.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

opolskie (O) - opolskie

Yarccom - Wto 15 Lip, 2008
Temat postu: opolskie
zapraszamy do pisania
Dzakub - Nie 31 Sie, 2008

Jest ktoś na tym forum oprócz mnie z opolskiego ?;)
tomsonla - Pon 17 Lis, 2008

witam,ja sie wlasnie zapisalem:)
yoll - Pią 12 Cze, 2009

Dzakub napisał/a:
Jest ktoś na tym forum oprócz mnie z opolskiego ?;)

jestem z Opola
Pozdrawiam

walus84 - Sro 02 Wrz, 2009

jestem z Krapkowic..ale często przelatuje do dziewczyny w Zawadzie :P więc możecie mnie napotkać :)

a może byśmy zrobili takie małe spotkano na mieście i mała rudnkę gdzieś tak w któryś wekend jak będzie pogoda :)

co prawda nas niewielu ...ale liczy się ilość :) tylko jakość :)

kysa275 - Sro 02 Wrz, 2009

Cześć ja jestem z k-koźla mogę się pisać na coś takiego ale wpierw muszę odebrać moto z naprawy
walus84 - Sro 02 Wrz, 2009

najbliższe 2 tygodnie to u mnie będzie krucho...ale wszystko jest kwestią dogadania :)

a wyraziliście by chęć jechać pod kluczbork na zlot i przy okazji odbędzie się msza za zmarłych motocyklistów....impreza ta będzie 13 wrześnie....jeszcze muszę popatrzyć dokładnie co i jak

kysa275 - Czw 03 Wrz, 2009

13 mi nie pasuje bo 12 mam urodziny i raczej nie będę w formie :]
walus84 - Wto 08 Wrz, 2009

no to wszystkiego najlepszego :)

ja miałem 05 września :P

a na przejażdzkę to zawsze można się zgadać :)

kysa275 - Wto 08 Wrz, 2009

dzięki i wzajemnie :D ale z moim moto jest nie dobrze, poszło mi łożysko na wałku zdawczym i niestety będę rozbierał silnik :( mam nadzieje że jeszcze w tym sezonie pojeżdze
yoll - Czw 10 Wrz, 2009

walus84 napisał/a:
najbliższe 2 tygodnie to u mnie będzie krucho...ale wszystko jest kwestią dogadania :)

a wyraziliście by chęć jechać pod kluczbork na zlot i przy okazji odbędzie się msza za zmarłych motocyklistów....impreza ta będzie 13 wrześnie....jeszcze muszę popatrzyć dokładnie co i jak


hej, gdzie się spotykamy? (proponuję BP OKTAN przy obwodnicy północnej)
o której godzinie?
więcej info plizz

walus84 - Pon 14 Wrz, 2009

kurcze blade nie było mnie :( ... niestety pogrzeb w rodzinie :( .....

jak by się coś święciło to dam znać tutaj :) ....i chętnie pośmigam z koleżanką choć mi nie wypada tak pisać bo młodszy jeste :P

yoll - Sro 16 Wrz, 2009

walus84 napisał/a:
kurcze blade nie było mnie :( ... niestety pogrzeb w rodzinie :( .....

przykro mi

walus84 napisał/a:


jak by się coś święciło to dam znać tutaj :) ....i chętnie pośmigam z koleżanką choć mi nie wypada tak pisać bo młodszy jeste :P

nie ubliżaj mi z powodu mojego wieku ;-) hehe.
bliżej kolejnego weekendu daj znać .

walus84 - Czw 17 Wrz, 2009

jak dopisze pogoda to możemy sę zgadać na jakiś wypad za miasto.....

tylko wiesz..najppierw dziewczyna a potem motor :P

a gdzie lubisz jeździć....
ja lubię taką turystyke motocyklowa i zwiedzać ruinki

leon - Czw 17 Wrz, 2009

walus84 napisał/a:
...najpierw dziewczyna a potem motor :P ...


