... Mozesz sam zalozyc takie forum, moze cos z tego bedzie!

Makar00n - Nie 03 Sty, 2010

I to nie jest zły pomysł xD podowiaduję się i pomyślę ;)
osieck19 - Sob 09 Sty, 2010

witam Orzysz się kłania ;)
grzesiu - Sro 20 Sty, 2010

Bylem na kursie z Gosciem z Orzysza :) W tamtym czasie ( tj. rok temu) jezdzil jakims Suzuki typu chopper...
grzesiekk - Sro 20 Sty, 2010

Witam, Łęgajny (10 km na wschód od Olsztyna przy drodze krajowej nr 16) się kłaniają :)
Bartek_S - Czw 04 Lut, 2010

Na początku witam wszystkich nielicznych z warmińsko-mazurskiego
Czemu jest nas tak niewielu? :/
Roki napisał/a:
Witam,
Widzę, że z Elbląga nie ma nikogo na tym forum. No nic będę pierwszy :P
Ale ogólnie z warmii i mazur dość niewiele osób z tego co widzę.


No to jest nas dwóch :P Wprawdzie 18km Do Ega mam ale i tak prawie codziennie tam jestem xD
Dopisz się do mapy bo warmińsko-mazurskie to wielka plama. Prawie nikogo nie ma.
Do zobaczenia na trasie ;]

eni_wrc - Wto 09 Lut, 2010

Pozdrawiam Orzysz :D pracowałem tam przez 4 lata ..... to były czasy hehehe ;)
gorczyk11 - Czw 11 Lut, 2010

Biskupiec wita!!! Jestem Andrzej i od niedawna (07-2009) poznaje przyjemność jazdy na GS-ce>Pozdro.
Bartek_S - Czw 11 Lut, 2010

A może taka mała wyprawa na Hel jak będzie ciepło? (wie, dużo czasu jeszcze :P ) W okresie letnim
Po drodze by chętni dołączali ;] Daleko nie jest a Hel fajnie jest zwiedzić tylko, że samemu sie nie chce :D

grzesiu - Pią 12 Lut, 2010

gorczyk11, witaj na forum :) BTW mam troche rodziny w Biskupcu :)

Bartek_S, chcemy zrobic jakies spotkanie na mazurach jesli zlot odbedzie sie w gorach badz wcale ;) Jesli chodzi o Hel to blisko nie jest (ode mnie dobre 450 km). Poza sezonem odradzam, wszystko pozabijane dechami :) a w sezonie korek zaczyna sie nawet w Redzie (a widzialem nawet, ze juz w Rumii). Mozna to ominac i wyjechac w Pucku, ale to juz tajemnica :hyhy:

Makar00n - Pią 12 Lut, 2010

Grzechu czym są korki dla motocyklistów xD

Tak w ogóle... Chce ktoś oddać z Was GSa na sezon w dobre ręce? Rocznik od 92 w górę w okolicach 4000 zł :) ja poszukuję powoli :)

grzesiu - Pią 12 Lut, 2010

Makar00n, to zalezy od grzecznosci "puszkarzy" :P
gorczyk11 - Pią 12 Lut, 2010

Czemu nie dobry pomysł z tym helem.Trzeba będzie pomyśleć . Mój plecaczek tez ma ochotę , juz kupiła sobie cały struj.Ja jeszcze sakwy musze kupic i w drogę. Pozdro.
Bartek_S - Pią 12 Lut, 2010

grzesiu napisał/a:
Makar00n, to zależy od grzeczności "puszkarzy" :P

Dokładnie. W Elblągu czasem to wręcz zjeżdżają do osi jezdni aby tylko się moto miedzy nimi nie zmieściło :/

A jeżeli chodzi o to, ze daleko to właśnie dobrze ;p w grupie raźniej, bezpieczniej i w ogóle.
A jeżeli będzie jakieś spotkanie to chętnie sie pojawię jeżeli nie będzie zbyt daleko bo jeszcze nie mam doświadczenia (4 tys km) na samotne, dalsze jazdy.

grzesiu, Makar00n dopiszcie sie do naszej forumowej mapy ;]

Makar00n - Pią 12 Lut, 2010

Bartek, zapiszę się jak kupie w końcu moto... Czekam na swój własny motocykl [nie licząc skutera] od 4 lat już...
osieck19 - Pon 15 Lut, 2010

Makar00n, witam wspomniałeś coś o zakupie gs ja mam z 99 roku jak byś był chętny widać go na fotce przy moim profilu.tylko żę 5000 chciałbym za niego wziąć jak na ten rok to i tak nie dużo moim zdaniem.
Makar00n - Pon 15 Lut, 2010

osieck19, dzięki za propo. Poważnie przemyślę Twoją propozycję. Nie ukrywam, że moto z 99 roku byłoby najlepsze, bo te z nowym zadupkiem nie podobają mi się :D
grzesiu - Pon 15 Lut, 2010

Makar00n, musisz sie szybko okreslic czego szukasz, zebys pozniej nie zostal bez maszyny, albo gorzej, nie trafil na jakas mine bo bedziesz na gwalt potrzebowal GS'a.
Niestety trudno jest sprzedac i kupic dobry motocykl, szczegolnie w tej czesci PL.

zhornik - Pon 08 Mar, 2010

Na wstępie witam kolegów gs-owców z okolic.

