.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

podlaskie (B) - podlaskie

Yarccom - Wto 15 Lip, 2008
Temat postu: podlaskie
zapraszamy do pisania
michas24 - Nie 26 Paź, 2008

Aż mi sie wierzyc nie chce że niema nikogo z woj podlaskiego :/
Montana - Sro 10 Gru, 2008

obecna! ;)
Kleopatra83 - Czw 11 Gru, 2008

no proszę wreszcie jakaś kobietka :) he he
Montana - Czw 11 Gru, 2008

a ciebie Kleo z grona kojarzę, kiedyś wypytywałam jak się GS sprawuje na 1 moto ;P w końcu i na mnie czas przyszedł :)
pichan - Czw 11 Gru, 2008

Szkoda żeś nie z mazowieckiego. Mało mamy jeżdżących z nami dziewczyn, ale w sumie równowaga w przyrodzie musi być :) Podlaskie też na amazonkę zasługuje ;) Pozdrawiam
myszaq - Pią 10 Kwi, 2009

Zawitam więc i ja :) witka wszystkim, dużo z Białego to nie ma ale i tak chyba nie jest źle :)
Rapture19 - Pon 13 Lip, 2009

Witam również ;)
Berni - Czw 16 Lip, 2009

Cześć wszystkim !! !!
maruder07 - Sob 15 Sie, 2009

Cześć wam jestem kolejnym Który dziś dołączył się do tego forum z Podlasia :padam: .
lorak1988 - Wto 18 Sie, 2009

Całkiem na sporo :)
Także witam wszystkich.

[ Dodano: Nie 13 Wrz, 2009 ]
No to kiedy razem polatamy?

maruder07 - Pon 21 Wrz, 2009

Czemu nikt tu nic nie pisze jakoś???
lorak1988 - Pon 21 Wrz, 2009

jedzie ktos na zakonczenie sezonu w białym?
maruder07 - Pon 21 Wrz, 2009

Ja bende a kiedy i gdzie??? Bo na otwarciu byłem i było zajebiście :padam: ...
peredur - Wto 22 Wrz, 2009

Dla wszystkich zainteresowanych. Zakończenie sezonu 2009 Białystok

PLAKAT

maruder07 - Wto 22 Wrz, 2009

Ja tam ben de obecny na pewno :) .
lorak1988 - Pią 25 Wrz, 2009

to moze sie gdzies ustawimy, tylko zeby nas było troche wiecej :p
maruder07 - Pią 25 Wrz, 2009

jak widzę to będzie nas 2 tylko... :P
lorak1988 - Pią 09 Paź, 2009

Na ktorym gs-ie byles, widziałem tylko 3 gs-y poza moim w tym jednego z nowymi owiewkami juz
maruder07 - Sob 10 Paź, 2009

http://forum.gs500.pl/vie...der=asc&start=0

Zajrzyj to przejrzyj 3 strony a na pewno uzyskasz odpowiedz na nurtujące cie pytanie. :)

demian - Wto 01 Gru, 2009

witam wszystkich ;)
lorak1988 - Wto 01 Gru, 2009

no witam kolejnego uzytkownika z podlasia, dobrze, ale czy naprawde jest nas az tak mało? 0_o
Przydałoby sie jakos zebrac troche ludzi i razem posmigać

demian - Wto 01 Gru, 2009

no wiesz lorak1988 teraz to trochę pogoda nie pasuje, ale na wiosnę to bardzo chętnie się pisze na różne wypady. W bielsku jest trochę gs ale pewnie nikt na forum nie zagląda
lorak1988 - Wto 01 Gru, 2009

no pewnie ze na wiosne :) wezme moto do białego, tylko najgorzej ze pod blokiem bedzie nocował, mam nadzieje ze nikt mi go nie zwinie :P Jak znasz jakichs gs-iarzy to wkrecaj na forum, zawsze to łatwiej by sie było zgadać
demian - Wto 01 Gru, 2009

uuu pod blokiem, ja bym nie ryzykował. Z tego co wiem jest kilka parkingów strzeżonych a o kilka złotych nie zbiedniejesz :) postaram się wkręcić kogo się da, pozdro ziom
lorak1988 - Sro 02 Gru, 2009

dobra myśl, ale nie wiem czy jest cos takiego w białym, porozgladam sie troche, ostatecznie garaz mozna wynajac, ale ceny pewnie nie sa niskie.
Dobra, to czekamy do wiosny :)

Tonio - Wto 19 Sty, 2010
Temat postu: :)
Witam wszystkich!
Z tego co widze to mało jest nas z Podlasia..
A więc jestem .. :)
W połowie zeszłego sezonu kupiłem GSa ale dopiero teraz sie tu pojawiłem..
Czekamy wiosny i zgadujemy się GDZIEŚ w Białymstoku.. myślę że to bedzie takie centralne miejsce.. dla każdego będzie blisko.. :)
Mamy jeszcze trochę czasu, więc mysle że uda nam się cos zorganizowac.. :)
Pozdrawiam

maruder07 - Wto 19 Sty, 2010

Ja proponuje Zabłudów każdemu blisko bendzie i po drodze na spotkanie. Wiec nie daleko a w maju pewnie jakiś zlot będzie na krywlanach. Tonio zamawiaj sobie koszulkę z logo forum, ja już zamówiłem sobie 25zł to nie dużo.
demian - Sro 20 Sty, 2010

Powitać ;)
maruder07 - Sro 20 Sty, 2010

o kolega z bielska się zjawił??? A czemu ja nic nie wiem ze się zalogowałeś? Od dawna tu jesteś już? Hehe a wiesz ze ja w bielsku kupiłem swoja gs rok temu?
demian - Sro 20 Sty, 2010

słabo forum przeglądasz, hehe w Bielsku obecnie są chyba 2 gs. Przynajmniej z tego co wiem :D
maruder07 - Sro 20 Sty, 2010

A były 3 gski moja właśnie została tam kupiona hehe dałem 3 tyś za nią i do bielska jeździłem a tera moja jest. jakoś często tam bywałem ale nigdy takiego moto tam nie spotkałem a znam ta miejscowość bardzo dobrze.
Tonio - Sob 23 Sty, 2010

A w podlaskim CISZA... :/ :p
Moze jeszcze cos sie zmieni.. :)

maruder07 - Sob 23 Sty, 2010

Zmieni się zmieni ale pewnie na wiosnę bo teraz pewnie nie. A jak tam wyczekiwanie na wiosnę w łapach trwa? Nie denerwujesz się :looka: co???
demian - Sob 23 Sty, 2010

Cisza kolego bo strasznie mało nas tutaj jest, musimy się jakoś poprawić hehe
Tonio - Sob 23 Sty, 2010

oj roznie to bywa.. czasami jak zobacze suchy kawałek asfaltu to mam ochote moto wyciagac.. haha :)
no coż poradzic.. są rzeczy na które nie mamy wpływu.. zostaje tylko czekac :)
:niepewny:

maruder07 - Sob 23 Sty, 2010

Demian a ty zabrał byś się z nami na zlot miłośników gs ?? ? Ma być 3 już organizowany i jak gdzieś w naszej części polski będzie organizowany to co może załapiesz się co? ja tam za sezonem nie tęsknie bo zeszły jucz zaliczyłem nakręcając 3 000km i starczy mi do tego jakoś mi za specjalnie nie spieszno z racji usterek maszyny i braku kasy na wymianę niektórych części.
demian - Nie 24 Sty, 2010

spoko żaden problem, czekamy wiosny i smalimy :hyhy:
Tonio - Nie 24 Sty, 2010

Szczerze, to nie wydaje mi się, by zlot był gdzieś w naszej okolicy.. :niepewny:
Bo chyba więcej osób jest z tamtych okolic.. :P
Nie wiem zresztą.. chodzi o to żeby było ciekawie a nie tylko ABY BYŁO.. Może tam jest więcej ciekawych miejsc itp..
Można dla organizatorów jakieś pomysły podrzucać.. sam siedze i myśle nad jakimś konkretnym miejscem, ale jakoś nic mi do głowy nie przychodzi.. :(
No zobaczymy jeszcze.. Ja bardzo chciałbym tam być, nawet jeżeli bedzie to daleko.. ale nie wiem czy akurat jak będzie ten zlot bedą takie możliwości.. Wiadomo że zawsze komuś tam nie będzie pasowało.. ale cóż..
Trzeba czekać i wszystko się okaże.. :P

demian - Nie 24 Sty, 2010

Dokładnie Tonio, czas wszystko pokaże hehe
maruder07 - Nie 24 Sty, 2010

A byliście w zeszłym sezonie na rozpoczęciu i zakończeniu sezonu moto w Białymstoku pod pałacem Branickich??? Ja byłem ze swoja gska i było zajebiście :P . :P :P
Tonio - Nie 24 Sty, 2010

Ja niestety nie.. miałem jechać ale byłem w pracy akurat.. :/ Byli moi znajomi z Łap.. :zdegustowany:
maruder07 - Nie 24 Sty, 2010

A gdzie pracujesz???
Tonio - Nie 24 Sty, 2010

Ale byłem w Łapach na zakończeniu.. :P było moze około 40 maszyn.. jeździliśmy po mieście pzebrani za Mikołajów.. :) (czapki, kurtki, płaszcze..) ogólnie fajna sprawa.. :)
Fajnie jest w takim czymś uczestniczyć i oglądać reakcje ludzi.. :) uśmiechali się i odwracali.. :)

[ Dodano: Nie 24 Sty, 2010 ]
W sumie to nigdzie.. :P mój tata ma firmę i akurat wtedy musiałem pomóc..

maruder07 - Nie 24 Sty, 2010

A to tak jak i ja. A jak na moto zarobiłeś w ile czasu?
Tonio - Nie 24 Sty, 2010

A nie wiem.. ;p tak jakos miałem troche zaskórniaków itp.. :D
jakoś się nazbierało.. Na weselach gram..:) :rotfl:
To też troche pieniążkow zawsze wpada.. :)

maruder07 - Nie 24 Sty, 2010

A co grasz i jak hehe bo ja myślę o weselu już to może mi się przydasz....
Tonio - Nie 24 Sty, 2010

UUU już ? :hyhy: to ładnie.. :)
a gram co tylko chcesz :P

lorak1988 - Pon 25 Sty, 2010

No widze ze coraz wiecej nas i bardzo dobrze :D . Juz myslałem ze nie bedzie z kim wieczorami polatac po białym, ale widac dobrze sie zapowiada. Najgorzej tylko ze cały czas zastanawiam sie gdzie bede trzymał mojego GS-a w Białym. Tanio, nie masz moze troche wolnego miejsca koło sewj suzi? :p
Tonio - Pon 25 Sty, 2010

Ja dokładnie nie jestem z białego.. :kwasny: z okolic..:) Łapy.. okolo 25 km od Białegostoku..
lorak1988 - Pon 25 Sty, 2010

No to wieczorne latanie odpada, ale w weekendy bedzie mozna coś pomyslec :) A z miejscem na moje suzi moze samo coś wyjdzie. Bedziemy mogli jakis wypad na mazury zrobic na 1 dzien, zajebiste niektore krete drogi sa. Cały czas tylko po prostych praktycznie sie jezdzi, a fajnie by było troche w winkle powchodzic :D , ale to odległe plany :P
maruder07 - Pon 25 Sty, 2010

Ja mam trochę ziomków w białym mogę popytać o garaż za niewielka opłata na miesiąc na pewno ktoś chętny się znajdzie kto ci moto prze garażuje. A w jakiej dzielnicy mieszkasz???

Tonio a co się dziwisz, starzeje się i pora na stare lata poważnieć to już myślę o ślubie powolutku. A ty jako Dj robisz? czy masz kapele, orkiestrę jakaś kilkuosobowa??? :P

lorak1988 - Pon 25 Sty, 2010

No to mozesz zapytac, ale watpie ze cos sie w centrum znajdzie :P
maruder07 - Pon 25 Sty, 2010

A dużo abonamentu miesięcznego mógłbyś zapłacić za garaż?
lorak1988 - Pon 25 Sty, 2010

Nie wiem jakie sa ceny za garaz w białym, ale propozycje z chcecią rozpatrze :)
maruder07 - Pon 25 Sty, 2010

Za 500zł to kolejka będzie chętnych co ci garaż udostępnia. :hyhy:
:hyhy:

[ Dodano: Wto 26 Sty, 2010 ]
Tonio a w łapach to jest coś ciekawego do oglądania wiesz gdzie jest ta słynna cukrownia?? warto tam pojechać którego popołudnia pokręcić się po tym miasteczku???

Tonio - Wto 26 Sty, 2010

maruder07 napisał/a:

Tonio a co się dziwisz, starzeje się i pora na stare lata poważnieć to już myślę o ślubie powolutku. A ty jako Dj robisz? czy masz kapele, orkiestrę jakaś kilkuosobowa??? :P


Zespól.. :) 3 osoby..

Hmm.. Wiem gdzie cukrownia.. Trudno nie wiedzieć skoro tutaj mieszkam.. :P No polatać mozna.. sporo motorów jest ogólnie.. :) Kiedyś możemy się zgadać i polatać raz u mnie, raz u któregoś z Was .. :)

maruder07 - Wto 26 Sty, 2010

Oki ale narazie do lata poczekajmy.
Pickers - Wto 26 Sty, 2010

Ja jestem z Białegostoku.I wlasnie jestem w etapie szukania motocykla ;) .Więc nie wykluczone ze by sie razem posmigało :P
Moze znacie kogos kto chce sprzedac Gs'a lub bandita 400/600 ?

lorak1988 - Wto 26 Sty, 2010

Na podlasiu ciezko cokolwiek znalezc, chyba ze masz farta :) Najlepiej to w warszawie i okolicach szukac. Tylko teraz nie polecisz, chyba ze na przyczepie przywieziesz. Ile masz zamiar przeznaczyc na moto?

Maruder07, wiem ze wynaciecie garazu to koszto około80-100zł, ale wiesz ja nie potrzebuje całego :P Najlepiej by było z kims na spole bo do takiego garazu i 3 moto nawet wejdzie :D . Ostatecznie moge cały wynajac. To jak, znasz kogoś kto by coś miał?

Pickers - Wto 26 Sty, 2010

lorak1988 napisał/a:
Na podlasiu ciezko cokolwiek znalezc, chyba ze masz farta :)

Dokladnie.Nie dosc ze cięzko cos znalesc a jak juz się cos trafi to w przypadku samochodu cena będzie przynajmniej o 30% wyzsza niz np. w mazowieckim i do tego stan ze tylko ręka machnąc i zawijac do domu.Ale niestety nie mam jeszcze samochodu i nie mam mozliwosci smigania z województwa do województwa.

lorak1988 - Wto 26 Sty, 2010

Pickers napisał/a:
Ale niestety nie mam jeszcze samochodu i nie mam mozliwosci smigania z województwa do województwa.

Ja bym sie nie nastawiał ze cos kupie na podlasiu. Sam jak kupowałem to miałem problem ze znalezieniem czegos konkretnego. Obejrzałem chyba 2, ale kazdy moze 5 razy bity :P a pojechałem do mazowieckiego i wachałem sie miedzy 2 bo oba były w dobrym stanie. Ogolnie to w wawce jest juz z czego wybierac.

Tonio - Wto 26 Sty, 2010

Pickers napisał/a:
Moze znacie kogos kto chce sprzedac Gs'a lub bandita 400/600 ?


