.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - Moto Zauro Music czyli VIII Miêdzynarodowy Zlot w Ba³towie

poldek171 - Sro 08 Lip, 2015
Temat postu: Moto Zauro Music czyli VIII Miêdzynarodowy Zlot w Ba³towie
Siemka!!

Jako ¿e do zlotu w Ba³towie zosta³o jaki¶ miesi±c czas przyda³o by siê powoli robiæ listê chêtnych osób na ten w³a¶nie wyjazd. Wszystkie potrzebne info s± tutaj : https://www.facebook.com/...9743300?fref=ts

Jak ju¿ siê zapoznacie z planem zlotu zapraszam do wpisywania siê na listê :) Im nas wiêcej tym lepiej :) Czas wyjazdu i miejsce zbiórki dogadamy jako¶ bli¿ej wyjazdu.

Lista chêtnych:

1- poldek171+ mo¿e plecak

bimber - Sro 08 Lip, 2015

1 - poldek171(1/3 grupy Szwagier) + mo¿e plecak
2 - bimber (2/3 grupy Szwagier) + mo¿e plecak

poldek171 - Czw 09 Lip, 2015

Bimbrozi bardzo mi siê podoba Twój podpis :D masz piwo u mnie :D
damian500 - Pi± 10 Lip, 2015

1 - poldek171(1/3 grupy Szwagier) + mo¿e plecak
2 - bimber (2/3 grupy Szwagier) + mo¿e pplecak
3 - damian500 (grupa Szwagier Team kompletna) + moze plecak

Pierzak - Pi± 10 Lip, 2015

oldek171(1/3 grupy Szwagier) + mo¿e plecak
2 - bimber (2/3 grupy Szwagier) + mo¿e pplecak
3 - damian500 (grupa Szwagier Team kompletna) + moze plecak
4- Pierzak + plecak

jolzi - Pi± 10 Lip, 2015

Pierzak napisa³/a:
oldek171(1/3 grupy Szwagier) + mo¿e plecak
2 - bimber (2/3 grupy Szwagier) + mo¿e pplecak
3 - damian500 (grupa Szwagier Team kompletna) + moze plecak
4- Pierzak + plecak

5. jolzi + plecak jak dobrze pojdzie

bimber - Pon 13 Lip, 2015

Wczoraj wybrali¶my siê na Szwagrowy obiad do Zwierzyñca ¿eby ustaliæ pierwsze szczegó³y.

Wiêc tak:
planujemy start na pi±tek, na godzinê 16:00, celowo piszê o tym tak wcze¶nie, ¿eby ka¿dy mia³ czas na ewentualne dogadanie sobie wolnego w robocie, rozplanowanie swoich spraw, czy co¶... I celowo wybrali¶my tak± godzinê, ¿eby ka¿dy swobodnie zd±¿y³ siê bez ci¶nienia ogarn±æ, spakowaæ i nie zapomnieæ ¿adnej szczoteczki do zêbów, skarpet na zmianê, czy jakiej¶tam innej wazeliny :D

Prosi³ bym ¿eby na miejsce zbiórki przyjechaæ ju¿ zatankowanym, ¿eby nie opó¼niaæ wyjazdu i nie robiæ zbêdnych postojów, dziêki temu zd±¿ymy dojechaæ jeszcze przed wieczorem. Wjazd na zlot nie jest tani, bo to chyba 7 dych, ale uwierzcie mi ¿e warto :)
Wracaj±c do miejsca zbiórki, to nie wiemy jeszcze gdzie, ale jak znam ¿ycie to bêdzie to jaki¶ mcdonald - w koñcu ka¿dy by przed jazd± opierdoli³ co¶ na ciep³o :D

Poza list± jedzie jeszcze 3 osoby z poza forum, wiêc robi siê ciasno, przypominam ¿e w kolumnie mo¿e jechaæ bez milicyjnej eskorty i pozwoleñ max 10 maszyn, wiêc je¶li bêdzie nas wiêcej to rozbijemy siê na 2 grupy - jedna w zasiêgu wzroku drugiej, ale ze sporym odstêpem.

Fajnie by by³o gdyby siê uda³o wyjechaæ nam wszystkim w pi±tek, bo to tak naprawdê jedyny dzieñ kiedy mo¿emy siê porz±dnie napiæ, poimprezowaæ i pokazaæ jak ¶winia wygl±da, bo w sobotê trzeba bêdzie siê ju¿ troszkê oszczêdzaæ z uwagi na niedzielny powrót.
W niedzielê oczywi¶cie startujemy dopiero jak zapali siê zielone ¶wiat³o...
...na alkomacie.