Kilka słów o mnie:
student-programista, moje koniki to motocykle/fotografia/turystyka/mma
gs 500 f, pierwszy sezon w siodle

Jak już będzie ciepło to jestem otwarty na wspólne śmiganie, zwłaszcza Makar00n jak kupisz sprzęt bo prawie sąsiadami jesteśmy :-)

Makar00n - Pon 08 Mar, 2010

Zhornik Wozławki?! Toż ja jestem bardzo często w tych okolicach. W Kosach, za Galinami u babci ;) Człowieku z Bartoszyc do Wozławek mam 16 km xD nawet do mojej dziewczyny mam dalej xD

Jak kupię coś, jakbyś znał kogoś kto ma sprzedać to wal śmiało, to będziemy latać :)

zhornik - Pon 08 Mar, 2010

Makar00n napisał/a:
Zhornik Wozławki?! Toż ja jestem bardzo często w tych okolicach. W Kosach, za Galinami u babci ;) Człowieku z Bartoszyc do Wozławek mam 16 km xD nawet do mojej dziewczyny mam dalej xD

Jak kupię coś, jakbyś znał kogoś kto ma sprzedać to wal śmiało, to będziemy latać :)


W Bartach kończyłem parę lat temu Żeroma. W dwa czy więcej sprzętów będzie raźniej stawiać pierwsze kroki w pierwszym sezonie :-)

W tej chwili nie mam info o żadnej GS na zbyciu. Po swoją Suzi byłem w Kielcach, także warto szukać wszędzie, nie tylko w okolicy bo trafiają się okazje, a wydając kilka-kilkanaście tys. na motocykl, to 200 czy 300 zł na paliwo żeby pojechać na oględziny jest pomijalne.

Makar00n - Pon 08 Mar, 2010

Pewnie znasz się trochę już na motocyklach. Może poleciałbyś ze mną na oględziny jakiegoś moto jak już coś wybiorę?

A i do Żeroma ja chodzę obecnie xD

zhornik - Pon 08 Mar, 2010

Ekspertem nie jestem ale jakąś tam wiedzę mechaniczną i o GS samym w sobie mam. Przejechać się na oględziny mogę. Tylko daj info wcześniej (gg w profilu), bo przez większość tygodnia jestem w Olsztynie na uczelni.
grzesiu - Wto 09 Mar, 2010

zhornik, witaj na forum :) Zapisz sie na mape, bo lyso w naszym rejonie :P Wpadaj na zlot na Mazury :D
zhornik - Wto 09 Mar, 2010

grzesiu napisał/a:
zhornik, witaj na forum :) Zapisz sie na mape, bo lyso w naszym rejonie :P Wpadaj na zlot na Mazury :D


Mapa zrobiona, na zlot w Giżycku przelew poszedł :-)

W temacie zlotu złożyłem też propozycję tras drugiego dnia zlotu, dla tych którzy nie chcą z jakiegoś powodu jechać do Wilna (w tym ja):
http://www.forum.gs500.pl...p?p=73057#73057

grzesiu - Wto 09 Mar, 2010

Super! Pomysl tras tez dobry :) W wariancie pierwszym mozna zachaczyc o Mamerki (bunkry w zajebistym stanie) okolice Wegorzewa. Z reszta, duzo jest w kolo atrakcji, a Wilno jako takie mnie nie pociaga. Do Kaliningradu to bym sie wybral :)

P.S. Oby tylko nie padalo :)

osieck19 - Pią 19 Mar, 2010

witam koledzy.
Możecie mi powiedzieć kiedy jest zlot w Giżycku i jak tam jest dokładnie bo pierwszy sezon śmigam i się nie orientuję:/. A tak poza tym dzisiaj troche polatałem 130 km zrobiłem ale juz czuć że wiosna idzie :D
pozdro

studi - Pią 19 Mar, 2010

Kolego czytanie nie boli, na głównej stronie masz link do wądku zlotowego
http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=4935

A jak tam jest to ci raczej nikt nie powie, bo zlot za każdym razem jest w innym miejscu, dodatkowo powiem, że ja osobiście bardzo lubię Giżycko o mnie się tam podoba, ale zlot jest w Wilkasach pod Giżyckiem

grzesiu - Pią 19 Mar, 2010

osieck19, tak jak studi podal link jest zlot kolo Gizycka :D Poza tym 18 kwietnia w Stradunach jest rozpoczecie sezonu, a 25-27 czerwiec w Elku oficjalne rozpoczecie sezonu (dosc gruba impreza :) ).