...a na końcu motocykl? ;)

walus84 - Pon 05 Paź, 2009

wiecie może czy oś się szykuje w najbliższym czasie ? jakiś zlocik albo cuś ?
jarko - Sob 15 Maj, 2010

Byłem w Kędzierzynie dnia 09-05-2010 mały zlot :)


A zapomniałem :

BaHa - Czw 06 Sty, 2011

kluczbork pozdrawia :)
Ishe - Czw 06 Sty, 2011

To chyba bede miał z kim latać :)
BaHa - Czw 13 Sty, 2011

a tak w ogóle to dzieje sie w tym naszym regionie cos? :)
kysa275 - Pią 14 Sty, 2011

Basiu opolskie to niezły meksyk i tu się nic nie dzieje ;)
BaHa - Pią 14 Sty, 2011

miejmy nadzieje ze na wiosne cos sie ruszy w tym meksyku :)
morus12 - Pon 17 Sty, 2011

U nas to tylko ludzie umieraja.
BaHa - Wto 18 Sty, 2011

taaa widze ze najlepiej narzekac i nic nie robic ;) :P
Ishe - Wto 18 Sty, 2011

Dlatego trzeba to zmienić :)
morus12 - Sro 19 Sty, 2011

Przyjdzie słonko to i coś się wymyśli, to że małe województwo to nie znaczy że nie ma gdzie śmigać.
Ishe - Sro 19 Sty, 2011

Pewnie :] jak na weekendzie śmigałem na moto to spotkałem na drodze około 9 motocyklistów, tak że nie jest tak źle jest więcej takich ludzi którzy nie mogą się doczekać wiosny :)
BaHa - Sro 02 Mar, 2011

Ishe czemu plakata tu nie rąbnąłes? ;)
http://img819.imageshack....ikezima2011.jpg

morus12 - Sob 19 Mar, 2011

Kto jutro będzie i skąd jedzie? Jak nikt się nie odezwie to ja probably pojadę do Strzelec Op. gdzie wyjazd jest o 12 spod Ratusza. Ale czekam na propozycje mogę skoczyć przez Krapkowice (walus84) albo poczekać na kogoś z Kędzierzyna (kysa275) :P Generalnie razem raźniej :)
kysa275 - Sob 19 Mar, 2011

Hej ja jutro nie mogę :zalamany: nawet jeszcze moplika nie wybudziłem ze snu :zalamany:

Ale w przyszłym tygodniu a najlepiej na wekend mogli by my się spokać i pośmigać coś razem :)

morus12 - Sob 19 Mar, 2011

Jak nie jak tak :) Proponuje wyskok do Czech po jakiegoś lagera :)
kysa275 - Sob 19 Mar, 2011

No to dobry pomysł z tymi czechami :) już mam smaka na złotego bażanta.
Ishe - Nie 20 Mar, 2011

BaHa napisał/a:
Ishe czemu plakata tu nie rąbnąłes? ;)
http://img819.imageshack....ikezima2011.jpg


Bo od paru dni robiłem przy sprzecie i miałem problemy i całkiem mi z to głowy wyleciało :) A teraz lece sie ogarne i powoli bede sie zbieral do Opola :)

BaHa - Nie 20 Mar, 2011

no ja nie dojechalam bo za pozno wyjechalam , a teraz czytam :(( http://www.24opole.pl/607...,wiadomosc.html
[*]

Ishe - Nie 20 Mar, 2011

Najgorsze rozpoczecie sezonu jakie moglmiec ;/
Ishe - Nie 20 Mar, 2011

Baha gdzie Ty stałaś pod lidlem że Twojego GS nie widziałem? :P
BaHa - Nie 20 Mar, 2011

Ishe no pisalam ze nie dojechalam bo po wioskach sobie jezdzilam :zawstydzony:
morus12 - Pią 01 Kwi, 2011

Widziałem GSke na ul. Kasztanowej skręcała na Kłodnicką w KK około 14-30. Kysa275 to ty?