Na zlot teoretycznie nie mo¿na wnosiæ swojego alkoholu, a tak naprawdê tylko nie mo¿na robiæ tego jawnie, wiêc wypychamy plecaki, sakwy, tankbagi i inne tornistry wód±, browarami czy denaturatem jak kto¶ lubi i otwieramy dopiero na polu namiotowym.

Mo¿liwe ¿e Poldkowa, Damianowa i Bimbrowa pojad± z nami, z tym ¿e samochodem, wiêc gdyby nagle siê pojawi³y na zlocie, to nie my¶lcie ¿e przyjecha³y wpierdoliæ nam trzem i zabraæ nas do Lublina :D

Thank you for attention.
Спасибо за внимание.
Dziêkujê za uwagê.

poldek171 - Pon 13 Lip, 2015

Brawo Bimbrozi za obszerne info na temat wyjazdu :D Sam bym tego lepiej nie sformu³owa³ :P
bimber - Pi± 17 Lip, 2015

Je¶li godzina wyjazdu komu¶ z Was nie odpowiada to mo¿emy j± przesun±æ. Dograjmy wszystko tak, ¿eby ka¿demu z nas pasowa³o, wiêc wszystkie propozycje zmian ¶mia³o wpisujcie tutaj.
Gdyby by³o tak, ze niestety komu¶ siê nie uda wyruszyæ w pi±tek, lub nie uda wyruszyæ wcale to te¿ bym by³ wdziêczny za wcze¶niejsze info.

Wy¿ej pisa³em, ¿e wjazd na zlot kosztuje 70pln - druga opcja to 50pln, ale bez zlotowej koszulki i zlotowej blachy, wiêc w razie co¶ jest tañszy wariant.

Kolejna rzecz o której zapomnia³em to parada, która ma 60km w jedn± stronê, czyli w sumie 120, wiêc lejemy benzynê pod korek, ¿eby siê nagle nie zdziwiæ gdzie¶ w szczerym polu :D

princessakasia - Pi± 17 Lip, 2015

ja ja ja i mo¿e plecak tylko ja wyjazd z kra¶nika:) A powiedzcie mi jak robicie z noclegami ?? ???? Namiot????
bimber - Pi± 17 Lip, 2015

Namiot. Ale je¶li chcesz jaki¶ domek, czy pokój to sprawd¼ na stronie Ba³towskiego Jura parku, mo¿e jeszcze co¶ jest wolne.
Do Kra¶nika podjedziemy po Ciebie, to po drodze :) Powiedz tylko gdzie - Kra¶nik znam dobrze, mam pó³ rodziny w tych okolicach :)

poldek171 - Pi± 17 Lip, 2015

Co¶ mi siê wydaje ¿e z Lublina to tylko we trzech wyjedziemy :P
bimber - Nie 19 Lip, 2015

czego tak uwa¿asz? jak na razie nikt siê przecie¿ nie wycofa³
BociekPL - Nie 19 Lip, 2015

mam nadziejê ¿e spotkamy siê na miejscu, w tamtym roku nikt siê nie przyzna³ :(
bimber - Pon 20 Lip, 2015

Dawaj numer telefonu, bêdziemy siê odzywaæ jak dojedziemy :)
Te¿ bêdziesz od pi±tku?

BociekPL - Pon 20 Lip, 2015

tak, chcê byæ na Defekcie bo nie by³em dawno na ich koncercie.
poldek171 - Wto 21 Lip, 2015

Namiot kompletny i spiwory mam :) Trzeba jeszcze kase jakos dozbierac na wache i wjazd :P
bimber - Sro 22 Lip, 2015

Ja siê zastanawiam czy machn±æ sobie remont silnika jeszcze przed wyjazdem, czy dor¿n±æ go w trasie i zrobiæ pó¼niej...
A co do wyposa¿enia, to muszê kupiæ sensowny namiot, bo mój zlotowo-imprezowy jest zdecydowanie do wyrzucenia :)

BociekPL - Sro 22 Lip, 2015

no masz jeszcze 2 tygodnie, wiêc je¶li to nic czasoch³onnego zacznij dzia³aæ; chyba ¿e czê¶ci potrzebujesz z ASO, wtedy w 2 tygodnie siê nie wyrobisz :/
poldek171 - Sro 22 Lip, 2015

Bimber ja sam jadê i mam namiot wiêc jak chcesz to Ciê przygarnê pod dach :P
bimber - Sro 22 Lip, 2015

lepiej nie, bo jeszcze mi co¶ zrobisz w nocy jak siê napijesz :D A namiot i tak muszê kupiæ bo pewnie nie jeden zlot jeszcze w tym sezonie siê zaliczy.
czego Anka nie jedzie?