Znam kogoś kto ma Bandita 600..

maruder07 - Sro 27 Sty, 2010

Ja na swojego Gs czekałem rok czasu przeglądając allegro i czytając Kramik w gazecie współczesnej przynajmniej 2 razy w miesiącu. I na Podlasiu ciężko coś konkretnego wyrwać ale zdążają się okazje. Albo mocno do rypane pojazdy tak jak mój, ja swego kupiłem w niezbyt ciekawym stanie ale nie przerażało mnie to bynajmniej mam nad czym popracować teraz i po swojemu ustawić. Czyli dopasować moto do siebie i swoich wymagań.
Tonio - Wto 02 Lut, 2010

hmm.. Pare dni mnie tu nie było, wchodze.. a tu ciągle cisza.. :/
Piszcie cos! :)

lorak1988 - Wto 02 Lut, 2010

Śnieg topnieje. Niedlugo odpalamy maszyny :D
Tonio - Wto 02 Lut, 2010

No topnieje topnieje.. Tylko ciekawe na jak długo.. ? :niepewny:
Trzeba wierzyć że będzie dobrze! :D

maruder07 - Sro 03 Lut, 2010

Tylko żeby za szybko nie topniał bo będę miał mega problem!
lorak1988 - Sro 03 Lut, 2010

Znow mroz :/ A co za problem?

[ Dodano: Sro 03 Lut, 2010 ]
Wie moze ktoś z Was gdzie mozna tanio i sprawnie wymienic opone z wywazeniem w Białym?

maruder07 - Sro 03 Lut, 2010

Problem taki że w piwnicy mi zalega jakieś 25ton zboża i ok 3 ton ziemniaków, jak zacznie topnieć gwałtownie to woda w studni do góry pójdzie i zacznie mi piwnice podtapiać jeszcze jest zapasu ok 130cm a to nie za wiele przy takich opadach, a wtedy zacznie się napierdzielanie i pakownie tego w worki by wynieść na wyższa kondygnacje budynku. Dla świętego spokoju to ja już zacząłem pakowanie tego.

Polecam w doilidach przy wylocie na Zabłudów kawałek za cmentarzem masz skręt w prawo z tablicą reklamowa zakładu. Wymianę oponki tam mi to zrobili za 20 zł w zeszłym roku w listopadzie jak teraz będzie to nie wiem.


A kto z was poleci na zlot GSowców jak będzie w giżycku???

Tonio - Sro 03 Lut, 2010

Mam nadzieję że mi termin podpasuje.
Jeżeli będę mógł i nie będę miał wesela żadnego, to jadę..
Okaże się z czasem.. :/

lorak1988 - Sro 03 Lut, 2010

maruder07 napisał/a:
Polecam w doilidach przy wylocie na Zabłudów kawałek za cmentarzem masz skręt w prawo z tablicą reklamowa zakładu. Wymianę oponki tam mi to zrobili za 20 zł w zeszłym roku w listopadzie jak teraz będzie to nie wiem.

Dzięki za info, napewno to sprawdze :)
A co do tego zlotu, to jest zaplanowany czy jeszcze nie wiadomo czy bedzie?

[ Dodano: Pon 08 Lut, 2010 ]
ahh to podlasie...
Nigdy nic sie tu nie dzieje :P

maruder07 - Wto 09 Lut, 2010

lorak1988 napisał/a:

A co do tego zlotu, to jest zaplanowany czy jeszcze nie wiadomo czy bedzie?


Przeczytaj ten temat: http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=4652 a się dowiesz ze termin nie jest ustalony jeszcze i miejsce jest w planach, ale ja obstawiam ze na 80 procent to będzie Gizycko, czyli zbiornik wahy i można zalecieć tam w jakieś 3 godziny jazdy.

lorak1988 - Wto 09 Lut, 2010

No ja jestem jak najbardziej za :) Zaje**ste trasy, winkiel na wilnku praktycznie
maruder07 - Sro 10 Lut, 2010

Ja to muszę do tego czasu moto przygotować a najbardziej mnie uwiera tylna opona 150 jest w dobrym stanie ale przeszkadza na winklach nie daje sie złożyć do zakretu. mam nadzieje ze uda mi się i resztę usterek usunąć.
grzesiu - Sro 10 Lut, 2010

maruder07 napisał/a:
Przeczytaj ten temat: http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=4652 a się dowiesz ze termin nie jest ustalony jeszcze i miejsce jest w planach, ale ja obstawiam ze na 80 procent to będzie Gizycko, czyli zbiornik wahy i można zalecieć tam w jakieś 3 godziny jazdy.


Jak bedziecie leciec przez Elk to moge sie dolaczyc :D

lorak1988 - Sro 10 Lut, 2010

Musisz :P
Tonio - Sro 10 Lut, 2010

lorak1988 napisał/a:
Musisz :P


Dokladnie.. ;) nie ma sie zmiluj.. ;p

maruder07 - Sro 10 Lut, 2010

A ełk będzie nam po drodze w planach? :P
lorak1988 - Sro 10 Lut, 2010

no proste
http://www.zumi.pl/trasa....32-246+style%3D

maruder07 - Sro 10 Lut, 2010

fajna stronka całkiem rzeczowa i dokładnie liczy. Właśnie sprawdzałem ile do giżycka będzie odemnie i wyszło równo 200km. :)
lorak1988 - Sro 10 Lut, 2010

Licząc ze po 50 km jazdy dupa zaczyna bolec (przynajmniej u mnie) to trzeba bedzie 3 postoje zaplanowac :P
maruder07 - Sro 10 Lut, 2010

Ja raz 200km łyknąłem z mała przerwą. To polecam wypić przed jazdą red bulla albo R20 lub Tigera. I będzie lepiej. jak będziesz z Siemiatycz naginał to zaczekam na ciebie w zabłudowiu i razem do białego zalecimy. A potem tonio w białym do nas sie podepnie i jazda dalej.
Tonio - Czw 11 Lut, 2010

jak dla mnie 50 km w to czy w to, nie ma znaczenia :D
aby tylko sie udalo wszystko zorganizowac i zgrac w czasie.. zeby kazdemu pasowalo.. :P czekamy..

maruder07 - Czw 18 Mar, 2010

Kolego rasputhn a ty gdzie w której częsci białegostoku mieszkasz?
lorak1988 - Pią 19 Mar, 2010

maruder07 napisał/a:
Kolego rasputhn a ty gdzie w której częsci białegostoku mieszkasz?


Właśnie, opowiadaj :)

lorak1988 - Nie 21 Mar, 2010

W koncu sprowadziłem moja suzane do Białegostoku :D

Moze jakas ustawka?

rasputhn - Nie 21 Mar, 2010

Cześć wam:) maruder07, z Grabówki jestem, więc masz po drodze ;) Tyle że moje moto puki co w mak rozebrane... http://www.forum.gs500.pl...ight=malowanie, więc myślę, że można by poganiać po świętach :D o ile zdążę złożyć i pomalować...
maruder07 - Wto 23 Mar, 2010

O to fajnie! ja zawsze przelatuje przez grabówkę jak do białego jadę na moto, bo puszką to zwykle kieruję się przez Zabłudów. jak złożysz to proponuję zrobić pierwsza trasę do gródka i z powrotem i sprawdzić przy okazji ile ciśnie :D ja tam wydusiłem z gs 170na prostej i przy Królowym moście 185km/h więcej mi sie nie udało. ja w niedziele budzę swoja suze to gdzie sie spotykamy? :P
rasputhn - Wto 23 Mar, 2010

hehe:D do gródka lobię czasami sobie poganiać :D pamiętam, jak w tamtym roku kupiłem moto, to miałem w połowie drogi niespodziankę... Ktoś podłączył odwrotnie przewody i zamiast otwartego gonilem na rezerwie i brak paliwa :rotfl: na prostej 180 dusiłem :P ale się trochę bałem, bo koło niewyważone miałem jeszcze, a biło skubane powyżej 140 ... jak złoże moto (mam nadzieję, że do świąt mi się uda pomalować i złożyć) to się ugadamy :)
lorak1988 - Wto 23 Mar, 2010

Gródek to ten z M jak miłośc? :D
Nie wiem gdzie to jest i jak tam dojechac, ale jak juz poskładacie swoje sprzety to mozemy sie przelecieć.
Prędkości maksymalnej nie sprawdzałem i jakos nie mam zamiaru...

Jutro zakładam nowa oponke, musze tylko sporo pojezdzic spokojnie na dotarciu z 200km i mozemy smigac.

Co do miejsca na suze to postawie na parkingu strzezonym na białostoczku. Nie daleko to centrum to bede mogl w kazdej wolnej chwili latac, wiec czekam na propozycje.

maruder07 - Wto 23 Mar, 2010

lorak1988 napisał/a:
Gródek to ten z M jak miłośc? :D
Nie wiem gdzie to jest i jak tam dojechac, ale jak juz poskładacie swoje sprzety to mozemy sie przelecieć.


To nie ten Gródek! jest on 40km od białego na malowniczej trasie dobrej do testów motocykli i ich osiągów. Piękniejszej drogi nie ma w naszym rejonie .

lorak1988 - Wto 23 Mar, 2010

maruder07 napisał/a:

To nie ten Gródek! jest on 40km od białego na malowniczej trasie dobrej do testów motocykli i ich osiągów. Piękniejszej drogi nie ma w naszym rejonie .


Ale mi narobiłes smaku, wlasnie chciałem gdzies po takiej ladnej trasie pojezdzic. Moze nawet jutro sie przejadę

maruder07 - Wto 23 Mar, 2010

No to kierunek na grabówkę a potem do granicy Bobrowniki na Białoruś 60km ślicznej drogi. Tylko uważaj na ruskie tiry! :D
rasputhn - Sro 24 Mar, 2010

hhaahha :D Ruskie jak ruskie, na Augustów Litwinów masz :D hmmm malownicze moim zdaniem są te boczne na Stację Waliły, czy po wioskach wokół Gródka czy Michałowa. Tam masz pseudo ekspresówkę powiedzmy na granicę :) Babkę mam niedaleko Gródka, a i biesiadę odwiedzam co roku :D
maruder07 - Sro 24 Mar, 2010

Nom ja tez co roku na biesiadzie jestem obecny. W tym roku minie 2 lata już jak swoją dziewczynę tam poznałem :-D a bywałeś swoją Gską w Michałowie? 2razy widziałem fioletowy sprzęcik jak przelatywał tam. Ostatnio to w zeszłym roku stał taki podczas dni Michałowa, nie był sam tylko z kilkoma ścigaczami jeszcze na dodatek. Może to twoja maszyna była. A co do tras malowniczych to ja wole powiat sokólski ewentualnie hajnowski (pod warunkiem, że miśki nie ruszają nikogo) tam jest gdzie pofruwać.
lorak1988 - Sro 24 Mar, 2010

Musze sie z wami przejechac w te malownicze tereny, bo nie chce sam bladzic i zastanawiac sie czy to juz :D
rasputhn - Czw 25 Mar, 2010

hehe spoko :D a nieeeee raczej nie, nazbierałem dopiero w polowie lipca w tamtym roku, a tam dosyć rzadko ganiałem... Ale chętnie się przejadę jak złoże moto :) słuchajcie, a nie macie fotek "gołego GS500"? bez baku, siedzenia i owiewek? bo coś czuję , że bede miał problem przy składaniu miejscami...
hertz - Czw 25 Mar, 2010

u mnie w garażu stoi goły, jak chcesz mogę porobić zdjęcia, mam też książkę serwisową, to tez mogę dać .
maruder07 - Czw 25 Mar, 2010

Lorak jak pociepleje to polatamy swoimi staruszkami po okolicy bo mnie narazie się nie usmiecha jazda gdy termometr nie pokazuje plus 15 stopni przynajmniej.
grzesiu - Czw 25 Mar, 2010

maruder07 napisał/a:
Lorak jak pociepleje to polatamy swoimi staruszkami po okolicy bo mnie narazie się nie usmiecha jazda gdy termometr nie pokazuje plus 15 stopni przynajmniej.


Cieniasy :P Mi wystarczy juz 0 stopni i brak sniegu oraz lodu na drodze :hyhy: W dobrym stroju jest cieplo! Jedynie w dlonie jest zimno, musialem robic postoje co 30 min :)

rasputhn - Pią 26 Mar, 2010

Cieniasami nazywasz ludzi, którzy są rozsądni i nie będą mieli później problemów reumatycznych?
grzesiu - Pią 26 Mar, 2010

To sie okaze na starosc :P Co cie nie zabije to cie wzmocni ;)
Znam takich co jezdza caly rok na moto i tylko jednego, ktory narzeka na bole w stawach. Ale sam jest sobie winny, jezdzil w normalnych spodniach :)
Druga sprawa, to teraz mam owiewki i przypadkiem konstruktorom udalo sie zrobic tak, ze jakos nie chlapie na nogi i nie wieje :) A kolana chyba najlatwiej zalatwic jest. Wieje tylko na kask, dlonie i barki ;)

rasputhn - Pią 26 Mar, 2010

Ale jednak wieje :) wszystko jest dla ludzi moim zdaniem, ja tam jak zimno nie ganiam, szkoda mi zdrowia i tyle :)
lorak1988 - Pią 26 Mar, 2010

Ja latam nawet jak jest zimno i bez stroju dobrego w cywilnym ubraniu, bo sie jakos nie mogę powstrzymać :P

Tak zachwalacie te malownicze tereny w kolo białegostoku ze sie dzisiaj przelece.
Maruder, może zahaczę o Michałowo :d

maruder07 - Pią 26 Mar, 2010

lorak1988 napisał/a:
Maruder, może zahaczę o Michałowo :d


I co byłeś już i u mnie???

lorak1988 - Pią 26 Mar, 2010

No byłem byłem. Całekiem spore te Michałowo.

Nie zazdroszcze ci drogi z Michałowa do Białego, masara normalnie :/

P.S. a i dziewczyny macie całkiem, całkiem :D

lorak1988 - Wto 30 Mar, 2010

Nikt z was jeszcze nie lata? Maszyny nie gotowe? Polatałbym z kims troche...
demian - Wto 30 Mar, 2010

Ja latam ale nie w Białym tylko w Bielsku :)
lorak1988 - Wto 30 Mar, 2010

W piątek wracam przez Bielsk do Siemek. A wiec... :D
demian - Sro 31 Mar, 2010

Możemy kolego się styknąć i podporowadze Cie troche do siemiatycz, jeśli tylko bedę mieć chwilę wolnego czasu. W dzień to nie za bardzo ale pod wieczór na pewno się piszę :)
Na PW wysłałem Ci nr gg jak coś to pisz, pozdr

maruder07 - Wto 13 Kwi, 2010

To jak kiedy latamy? macie czas w niedziele?
lorak1988 - Wto 13 Kwi, 2010

Moze cos w weekend...

Moja suza stoi w Siemkach :/
Mam nadzieje ze w czwartek po nia pojede.


Rozpoczęcie sezonu w Białym bedzie 24.04, tak? Kto sie pojawi?

lorak1988 - Sob 17 Kwi, 2010

Proponuje jakies małe latanie w niedziele.

Ktoś chętny?