P.S. Tutaj mozesz sledzic zloty na bierzaco: http://wikingelk.republika.pl/Glowna.html Wbrew pozorom do Wikinga nie naleza tylko posiadacze Harley'ow itp., sa wszystkie typy i pojemnosci :D

osieck19 - Pią 19 Mar, 2010

dzięki chłopaki już teraz wiem co i jak.
Ortel - Czw 06 Maj, 2010

Witam!
Przywitałem się grzecznie w odpowiednim temacie "Powitania" ale chcę się także odmeldować na Warmii i Mazurach! Od tygodnia jestem właścicielem Suzi GS 500 E z 2001 r. Na razie nie polatam bo walczę z poważną kontuzją (nie na moto) ale mam nadzieję że od połowy czerwca no góra lipca wyruszam na szosę. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i nie tylko!

Makar00n - Czw 06 Maj, 2010

A dokładnie skąd jesteś? :>
Ortel - Czw 06 Maj, 2010

Dokładniej to Szczytno wita!
Makar00n - Nie 23 Maj, 2010

http://allegro.pl/show_item.php?item=1036025158 << ktoś widział go może kiedyś? Może ktoś oglądał? Zamierzam go kupić.
KRUCZEK - Nie 20 Cze, 2010

Siema, Olsztyn się kłania
zhornik - Nie 20 Cze, 2010

KRUCZEK napisał/a:
Siema, Olsztyn się kłania


Wozławki witają :-)

Jakieś 60 km to może kiedyś się uda pośmigać :-)

pozdro500 - Nie 20 Cze, 2010

Czołem ;D Kolejny ze Szczytna Wita ;)
KRUCZEK - Pon 21 Cze, 2010

zhornik napisał/a:
KRUCZEK napisał/a:
Siema, Olsztyn się kłania


Wozławki witają :-)

Jakieś 60 km to może kiedyś się uda pośmigać :-)




Siema

Mam rodzinke w bartach wiec to nie daleko.
Jak bedę jechał to się odezwe, może polatamy :rotfl:

Makar00n - Pon 21 Cze, 2010

A ja jestem z Bart i czekam na pieniądze na motocykl :) brakuje mi 1 kafelka.. Jak kupię to możemy się ustawić na potrójne latanie :) jak kupię...
KRUCZEK - Pon 21 Cze, 2010

Makar00n napisał/a:
A ja jestem z Bart i czekam na pieniądze na motocykl :) brakuje mi 1 kafelka.. Jak kupię to możemy się ustawić na potrójne latanie :) jak kupię...


NO TO ZBIERAJ ZBIERAJ, JA SIE UCZE POMAŁU PROSTOWAC ZAKRĘTY

pozdro500 - Pon 21 Cze, 2010

Ortel napisał/a:
Dokładniej to Szczytno wita!



Można by razem polatac ;>

Makar00n - Wto 13 Lip, 2010

Mam prośbę. Jakby ktoś gdzieś latał w okolicach południa naszego województwa to może zaleci, koło Działdowa jest gość, od którego chcę kupić GSa. Mam do niego 200 km. Stan wizualny znam, stanu technicznego nie. Może ktoś chciałby posłuchać jak chodzi silnik, odpala i reaguje na manetkę? Jakby był ktoś tak miły to proszę na PW pisać, podam dokładne informacje.

http://docelu.pl/a,Dzia%C...apa-Polski.html

Makar00n - Sob 31 Lip, 2010

Nikt mi nie pomógł, więc sam sobie pomogłem i przywiozłem GSa do mnie :D stoi już w garażu czekając na jutrzejszy przelot po mieście :D
zhornik - Pon 02 Sie, 2010

>> Makar00n

To kiedy mam do Bartoszyc przyjechać? W grę wchodzą godziny popołudniowe :-P

Żeby usprawnić kontakt pisz na GG:5983691

kali77 - Sob 21 Sie, 2010
Temat postu: Elbląg...
Czy jest Ktoś tu może z Elbląga? Chętnie bym poznał. :-)
Makar00n - Nie 22 Sie, 2010

http://www.forum.gs500.pl/googlemap.php Bartek_S jest na five starsie ;)
kali77 - Nie 22 Sie, 2010

Wow! A jak dopisać się do takiej mapy?...

I tam są wszyscy?... GS-owcy...

Makar00n - Nie 22 Sie, 2010

Nad mapą masz takie "menu" małe: Przeglądaj , Dodaj swoją lokalizację , Preferencje.