poldek171 - Sro 22 Lip, 2015

Bo powiedzia³a ¿e i tak siê napierdolimy i nie bêdzie mia³a co tam robiæ wiêc stwierdzi³a ¿e lepiej jak sam pojadê :D Ale bêdzie balet :P
bimber - Sro 22 Lip, 2015

No to siê moja wkurwi... powiedzia³a ¿e pojedzie tylko jak pojad± dziewczyny - no to powiedzia³em jej ¿e jad± :D
Najgorsze ¿e jak ona nie pojedzie, to mnie samego nigdzie nie pu¶ci, bo ostatnio trochê tego... narozrabia³em. :D

Co¶ siê wymy¶li :D

burczas80 - Sro 22 Lip, 2015

bimber, to widze masz podoba sytuacje ja po ostatnim wyskoku z kumplami spalem w garazu :) tak mnie Baba sterroryzowala ,nawet nie wspominam teraz Baltowie :rotfl:
poldek171 - Czw 23 Lip, 2015

Co¶ mi siê wydajê ¿e pojedziemy bez plecaków :D
damian500 - Czw 23 Lip, 2015

A moja kulturalnie dojedzie w sobote
bimber - Czw 23 Lip, 2015

O widzisz, to w takim razie moja pewnie z ni±.
Ale zanim wyjedziemy to trzeba wyremontowaæ silnik u mnie - skoñczy³o siê w nim wszystko :D w takim stanie w ¿yciu go nie sprzedam a do Ba³towa bojê siê tym jechaæ - po prostu trzeba go zrobiæ i ch.... Mam cylindry, t³oki, pier¶cienie i skrzynie - to wszystko trzeba w³o¿yæ. Muszê kupiæ zêbatkê na przód, komplet uszczelek, uszczelniaczy i zlikwidowaæ luz osiowy na wa³kach klawiatury. Mam nadziejê ¿e panewki i ³añcuch rozrz±du s± jeszcze ok, ale nie s±dze.

poldek171 - Pi± 24 Lip, 2015

Bimber dawaj dawaj szkoda czasu :P

[ Dodano: Pi± 24 Lip, 2015 ]
Tak w ogóle to Ci co siê zapisali na listê jad± na 100% ?? Nikt nic nie pisze ani siê nie odzywa :P

BociekPL - Pi± 24 Lip, 2015

jaka lista? jest jaka¶ lista?
bimber - Pi± 24 Lip, 2015

W pierwszych postach w±tku jest lista. Bêdziesz na miejscu, czy do³±czasz siê do nas gdzie¶ po drodze?
BociekPL - Pi± 24 Lip, 2015

aaa faktycznie napisa³em i sprawdzi³em, i jest. Raczej na miejscu was znajdê
poldek171 - Pi± 24 Lip, 2015

Dobra to widzimy siê na miejscu :P Twojego GS'a nie da siê nie zauwa¿yæ :)
BociekPL - Pi± 24 Lip, 2015

ostatnio stan±³em w Cieniu i nie znalaz³em go na ¿adnym zdjêciu :( teraz stanê w poprzek bramy wjazdowej :D
a w tamtym roku widzia³em z 5 gsów z LU i ... zapamiêtam sobie ;)

p.s. Czemu riders pub w Lublinie nie robi ju¿ zlotów ? ostatni by³ chyba 4 lat temu

poldek171 - Pi± 24 Lip, 2015

Mnie w tamtym roku nie by³o.. By³ bimber z damianem500. Mo¿e nie ma komu tym siê zaj±æ i dlatego ni siê nie dzieje
BociekPL - Pi± 24 Lip, 2015

a fajna miejscówka jest tam nad sadzawk± ;)
jolzi - Nie 26 Lip, 2015

16 godzina odpada, moja Ewelina koñczy pracê gdzie¶ ko³o 16-17 jeszcze sama nie wie jak to bêdzie. Bêdê z ni± negocjowa³ warunki :D 70 z³ jest za osobê czy ju¿ plecak jest wliczony w cenê? :D Kurde nie mam namiotu :/
BociekPL - Nie 26 Lip, 2015

plecak chyba 50pln ja namiot wczoraj pra³em bo ju¿ mu siê to nale¿a³o :D
bimber - Nie 26 Lip, 2015