Moze bysmy tez skoczyli na krywlany na "palanie gumy"

maruder07 - Czw 22 Kwi, 2010

Ja wieczorem sie pojawie w miescie akurat będę od dziewczyny wracał to może polatamy trochę o ile zebatka mi zdąży dojść. A ktoś jeszcze chętny po za Lorakiem?
lorak1988 - Pią 23 Kwi, 2010

w czwartek to na impreze sie idzie a nie lata :P
maruder07 - Pon 03 Maj, 2010

Lata ktoś? ja ostatnio kupiłem se trochę (60litrów) wahy za 3.80zł i nie mam z kim nawet polatać! No co jest z wami? trzeba trenować winkle. Lorak a ty spisz? ja nie będę się co 50km zatrzymywał jak polecimy na zlot do giżycka więc trenowć trzeba! :rotfl:
lorak1988 - Sro 05 Maj, 2010

No jasne ze latamy. W sobote jest rozpoczęcie sezonu w bielsku :d
maruder07 - Czw 06 Maj, 2010

Ciekawe kto będzie tam pogoda nie za ciekawa. :niepewny:
rasputhn - Nie 16 Maj, 2010

skończyłem swoją suzi :) zapraszam do polatania wieczorem w tygodniu, ktoś chętny ?:P
maruder07 - Wto 18 Maj, 2010

to szykuj sie na zlot do gizycka. ja jestem weekendowo wolny.
rasputhn - Czw 20 Maj, 2010

więc w tą niedzielke może? do Giżycka nie pojade...
maruder07 - Wto 03 Sie, 2010

Ej przyznawać sie kto po moim rejonie się kręci ciemnym GS z nie oryginalną lampą z tyłu. Najczęściej z kuframi czy małymi sakwami z tyłu. Widziałem coś taliego w rejonie michałowa i siemianówki 3 razy już więc to musi być ktoś z naszych i tutejszych... :D
roger - Pon 20 Wrz, 2010

Hej wybiera się ktoś z was do Bielska Podlaskiego 25 września.
http://www.godboys.yoyo.p...oniec-20101.jpg

roger - Pon 20 Wrz, 2010

maruder07 napisał/a:
Ej przyznawać sie kto po moim rejonie się kręci ciemnym GS



Ja ostatnio jechałem przez "wasz teren" a mianowicie okolice Siemiatycz, Sarnaki i dalej w dół i tylko żółtego horneta spotkałem po drodze w okolicy Drohiczyna. :hyhy:

kratom - Sob 12 Mar, 2011

Ech, ostatni wpis z wrzesnia 2010...moze podlaskie sie ruszy wraz z wiosna ? ;)
maruder07 - Czw 14 Kwi, 2011

Jak tak ostatnio w białymstoku widziałe to już 2 gs latają. widziałem ciemno niebieskiego i fioletowego ostatnio. czy to ktoś z forum???
rasputhn - Czw 28 Kwi, 2011

trzebaby małego spota zrobić w końcu;) 3 maja po wyleczeniu kaca jestem wolny i gotowy :)
maruder07 - Pią 29 Kwi, 2011

ja po wekendzie tak samo odbiore suze z warsztatu i też będę dyspozycyjny :D Dujemy do bielska podlaskiego 7 maja???
rasputhn - Pią 06 Maj, 2011

7 maja mam zjazd na PB;/ w sumie to już jutro :) Dopiero przeczytałem posta. Można tak się zgadać. Znajdzie się więcej chętnych z okolic Białego ?:)
Katharina89 - Wto 28 Cze, 2011

:) Witam wszystkich :D
maruder07 - Nie 24 Lip, 2011

O kobieta w podlaskim pojawila się ktora planuje zakup GSki cud jakiś :zdziwko: Pozdrawiamy. chociaż nas tu kilku jest.
studi - Pon 05 Wrz, 2011

Zaproszenie na imprezę z okazji zakończenia sezonu -> http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=8817
kratom - Pon 07 Lis, 2011

Kto w Wysokiem Mazowieckiem czarnym GS 500 E jezdzil dzisiaj ??
arcadiush - Czw 10 Lis, 2011

Pomożecie? Zaśmiecam, ale.. polubicie moje zdjęcie w konkursie motocyklowym na facebooku na stronie ducati??

http://www.facebook.com/p...&type=1&theater

studi - Nie 20 Lis, 2011
Temat postu: Organizujemy centrum prasowe
W związku z uruchomieniem portalu oraz dalszym rozwojem forum chcielibyśmy powołać do życia grupę prasową.

Do obowiązków takiej grupy będzie informowanie oraz opisywanie (fotoreportaż mile widziany) wydarzeń w regionie, a artykuły te będą pojawiać się na głównej stronie portalu w postaci newsów.

Być może z czasem jeśli projekt się rozwinie i będzie funkcjonować kardy z "reporterów" otrzyma oficjalną legitymację prasową "Forum GS500"

Dlatego poszukujemy z każdego regionu 2-3 osoby. To Wy wiecie najlepiej kto w Waszym regionie jest najbardziej sensowny i nadający się do takiej "roboty"

Oczekuję propozycji osób. Kandydatury proszę zgłaszać w tym temacie. Proszę podać nick danej osoby i jakieś krótkie uzasadnienie, dlaczego ta osoba powinna się znaleźć w tej grupie.

maruder07 - Nie 15 Sty, 2012

Ale tu nudno, niby parę GSek jest na Podlasiu ale urzytkownicy jakoś nie pala się na spoty. Ej no co jest? Sezon idzie wielkimi krokami... :P
Szymonekz - Sro 18 Sty, 2012

Siema jak przeglądam te forum to widzę właśnie ze na Podlasiu to straszna cisza ... szkoda trochę bo można by było kiedy raz polatać wieczorem , bo samemu to nudnie :zalamany:
maruder07 - Sro 18 Sty, 2012

o nareszcie ktoś z Białegostoku :-) :padam: lecimy do wilkasów???
Szymonekz - Sro 18 Sty, 2012

oczywiście, tylko najpierw muszę trochę swego bike podszykować ale to zanim minie zima to będzie już prawie gotowe. Podstawa to kufer centralny, gmole i kierownica która po wypadku nie jest do końca prosta :/
kingusia1188 - Sro 18 Sty, 2012

Panowie nareszcie coś się rusza w podlaskim :) Przyjdzie wiosna będę częściej latała w Moje rodzinne okolice :) będzie można się skrzyknąć i polatać razem. :rotfl: aby do wiosny
Szymonekz - Sro 18 Sty, 2012

fajne by było :) ciekawe tylko jaki sezon będzie skoro mamy taką zimę
kingusia1188 - Sro 18 Sty, 2012

będzie rewelacyjny :D ha musi :rotfl: tylko cena paliwa mogłaby być troszkę niższa :D
Szymonekz - Sro 18 Sty, 2012

hmm no cena to już za tęga :) jakoś jeszcze mój bolid spala blisko 6l chociaż za taką frajdę to cena się już nie liczy
kingusia1188 - Sro 18 Sty, 2012

cena się nie liczy he jak nie patrzysz na stan konta :) ale po sezonie to już mina blednie. Już sobie wyobrażam co będzie w sezonie :D . Jak przez dwa miesiące zrobiłam 5,5 tyś :D
Szymonekz - Sro 18 Sty, 2012

ja tak ogólne to praca-dom (11km w jedna stronę) a traska to naprawdę rzadkość a ile km w sezonie zrobiłem tego sam nie wiem :) w dwa miesiące 5,5 tys to jest już zacny wynik
maruder07 - Czw 19 Sty, 2012

Kinga co chcesz ja na cenę wahy nie narzekam :-) mam wahe po 4.50zł litr pod warunkiem że biorę po 60litrów odrazu. :-) hehe ma sie chody to i ma się tanie paliwko.

Szymon to serwis gaźników zrób, moja GSka nigdy więcej jak 6l nie wzięła, pod 6podeszło jak jechałem 10-15km/h w paradzie przez Białystok i w 2 osoby, później jeszcze cykl miejski trochę to i tak wyszło. A tako po niżej 5l średnio 4.5l 100km w zależności jak i gdzie jeździłem.

Dokładny pomiar jak robiłem 2lata temu lecąc do wilkas na 3zlot wyszedł następujący:

-Michałowo - Kętrzyn przez Białystok ok. 340km (nie pamiętam już dawno, nie zapisywałem) pałowanie w trasie 120-170km/h tylko w miastach zwalniając i w Kętrzynie wyszło 5.002litra na 100km
-Ketrzyn - Suwałki ok 180km prędkość 90-120km/h to pomiar wyszedł 4.6l
-Suwałki- Michałowo 120km predkość 80- 100km/ pomiar wyszedł 4.2l :zdziwko:

W sumie natrzepałem w sobotę 430km i w niedziele 310km. tamten sezon mina cały i natrzepałem ok 7tyś km. za to ostatni to jak zrobiłem 600km to max. :) w tym ile będzie to nie wiem. ale nie mało zapewne biorąc pod uwagę ze puszki się pozbyłem a w gsa już ok1000zł wpakowałem w części i jeszcze planuję tyle wydać...

Szymonekz - Czw 19 Sty, 2012

a więc tak ja mam moto z usa i ich cudowne oktany (93 to jest max) rocznik 2007 i przebiegu mam coś około 16tys, mam zmieniony tłumik i to wszystko. Kiedyś była to F'ka ale doszedłem do wniosku ze lepiej i taniej zrobić go na wersje E. Teraz mam pewna wątpliwość co do temperatury pracy silnika z racji chłodnicy oleju ale na razie nie biore do bani. Na trasie Białystok- Grajewo jak dawałem do wiwatu to spaliła delikatnie powyżej 6l
maruder07 - Czw 19 Sty, 2012

Ciekaw jak twoje moto wygląda w realu? Tonia i Loraka sprzęty widziałem a twego jeszcze nie...
kingusia1188 - Czw 19 Sty, 2012

he to jak będę na Podlasiu to zgłoszę się po paliwko po tańszej cenie :rotfl: :rotfl:
Moje moto spalało 4,5 - 5 l przy mojej dośc ergonomicznej jeździe uczyłam się więc nie szarżowałam z manetką heheh ale ten sezon chcę zobaczyć na ile stać Moją Białą Gwiazdeczkę :D :D i na tor częściej będę latać :D

maruder07 - Czw 19 Sty, 2012

U mnie Ojciec sobie zrobił vize i smiga co 8dni na Białoruś po zakupy :D Wozi z tamtad paliwo, gaz, żarówki, fajki, Vudke... ich produkty są o niebo lepsze jak nasze. i takim to sposobem mam tania wahe dobrej klasy. Hmmm... 60litrów to raczej ciężko wyjarać gsem w 8dni... :rotfl:
Szymonekz - Czw 19 Sty, 2012

moje moto w tym momencie wygląda na zmęczone życiem :) silnik poobijany, na baku ślad po kierownicy w sumie nie ma co sie dziwić dwa dzwony miał . Może jakoś mnie przelotnie widziałeś szary gs i czerwona kurtka
maruder07 - Pią 20 Sty, 2012

Nie na pewno nie widziałem takiego moto. Widywałem żółte, niebieskie GSki ale takiego nie ale sezon za niedługo to zobaczę na pewno

a moje moto jest tu do obejrzenia.

http://www.forum.gs500.pl...er=asc&start=30

Szymonekz - Pią 20 Sty, 2012

he pewnie zobaczysz . Ja widywałem na TBS stoi identyko tylko oryginalna wersia E tylko jakaś zapomniana bo w tamta zimę to widziałem bak i kierownice spod zaspy śniegu :/ a że stała przy ulicy to masakra totalna
maruder07 - Sob 21 Sty, 2012

A stoi jeszcze? dostawczakiem zajechac załadować i na cześci będzie dobra i się jeszcze na tym zarobi troche kasy. :hyhy:
Szymonekz - Sob 21 Sty, 2012

hehe no tak. tylko ja bym nie chciał zeby ktos i mi tak zrobił bo też stoi przed blokiem (oczywiście teraz u znajomego w garażu) ale musze wymyslic jakis patent co by mi go nie odprowadzili kiedys w nocy
maruder07 - Pon 23 Sty, 2012

Szymon a tak nawiasem mówiąc to byś zaktualizował swoja mapkę, tzn miejsce zamieszkania tak jak ja mam w profilu Michałowo zaznaczone tak i ty Białystok zaznacz, swoja dzielnicę. a Byleś kiedyś w moich stronach jeździłeś tu nad Siemianówkę???
Szymonekz - Pon 23 Sty, 2012

raz może jakoś bylem w twoim rejonie , dzis przyszły gmole jutro moze zabiore sie za malowanie na czarny mat bo sa zdeczka porysowane.
maruder07 - Wto 24 Sty, 2012

nad zamontowaniem gmoli to i ja się zastanawiałem ale zrezygnowałem z tego pomysłu. Większość motocyklistów uważa takie gadżety za osłonę (ochronę) przeciw upadkom. Wiec wolę jeździć bez nich i bardziej uważać na to jak jeżdżę. Zresztą jak mam rozbić motocykl to i gmole mi w niczym nie pomogą. A wolno jeżdżąc to się zazwyczaj staram nie wywrócić. Struntu tak samo nie uprawiam GSem wiec dla mnie są zbędne.

heh tak patrze na mapke i widzę ze masz niedaleko do sklepu całodobowego "Topi Market" Stoczek. :D jejku haha ale tam se postałem paręnaście nocek jako ochrona PURZECZKO hehe co tam się działo i co po niektóre laski są tam całkiem ładne. :P
dobrze że już nie pracuje w tym burdelu.

simin - Wto 24 Sty, 2012

maruder07 napisał/a:
Większość motocyklistów uważa takie gadżety za osłonę (ochronę) przeciw upadkom. Wiec wolę jeździć bez nich i bardziej uważać na to jak jeżdżę.
Ochrona przeciw upadkom to byłoby raczej dodatkowe kółka po bokach. Gmole mają chronić silnik w sytuacji upadku.
Podejrzewam że jak ktoś jeździ z gmolami też stara się nie przewrócić...


maruder07 napisał/a:
Zresztą jak mam rozbić motocykl to i gmole mi w niczym nie pomogą. A wolno jeżdżąc to eis zazwyczaj staram nie wywrócić.

Wiadomo że gmole nie chronią przed wszystkim, tak samo jak ubrania nie gwarantują bezpieczeństwa. Ale jak moto przewróci się na parkingu, czy złapiesz szlifa przy 10 km/h to obecność gmoli pomaga. Przy glebie 150 km/h podejrzewam że nie przeszkadza.

maruder07 - Wto 24 Sty, 2012

To powiem tyle, z własnego doświadczenia wiem ze boki silnika są dosyć mocno zrobione z odpowiedniego odlewu wiec wywrotka parkingowa czy szlif z 10km/h owszem uszkodzi je ale nie na tyle by jakąś poważną usterkę miały.

w moim moto mam porysowany dekielek impulsatora po szlifie, miałem zderzenie z psem moto padło w prawo i po bruku z 1,5m poleciało tym deklem i wytrzymał.

natomiast lewa strona ma pękniecie (niewielkie zresztą) łatane silikonem temperaturowym na skutek uderzenia w krawężnik (moje palenie gumy nie wyszło,droga za wąska była i przeceniłem swoje siły i umiejętności) wiec tu by się przydały.

Wiec od samej wywrotki raczej nie powinno się nic stać aczkolwiek lepiej nie testować tego. Przy zwykłej wywrotce parkingowej prędzej zbije się lampę, wgniecie bak owiewkę połamie jak dekle sie uszkodzi. A przy glebie ze 150km/h to raczej nie ma znaczenia czy one są czy nie ma. i tak ich obecność w niczym nie pomorze.

simin - Wto 24 Sty, 2012

Jakby były gmole to dekielki nie byłyby porysowane ani pęknięte. Jak komuś zależy na tym żeby nie były to jest to dobre rozwiązanie.

maruder07 napisał/a:
A przy glebie ze 150km/h to raczej nie ma znaczenia czy one są czy nie ma. i tak ich obecność w niczym nie pomorze.

Mazowsze też nie :P

maruder07 napisał/a:
Przy zwykłej wywrotce parkingowej prędzej zbije się lampę, wgniecie bak owiewkę połamie jak dekle sie uszkodzi.

U mnie najszybciej poszła klamka sprzęgła (wzorowa parkingówka - zszedłem z moto żeby zamknąć bramę ale zostawiłem zapalone żeby się grzało i na dość nierównym terenie od wibracji ze stopki zeskoczyło ). Lampa przy parkingówce to chyba rzadko się zdarza.

Szymonekz - Wto 24 Sty, 2012

ja już dziękuje śmiganiu bez gmoli miałem wypadek przy starym auchan przy prędkości około 40km/h bo taxi wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu trafiłem w drzwi bolało .... no i moto do tego troche uszkodziłem i teraz nie chce żeby przy kolejnym razie (choć i tak już jestem wyczulony) nie mieć problemów z silnikiem. Wypadku się nie przewidzi jak ty nie narozrabiasz to taki taksówkarz który jedzie na pamięć ci wyskoczy i cześć :/
maruder07 - Sro 25 Sty, 2012

Mój motocykl też uległ podobnemu wypadkowi u poprzedniego właściciela w Żyrardowie, miał zgięte lekko lagi na tyle że poszły uszczelniacze i rury. Aktualnie zakupiłem nowe lagi i niedługo brat (ja mało czasu mam na mechanikę) mi je zainstaluje.