To dodaj swoją lokalizację. Zbliż na Elbląg i dodaj miejsce, w którym mieszkasz klikając na nie.

kali77 - Nie 22 Sie, 2010

Ok. Dzięki za info. :-)
Makar00n - Wto 24 Sie, 2010

Panowie i Panie jeśli takowe są. Może znalazłby się ktoś to pomógłby mi wyregulować gaźniki? Wakuometr czy coś takiego chyba jestem w stanie załatwić. Za flachę, czteropak, co chcecie ;)
Makar00n - Sob 18 Wrz, 2010

Ej nie orientujecie się czy są jakieś zakończenia sezonu gdzieś w okolicy?
kempes - Sob 18 Wrz, 2010

Zakończenie sezonu motocyklowego 2.10.2010 r. godz. 9.30 w Augustowie.

Więcej na www.motobracia.pl

kali77 - Sob 18 Wrz, 2010

No to będziesz miał z Bartoszyc jakieś 200km do Augustowa... Ja z Elbląga około 300km... Trochę za daleko na szybki wypad... :-/

Szkoda, że czegoś bliżej nie ma...

Makar00n - Sob 18 Wrz, 2010

Nazwa: Charytatywne Zakończenie Sezonu Motocyklowego "u Braci"

Opis:
Charytatywne Zakończenie sezonu motocyklowego w Ostródzie.
Pieniądze zebrane podczas zlotu zostaną przekazane na rzecz chorych dzeci.
Miejsce:Przystań wodna "u Ździcha" ul.Słowackiego Ostróda
Organizator: Bushi - 692 473 181, bushi_1@o2.pl, Grubas - 889458485

Terminy:
2010-09-24 - 2010-09-26 + dodaj do Kalendarza Google
Ostróda (warmińsko-mazurskie)

Link: http://www.zlotubraciostroda.pl.tl


Znalazłem coś takiego ;)) Kali masz blisko ;)

kempes - Nie 19 Wrz, 2010

No to jak będziecie się wybierać do Ostródy to dajcie znać, może na jakiegoś browarka się skoczy ;)
kali77 - Wto 21 Wrz, 2010

Cytat:
Znalazłem coś takiego ) Kali masz blisko


Taaaaak...
Tylko akurat w tym okresie będę daleko... bardzo daleko... na urlopie...
Jadę na nurkowanie...

A co do spotkania Elbląg-Ostróda-Bartoszyce to jasne, że możemy coś pomyśleć. :)
Trzeba monitorować tylko czy jakiś zlot jest w okolicy...

Ostatnio byłem na tym w Pasłęku... :)
http://www.jamaz.pl/

Bartek_S - Sro 24 Lis, 2010

Wracam do was po długiej pzerwie :]
Zima nadciąga i jest wiecej czasu
kali77, Ja jestem z okolic Elbląga. Niestety teraz to już nie pora na śmiganie ale do zobaczenia w przyszłym sezonie;]

kali77 - Sro 24 Lis, 2010

Bartek_S, Wiem... Widziałem na mapce... Możesz przyjechać na Motomikołaje 5 grudnia do domu dziecka... Zebranie na 11:00 na Żegludze...
Bartek_S - Czw 25 Lis, 2010

kali77, Paimętam o tym. Będę starał się dojechać ale ciężko może z tym być. Chyba trzeba się będzie z uczelni wyrwać wcześniej żeby być.
A właśnie. Ktoś jeszcze się z forum wybiera?

kali77 - Czw 25 Lis, 2010

Bartek_S, Chyba nie... Nic na ten temat nie wiem... No ja planuję być na 11:00, ale potem koło 14:00 muszę się zerwać na wybory...
Bartek_S - Czw 25 Lis, 2010

Pogoda mnie martwi :/ Ma padać niby. Co gorsze śnieg
kali77 - Czw 25 Lis, 2010

Bartek_S, taaa... life is brutal i full zasadzkas... co zrobić?....
Bartek_S - Sro 05 Sty, 2011

kali77, (lub ktokolwiek) Wiesz może gdzie się przeniósł ten gość co prowadził serwis i niewielki komis niedaleko czołgu? Chyba Piotr się nazywał (chyba) Bo był solidny i niedrogi a teraz w tym miejscu jest sklep mięsny :/
Słyszałem, że gdzieś się przeniósł ale nie mam pojęcia gdzie.

Ewentualnie może jakiś inny serwis w Egu? bo jak tylko puści śniego to chciałbym oddać moto do regulacji itp.

kali77 - Sro 05 Sty, 2011
Temat postu: serwis Elbląg...
Ja też mam taki plan... regulacja gaźników...

1) Na Jasnej jest gość...
2) Na Jaśminowej też jest gość...

A ten koło czołgu to nie wiem, gdzie się przeniósł...

Musimy się kiedyś zdzwonić i pogadać... Jak sobie z tym radzić w GS-ach w Elblągu.

Jeszcze luz zaworowy też trzeba byłoby wyregulować... co 6000km... i to najpierw...

A może wiesz, gdzie w Elblągu można kupić filtr oleju do GS-a??