Jolzi, namiot kup na allegro za 4 dychy - ja tak zrobi³em :D
A godzinê wyjazdu celowo napisa³em ju¿ parê tygodni temu ¿eby ka¿dy mia³ du¿o czasu na zorganizowanie sobie wolnego, my¶lê ¿e jak zacznie ogarniaæ ju¿ jutro to siê uda, gorzej by by³o gdyby próbowa³a to za³atwiæ na ostatni± chwilê. Ale je¶li nie da rady to nasze dziewczyny doje¿d¿aj± w sobotê samochodem, wiêc zawsze mo¿e siê zabraæ z nimi - gwarantuje ¿e nie bêdzie problemu a twój GS bardzo to doceni, bo 2 osoby + baga¿ to spory wysi³ek dla tych sprzêtów :)
Baba z wozu, koniom l¿ej :hyhy:

burczas80 - Wto 28 Lip, 2015

A leci tam kto z moich str. Baba wyluzoeala I pyta czy jade :hyhy: Hmmm trza to przemyslec
poldek171 - Sro 29 Lip, 2015

Burczas to nie lecisz przez Lublin n a Kra¶nik ?
burczas80 - Czw 30 Lip, 2015

No pewnie Ta. No ale jeszcze jest pare dni do tego wiec siie zobaczy co I jak. Jak co to beds die odzywal
bimber - Czw 30 Lip, 2015

Ba³tów za tydzieñ a ja jeszcze w czarnej dupie. Je¶li nic siê nie spierdoli to g³owica i panewki bêd± we wtorek, wiêc mam ¶rodê i czwartek ¿eby to posk³adaæ w kupê i odpaliæ.


BociekPL - Czw 30 Lip, 2015

o KUR...
bimber - Czw 30 Lip, 2015

posk³adam w 2 dni z palcem w dupie, bardziej bojê siê o to ¿e czê¶ci nie dojd± na czas a wtedy lipa. Najwy¿ej dojadê PKSem :D
BociekPL - Czw 30 Lip, 2015

ja kibicuje ;)
poldek171 - Czw 30 Lip, 2015

Niez³e klocki LEGO masz szwagier :D Powodzenia w sk³adaniu i jak co¶ to dawaj znaæ to pomogê :)
bimber - Czw 30 Lip, 2015

Jako¶ damy radê. Dzi¶ jak uk³ada³em czê¶ci to znalaz³em tajemniczy oring i tajemicz± podk³adkê, których pochodzenia nie pamiêtam :D ale w ruch pójdzie schemat i bêdzie lux :D
poldek171 - Czw 30 Lip, 2015

No dok³adnie gdzie¶ to siê wsadzi :P
jolzi - Pon 03 Sie, 2015

Jak bimber idzie skladanie?
bimber - Pon 03 Sie, 2015

Góra z³o¿ona, jutro maj± byæ panewki, je¶li im siê nie opó¼ni dostawa to siê uda :)
Wiecie mo¿e gdzie dostanê p³ytki zaworowe od rêki? Albo gdzie mi zrobi± luzy bez czekania?

poldek171 - Pon 03 Sie, 2015

Ju¿ bli¿ej ni¿ dalej :) Powodzenia !! !! ;)
BociekPL - Pon 03 Sie, 2015

p³ytki to u seta.

Niestety z wielkim ¿elem muszê oznajmiæ, niestety nie wyrobie siê i nie bêdê móg³ przyjechaæ do Ba³towa. Mam nadzieje ¿e nie rozczarowa³em was zaistnia³± sytuacja. W celu zrekompensowania tej sytuacji my¶lê ¿e (poldek171, zaproponowa³ w innym temacie spotkanie) "Do¿ynki" by³y by dobrym pretekstem na spotkanie.

bimber, nadal Ci kibicuje

poldek171 - Pon 03 Sie, 2015

Kurde no Bociek zawiod³êm siê na Tobie :P My¶lê ¿e tam wpadniemy do Ciebie bo od zwierzyñca to jest niewiele :P A w Zwierzyñcu ostatnio byli¶my :P

Tak zapytam jako ¿e tydzien nie ca³y zosta³ to zlotu w Ba³towie to kto jedzie na 100 % ?? Bo czym bli¿ej do zlotu tym bardziej cisza.....

bimber - Pon 03 Sie, 2015

Powysy³am maile z pro¶b± o potwierdzenie obecno¶ci, ale to ko³o ¶rody, bo jeszcze wszystko siê mo¿e pozmieniaæ
poldek171 - Pon 03 Sie, 2015