No zgadza się ale my jako motocykliści powinniśmy bardziej uważać za innych urzytkowników dróg niż oni sami za siebie. przyjdzie lato, sezon się zacznie to na spotkaniu naszym podrzucę ci książkę 9ja ją 3 razy przeczytałem od deski do deski i często wracam wyrywkowo do niej) pt. "Motocyklista doskonały" chyba ze masz 50zł wolne to kup sobie. I przeczytaj jest tam naprawdę wiele praktycznych wskazówek jak jeździć i sobie radzić w miejskim surwiwalu. gdzieniegdzie trzeba być flegmatykiem a gdzie zupełnie indziej agresji trochę trzeba...

Szymonekz - Sro 25 Sty, 2012

jakie rury lag kupiłeś ? włoskie polskie czy te chińskie ? ja tam kupilem polskie i teraz pluje w brode że to zrobiłem bo masakryczny szajs niby poskładałem tak jak trzeba ale przy powrocie zawieszenia potrafią stuknać :zdegustowany: (taki dziwny dźwięk podobno od przepływajacego oleju) a dodam że łożysko głowki też zmieniałem tyle ze nie ma co sie dziwić. Chinole najtansze a włoskie drogie. Uszkodzenia po wypadku wgnieciony bak , kiera skrzywiona , silnik pokiereszowany , oryginalny tłumik przerysowane jak i zegary , zbiornik hamulcowy , kierunek lusterka i lampa. Jak przyjechał rzeczoznawca to pamietam ze moto wycenił przed wypadkiem na 9tys a uszkodzenia na coś ponad 15tys no i była szkoda całkowita + uszkodzone kask i kurtka
maruder07 - Czw 26 Sty, 2012

Czytaj uważnie, ja kupiłem kompletne lagi gotowe do wstawienia. :) kompletne od nowszego rocznika po 2000 proste niecieknące. A zakupu dokonałem u naszego forumowego kolegi którego zresztą polecam.

http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=8517

www.suzukigs.pl .

heh to nieźle przygrzałeś w tego taxi a co u niego dużo mu szkód narobiłeś???

Szymonekz - Czw 26 Sty, 2012

u niego tylko drzwi i próg tak naprawdę to nie za wiele ... burak chciał się dogadać za mi zapłaci abym pojechał i go w spokoju zostawił , ale nie telefonik na policje i prosta piłka, ale i tak kombinował żeby się wymigać dobrze że w pysk nie dostał bo bylem maksymalnie wkur....

Fajny sklep jak coś będzie mi potrzebne to tam też lukne , teraz jestem w kryzysie ale jak będzie trochę więcej dobroci to muszę koniecznie kupić kierownice bo ta nie jest do końca prosta :/ jest na tym sklepie ale niklowana a mi bardziej pasuje czarna

maruder07 - Pią 27 Sty, 2012

a pewnie że warto miła obsługa i koleś fachowiec zna się na częściach. Umie dobrze polecić. ja sam tak przeglądam wyrywkowo co on tam ma jeszcze ciekawego i zamierzam na koniec lutego znów mu rachunek zrobić na 500zł bo tylko tyle miesięcznie mogę wydać na części do moto niewiele ale zawsze coś...

A pracujesz gdzieś teraz? czym się zajmujesz???

Tak nie dziwie się tobie sam bym nie wahał się i na policję dzwonił! Za duże uszkodzenia miałeś by można było się dogadać. gdyby to była jakaś parkingówka to jeszcze ale nie poważny taki wypadek.

Szymonekz - Pią 27 Sty, 2012

ogólnie to pracuje jako tokarz CNC w Choroszczy, no i jeszcze się uczę w elektryku bo najpierw zrobiłem zawodówkę a teraz dokańczam technikum . Ktos pod szkoła mi stacyjkę w moto załatwił ale jeszcze działa tylko kluczem trzeba kombinować żeby zapłon złapać. :/

mówisz 500zl a co planujesz ? ja bym chciał kufer centralny ale raczej nie podołam i kierownice wymienić to by było ok

maruder07 - Sob 28 Sty, 2012

Narazie przeglądam akcesoria w sklepie tym kilka linków wyżej. Ale pewnie skupie się na gadżetach typu: nowy akumulator,przedłużka przedniego chlapacza,błotnika. Zamek do kanapy bo nie mam, i takie tam akcesoria zobaczę jeszcze narazie zimę muszę przetrwać w pracy jakoś. Heh a co do stacyjki to u mnie to samo też muszę ją wymienić u siebie bo czasami jak się zatnie to tak samo muszę się nakombinować by załapała.
studi - Sob 28 Sty, 2012

maruder07 napisał/a:
Zamek do kanapy bo nie mam
maruder07 napisał/a:
a co do stacyjki to u mnie to samo też muszę ją wymienić u siebie bo czasami jak się zatnie to tak samo muszę się nakombinować by załapała

To może jak będziesz kupował to od razu komplet - stacyjka, zbiornik, kanapa, żeby mieć jeden kluczyk a nie trzy.

maruder07 - Sob 28 Sty, 2012

A da się? heh no fajnie by było odrazu 2kluczyki bym miał. :) studi a u twego znajomego da się taki komplet załatwić??? Ja już myślałem o tym ale szukałem i nic nie znalazłem, żadnego kompletu zamków tylko wszystko oddzielnie i osobny kluczyk do każdego zamka. Bo jak by nie było korek wlewu paliwa też ma tendencje do zacinania się. Nie tak często jak stacyjka ale zacina się.
studi - Sob 28 Sty, 2012

nie, mają tylko same stacyjki
Szymonekz - Sob 28 Sty, 2012

ja tam na razie nie będę zmieniać puki mi się nie zatnie na dobre, ale jak już bym szukał to tak aby mieć wszystkie takie same kluczyki poszukaj na alledrogo może są GS na części to się popytaj a nóż widelec będzie
maruder07 - Sro 08 Lut, 2012

Szymon a tak z ciekawości zapytam, masz w planach wyjazd na zlot suzuki w czerwcu do giżycka??? Bo ja tak i zapewne dołączy do nas Lorak1988 był na 3 zlocie wiec nie odpuści i pewnie pojedzie i na 5 zlot.
Szymonekz - Czw 09 Lut, 2012

siema słuchaj w tym momencie nie dam rady na to pytanie odpowiedzieć, ale myśle że szef u mnie w pracy nie da mi urlopu a i tak mam z nim na pieńku :/ Ja osobiście bym pojechał na tel zlot ale to nie jest zależne od mnie.
maruder07 - Pią 10 Lut, 2012

Ot ja tez nie najlepiej mam z tym urlopem ale 5 dni zamierzam wyrwać bo mi się należy jak by nie było! już swojemu szefowi powiedziałem o planach urlopowych i się wstępnie zgodził byle mu co jakiś czas przypominać o tym.

Moja rada w tej sytłacji???
Idziesz do szefa swego najlepiej jak naj wcześniej i mówisz mu że dni 8-10czerwca musisz mieć wolne bo masz ważny wyjazd (nie mów narazie jak i gdzie) i tyle. A później pytasz co za warunki musisz spełnić by te dni mieć wolne i szef musi się z tobą jakoś dogadać zwłaszcza że jest jeszcze dużo czasu. spokojnie można to jakoś ogarnąć.

lorak1988 - Sob 11 Lut, 2012

a ruch w dziale "podlaskie" może i byłby wiekszy jakby wiecej gs-owcow bylo. Tak jak ja przestałem tu w ogóle zaglądać :p Może tez przez to że braciak kupił sobie maszynke i razem latamy.

To co, Szymonekz, bedziemy sobie latac od wiosny :D jeszcze maruder przyjedzie to juz w ogole bedzie szał :p ,a tak pozatym to kiedy zacząłes ujeżdzac swoja?

maruder07 - Nie 12 Lut, 2012

Lorak na Podlasiu mamy sporo GSowców tylko jakoś nie każdy się kwapi by się odzywać publicznie na forum zapewne się wstydzą albo wola sami jezdzić. Sam mam kolegę mającego GSa z 1999r jest zarejestrowany na tym forum ale nic nie napisał jak do tej pory. Drugi już parę ładnych latek ma gsa ale nawet nie ma czasu na jakie kol wiek pisanie czy latanie. Nie wiem my może jakoś rozbujamy nasz dział podlaskie jest już nas 3 aktywnych to może i kolejni się rusza. Lorak a ty gdzie teraz przebywasz??? Białystok czy Siemiatycze??
Szymonekz - Nie 12 Lut, 2012

Ja jestem posiadaczem gsa od 2008roku ale śmigam od 09(naprawa i sprowadzenie) i na forum się jakoś później zarejestrowałem i tez się nie odzywałem tylko czerpałem wiedzę :) Lorak o ile się nie mylę to ciebie widziałem z kufrem jak byłem na lotnisku, bo widzę ze masz mocowanie na kufer.

Na latanie przyjdzie pora aby sie cieplej zrobiło. Jeszcze muszę z szefem poważnie porozmawiać co do zlotu może jakoś wytarguje wolne

kingusia1188 - Nie 12 Lut, 2012

Jednoczę się z Podlasiem :D
lorak1988 - Nie 12 Lut, 2012

kingusia1188 koniecznie wpadasz na podlasie, rodzine trzeba odwiedzac regularnie, co nie :D

Szymonekz, to na 100% bylem ja jesli chodzi o lotnisko, bo tam czesto bywam w niedziele, a Ty gdzie byles w jakiejs grupie motocyklistów? szkoda że wcześniej sie nie odzywales.

Maruder07, ja w białym siedze caly czas, w koncu studia trzeba skonczyc, ostatni semestr mi zostl, a do siemiatycz w zyciu na stale nie wroce tak jak kingusia do bialego :p
Brata jeszcze wkrece na forum co od niecalego roku jest swiezym motocyklista to bedziemy latac.

A co do zlotu to nie wiem czy zdaze zarobic na budowie na to co mam wymienic w suzce, ale jestem dobrej mysli. Olej, uszczelka pod deklem, aku, przydalby sie prostownik, no i cos przydalo by sie z moimi pogietymi felgami zrobic, ale mysle ze tysiaca wyskrobie :D

maruder07 - Pon 13 Lut, 2012

Dobra, dobra, Lorak teraz tak mówisz a za parę lat będziesz innego zdania. Też mam ze swoim GSem trochę roboty na szczęście brat obiecał mi pomóc, zajmie się naprawą jeśli go z finansuje. Wiec nic, zakasałem rękawy i zaiwaniam dziennie po 15godzin przez 5dni w tyg a od marca zwiększę tempo do 6dni po 15godzin. Narazie kupuję części a na naprawę czas przyjdzie jak pociepleje i śnieg zacznie topnieć brat jakoś nie pali się teraz robić moto przy mrozie zwłaszcza że nie będzie gdzie go nawet przetestować. twierdzi że w max 2tyg przygotuje mi go na tip top. :)

Co do tej pory już kupiłem i czeka w garażu?
- lagi kompletne, napęd złoty DIDa, 3 filtry, łożyska do kół, farbę czarna na malowanie felg, olej motul 5100, linkę ssania, gumę pod bak, no i najważniejsze CZARNY KASK FIRMY LS2 :wstyd:

Co jeszcze kupić trzeba?
- Oponę na tył, owiewkę małą nad lampę, akumulator, lusterka, kominiarkę i buty dla mnie. :P

I tylko wsio do kupy poskładać. narazie pułki mogę zbieram wahe jak mam okazje. Kupuje po 4.50litr to i magazynuje ile mogę.

Szymonekz - Pon 13 Lut, 2012

lorak tak sie składa że w żadnej grupie nie byłem tylko wpadam czasami bo mam kumpla w vw forum i tam sobie można pogadać na spokojnie a jakoś widziałem gsa z kufrem i z towarzyszem nawet niedaleko mnie stałeś
Andy - Sro 15 Lut, 2012

Siemulec Ziomki! Widzę, że jest sporo osób z Whitestoku, mam nadzieję, że w sezonie będzie okazja razem poganiać. W poprzednim kilka razy wybierałem się w Wasze strony, jednak nigdy mi to nie wypaliło :wstyd:
maruder07 - Czw 16 Lut, 2012

hah to tak jak ja wybierałem się do Łomży do głównej komisji obwodowej by zobaczyć tam egzemplarz oryginalny swojej matury i tak do tej pory tam jadę. Już 5 lat bo daleko jest naprawdę :rotfl: .
Andy - Czw 16 Lut, 2012

Zobaczyć egzemplarz matury?? :hyhy: nie lepiej wybrać się, żeby popierdzieć trochę GS-em, a wieczorem ścisnąć kilka browców? :)
maruder07 - Pią 17 Lut, 2012

to też później :) tyle że ja jestem abstynentem od matury nie pije nic co ma procenty. czas pokaże jak to będzie narazie muszę swoją niunię poskładać.
Nie rób aż tak bijących po oczach błędów ! :)

[ Dodano: Sob 18 Lut, 2012 ]
to nie ja zrobiłem błąd a Mozilla Firefox tego nie zauważyła. :hyhy: a tak na poważnie przepraszam za niedopaczenie.

lorak1988 - Pią 24 Lut, 2012

Oj tam, jedno piwko dla smaku można wypic, pozniej latwiej Cie bedzie na następne namówić :p

Dzisiaj kurier przywiozl mi kortke, nowke sztuke, teraz tylko na zlot kase zbierac

maruder07 - Sob 25 Lut, 2012

He to pochwal się jaka kupiłeś i za ile??? ja też w niedługim czasie myślę o kupnie kurtki ale jakoś nie kręci mnie by szukać w internecie. Bardziej to się myślę rozejrzeć po sklepach w białym z odzieżą motocyklową a znam ich 3 wiec na pewno łatwiej będzie mi coś dobrać przymierzyć kupić. Tako to niedawno zakupiłem kask za 150zł firmy LS2 i rękawiczki nitro. W planach jeszcze kominiarka pas nerkowy i buty do zlotu zakupić muszę. Ale to jak usunę usterkę z moto.
Andy - Sob 25 Lut, 2012

maruder07 na Andersa jest salon Yamahy, maja duży wybór kurtek. Byłem u nich w zeszłym roku ale nic nie wychaczyłem. Dobrze dopasuj rozmiar i zanim kupisz w sklepie-luknij w internet. Może się okazać, że znajdziesz ten sam towar za dużo mniejsze pieniądze, być może różnica pozwoli Ci dokupić pas i kominiarkę. Osobiście odradzam firmę Ozone, w zeszłym sezonie kupiłem kurtkę i spodnie, nie dojechałem nawet nad Bałtyk a rękaw zaczął się pruć jak jakaś stara szmata. Ogólnie ciuchy fajne, ocieplone, dużo kieszeni, na deszczu sobie radzą, ale serwis olewa klienta jak chce-kurtka już dwa miechy w naprawie i ani słychu... Lepiej dorzucić kilka PLN i zakupić Modeki lub Helda, lepsza jakość wykonania i z samych opinii użytkowników wywnioskować można, że niezawodne.
maruder07 - Nie 26 Lut, 2012

Kolego szanowny a tak zmieniając temat w Łomży macie tam jakiś speców od napraw motocykli??? tak pytam narazie bo widziałem w Białymstoku punkt sprzedaży i wynajmu motocykli który to z kolei ma siedzibę gdzieś w Łomży a w białym tylko filię.
lorak1988 - Nie 26 Lut, 2012

a oto moja kurtałka http://www.4-biker.pl/ghostrider.php
tylko nie kup takiej samej :p
ja to wole na nacie kupic, szybciej, sprawniej, ale fakt ze czasem mozna nie dobrac rozmiaru, ale mi sie udało, pasuje idealnie :D

maruder07 - Nie 26 Lut, 2012

EEEeeee... 305zl jak dla mnie za tania! sobie będę w sezonie już czegoś za 500zł szukał jak tyko uporam się z problemami technicznymi GSa to zadbam wtedy o siebie. aczkolwiek ładna całkiem tylko jak dla mnie ten napis GHOST RIDER jakoś nie pasuje jako do jeźdźca suzuki 500 ale jak kto woli.
Andy - Nie 26 Lut, 2012

maruder wysłałem Ci wiadomość na PW, żeby na ogólnodostępnym nikomu nie robić reklamy, ani nikogo nie obsmarować :P
lorak1988 - Nie 26 Lut, 2012

ten napis tez mi za bardzo nie pasuje, ale juz za pozno :p
maruder07 - Nie 26 Lut, 2012