Bartek_S - Czw 06 Sty, 2011

W Elblągu ciężko o kogoś dobrego:/
Ja też właśnie muszę przygotować do sezonu a ten koło czołgu to bardzo mi odpowiadał.
Zgadamy sie jakoś bliżej wiosny, coś trzeba będzie znaleźć.

Wszelkie zakupy to pisz do Yarccom Ja kupowałem u niego filtr oleju, olej, świece, oponę. Polecam naprawdę. Tanio i szybko. Jak przebiłem w tamtym roku oponkę to na drugi dzień po zamówieniu miałem nową w domu :P

kali77 - Czw 06 Sty, 2011

No, znam gościa... Kupiłem od niego kufer. Szkoda tylko, że ze Szczecina jest. Strasznie daleko i nie po drodze mi. Chyba rzeczywiście wszystko co potrzebuję zamówię od niego... Widać, że facet się zna na GS-ach.....

A znasz to elbląskie forum?
http://www.motocykle.elblag.pl
Co o nim sądzisz? Znasz może trochę ludzi?

Bartek_S - Czw 06 Sty, 2011

Co do tego forum to tam żeby sie zarejestrować to musisz czekać na potwierdzenie od admina. Ja od czerwca 2010 nie doczekałem się i nie mogę się zalogować :D Nie wiem, może teraz coś się pozmieniało.
W sumie to ja bardziej takim "samotnym jeźdźcem" jestem. Z kilku powodów. W Elblągu dominują ścigi. A ja za tymi ludźmi nie nadążę xD Zresztą nikt nie wytrzyma ze mną mojego powolnego, w miarę przepisowego tempa.

Chociaż w czerwcu byłem na Dniu Dziecka w domu dziecka i naprawdę sympatyczni ludzie, pierwszy raz mnie widzieli ale naprawdę miłe przyjecie.

Druga sprawa to to, że dokładniej to ja mieszkam 18km pod Elblągiem takze ciężko wyjść z kimś "na piwo" bo trzeba jakoś wrócić :]

Ale nie powiem, w ciepłe dni chętnie polatałbym w parę osób po okolicy.

kali77 - Czw 06 Sty, 2011

Ja tam demonem szybkości też nie jestem... :rotfl:

Ale zapisałem się do nich...

Zapisz się jeszcze raz, może ktoś coś przegapił...

Zawsze to ludzie z Elbląga, blisko...

dziubek - Czw 24 Mar, 2011

Hej, nie-demony prędkości, można by się kiedyś zgadać i spokojnie gdzieś polatać gs'kami.
Pzdr. ;]

kali77 - Czw 24 Mar, 2011

dziubek, No ja jestem za... Tylko aku muszę wstawić i filtr oleju i zalać olejem... i być w Elblągu... ha ha ha

To ostatnie może być najtrudniejsze... Teraz jestem chwilowo w Radomiu....

kali77 - Pią 08 Kwi, 2011

No i co w temacie? Ja już dawno "się" poskładałem do kupy. Może jutro? Tylko czy pogoda będzie... Bo dziś wiało ja diabli.

Muszę tylko jeszcze na regulację gaźników gdzieś pojechać.

Bo coś jak zimny to mi na obroty nie chce wchodzić...

Aku działa jak rakieta. Można jeździć.

A co u Was? Jak tak tam?

dziubek - Sob 09 Kwi, 2011

Na razie pogoda nie dopisuje... ewentualnie przyszły weekend.
Pzdr.

kali77 - Sob 09 Kwi, 2011

jestem za :)
dziubek - Sob 09 Kwi, 2011

oki, fajnie gdyby znaleźli się jeszcze jacyś chętni :)
kali77 - Sob 09 Kwi, 2011

Popracujemy nad tym... ;)

Jak zwykle i jak ze wszystkim trzeba cierpliwości... to proces... ;)

Najgorzej, że zawsze muszę jeździć sam i ciężko samemu sobie zrobić fotki.

Dzisiaj też zrobiłem rundkę honorową po mieście. Wiało trochę, 7 st. C, ale słońce było w południe. To sobie pomykałem po ulicach Elbląga. :cwaniak:

Ja już w tym sezonie zrobiłem kilka kilometrów i wyciągnąłem sprzęt ze stajni, pomimo niesprzyjających warunków pogodowych:

kali77 - Nie 10 Kwi, 2011

Noooo... my już byliśmy dzisiaj na poświęceniu motocykli w Nowym Stawie. Co prawda wiało, ale było masę motocykli. Nas z Elbląga 6 szt.