Spoko mo¿e jeszcze kto¶ siê jeszcze zdecyduje :)
jolzi - Wto 04 Sie, 2015

Ja z Ewelin± na 99% jedziemy. Luba pracê koñczy o 16 tak¿e jakby¶cie mogli poczekaæ z wyjazdem chocia¿ pó³ godziny to by by³o super
bimber - Wto 04 Sie, 2015

Ja chyba nie pojadê. Panewki jeszcze nie dosz³y... w tym jebanym lubelskim ASO zawsze tak jest :(
BociekPL - Wto 04 Sie, 2015

mi w Rzeszowie za pier¶cienie za¶piewali 252pln za komplet na 1 t³ok + 3 tygodnie czekania. Zrób remont na spokojnie i bêdzie dobrze
bimber - Wto 04 Sie, 2015

Mi za panewki na wa³ 530z³ i 3 dni czekania.
3 dni minê³o i dalej nie ma.

jolzi - Sro 05 Sie, 2015

O której i gdzie bêdzie zbiórka? Ja proponuje plac zamkowy godzina 16.30 i gdzie¶ ko³o 16.45 wyjechaæ. Mo¿emy siê umówiæ z Lubelskie Motocyklove Wyjazdy te¿ siê wybiera parê osób.
bimber - Sro 05 Sie, 2015

Mam 75% szans ¿e jednak wyruszê :) Dzi¶ z Poldkiem z³o¿yli¶my mój silnik, na jutro zosta³o za³o¿yæ i ustawiæ rozrz±d, wrzuciæ ca³y piec w motocykl i co najwa¿niejsze - modliæ siê do wszystkich bogów na ¶wiecie ¿eby po regeneracji g³owicy luzy zaworowe by³y mniej wiêcej w normie.

Je¶li pojadê to narzucê Wam emeryckie tempo z uwagi na ¶wie¿e, niedotarte panewki wiêc nie umawiamy siê z nimi ¿eby ich nie trzymaæ, a jak nie pojadê to róbta co chceta :D
Chyba ¿e bardzo chcecie to najwy¿ej pojadê sam ¿eby Was nie spowalniaæ i do³±cze wieczorem ;)

poldek171 - Sro 05 Sie, 2015

Ja my¶lê ¿e My z Damianem umówmy siê ko³o siebie a ¿eby siê nie wracaæ proponujê zebraæ siê pod tesco :) I tak przez Kra¶nik jedziemy i tak :)
jolzi - Czw 06 Sie, 2015

Spoko moze byc i tesco. Ja tez bede jechal na emeryta bagaz plus plecaczek :-) zobaczymy czy wytrzyma moj turbo stelaz zrobiony przed chwila :-p
bimber - Czw 06 Sie, 2015

Mój silnik jest zawieziony do ASO, jak siê uda to zrobi± mi na jutro luzy zaworowe. Mo¿e dojadê do Was wieczorem jak ju¿ go wrzucê w ramê.
BociekPL - Czw 06 Sie, 2015

u mnie w silniku pojawi³y siê pierwsze oznaki partactwa :( a mi³o byæ plug & play :/
poldek171 - Czw 06 Sie, 2015

Jutro o 16 zbieramy sie u nas pod sklepem na wsi a kolo 16,30 mo¿e wcze¶niej pod tesco wiêc umówmy siê pod tym du¿ym telebimem ¿eby siê nie szukaæ, Najlepiej ¿eby ka¿dy by³ ju¿ zatankowany i gotowy do trasy. Pasuje wam tak :) ?
jolzi - Czw 06 Sie, 2015

Spoko pasuje. Jakbym sie mial spoznic chwile to bede dzwonil poldek do Ciebie
poldek171 - Nie 09 Sie, 2015

No i po zlocie :) Jak wra¿enia ekipa ta co by³a na nim :P ? By³o zajebi¶cie :) Za rok powtórka :)
bimber - Nie 09 Sie, 2015

by³o elegancko jak kurwa_maæ. :D
jezioro zrobi³o robotê 100% inaczej by¶my nie znie¶li tego albañskiego upa³u :D le¿a³ bym w tej wodzie z piwem w rêku jeszcze tydzieñ.
W ¿yciu siê tyle nie o¶mia³em co na tym wypadzie, brechta ¶rednio co pó³ minuty, op³aci³o siê nie odpuszczaæ i sk³adaæ moto do ostatniej chwili, impreza najlepsza z najlepszych.

Alkohol, dziwki i inne u¿ywki. A kto nie by³ ten cienias :rotfl:

poldek171 - Pon 10 Sie, 2015

Hehe dobrze by³o :D Zlocik jak najbardziej udany :)
jolzi - Wto 11 Sie, 2015

Dobrze bylo :-D Daj mu na zimnym :-D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group