To spróbuj zdrapać! mi na moim wolfie niebieskie paski się nie podobają i będę je zamalowywał sprejem... a tako by czarną całkiem kurtkę mieć.
lorak1988 - Nie 26 Lut, 2012

bez przesady, jeszcze troche zmienie sprzeta i napis bedzie idealnei pasowal :p
a co za wolf, ten co na zlocie byles? i po co na czarno wszystko, troche kolorów w zyciu trzeba :p

maruder07 - Nie 26 Lut, 2012

No tak ten sam nie zmieniałem jeszcze i narazie zmieniać nie będę jak znowu pokonam w tym sezonie 700km to kupno nowej kurtki mija się z celem.
lorak1988 - Nie 26 Lut, 2012

ale na zlot sie wybierasz?
maruder07 - Nie 26 Lut, 2012

jak zdołam zrobić moto do tego czasu to tak. Chyba czytałeś mój temat w dziale mechanika na naszym forum? ciekaw jestem co byś ty zrobił na moim miejscu mając taka usterkę.
Grzech85 - Nie 04 Mar, 2012

Witam,
Jestem bratem loraka1988 który już tu o mnie wspominał. No to lecimy razem na zlot.
Ile w sumie nas bedzie jechało z podlasia?

maruder07 - Nie 04 Mar, 2012

O prosze proszę kogo tu przywiało :D patrz bo zaraz zmienisz swoje moto na GSkę po naszym zlocie. Ja prawdopodobnie pojadę jeśli tylko zdołam zrobić swoje moto a o innych na razie nic mi nie wiadomo, Andy jedynie coś tam wspominał jeszcze i nawet chyba się zapisał już.
Szymonekz - Pon 05 Mar, 2012

Witam,
Już załatwiłem wszystko co do V zlotu i tez na niego sie wybieram :)
jeszcze muszę sie wpisać na listę chętnych :D

A tak na marginesie to już lataliście w tym sezonie ? mnie korci strasznie ale jeszcze poza słońcem mamy mróz :/ a jak moto wyciągnę to nie będe miał gdzie go trzymać w zimne wieczory :zdegustowany:

lorak1988 - Pon 05 Mar, 2012

maruder07, to tam działaj z tą naprawą, działaj :p to bedziemy mieli sporą ekipe, a nie tak jak 2 lata temu ze sam jechałem :p

Szymonekz, w sensie ze co załatwiłeś? Ja jeszcze nie latałem i jeszcze sobie z tym poczekam bo ja w Białym a suzka w Siemach stoi, i raczej ją juz wyciągne jak już bedzie pogoda do jezdzenia. To gdzie Ty GS-a trzymasz ze nie bedziesz miał gdzie potem schować?

Szymonekz - Pon 05 Mar, 2012

Miałem pewne problemy z kierownictwem w firmie co by urlopu mi nie dali.
U mnie suzuki aż za Grajewem jest i taka sama sytuacja. Ty też pod blokiem trzymasz ?

maruder07 - Pon 05 Mar, 2012

lorak1988 napisał/a:
maruder07, to tam działaj z tą naprawą, działaj :p to bedziemy mieli sporą ekipe, a nie tak jak 2 lata temu ze sam jechałem :p


No nie wiem wrócić na pewno wrócimy do białego razem ale czy na zlot pojedziemy do Giżycka to nie wiem. Ja mam w planach już we Środę wyruszyć do gdańska do znajomych, czwartek przeznaczę na wyjazd na Hell, strasznie mnie korci by Bałtyk zobaczyć i z ekipa Gdańskową i okoliczną w piątek na zlot podlecieć. i w niedziele razem jak coś wrócimy ale to narazie mam takie plany a jak wyjdzie to się okaże bliżej czerwca.

A 2lata temu to ja kasę za robotę dopiero w sobotę dostałem! W jednej firmie w której pracowałem wówczas szefostwo w ciula poleciało i temu tak wyszło. Teraz jest inaczej już parę tyś jest przygotowane. Do zlotu będzie jeszcze więcej...


Lorak ty mówiłeś coś mi kiedyś że wymieniałeś silnik w swojej suzi? Bo w twoim panewki poszły a co zrobiłeś ze starym??? masz go może jeszcze???


Szymonekz napisał/a:
Witam,
Już załatwiłem wszystko co do V zlotu i tez na niego sie wybieram :)
jeszcze muszę sie wpisać na listę chętnych :D


Ja półki nie zrobię swojej suzy to nie będę się wpisywał na listę czas na to jeszcze mam.

lorak1988 - Pon 05 Mar, 2012

Hehe, no a jak, pod blokiem stoi sobie elegancko, chociaz na poczatku 2 lata temu to na parkingu strzezonym, ale ze nie bardzo sie oplacalo i uciazliwe z rana bylo popylac na parking, to jest jak jest.
Ale moj to juz stary dziadek, a Ty sie Szymonekz nie boisz pod blokiem trzymac?

Poczytalem troche forum wstecz, i mówisz ze na tokarce CNC robisz? To ciekawe, a czym konkretnie sie zajmujesz. Ja ostatnio probowalem ogarnąc program do programowania tych tokarek własnie, ale jakos motywacji mi zabraklo. Program juz mam, teraz tylko checi do nauki :p

Maruder, ja silnik mam caly w Siemiatyczach i w sumie nie wiem co z nim zorobic, nie mam czasu sie tym zajmowac, ale przydaloby sie gdzies sprzedac na czesci moze. A pewnie Ci chodzi o ten wałek balansiera?

maruder07 - Pon 05 Mar, 2012

Wałek to pikuś, ale jak myślisz o sprzedaniu go jako złom, to ja mogę pomyśleć o kupnie całego. Może uda się mi go zreanimować jeszcze i drugie podobne serducho do swego będę miał. Jak nie masz czasu nim się zajmować to zostaw go mi, dogadamy się może go odkupię i parę zeta będziesz miał na zlot co ty na to???
Grzech85 - Pon 05 Mar, 2012

Witam.
Maruder07 ma racje. Po co Ci trzymać lorak1988 stary silnik w Siemkach jak masz założony nowy. Tamten tylko się przewala a nie sandze że będziesz go naprawiał chyba że trzymasz na części.

Moim zdaniem nie warto tak byś miał na piwo albo na gomole jak mówiłeś.

lorak1988 - Pon 05 Mar, 2012

Spoko, spoko, my to juz sobie sprawe na PW załatwimy z maruderem :)
Szymonekz - Wto 06 Mar, 2012

siama ja ogólnie na tokarkach to do biawaru elementy robię jest tego trochę ... Programy i te inne to u mnie kierownik jest i on sie bawi choć i sam wiem o co chodzi. Nawet dobra to jest robota nie męcząca bo stoisz i patrzysz jak maszyna sama sobie robi :P

A co do stania suzuki pod blokiem no to jest duże ryzyko i to jeszcze na dziesięcinach, wcześniej samochodem zastawiałem i moto w krzakach stało ale w tym roku może będę miał już alarm i kotwe zrobię co by im nie ułatwiać.Teraz ostatnio kumpel skuter wyciągnął i nie postał tygodnia został tylko łańcuch przy słupie :zdegustowany:

maruder07 - Wto 06 Mar, 2012

nawet skutera buchnęli, toż to mała wartość i komu się chciało chinola kraść ?? :zdziwko: to jest was 2 na tym forum to poszukajcie garażu do wynajęcia jak już. Lorak na jakim osiedlu mieszkasz? zapewne blisko dziesięcin tak???
iggi2874 - Wto 06 Mar, 2012

czesc wszystkim, chcialem sie przywitac, na forum od dzisiaj, na gs od roku. pozdrawiam
Szymonekz - Wto 06 Mar, 2012

zajumali piaggio czyli włocha


siema iggi2874 a ty na jakim osiedlu mieszkasz ?
Jakoś nie zauważyłem ostatniego posta

lorak1988 - Wto 06 Mar, 2012

Siema iggi2874, jaki rok gs-a? Aha, no i zachęcam to uczestnictwa w zlocie, info jest w odpowiednim dziale.
No jest coraz lepiej, coraz wiecej nas, moze w koncu jakies wspolne jezdzenie bedzie dochodzilo do skutku :D

Ja to tylko na łancuchu trzymam, tylko jedna, pierwsz noc bez, ale to nie moglem zasnac tak sie balem. Szymonekz, troche mnie przestraszyles z tym ze tylko lancuch został, ale mi sie wydaje ze moze spokojniejsza okolica u mnie, bo ja prawie w centrum, osiedle sienkiewicza, wiec nie wiem czy to tak blisko do dziesiecin.

Czyli ze do tokarki zakładasz sztuke stali, wlaczasz "play" czekasz az skonczy toczyc i wyjmujesz gotowy element?

maruder07 - Wto 06 Mar, 2012

iggi2874 napisał/a:
czesc wszystkim, chcialem sie przywitac, na forum od dzisiaj, na gs od roku. pozdrawiam


Siemanko no kolega niechaj powie coś więcej o sobie. Ale fajnie jest nas coraz wiecej, żeby tylko jeszcze jakaś kobieta sie odezwała tu to całkiem lux by był. :D

Grzech85 - Wto 06 Mar, 2012

Siema iggi2874 zastanów się nad wyjazdem na zlot czym więcej moto tym fajniej się jeździ.

No pewnie maruder07 brakuje parę kobiet by było na prawdę super jak by się odezwały :zdegustowany:

maruder07 - Wto 06 Mar, 2012

No niby w Augustowie jest jakaś katharina1989 no i mamy jeszcze kingusie1988 która z tąd pochodzi ale mieszka w stolicy i jakoś się nie odzywa u nas zbytnio. Dobra ja mam nadzieję że skoro juz nas tylu jest na tym forum dział Podlaskie ruszył się i jest tu coraz ciekawiej ta napewno nie zarejestrowanych użytkowników zacznie przybywać a zarejestrowani zaczną się odzywać a nie oglądać forum tylko ale bez logowania się. :P
Szymonekz - Wto 06 Mar, 2012

lorak1988 do tej funkcji play dochodzi korekcja narzędzi, wymiana płytek, zmiany w programie no i oczywiście ogólna kontrola elementu(czasem dokładność +-0.03mm). Materiały w jakich robimy to stal, miedz, mosiądz, aluminium, teflon. Większość idzie do biawaru ale dużo rzeczy biora ludzie prywatnie.

Jak by nie było ale w Białymstoku śmiga parę GS'ek nie raz widziałem

iggi2874 - Wto 06 Mar, 2012

witam, gs rok 2002, niebieski, czarny kufer czasami, napisze cos wiecej pozniej bo mimo tego ze jest po 23 to zasowam do wulkanizacji, bo slimaki zalozyli mi opone odwrotnie, a rano chcialem zaczac skladac maszyne do kupy.
pozdrawiam

lorak1988 - Wto 06 Mar, 2012

Szymonekz, czyli jakbym chcial przetestowac zaprojektowany przeze mnie element, to mozna smialo do waszej firmy isc, dobrze wiedziec :D ale to chyba drogie rzeczy, co?

Moze i troche jest tych GS-owiczów, ale szkoda ze nikt z nas ich nie zna

iggi2874, jak to skladac do kupy, jak sie domyslam, samo kolo do wulkanizacji wieziesz?

iggi2874 - Sro 07 Mar, 2012

kolo domu mam wulkanizacje calodobowa, kolo lezalo u nich od soboty, opone trzeba bylo sprowadzic, dzisiaj po pracy odebralem (po 22) i chcialem zalozyc, a tu dupa, ale zalatwili mi od reki i mam juz w domu, zebatka wyczyszczona ranty wypolerowane, kolo pomalowane, zakladac i czekac na pogode.
maruder07 - Sro 07 Mar, 2012

Igi mówisz że niebieskiego GSa masz odcień to taki ciemny błękit z chromowanymi okrągłymi lusterkami tak??? a co do wulkanizacji to pewnie masz na myśli serwis Wulkan na obwodówce tak? tak wnioskuje skoro mówisz że po 22:00 szedłeś do nich. Oni tam maniane całodobowo odwalają sam muszę ich tam za niedługo odwiedzić.

tak się zastanawiam czy kolega zna jednego urzytkownika GSa ze swoich okolic jest na forum zarejestrowany i jakoś po odpicowaniu swej GSki zamilkł...

http://www.forum.gs500.pl...anie%2C&start=0

Kolega szanowny jest z grabówki. Igi kojarzysz może ten cudowny motocykl???

No i jeszcze jedno koledzy lorak i szymon szukają garażu dla swoich bestii. Może masz możliwość im pomudz znaleźć coś konkretnego??? :|

Grzech85 - Sro 07 Mar, 2012

Nie wiem jak wam ale już tak mnie korci żeby odpalić sprzęt i pojeździć ale zimno i przymrozki jeszcze z rana są. I zanim wyruszę w trasę muszę kupić pas nerkowy rękawiczki kupiłem niedawno, jeszcze tylko kominiarka, buty i spodnie :przestraszony:
iggi2874 - Sro 07 Mar, 2012

dokladnie, niebieski z chromowanymi lusterkami, a te moto co opisujesz to pierwszy raz na oczy widze. to chyba jednak nie moje okolice, kojazyl bym. serwis opon to wulkan ale nie na obwodowce tylko w zasciankach.

[ Dodano: Sro 07 Mar, 2012 ]
panowie planujecie moze niedlugo jakies spotkanie tak przed oficjalnym rozpoczeciem sezonu?

lorak1988 - Czw 08 Mar, 2012

Tak jak widze to większość z nas zimuje motocykle poza Białymstokiem, a troche zimno zeby na razie jechac, nawet jak bedzie wystarczajaco ciepło zeby jezdzic po miescie.

Dlatego ja osobiscie czekam spokojnie przynajmniej do Białostockiego rozpoczecia sezonu 21 kwietnia.

Szymonekz - Czw 08 Mar, 2012

Ja jak dobrze pójdzie to dwa tygodnie i moto wyciągam bo niestety nie mam czym do pracy jeździć choć będzie blisko zera mi tam nie szkodzi za bardzo, jak kończyłem sezon to był już mróz i strach było trochę o silnik bo nie dogrzany i do tego jeszcze ta chłodnica oleju od F'ki
maruder07 - Czw 08 Mar, 2012

Grzech85 napisał/a:
Nie wiem jak wam ale już tak mnie korci żeby odpalić sprzęt i pojeździć ale zimno i przymrozki jeszcze z rana są. I zanim wyruszę w trasę muszę kupić pas nerkowy rękawiczki kupiłem niedawno, jeszcze tylko kominiarka, buty i spodnie :przestraszony:


Mnie jakoś nie korci zbytnio a żeby ciekawiej było to teraz na dniach będę rozbierał jeszcze silnik do weryfikacji ale myślę ze naprawa dłużej jak 3tyg nie powinna potrwać. Grzech a gdzie zamierzasz kupować te ciuchy? Ja tak samo muszę to samo sobie kupić. Kominiarkę, buty i pas i szukam co by tu odpowiednie było.