Sami zobaczcie: http://borawskikrzysztof....-motocykli.html

dziubek - Nie 10 Kwi, 2011

Szacun, mnie w taki wiatr nie chciało się nawet wychodzić z domu :)
kali77 - Nie 10 Kwi, 2011

Nie było tak źle... Ale wiatr niesamowity...
Bartek_S - Wto 12 Kwi, 2011

Cytat:
Dzisiaj też zrobiłem rundkę honorową po mieście. Wiało trochę, 7 st. C, ale słońce było w południe. To sobie pomykałem po ulicach Elbląga. :cwaniak:


Widziałem, poznałem moto xD Stałem samochodem na światłach niedaleko carrefoura

Jak będziecie potrzebować dodatkowej osoby do jazdy to śmiało pisać w temacie. Nie było mnie ani razu ze 2-3 miesiące na forum ale teraz już będę tu zaglądał skoro sezon został oficjalnie rozpoczęty.

dziubek - Wto 12 Kwi, 2011

Bartek_S napisał/a:

Jak będziecie potrzebować dodatkowej osoby do jazdy to śmiało pisać w temacie. Nie było mnie ani razu ze 2-3 miesiące na forum ale teraz już będę tu zaglądał skoro sezon został oficjalnie rozpoczęty.


Jak najbardziej, Bartek. Mam nadzieje, ze w ten weekend już wyjedziemy.
Pzdr. :)

kali77 - Sro 13 Kwi, 2011

http://www.tabun.olsztyn....w=tabunada-2009

No jest temat na tą sobotę. Tabunada. Tylko nie wiem, czy zdążę wrócić na czas.

Co się dzieje w Elblagu i okolicy to można na tym forum się dowiedzieć:
http://www.motocykle.elblag.pl/index.php

Ja tu jestem podpięty cały czas i wiem co i jak. Polecam.

Bartek_S - Pią 15 Kwi, 2011

W niedziele niby święcenie motocykli w Elblągu będzie. Wybieracie sie?
kali77 - Pią 15 Kwi, 2011

Tak.

12:30 Jagiellończyk... 13:00 św. Mikołaj... i grupa ROAD S7... cokolwiek to znaczy...
:cwaniak:

Bartek_S - Sob 16 Kwi, 2011

Tez się wybiorę...jeśli będę mógł odpuścić szkole jutro. No nic. zobaczymy. ROAD S7, pierwsze slysze
kali77 - Nie 17 Kwi, 2011

No to mam wyświęcony motocykl na maxa. Dwa razy w tym roku i to naprawdę konkretnie. Sam też zostałem przy okazji mocno poświęcony. ;-) Dowód na zdjęciach poniżej.

Moje fotki na: www.borawskikrzysztof.pl
:)

Bartek_S - Pon 18 Kwi, 2011

A mi niestety zajęcia na PWSZ nie pozwoliły na dotarcie:/
Sporo was było:)

kali77 - Sro 20 Kwi, 2011

Apropo PWSZ to szykuje się również parada motocyklowa 19 maja na Juwenalia... Będziecie? :)
dziubek - Pią 22 Kwi, 2011

kali77 napisał/a:
Apropo PWSZ to szykuje się również parada motocyklowa 19 maja na Juwenalia... Będziecie? :)


Może się wybiorę.

Planujecie jakieś przejażdżki dzisiaj?

Makar00n - Pią 22 Kwi, 2011

Kali dostałeś mandat? :D za prędkość? ile? :P
Bartek_S - Pią 22 Kwi, 2011

Parada na juwenaliach? Pierwsze słyszę. Ja jestem na zaocznych wiec pewnie mało osób będzie się wybierało na pochód także mogę jechać na 2 kółkach xD
kali77 - Wto 26 Kwi, 2011

Jaki mandat?? Mnie mandaty się nie imają... he he he...

A paradę na Juwenaliach ponoć odwołali.... eeee.... :szok:

studi - Pon 05 Wrz, 2011

Zaproszenie na imprezę z okazji zakończenia sezonu -> http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=8817
studi - Nie 20 Lis, 2011
Temat postu: Organizujemy centrum prasowe
W związku z uruchomieniem portalu oraz dalszym rozwojem forum chcielibyśmy powołać do życia grupę prasową.

Do obowiązków takiej grupy będzie informowanie oraz opisywanie (fotoreportaż mile widziany) wydarzeń w regionie, a artykuły te będą pojawiać się na głównej stronie portalu w postaci newsów.