Jutro miałem jechać do Czech, ale skręciłem staw skokowy.

kysa275 - Pią 01 Kwi, 2011

Nie Morusie ja dopiero właśnie wychodzę na moto. To może chorego odwiedzę w niedzielę?
morus12 - Pią 01 Kwi, 2011

Nie widzę przeszkód. Ja mam nadzieję że jutro będę chodził już lepiej niż dr House :P

Moja noga nadaje się do jazdy. Jutro można się gdzieś wybrać pod warunkiem że będzie sucho.

studi - Pon 05 Wrz, 2011

Zaproszenie na imprezę z okazji zakończenia sezonu -> http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=8817
studi - Nie 20 Lis, 2011
Temat postu: Organizujemy centrum prasowe
W związku z uruchomieniem portalu oraz dalszym rozwojem forum chcielibyśmy powołać do życia grupę prasową.

Do obowiązków takiej grupy będzie informowanie oraz opisywanie (fotoreportaż mile widziany) wydarzeń w regionie, a artykuły te będą pojawiać się na głównej stronie portalu w postaci newsów.

Być może z czasem jeśli projekt się rozwinie i będzie funkcjonować kardy z "reporterów" otrzyma oficjalną legitymację prasową "Forum GS500"

Dlatego poszukujemy z każdego regionu 2-3 osoby. To Wy wiecie najlepiej kto w Waszym regionie jest najbardziej sensowny i nadający się do takiej "roboty"

Oczekuję propozycji osób. Kandydatury proszę zgłaszać w tym temacie. Proszę podać nick danej osoby i jakieś krótkie uzasadnienie, dlaczego ta osoba powinna się znaleźć w tej grupie.

Mjut - Nie 12 Sie, 2012

Cześć. Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale spróbuję. Wiem, że jest tu kilku użytkowników z okolic Kędzierzyna. Jeden aktywny na pewno. Przygodę z moto dopiero zaczynam, może w tym roku już zakupię motocykl. Chciałbym jednak wiedzieć czy w samym Kędzierzynie, bądź okolicach są jakieś serwisy motocyklowe? Nigdy się tym nie interesowałem a warto takie coś wiedzieć. Co prawda z samego Kędzierzyna nie jestem, ale okolice(około 15km). ;)
kysa275 - Nie 12 Sie, 2012

Jest jeden na pogorzelcu vmoto na ul:Bema, na żabieńcu też jest gościu co zajmuje się motocyklami ale jak mi cenę powiedział za naprawę hondy to go wyśmiałem :D . W okolicy jest jeszcze w Biedrzychowicach mechanik ale go nie polecam mnie okradł z nowych części a wsadził stare :zly:
Nie wiem czy na blachowni u Księżarka nie naprawiają bo części można u nich kupić.

Mjut - Nie 12 Sie, 2012

Czyli jednak cos jest. Dzieki! ;)
Nick126 - Czw 23 Sie, 2012

Ktoś jeszcze może napisać opinię o mechaniku z Biedrzychowic?
Ja od znajomych (starszych, tj. w okolicach 40tki) słyszałem same pozytywne komentarze i polecają, mówią, że dobry fachowiec i godny zaufania. Ja dopiero zaczynam i się rozglądam, więc swojego zdania nie mam. Rozważam zakup u niego motoru dlatego pytam.

kysa275 - Czw 23 Sie, 2012

Motocykl od niego jeszcze możesz kupić, bo mam kilku kolegów co od niego kupili i aż tak nie narzekają, ale nie daj się nabrać u niego na darmowy serwis i nie dawaj mu moto do naprawy, jak chcesz więcej szczegółów to ci na pw mogę napisać.
Mjut - Czw 23 Sie, 2012