Igi, zapytałem cię o te moto bo raz w ubiegłym sezonie widziałem je gdzieś w okolicach kwietnia w białym na oś Kleosin-Ignatki, przy ul zambrowskiej to było. Akurat tam miałem wówczas skierowanie do lekarza na badania na prawko kat T. no i zmierzając z MPKu do tej przechodni miną mnie ciemno niebieski GS pięknie mieniący się w słońcu a chrom lusterek mnie urzekł aż do tego stopnia ze musiałem poczekać aż właściciel zatrzyma się nieopodal, bo akurat obok mnie przejechał na parking i kiedy zniknie z pola widzenia by obejść moto do okola i je obejrzeć. Później szukałem na forum naszym coś o tym GSie ale nic nie znalazłem. Naprawdę ładna sztukę masz nie ma co. :)

http://www.forum.gs500.pl...er=asc&start=75

13 post naszego tematu na tej stronie. Kolega jasno pisze że jest z grabówki. tylko coś o naszym forum zapomniał.

Lorak a 5maja masz w planach??? zlot w Bielsku Podlaskim???

Szymon to z chłodnica zaden problem wystarczy okrecić ją folią i sprawa załatwiona. silnik swoja temperaturę wytworzy wtedy szybciej . Gorzej z tobą bedzie, jak ty do zimna sie dopasujesz. :hyhy:

lorak1988 - Czw 08 Mar, 2012

a 5 maja to podstawa, juz zamierzam na to jechac od zakonczenia :p
A do rasputhn-a zaraz sie maila z zapytaniem wyśle :)

I takie pytanie mam, z jaką prędkościa jezdzicie na trasie, z jaka najlepiej wam sie podrozuje?
U mnie jest to 120km/h

Szymonekz, a jak to jest u Ciebie z tą chłodnica, jakas dorabiana, czy jak?

maruder07 - Czw 08 Mar, 2012

Szymon coś wspominał że miał wersje F (a one w standardzie maja chłodnice) wcześniej i po wypadku musiał przerobić trochę moto na wersje E.

Jak dla mnie to dobrze jest w przedziale 120-140km/h aczkolwiek sam wole fruwać jak większość puszek czyli w zależności od warunków drogowych 90-110km/h wtedy spalanie mam niskie na poziomie oscylującym wokół 4.5litra. Bo tako to 5litra niestety bierze, ale co tam mam na razie wahe po 4.5zł to niewielka różnica. :P

iggi2874 - Czw 08 Mar, 2012

maruder07, a lustereczka to blyszcza poniewaz pracuje na polerni i robie w moto co sie da
teraz porobilem felgi, wypolerowalem ranty i pozakladalem nowe oponki, troszke to kosztowalo no ale jak mus to mus

[ Dodano: Czw 08 Mar, 2012 ]
wkleił bym kilka fotek ale nie wiem jak to sie robi,

Szymonekz - Czw 08 Mar, 2012

maruder ja śmigałem jak było zimno to mozna powiedzieć na cebule dresy plus spodnie narciarskie do tego moja kurtka (bardziej letnia) i pod nia bluza gruba , kominiarka i rekawicę jakieś zimowe no name ale zadanie spełniają. A buty to niezbyt wyszukany interes bo glany i nie bardzo sie sprawdzają.Ale ogólnie nie było źle.

Wersja F ma oryginalnie chłodnice bo niby owiewki nie zapewniają dobrego odprowadzenia no i się u mnie została.Mój już raczej nigdy nie będzie F'ka bo ma przegiete mocowanie pod czachę z lampa :zdegustowany: a klepać i spawać to tez nie robota.

Ja jak wypadam na trasę to lecę tak kolo 120-130km\h ale czasem mnie nachodzi to pod maks 190 dalej chyba bym musiał szukać jakiegoś pasa lotniska.

maruder07 - Czw 08 Mar, 2012

Ja do 190 raz pogoniłem swego dziadka, zaraz po kupnie w miejscowości Sofipol to było. to jak z Białegostoku do Bobrownik przez gródek(waliły) się leci nasze Gsy z pewnością wystarczą na tę pseudo expresówkę. :hyhy: Igi a masz może profil na NK??? Może tam masz kilka fotek ze swoją maszynką. A co do wrzucania fotek to ci nie pomogę bo sam dawno tego nie robiłem, jak se przypomnę to na pewno podpowiem ale to jest proste, skoro poradziłeś sobie z awatarem to i z tym dasz se rade. Dobrze wiedzieć że w polerki pracujesz w razie czego będę wiedział gdzie się zgłosić jak swego będę tuningował. ;)

szymon to ja bym na twoim miejscu poszukał jakiejś kurteczki do zlotu też z poczatku latałem tak jak ty ale nie za bardzo mi to odpowiadało jakoś. A kask chociaż jakiś sensowny masz? Lorak za niewielkie pieniądze ostatnio fajna kurtałke kupił może warto by było coś podobnego poszukać??? co do butów to 3 sezony przelatałem półki mi się podeszwy nie poodklejały w butach roboczych warsztatowych ze wzmacnianiami czubkami. takie robocze chroniące przed upadkiem na palce np młotka, skrzynki. I byłem zadowolony z nich ciepłe w chłodne dni latem nie za gorące. I co mi bardzo odpowiadało w nich elegancko było biegi wbijać i świetne trzymanie na podnóżkach.

http://forum.gs500.pl/vie...er=asc&start=30

Moja maszynka. :)

kingusia1188 - Czw 08 Mar, 2012

Panowie z podlaskiego :) wybieracie się na zlot motocyklistów do Częstochowy ?
Można byłoby się skrzyknąć i razem z Mazowieckimi polecieć :)
Widzę że nie jest Was dużo więc na pewno nie będzie problemu się przyłączyć :)
a i miło było by Was poznać :D

maruder07 - Czw 08 Mar, 2012

Ja odpadam. Nie mam czasu i jakoś nie widzę siebie tam. Bardziej muszę się skupić na V zlocie motocyklowym.

nas poznać? To co za problem przyjechać 5maja do Bielska Podlaskiego???

kingusia1188 - Czw 08 Mar, 2012

hehe nie wiem czy pozwoli praca na częste wypady.
Już kilka dłuższych tras mam w planach, a co wyjdzie po drodze to zobaczę ::)
A do Częstochowy wybieram się by, zacząć pierwszy sezon z emocjami, które podobno się nie zapomina :)

Grzech85 - Czw 08 Mar, 2012

maruder07 pytałeś mnie gdzie zamierzam kupić te ciuchy. Ja kupuje na allegro dzisiaj przyszły mi rękawiczki które kupiłem w niedzielę '' AKITO '' skórzane kosztowały prawie 200zł z przesyłką mam nadzieje ze wytrzymają parę sezonów.

kingusia1188 przyjeżdżaj na rozpoczęcie sezonu 5maja do Bielska Podlaskiego :padam:
będzie miło poznać.

hehe na cebule dobra sprawa Szymonekz. Ja kiedyś tasz tak się ubierałem jak nie miałem kurtki.

Je nie miałem nigdy GS-a jak to już lorak powiedział. Ale była kiedyś taka sytuacja braciak kupił GS-a a ja nie miałem wtedy prawka kat.A. Ale jak mnie przewiózł to tak mi się to spodobało że na drugi dzień poszedłem zapisać się na kurs. Zdałem za pierwszym podejściem. Ja uważam że przygoda z moto zaczęła się od SUZUKI GS 500.

Jeśli chodzi o prędkość to ja lubię 120/180. Bywało że 100km przejechałem przy prędkości 60/80 jak w tamtym roku wracałem z Białego do Siemiatycz odstawić moto na zimę było zimno i nieprzyjemnie a co najlepsze jechałem w nocy.

Szymonekz - Czw 08 Mar, 2012

hehe widzę że źle sprecyzowalem mój ubiór kurtka motocyklowa letnia (dopinana podpinka) firmy ICON a kask to HJC jakis tam nawet nie pamietam symboli wszystko przywiezione z usa. Kurtka jest niczego sobie ma ochraniacze na ramiona i łokcie + żółwik, już miała test i działa :) tyle że jej wadą są wloty których ni jak nie można zamknąć i wiatr się wcina az do kości :zdegustowany: Ale za to spodnie narciarskie to rarytasik jakich mało nic im nie jest straszne ;)
iggi2874 - Czw 08 Mar, 2012

widzialem ulotki o rozpoczeciu sezonu w bialymstoku - 21 kwiecien
lorak1988 - Czw 08 Mar, 2012

Tak tak, MOTOSERCE akcja sie nazywa, głównie chodzi o zbiorke krwi tak mi sie wydaje, nawet na ulotce jest to wiekszymi literami niż "rozpoczecie sezonu".

Już tak sobie podpasowuje terminy, zebym mogl oddac krew w tym terminie, dlatego teraz tylko osocze :)

To wychodzi na to ze ja tu najmniej szaleje, moja maksymalna predkosc: 160km/h

iggi2874 - Czw 08 Mar, 2012

ja jak tylko kupilem to sprawdzalem i szla wtedy pod 180, mialem jeszcze troszke zapasu ale juz sie balem, duze opory wiatru mimo owiewki, w pazdzierniku jak juz konczylem z jazda to szedl tylko 160-170, wiecej nie chcial, pewnie gazniki pozapychane.

[ Dodano: Pią 09 Mar, 2012 ]
no Panowie pierwsza jazda za mna, 20 km zrobione, ale ona idzie. wrazenia nie do opisania. teraz to moge isc do pracy.

maruder07 - Pią 09 Mar, 2012

lorak1988 napisał/a:


To wychodzi na to ze ja tu najmniej szaleje, moja maksymalna predkosc: 160km/h


tak tak jasne a na III zlocie w okolicach giżycka to kto na tyle się ciągał? jakoś ciężko było mi twoje tempo utrzymać więc nie ściemniaj mi tu ze do 160latasz. :P

http://forum.gs500.pl/vie...p=130915#130915

Widzieliście?? :szok: Kolejny Białostoczanin się pojawił!!! Witamy go tłumnie! :szok:

lorak1988 - Pią 09 Mar, 2012

hehe, maruder na III zlocie to rzeczywiescie sie z tyłu ciągnąłes. Ledwo Cie w lusterku bylo widac, ale to raczej nie zasługa predkości, tylko rozpedzania się i hamowania, a na odcinkach od zakretu do zakretu to moze do 140-150 dało sie rozpedzic.
Na starym silniku 150, na nowym 160, ale w tym sezonie trzeba bedzie z niego wycisnac co sie da :D

ano, jest jakis świezak, ale patrze, ze coraz wiecej ludzi ma sprzety juz po lifcie

Grzech85 - Pią 09 Mar, 2012

Mam takie pytanie. Jak jedziecie na zlot lub dalszą trasę to każdy z was ma niezbędne narzędzia żeby na miejscu naprawić. Bo ja jeżdżę bez narzędzi i czasem myślę sobie że jak coś by się stało to stoję. A jak wy jeździcie jak np komuś coś się stało to zawracacie czy nie obchodzi to nikogo ?? ?
Grzechu16 - Pią 09 Mar, 2012

Ja mam seryjny zestaw kluczy na krótkie wypady. Jadąc gdzieś dalej biorę jeszcze jakieś dodatkowe narzędzia które w razie mniejszych usterek mogą się przydać. wiadomo, że jak silnik odpadnie i potoczy się po drodze to nic nie pomoże, ale w razie mniejszych awarii jest jakaś szansa coś podziałać. Co do jazdy w grupie to chyba jasną sprawą jest, że wszyscy się trzymają razem i sobie pomagają w potrzebie :D
maruder07 - Sob 10 Mar, 2012

A na fakt lorak na winklach to ciężko było mi utrzymać za wami tempo wiec na prostych nadrabiałem a sam widziałeś że nie było tego zbyt wiele w tamtych stronach, wiec nadrabiałem czasem pod 180 byle by za wami być. heh nie bez powodu latałem w kamizelce zielonej. :)

Co od narzędzi to ja w okolicy latam bez tego,do giżycka jechałem to miałem ze sobą 2klucze francuskie mały młotek 3dobre śrubokręty i najważniejsze olej w spreju do łańcucha. Po za tym dobrze mieć naładowany telefon i numer do kogoś kto pomoże,przyjedzie jakąś osobówka kombiakiem i zabierze jak silnik odpadnie i sie potoczy tak jak grzechu pisał. Po prostu trzeba mieć zaufanie do swego pojazdu i będzie dobrze, jeszcze nie zdażyło mi się w trasie motocykliście pomagać. Ale jeśli trzeba by było to bym pomógł. Raz jednemu tylko moto rozpychałem suzuki GSx-R bo mu aku padło i gość sam nie dał rady odpalić.

Chłopaki a latacie może w kamizelkach odblaskowych??? macie je ze sobą? ja mam a zakładam tylko wieczorami i w trasie jak jestem. Super sprawa , bardzo przydatna puszkarze za wczasu już z daleka robią margines.

Andy - Nie 11 Mar, 2012

Ja tam nigdy ze sobą narzędzi nie woziłem, ale w tym sezonie szykuje się trochę dłuższych wypraw, także muszę pomyśleć o jakimś małym zestawie kluczy, komplecie bezpieczników i żarówek+apteczka i trójkąt.
Jeśli chodzi o kamizelkę odblaskową, fakt dobra sprawa, ale ograniczała mi dostęp do kieszeni, dlatego w tym sezonie wyląduje w tank-bagu jako zapas. W zastępstwie wylukałem coś takiego:
http://moto.allegro.pl/pa...2163049439.html
Myślę, że też się sprawdzi i można do tego przypiąć np. saszetkę na tel. lub portfel.

Grzech85 - Pon 12 Mar, 2012

Nie głupia sprawa z tym pasem odblaskowym warto spróbować tak myślę :looka:
maruder07 - Wto 13 Mar, 2012

No, ja miałem taki przypadek że puszkarz na mój widok w kamizelce z drogi na pole uciekł jak mu w lusterku wstecznym się pojawiłem. :hyhy: naprawdę bezpieczeństwo nasze poprawia bardzo.
iggi2874 - Wto 13 Mar, 2012

jak tam panowie jezdzicie juz? ja dzisiaj jezdzilem i widzialem na ul. ciolkowskiego srebrno-niebieskiego gs po lifcie, to ktos z was?
maruder07 - Sro 14 Mar, 2012

Jak dobrze kojarzę to szanowny kolega ma srebrno niebieskiego GSa. Może jak nie jechałeś nim to właśnie ci podprowadzili go. :rotfl: A że zauważyłeś akurat to był swieżo po kradzieży. :hyhy: ja sezon w kwietniu zaczynam. narazie moto w rozwałce mam.
Andy - Nie 18 Mar, 2012

Maruder jak ja się pojawiam w lusterku to kierowcy aut zazwyczaj zwalniają i puszczają mnie przodem... Niebieskie moto+czarna skóra+biały kask, to przypomina funkcjonariusza policji z wydziału ruchu drogowego :hyhy:
U mnie sezon już na całego, nie nadążam do baku nalewać... :rotfl: Dziś kręcąc się po okolicy poznałem uroczą amazonkę na GS 500E. Miła i sympatyczna dziewczyna, nie omieszkałem wspomnieć aby zarejestrowała się na forum, z tego wszystkiego zapomniałem tylko dodać o jakie forum chodzi :wstyd: Naprawię to przy kolejnym spotkaniu.

maruder07 - Pon 19 Mar, 2012

http://forum.gs500.pl/vie...der=asc&start=0

Kolega szanowny jest z Łomży a zna może ten serwis? Takie malowanie to gdzieś w twojej okolicy warsztat przeprowadza i nawet też zarejestrował się na naszym forum.

Hah bardziej w takim stroju przypominasz ORMowca a nie policję. hehe u mnie puszkarze też robią margines ale to za sprawą głośnego wydechu, 105db robi swoje jak przekraczam 6tyś obr min. Jak by nie patrzeć poprawia to dobrze bezpieczeństwo, przynajmniej moje.