Być może z czasem jeśli projekt się rozwinie i będzie funkcjonować kardy z "reporterów" otrzyma oficjalną legitymację prasową "Forum GS500"

Dlatego poszukujemy z każdego regionu 2-3 osoby. To Wy wiecie najlepiej kto w Waszym regionie jest najbardziej sensowny i nadający się do takiej "roboty"

Oczekuję propozycji osób. Kandydatury proszę zgłaszać w tym temacie. Proszę podać nick danej osoby i jakieś krótkie uzasadnienie, dlaczego ta osoba powinna się znaleźć w tej grupie.

doctype - Wto 10 Sty, 2012

Witam. Chciałbym zapytać czy jest może ktoś, kto mieszka w okolicach Piszu i ew. zgodziłby się podjechać w Piszu oblukać motocykl i ogarnąć czy się na coś nadaje czy nie. Oczywiście byłbym bardzo zobowiązany i chętnie się odwdzięczę. Pozdrawiam
Borek - Wto 10 Sty, 2012

Ja mam troszkę za daleko :/
Anna Rusowicz - Czw 12 Lip, 2012

Cześć jest tu jeszcze ktoś z Olsztyna? Z chęcią bym pośmigała z kimś.. Zbieram chętnych na forowe spotkanko w Olsztynie lub okolicach.. Co Wy na to?
kempes - Pią 13 Lip, 2012

Anna Rusowicz napisał/a:
Cześć jest tu jeszcze ktoś z Olsztyna?

Jam jest z tejże wsi Allenstein zwaną :P :P
Ale tymczasowo przebywam poza Olsztynem, więc na latanie oczywiście jestem chętny tylko w późniejszym terminie (bardziej pod koniec lipca myślę :P ).

nospoon - Sob 14 Lip, 2012

Też jestem za tym żeby nieco bardziej podintegrować tą naszą skromną Olsztyńską ekipę.
Borek - Nie 15 Lip, 2012

Ja będę w przyszły weekend w okolicach, ktoś się pisze na jakieś latanie??
Piter - Czw 19 Lip, 2012

Witam . We wrześniu biorę śłub w okolicach Augustowa to jest woj. Podlaskie jeśli ktoś byłby chętny by jechac w konwoju na moto bardzo bylo by milo i zapraszam :)
claudii - Nie 26 Sie, 2012

oj coś tu pusto :/
claudii - Pią 31 Sie, 2012

ktoś chętny do polatania?
nospoon - Sob 01 Wrz, 2012

Spoko, tylko żeby pogoda była. Jak coś to pisz pw.
bober15 - Nie 13 Sty, 2013

Strasznie pusto :( . ale mnie entuzjazm ogarnął, że na tym forum jest ktoś z okolic Giżycka:) :padam:
claudii - Nie 13 Sty, 2013

w Giżycko bardzo często bywam i lubię tam przebywać :D
bober15 - Nie 13 Sty, 2013

:) ja średnio lubię w Giżycku znam bardziej urokliwe miejsca ale nie każdy lubi to samo :)
emkags - Pon 14 Sty, 2013

bober15 napisał/a:
:) ja średnio lubię w Giżycku znam bardziej urokliwe miejsca ale nie każdy lubi to samo :)


Narzekasz :P przyjedz do Działdowa :D :P hehe albo okolice Nidzicy... A u nas nie pusto... tylko sen zimowy :D

Hmmmm pamiętajcie o zlocie :))

tommek83 - Pon 14 Sty, 2013

Kto jest z Działdowa?
emkags - Pon 14 Sty, 2013

Jakbys odczytal wiadomosc w skrzynce bys wiedzial :P
tommek83 - Pon 14 Sty, 2013

No tak nie widziałem :) To super zapraszam do wspólnego latania ;)
emkags - Pon 14 Sty, 2013

Czekaj... zapraszasz.. to masz już moto czy jeszcze nie :P hehe :)
ja jestem min raz na 2 tygodnie w Działdowie ;)

tommek83 - Pon 14 Sty, 2013

Oczywiście ,że zapraszam :) Obecnie jestem bez moto,sprzedałem na jesieni i szukam Czegoś fajnego,na dłuższe wyprawy :) Planujemy w czerwcu z chłopakami jechać na Ukrainę więc jak nie masz paszportu to wyrabiaj i jedz z Nami ;)
bober15 - Pon 14 Sty, 2013

Możecie jechać na litwe tam nie trzeba paszportu:) bym przyjechał do was ale jakoś na prawdę wolę kupić wcześniej coś co by sie nadawało na dłuższe przeloty bo 2t o poj 248 której konstrukcja silnika została prawie niezmieniona od ponad 50 lat jakoś nie wzbudza zaufania chociaż, w sumie większych problemów nie miałem. :hyhy:
emkags - Pon 14 Sty, 2013

Jesczez jak sie uda to z Tomkiem (bo rozumiem ze od tego Twoj nick ;P ) przyejdziemy do Ciebie i jesczez kilka osob z rejestracja ndz :> > buahahahaha....
bober15 - Pon 14 Sty, 2013

Dobra :) . Wlasnie mi sie przypomnialo u mnie ksiadz organizuje rozpoczecie sezonu haha. Jak by ktos chcial to moge cos wiecej powiedziec jak sie dowiem
didka - Wto 12 Mar, 2013