Andy - Pon 19 Mar, 2012

Ten warsztat jest w Łapach na ul. Wąskiej 5. Ode mnie praktycznie tyle samo km co do Białegostoku. Dziś kontaktowałem się z nimi w sprawie osłony na tłumik, na początku kwietnia będę jechał do nich zostawić wydech do "odziania" w nowe szaty z nierdzewki.
Jeśli chodzi o artystyczne malowanie aerografem:
http://www.aerograf.com.pl/
Gość pochodzi z Łomży, obecnie mieszka i pracuje w Elblągu. Po sezonie planuje zawieść mu kask do malowania.

iggi2874 - Pią 23 Mar, 2012

jutro (24 marca) jest jakas impreza dla motocyklistow w vikingu, wybiera sie moze ktos?
lorak1988 - Pią 23 Mar, 2012

niestety ja odpadam, sezon zaczynam dopiero gdzies za miesiac
maruder07 - Sob 24 Mar, 2012

ja podobnie motocykl mam w częściach więc naprawa trochę zajmie jeszcze myślę że w połowie kwietnia zacznę latanie.
Szymonekz - Pon 26 Mar, 2012

Siema panowie i jak tam sezon idzie ?
Maruder jak tam twoja suza ? Ja już swoja mam w białym i latam do roboty tylko o 5 trochę zimno :/ Może jakieś spotkanie byśmy zorganizowali co by swoje sprzęty pooglądać.

maruder07 - Pon 26 Mar, 2012

Moja ma duł silnika rozwalony. Aktualnie czekam na wałek zdawczy do skrzyni biegów który ma jutro przyjść i wyświetlacz biegów. pod koniec miesiąca wypłatę dostane to następne zakupy zrobię. OC i trochę dodatków innych się wykupi.

Hhhheeee.... kamikadze ja co rano muszę o 02;00 wstać i z domu do samochodu sie doczłapać i już mi zimno a tobie jeszcze latać się chce. :P

szampan - Sro 28 Mar, 2012

Mój też wymaga dłubania. Trójca uszczelek przy przedniej zębatce i walka z cieknącym kranikiem.

Ale sezon otwarty, kolana przewiane :)

lorak1988 - Wto 03 Kwi, 2012

Przyznawać sie, którego dzisiaj widzialem na niebieskim GS-ie, z zielonym plecakiem, rejestracja BIA na rondzie Sopoćki o 17:35? :p
maruder07 - Wto 03 Kwi, 2012

To igi najszybciej będzie. on ma takiego i jest z pod Białegostoku, tablica BIA.
szampan - Wto 03 Kwi, 2012

Lorak, złapałeś mnie. ;)
lorak1988 - Wto 03 Kwi, 2012

A juz myślalem ze sie nikt nie zgłosi, wiedziałem że to nie iggi bo on ma nowy model z tego co pamietam.

Szampan, codziennie teraz jezdzisz, nie zimno?

iggi2874 - Sro 04 Kwi, 2012

moj czeka w kolejce do serwisu
lorak1988 - Sro 04 Kwi, 2012

Ja u siebie serwis robie we wtorek po swietach i kto wie, jak bedzie ladna pogoda to moze sie skusze przyjechac już do Białego
maruder07 - Sro 04 Kwi, 2012

A u mnie serwis pełną parą idzie. hah części dziś przyszły kolejne masa rozmaitych bzdetów i składanie silnika się zacznie. jak ja się cieszę. :D
szampan - Czw 05 Kwi, 2012

Lorak: tylko wczoraj się przejechałem, ale w sumie nie było zimno. Miałem warstwy :)
Poza tym moja Suzucz szuka nowego właściciela. Może macie jakichś chętnych?
Zachorowałem na SV chyba na poważnie

lorak1988 - Czw 05 Kwi, 2012

Ano juz wiedze, na allegro znalazłem. Ale mało tych kilometrów nakreciłeś przez 2 lata
szampan - Czw 05 Kwi, 2012

No niestety, albo i stety.
Rok temu gs sporo stal i ciagalem go po mechanikach, bo silnik dziwnie slabo ciagnal. Pozniej okazalo sie ze jeden mistrz zalozyl mi przewody paliwowe od skutera.

W kazdym razie, mam nadzieje na wiecej w tym sezonie

maruder07 - Pią 06 Kwi, 2012

szampan to co lecimy do giżycka jak masz zamiar naklepać więcej kilometrów. Ja przymierzam się w tydzień machnąć z 1500km i powoli do tego szykuję maszynkę. ;)
lorak1988 - Czw 12 Kwi, 2012

A ja juz we wtorek sprowadziłem swoja suzke do Białego. I pierwsze problemy.
Wymieniał ktoś z was uszczelniacze w lagach w Białymstoku?

A i czy to kogos z was widziałem dzisiaj na skrzyzowaniu Sienkiewicza i Złota?

maruder07 - Czw 12 Kwi, 2012

ja to robiłem zaraz po kupnie u dzięcioła w doilidach. Z prostowaniem lagów i nowym olejem 150zł mnie wtedy to kosztowało.
szampan - Pią 13 Kwi, 2012

Wymieniałem z bratem 2 sezony temu. Zgodnie z Haynesem. Pamiętam, że był jakiś problem z wykręceniem albo wyciągnięciem jakiejś części z lagi chyba i trzeba było dokombinować narzędzie.
lorak1988 - Pią 13 Kwi, 2012

Maruder07, mówiąc u dzięcioła miałeś na myśli tą lokalizację?
http://www.zumi.pl/namapi...Id=&moreCities=

U mnie bez prostowania to może taniej bedzie, Grzech85 w Siemiatyczach w tym roku robił to 120zł, ale ja nie mam czasu tak jechac specjalnie wiec tutaj cos znajde.

Szampan, i jak, duzo czasu wam to zajeło? Najgorzej ze trzeba miec jakis zestaw narzedziowy dobry i miec gdzie.

Szymonekz - Pią 13 Kwi, 2012

siema. Ja u siebie sam wymieniałem rury lag(a do uszczelniaczy to ta sama droga) , jedyny problem polegał na odkręceniu takiej śruby na imbus od spodu:/ja ją odkreciłem w warsztacie pneumatem za fiko tylko laga byla bez oleju i spreżyna w środku co by sie tam nie obracało pod obciążeniem :)

a co do warsztatów to ciekawe ile by chcieli w suzuki kras, czasem ich ceny nie są jakieś wyszukane

szampan - Pią 13 Kwi, 2012

Lorak: dwa widelce zrobilismy w dzień (gs i transalp). Zestaw narzędzi faktycznie mieliśmy duży.
lorak1988 - Sob 14 Kwi, 2012

Mysle ze z wymianą uszczelniaczy nie bedzie problemu, bo to normalna sprawa.

A mam inny problem, w tamtym roku najechałem na wiadukcie Dąbrowskiego na taką gumę od pachołków jak remont był, i w efekcie mam 2 felgi zgięte. Może ktoś się orientuje gdzie można sie pytac o prostowanie?

maruder07 - Nie 15 Kwi, 2012

lorak1988 napisał/a:
Maruder07, mówiąc u dzięcioła miałeś na myśli tą lokalizację?
http://www.zumi.pl/namapi...Id=&moreCities=


Tak dokładnie o ten warsztat mi chodziło.

Szymonekz napisał/a:
a co do warsztatów to ciekawe ile by chcieli w suzuki kras, czasem ich ceny nie są jakieś wyszukane


Nie polecam ich! już wole warsztat w doilidach, miałem doczynienia z nimi w maju rok temu i nawet gaźników mi nie zrobili jak trzeba dławi się przy wyższych obrotach, a zapłaciłem w sumie coś koło 400zł za je. Winą obarczyli przepustnice i iglice wytarte co wcale nie jest prawdą bo przed regulacją i czyszczeniem chodził dobrze a po to już tak sobie. Ogółem serwis nie należy do dobrych moim zdaniem na 3+ zasługują. Swoją droga w tym tygodniu będę zamawiał u nich komplet uszczelek zębatki zdawczej. W sumie te 4 sztuki. Ciekawe ile za je wydam, bo jakoś w zamienniki nie chcę mi się bawić za duże ryzyko że coś pocieknie znowu.

lorak1988 napisał/a:
A mam inny problem, w tamtym roku najechałem na wiadukcie Dąbrowskiego na taką gumę od pachołków jak remont był, i w efekcie mam 2 felgi zgięte. Może ktoś się orientuje gdzie można sie pytac o prostowanie?


Poszukaj na forum w dziale sprzedam i u kolegi set3 dostaniesz w lepszym stanie jak twoje. Może to się opłaci lepiej jak prostowanie nadwyrężanie materiału felg. Ja sam już parę zakupów dokonałem u niego i jestem zadowolony z jego usług.

lorak1988 napisał/a:
Myślę ze z wymianą uszczelniaczy nie bedzie problemu, bo to normalna sprawa.


Ja sobie kompletne lagi od rocznika 2000 kupiłem po silniku zatartym, w roczniku 1989 będę miał regulację :) fakt faktem kosztowały 370zł para ale zacisk z klockami dostałem gratis. A co mam się czaić moje po wypadku i prostowaniu były. Miałem rury porysowane wiec już je wymieniłem bo tymi nie chciało mi się już bawić w ich reanimacje regeneracie i tyle.

Szymonekz - Nie 15 Kwi, 2012

a widzisz by się wydawało serwis suzuki to powinni coś umieć ...
jak sie pytałem o ceny dekielka impulsatora(180z)l i logo(70zl) to co do logo to było taniej niż na alledrogo(ponad 90zl za nowy), a nowej pokrywy na allegro nie znalazłem wiec nie miałem jak porównać

maruder07 - Pon 16 Kwi, 2012

Szymonekz napisał/a:
a widzisz by się wydawało serwis suzuki to powinni coś umieć ...


No i potrafią wyciągać kasę a robić jak popadło.

No a już kupiłeś co miałeś.

a co do zakupów to polecam ten sklep: http://netbiker.pl/

lorak1988 - Pon 16 Kwi, 2012

O kupnie innych felg caly czas mysle, ale zamin je kupie przy wymianie opony przydałoby sie lekko podprostowac. Moze u dzięcioła cos poradzą.

Ja juz zrobiłem jeden zakup w netbiker, i mam pewne watpliwosci co do ich uslug

maruder07 - Pon 16 Kwi, 2012

A co kupiłeś i dlaczego wątpliwości masz???
lorak1988 - Sro 18 Kwi, 2012

silnik kupilem, kiedys zobaczysz ze malo elegancko wyglada
maruder07 - Sro 18 Kwi, 2012

E tam aby jeździł jak szatan i oleju nie brał a będzie spoko. A wygląd mało istotny jest moim zdaniem. :P
lorak1988 - Pią 20 Kwi, 2012

No w sumie, przed chwilą sprawdziłem stan oleju po 300km i jest full. Oby tak dalej :D

Jedzie ktoś jutro na MOTOSERCE?

iggi2874 - Pią 20 Kwi, 2012

ja bede ale niestety dopiero po 14
lorak1988 - Pią 20 Kwi, 2012

ja bede tam krążył to może sie jakos zgramy :)
szampan - Wto 24 Kwi, 2012

A ja oczywiscie zapomnialem, i przyjechalem dopiero jak niedobitki zostały i napruci organizatorzy. W dodatku przyjechalem rowerem ;)
maruder07 - Wto 24 Kwi, 2012

hehe to i tak dobrze że na 2 kołach chociaż! Ja Pksem się przyturlałem! I piechotą chodziłem między motocyklami. :D Ale widziałem się z lorakiem i szymonem chociaż. Teraz ostro szykuję maszynkę pod zlot do bielska! Ojojoj co tam będzie się działo! A u ciebie szampan jak sytuacja z motocyklem stoi? U mnie spoko silnik w ramie, elektryka sprawdzona mechanicznie też jest oki. Aktualnie jestem na etapie lakierowania ramy, powstaje czarny metalik na ramie a wydech i żebra silnika to będzie czarny mat! myślę że na weekend już będę miał wreszcie maszynę gotową. :hyhy:
szampan - Wto 24 Kwi, 2012

Przegrałem i z braku czasu oddaję specjaliście ;) Przy okazji zobaczymy jak sobie poradzi wspominany gdzieś w sąsiednim wątku mechanik z Kleosina. Jak dowiem się co było problemem to napiszę w odpowiednim temacie.
Widzę Maruder, że szykujesz najładniejszego gsa w okolicy. Cały czarny będzie? Jeśli kupię sobie kiedyś coś nowego i będzie wymagał poprawek lakierniczych to pierdyknę na biało!

maruder07 - Wto 24 Kwi, 2012

W białym już jest biały GS, a dokładniej kolega z zaścianek go ma tylko coś na forum się nie pojawia. No nie wiem czy najładniejszy. Robię go dla siebie na swój styl, myśląc o byłej dziewczynie której wiele zawdzięczam... ja wiem czy ładny mnie się podoba, to kilka stylów czarnych się będzie mieszało. Czarny całkiem na baku, owiewkach, czarna perła na silniku ramie zegarach lagach felgach. Czarny mat na połowie wydechu, zeberkach silnika. Ogółem to czarne moto bardzo wrednego chłopaka :wstyd: (bad boyz). :D
lorak1988 - Sob 28 Kwi, 2012

alśeululałem... hehe

małem cos napisać więc, może ktos jutro na krywlany sie wybiera. Ja bede jak zawsze ;)

kingusia1188 - Nie 29 Kwi, 2012

Gdyby ktoś chciał polatać np jutro, bądź dziesiejszego wieczorku w okolicach Białegostoku... chętnie się ustawię...
500 765 626 nIE BĘDZIE mnie już na forum łapcie pod telefonem :)
Pozdrawiam.

maruder07 - Nie 29 Kwi, 2012

Ja muszę sprawdzić kranik paliwa bo coś mi wczoraj się dławił i jechać nie chciał. Podejrzewam że albo przewody blokują gdzieś albo sam kranik. Jak nie dziś wieczorem to jutro na pewno podjadę na spotkanie.
lorak1988 - Nie 29 Kwi, 2012

Maruder, kranik spróbuj ustawic na pri, moze jest to co u mnie ze na podcisnienie nie działa.
kingusia1188 - Pon 30 Kwi, 2012

z przyczyn niezależnych odemnie musiałam wracać do Wawki... szkoda że nie udało się styknąć i razem polatać :) ale wczoraj ładną traskę zrobiliśmy razem z hornetami podlaskimi :)
Mam nadzieję, że uda Nam się spotkać na rozpoczęciu w Białej Podlaskiej. :rotfl: :rotfl: :rotfl: i pogoda dopisze na jazdę :D

maruder07 - Pon 30 Kwi, 2012

kingusia1188 napisał/a:

Mam nadzieję, że uda Nam się spotkać na rozpoczęciu w Białej Podlaskiej. :rotfl: :rotfl: :rotfl: i pogoda dopisze na jazdę :D


Białej Podlaskiej czy Bielsku Podlaskim??? To są dwie różne miejscowości :) zresztą więcej info masz tutaj: http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=7801 ja tam lecę niezależnie od pogody tam pojadę!.

sting126 - Czw 14 Cze, 2012

Grzechu - ten powyklejany gs, o którym Ci mówiłem na zlocie dalej jest do kupienia:

http://otomoto.pl/suzuki-gs-500-M3223992.html

Piękny, prawda? :]

gomen89 - Czw 14 Cze, 2012

Jakiś tani :D
Piter - Sro 18 Lip, 2012

Witam

We wrześniu biorę ślub na podlasiu i tu moje pytanie czy może ktoś by przyjechał , chciałbym miec konwój moto na weselu wiec zapraszam i oczywiscie jakis weselny % sie znajdzie ;) . Prosze o info jesli ktos mial by zyczenie przyjechac

z góry dziekuje i Pozdrawiam .

maruder07 - Sro 18 Lip, 2012

Ohoho kiedy i gdzie to będzie, marudy przyleci na pewno. :) a coś bez alkoholowego będzie?? :P
Piter - Czw 19 Lip, 2012

jasne ze bedzie:) a mzoe masz jeszcze jakis kolegów z którymi mozesz przyjechac na moto :) ?
biedrzyk - Nie 22 Lip, 2012

Witam wszystkich ;)