Warmia się kłania ;)
Lidzbark Warmiński, Dobry Wieczór :)

kempes - Sro 13 Mar, 2013

Cześć, cześć. Fajnie, że pojawił się ktoś z okolicy, bo jak pewnie zauważyłaś niewiele się tu dzieje :P
claudii - Sro 13 Mar, 2013

cześć, faktycznie mało się u nas dzieje.
emkags - Czw 14 Mar, 2013

Ojjjj bo wiekszosc musi zaliczyc sesje........ moto do porzadku doprowadzic... :D :D

[ Dodano: Czw 14 Mar, 2013 ]
BTW :) 1 kwietnia będzie rozpoczęcie sezonu w okolicach działdowa o 12 zaczynamy :P jesli w święta ktoś by miał ochotę :)

wficner - Pią 14 Cze, 2013

odkopię temat;D ja też z war-maz, miejscowość PISZ / Biała Piska ;P

właśnie remontuje swoje suzi;p

tholin85 - Czw 04 Lip, 2013

kogo dziś widziałem w giżycku o 21:08 przejeżdżającego obok biedronki przy plaży
x_warrior - Nie 16 Mar, 2014

Dzisiaj nawinąłem już ponad 100 km, a jak tam u Was postępy ? :hyhy:
kempes - Nie 16 Mar, 2014

x_warrior napisał/a:
a jak tam u Was postępy ? :hyhy:


Ja ciągle szukam moto, ale mam nadzieję że już niedługo ustawimy się na wspólne latanie :)

claudii - Nie 16 Mar, 2014

dla mnie to dziś za zimno :P ale ja już sezon rozpoczęła tydzień temu :hyhy:
x_warrior - Pon 17 Mar, 2014

ciepłe skarpety, majty, czapka i jazda :D
x_warrior - Czw 08 Maj, 2014

Latamy coś w weekend ?
Marek111 - Czw 08 Maj, 2014

Ja odpadam, w poniedziałek mam maturę ustna z polskiego wiec wypadało by zrobić prezentacje :rotfl:
Ale na majówce na lotnisku będę, to można się zgadać jakoś :D .

kempes - Pią 09 Maj, 2014

Majówka? Jakieś zakrzywienie czasoprzestrzeni w okolicy? :D Marek, daj więcej info. Kiedy, o której, gdzie się spotykamy :P
Marek111 - Pią 09 Maj, 2014

http://www.rotary.olsztyn.pl/
Aeroklub zawsze zakrzywiał czas xD
Na 100% nie wiem ale będę jechał tam w okolicach 12, wiec tak tez można by się zgadać gdzieś na mieście i pojechać razem.

x_warrior - Sob 10 Maj, 2014

Jestem za.
Proponuje o 11 ustawić się standardowo na orlenie uzupełnić braki w baku, następnie rundke po mieście i wypad na lotnisko. Szybki browar :hyhy: cos wszamac a jak zejdą % powrót do domu.

Marek111 - Sob 10 Maj, 2014

Ja na latanie się nie pisze, bo muszę wziąć ze sobą gitarę, a to trochę niewygodnie :D .
Ale możemy się tak umówić że jak po waszym lataniu zajedziecie z powrotem na orlen i ja tam dołączę.

x_warrior - Sob 10 Maj, 2014

Bedziesz grał ?
Marek111 - Sob 10 Maj, 2014

Szkoła gitary w której się uczę będzie miała występy, wiec z tej okazji zagram jeden utwór ze swoim nauczycielem :D
x_warrior - Sob 10 Maj, 2014

O której i gdzie ? :hyhy:
Marek111 - Sob 10 Maj, 2014

No na scenie na tej majówce lotniczej xD
Już mi się ręce trzęsą jak pomyśle :rotfl:

x_warrior - Nie 11 Maj, 2014

Niestety, pogoda nie dopisała :/ Jedyna ciekawa rzecz to symulator dachowania ;>
kov - Sob 20 Wrz, 2014

kuwa mać :| czemu nie informujecie o takich fajnych imprezach :kwasny: : http://www.forumsamochodo...054.htm#p475081
proszę następnym razem pisać co się w OLN dzieje chętnie zalatam.kempes, mówiłem Ci :)

Kacek - Sro 01 Cze, 2016

Siema, prośba o wsparcie w temacie :)

http://www.forum.gs500.pl...p=229156#229156

kempes - Sro 01 Cze, 2016

Poszło. Daj znać jak będziesz w okolicy :)
zena - Pon 03 Paź, 2016

Pilnie poszukiwany mechanik do moto w szczytnie lub okolicach padły światła drogowe i nie jest to ani bezpiecznik ani żarówki. Poratuje ktoś namiarem do piątku światła muszą być ogarnięte
kempes - Pon 03 Paź, 2016

Olsztyn wchodzi w grę, czy za daleko?
zena - Pon 03 Paź, 2016

Za daleko bo jak tu jechać bez świateł
kempes - Wto 04 Paź, 2016

?? :D
zena - Wto 04 Paź, 2016

:rotfl:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group