Jestem szczęśliwym posiadaczem GS od kilku dni, rocznik 1996 ;) To moj 3 motocykl. Wczesniej zxr 400 i gsxr 750 . Takze troche narzekam na brak mocy, ale spalanie wszystko nadrabia ;)

Grzech85 - Sro 25 Lip, 2012

Siemasz. Piter ja z chęcią przyjadę ale musisz powiedzieć ile km trzeba jechać z białego na ślub. bo mój ma spalenie spore :rotfl:
biedrzyk - Sro 25 Lip, 2012

ja w sumie tez bym mogl wpasc, pyt jaka to miejscowosc ;)

a co do Twojego spalanie, to ile konkretnie Ci pali ?

maruder07 - Sro 25 Lip, 2012

Spali tyle ile wleje mu :rotfl: :hyhy:
biedrzyk - Czw 26 Lip, 2012

w takim razie ile mu wlewasz, zeby zrobic 100 km ;>
Grzech85 - Czw 26 Lip, 2012

Hej :)


biedrzyk napisał/a:
a co do Twojego spalanie, to ile konkretnie Ci pali ?


spalanie mam różne jak spokojnie jeżdżę to z 5 na trasie a stylem mieszanym to 6 a jak non stop piłować to wir w zbiorniku hehe ;D

biedrzyk - Czw 26 Lip, 2012

no mi na razie w cyklu mieszanym wyszło 4,3 l.

ciekawe co konkretnie z tym ślubem, gdzie kiedy itp

maruder07 - Pią 27 Lip, 2012

No co czekamy na jakiś znak ja postaram się podjechać jeśli mi na to czas pozwoli. Gdzie to jest mi obojętne też mi jara do 4,5l to mogę latać :D
biedrzyk - Nie 29 Lip, 2012

Panowie a jak tam u was jest ze spalaniem oleju ? Duzo bierze?
maruder07 - Nie 29 Lip, 2012

U mnie nie spala praktycznie nic, miedzy wymianami to nie zauważyłem by coś brał, jedynie ubyło parę gram jak po mazurach jeździłem ale to tyle co nic śladowe ilości. Za to po ostatnim szlifie jaki zaliczyłem to trochę zaczął pod siebie gubić. Wymieniłem lewego dekla, pokrywę alternatora bo pękła i pożałowałem uszczelkę nową wstawić, skręciłem na starej efektem czego na ostatnie 1300km dolałem ok 1litra oleju. tyle zgubiłem po drodze. Uszczelkę kupiłem już ale nie chce mi się moto zbytnio rozbierać by ja zmienić w sumie to około 2 godzin roboty tylko.
biedrzyk - Nie 29 Lip, 2012

Aha. No ja kupilem niedawno motocykl takze konkretnie jeszcze nie sprawdzilem. Juz z 1000km zrobilem nim, dzieki temu ze malo pali oczywiscie. No i z 400ml wlalem. Takze nie malo. Ogolnie na forum czytalem, to wiekszosc pisze, ze ten typ tak ma i juz. No zobaczymy, postaram sie teraz konkretnie zmierzyc co i jak . Ale w sumie przy zakupie mial na bagnecie na minimum takze wiesz..
Grzech85 - Czw 02 Sie, 2012

Wiecie co lipe zrobiłem rozwaliłem maszynę. poślizg miałem na mokrej nawierzchni nie wiem jak go poskładać mało kasy mam czy bez owiewek jeździć i boczny dekielek poszedł nie wiem czy na klej go skleić czy kupić nowy.a ten poślizg wszystko przez opony miałem wymienić ale człowiek głupi myślał że sezon przejeździ.
maruder07 - Czw 02 Sie, 2012

Uhuhu to nie dobrze, oj tam poskładasz, też miałem szlifa i poskładałem moto po tygodniu wydając 250zł na to. :) Wiec nie marudź tylko za kasaj rękawy i do roboty się bierz co by na części zarobić tylko pytanie jest takie czy jesteś w stanie jeszcze pracować? Z dużej prędkości padałeś?
Szymonekz - Pią 03 Sie, 2012

pozbierałeś wszystkie cześci ? możesz pokombinować pokleić to wszystko ale raczej i tak sie rozsypie :/ Najtaniej to owiewka (nieświecąca-w nocy trudna jazda) uniwersalna ale na vfr to nie wiem jak to będzię wygladąć jakies foty wrzuc zeby bylo wiadomo ile poszło w piz*u. A ci nic sie nie stało ?
biedrzyk - Sro 08 Sie, 2012

sluchajcie, mysle ze moj gs jest zablokowany. Niby czytalem post, ze po numerach ramy mozna wywnioskowac, wg ramy to powinien byc odblokowany. Jednak wiecej jak 160 km\h nie chce isc. Mam 2 pytanie, po pierwsze czy po odblokowaniu podskoczy mu spalanie ??

A drugie pytanie odnosi sie do samego odblokowania, czy jesli go odblokuję - to przyspieszenie, ktore mam aktualnie bedzie takie same, z tym ze motocykl osiagnie wiecej niz 160 ? Czy przyspieszenie na pierwszych biegach tez sie polepszy ?

Grzech85 - Nie 12 Sie, 2012

hej.
z częściami głupio zrobiłem ba wkurzyłem się i podnóżek wyrzuciłem gdzieś. z poobijaniem to mi nic nie jest wolna prędkość była mała 40 km/h. gorzej z moto

szampan - Wto 21 Sie, 2012

biedrzyk - moze wystarczy wyczyscic/ wyregulowac gazniki?
biedrzyk - Wto 21 Sie, 2012

szampan, hm wiesz nie wiem czy warto w tym sezonie? czy zostawic to na wiosne ? motocykl ladnie cyka, rowniutko chodzi takze gazniki bym wykluczyl, ale - moze i masz rację ;)
szampan - Wto 21 Sie, 2012

Biedrzyk, bo zdaje mi się, że Twój GS, to mój ex-GS :) i raczej do 170 się rozpędzał, a 160 to jeździłem z pasażerką. Może to kwestia mojej niedowagi, a może jakiegoś syfu w gaźnikach właśnie.

Ja tymczasem popierduję gaźnikową SV650

biedrzyk - Wto 21 Sie, 2012

o proszę, jednak z Yamahy zrezygnowales? A ja Ci powiem, ze byc moze mam kupca na GSa, znajomy chce kupic. Takze byc moze będę latał czymś większym. Rozglądam się za jakąś 900 , ew. 1000 ccm. Jak kupowalem go od Ciebie to myslalem, ze juz mi się znudzilo latanie mot, więc kupilem go zeby sobie pośmigać w weekend. Jednak patrzę, że nie umiem zyc bez moto haha.
szampan - Sro 22 Sie, 2012

A GS to co to jak nie moto? :)
SV i fazer chodziły mi po głowie od dawna. W końcu uznałem, że wolę V-kę. Przy wyprzedzaniu w trasie nie trzeba wajchować biegami, tylko odwijam i jadę. No i dźwięk. I inne takie

biedrzyk - Sob 25 Sie, 2012

heh moto, moto ale w porownaniu do mojego ex gsxra to wiesz .... teraz poluje na 1000ccm ...
Piter - Czw 06 Wrz, 2012

Witam
Jeśli ktoś nie otrzymał wiadomości a chciałby towarzyszyć mi w konwoju moto z kosciola na sale (6km) to przypominam ze ślub odbędzie sie w najbliższą sobote 8 września w kosciele Św Mateusza w Jaminach o godz 18 , jeśli macie czas i ochote zapraszam . Pozdrawiam i czekam na info :)

maruder07 - Czw 06 Wrz, 2012

Ja być może pojadę jeśli pogoda będzie dobra na tyle by się przelecieć w sumie mam niedaleko bo 105km w jedną stronę, akurat na moto trasa. Jak by ktoś się jeszcze wybierał w tym kierunku z białego to pisać. 515 588 907 :) Myślę że po 16 z białego będę wylatywał tam. A do soboty jeszcze będę przeglądał ten temat w oczekiwaniu na nowe informacje.
Piter - Pią 07 Wrz, 2012

OK zapraszam w takim razie i czekam :)
Szerokości. Z góry dzięki za przyjazd.

Moniskaa - Pon 29 Paź, 2012

cześć Wam ;) Jestem nowa na forum, dlatego postanowiłam rozruszać podlasie;)
Szymonekz - Wto 30 Paź, 2012

witam i z miejsca pozdrawiam nowa forumowiczke. Rozruszać forum teraz to nie lada sztuka bedzie co zimno i można powiedzieć każdy już nie myśli o moto :/
Moniskaa - Wto 30 Paź, 2012

nie ciekawie.. ale licze na to że pogoda nas zaskoczy...;)
gomen89 - Sro 31 Paź, 2012

Zawsze można umówić się wiosną na wspólne przejażdżki.
Moniskaa - Sro 31 Paź, 2012

myślę że wielu ludzi na GSach spotkam na rozpoczęciu sezonu:)
Szymonekz - Sob 03 Lis, 2012

siemka pewnie spotkasz ja na pewno będę tak samo myślę ze maruder i lorak się stawia :)
maruder07 - Sob 03 Lis, 2012

Jak odpowiednio wcześniej się dowiem by czas w pracy złapać to się stawie ale już nie sam tylko z plecaczkiem. ;) ja już sezon swój skończyłem mi szkoda moto by latać po niepewnej i chłodnej pogodzie. 6 000km nawinięte i mi wystarczy, kasy za mało mam na latanie. ;)
booster27 - Wto 09 Kwi, 2013

Koledzy i koleżanki, mam sprawę, zwracam się do was o pomoc w oględzinach motoru w Białym. F z 2007 roku, czy ktoś ma czas w piątek? Stawiam pół litra za fachową pomoc!

Kupiony! :D

Piter - Wto 09 Lip, 2013

Witam W weekend byłem w woj podlaskim i w niedziele po poludniu w miejscowości Kolnica mijałem po drodze gs 500 f w kolorze żółtym (motocyklista w żółtym kasku) i sie zastanawiam czy to może ktoś od nas??:)
biedrzyk - Pon 15 Lip, 2013

Witam wszystkich. No ja po rocznej przerwie powracam do gry. Co prawda GS sprzedałem i kupiłem Thundercata, a tak na marginesie to mozna się umówić na wspólne latanie ;))
maruder07 - Pon 05 Sie, 2013

Tak patrzę na nas i zastanawiam się co by zrobić jakiś lokalny zlot Gwardii GS500 Wielu nowych nie widziałem jeszcze nie było okazji się spotkać. Co myślicie o tym by któregoś dnia zrobić najazd na jakiś Bar lub PuB by spotkać się na soczku i pogadać. taki mini podlaski spocik :P Chętni są schlać japy tymbarkiem :D
biedrzyk - Czw 08 Sie, 2013

załóż nowy temat, będzie bardziej widoczne. Ja w sumie mogę wpaść.
Szymonekz - Czw 12 Wrz, 2013

Siema po długiej nieobecności. Wczoraj zrobiłem moją Gske ( dziwne szarpanie przy i nie oddawanie płynnie mocy) co sie okazało panowie w ASO magiki nie potrafili dobrze ustawić gaźników(tłumacząc że amerykańskie) i wyszło ze mam 37Koni :wstyd: Postawiłem moto do dzięcioła i mi go poprawił :D Teraz jest już prawidłowo. Oto wykresik z hamownia jaki przeszedł GS.

biedrzyk - Wto 17 Wrz, 2013

uu, widzisz jak to jest z mechanikami. Znaleźć dobrego, to ze świeczką (ja już swojego mam)
Niby nie duża różnica KM, a jednak ... ;>

Szymonekz - Wto 17 Wrz, 2013

nieporównywalna :zdziwko: a tak z innej beczki powoli mi się w głowie rodzi pomysł aby zakończyć sezon wypadem na Mińsk :hyhy: Jestem w trakcie wyrabiania paszportu tylko go dostane idę do ambasady
Moniskaa - Wto 17 Wrz, 2013

Szymonekz napisał/a:
nieporównywalna :zdziwko: a tak z innej beczki powoli mi się w głowie rodzi pomysł aby zakończyć sezon wypadem na Mińsk :hyhy: Jestem w trakcie wyrabiania paszportu tylko go dostane idę do ambasady

Zapraszam na Grabarke ;) http://godboys.pl/

biedrzyk - Nie 22 Wrz, 2013

oo to czekam na zdjęcia, ja paszportu jak i wizy nie posiadam, więc nie potowarzyszę Ci ! :P
Azbest VKP - Sro 12 Mar, 2014

Witam wszystkich.
Mam na imię Karol i jestem z podlaskiego. Wprawdzie nie mam jeszcze GS'a ale najprawdopodobniej będzie to własnie Suzuki GS 500.
Swoją przygodę z motocyklami rozpocząłem dosyć dawno bo w 1989 r. a był to Romet Ogar 200 (z 3 biegowym jawoskim silnikiem). Później były 2 szt. WSK 125, no i w 1993-94 r. MZ ETZ 250e.
Od 1994 mam przerwę w "motocyklowaniu" a że 40-stka na karku to (jak to mówi moja żona) albo kobiety albo motocykl. Osobiście skłaniam się ku temu drugiemu :rotfl:
Muszę tylko żonę przekonać, że 500-ka przy zdrowym rozsądku na drodze to fajna sprawa.
Zobaczymy czy w tym roku wyjdzie mi kupno motocykla, bo.... życie trochę czasami inaczej weryfikuje nasze plany.

PS. Od 6 lat jestem klubowiczem Vectra Klub Polska. Wcześniej miałem Vectrę B a teraz mama Opla Signum 1.9CDTI 150 KM (silnik Z19DTH)
Pozdrawiam wszystkich - Karol (Azbest)

JureX - Sro 12 Mar, 2014

Cześć, witam kolego w naszym gronie ogólno-polskim jak i z Podlasia. Jeśli poszukujesz Gs'a to mogę Tobie zaproponować swoją Sunię. Trafiła do mnie przez przypadek po długiej przerwie tak jak u Ciebie, ostatni mój motór to MZ250 i później 20 lat przerwy. Ten sprzęt na początku wybacza prawie wszystkie błędy. Jest ze mną 4 sezon, przed rozstaniem się z nim mam zakupione do wymiany dwie nowe opony, uszczelniacze lag przednich, (łańcuch i zębatki wymienione w czerwcu). Więc sprzęt będzie gotowy w 100% do sezonu, cena do ustalenia. I zapraszamy do wspólnych wypadów grupy podlaskiej, tu link z historii jednej z nich, żona też będzie mile widziana. Motor sprzedaję tylko dlatego, że chcę mieć coś co ma ponad 100 KM. https://plus.google.com/photos/115044835842485488589/albums/5909136459159623633
biedrzyk - Nie 16 Mar, 2014

Witamy na forum.
Nie zastanawiaj się, tylko kupuj motocykl. Z otwartymi ramionami Cię przyjmiemy do naszego grona.

Co do motocykla Jurka to szczerze polecam, niezawodny sprzęt ;)

Andy - Pon 02 Lut, 2015

Ale tu pajęczyny.... jest tu kto? Zlot jest w czerwcu, w 2015 roku. już mało czasu zostało... Jakbyście się obudzili to temat jest w dziale o imprezach. Można się już zapisywać, JureX zbieraj ekipę i smarujcie łańcuchy :)
Arcisz - Wto 31 Mar, 2015

Ktoś coś poleca na serwis? Ew. Samemu robi? Zawsze lepiej dać zarobić koledze z forum niż "obcemu"
Pozdrawiam!

daniolap - Pon 06 Kwi, 2015

Widać że na Podlasiu jak zwykle pustynia!
Arcisz - Wto 26 Maj, 2015

Witam, odkopuje pajęczyny- ktoś chętny polatać na długim weekendzie?
Do tego w Białymstoku jest 27.06 szkolenie Suzuki Shell, osobiście się wybieram.

Moniskaa - Sob 22 Sie, 2015

Zapraszam wszystkich :
http://www.forum.gs500.pl...p=221250#221250


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group