Możecie dać jakieś info o nim? Ma stronę na otomoto czy trzeba się przejechać oglądać motocykle? Może przyda mi się taka informacja bo do Biedrzychowic daleko nie ma ;)
kysa275 - Czw 23 Sie, 2012

http://www.motorkipka.eu/

ale stanowczo go odradzam :zdegustowany:

Mjut - Czw 23 Sie, 2012

Wiadomo, że lepiej kupić od osoby prywatnej. Jednak w okolicy mało GSów jest na sprzedaż. A zazwyczaj jak są to drogo. :/ Dlatego ja oferty oglądam w województwie śląskim, daleko nie ma a i wybór większy.
Nick126 - Pią 24 Sie, 2012

Czy jest ktoś kto pomógłby w oględzinach? Po opolskim, max. śląsk.
Mjut - Pią 24 Sie, 2012

kysa275 napisał/a:
http://www.motorkipka.eu/

ale stanowczo go odradzam

Z tego co znalazłem to ma jeszcze jedną strone.
http://brati.ksu.pl/motorkipka/
Nawet widać tego GSa którego ma w ofercie przed renowacją. Szkoda, że nie podaje cen motocykli. Bo w ofercie ma coś co by mnie zainteresowało(Gpz 500, cb 500, gs 500). Ci Twoi znajomi co zakupili u niego moto mieli z nimi jakieś większe problemy?

Nick126 - Pią 24 Sie, 2012

Ja u niego nie widziałem żadnej 500tki poza Kawasaki Zr550, chyba stronki ma nieaktualne, lepiej zadzwonić, miał coś przywieźć po tym weekendzie.
Mjut - Pią 24 Sie, 2012

Byłeś u niego? : >
Nick126 - Pią 24 Sie, 2012

Byłem ponad tydzień temu, miał 2 ścigacze - nie pamiętam co, bandita 1200, i zr550.
Mówił że jedzie po coś w ten weekend, że będzie chyba cb500 lub gs. Ale powtarzał, że u niego nie kupię taniej niż 5-6 tysięcy, bo motory sprawdzone, pewne, po pełnym serwisie itd. :)

Mjut - Pią 24 Sie, 2012

Okej, czyli sobie odpuszczam. Planuję dorwać coś do 4, może 5k. Albo GS albo Kawa GPZ. Tak czy owak planuję moto dopiero na przyszły sezon więc mam jeszcze czas.
kysa275 - Pią 24 Sie, 2012

Jak chcecie to wam sprzedam moją hondę, wykręcicie jedną świecę i macie elegancką pięćsetkę z zapasowym cylindrem :D
Mjut - Pią 24 Sie, 2012

Nie stać mnie :P Ja będę szukał GSa, CB, lub GPZ. Coraz bardziej skłaniam się ku kawie bo jest chłodzona i osiągi ma lepsze no i nie jest droga.
Nick126 - Pią 24 Sie, 2012

Ja jeszcze XJ 600 szukam, ale i tak nie mam z kim pojechać oglądać, więc póki co zatrzymuję się na samym szukaniu...
toya - Sob 25 Sie, 2012

Witam ja bd musiał pozbyć się mojego GS-a jak sie znajdzie klient bo jak nie to nie ;d ale jak by kogoś interesował to tutaj foto http://tablica.pl/oferta/...0e-ID1t39w.html
Nick126 - Nie 02 Wrz, 2012

Cześć, gdzie w Opolu można kupić (dobry) kask? Podajcie nazwe/adres sklepu.
Mjut - Sro 05 Wrz, 2012

Czy ktoś z forum śmigał dziś w Koźlu niebieską Fką? Stojąc na przystanku zauważyłem, że obok parkingu przy dworcu PKP stała Fka do około godziny 15:00.
Aga:) - Sob 08 Wrz, 2012

Opole BSMOTO albo YAMAHA.
toya - Sob 06 Paź, 2012

Witam weekend zapowiada się pogoda ktoś chętny na wspólną jazdę ?
Stopro - Nie 21 Paź, 2012

Jestem chętny na pośmiganie w następny weekend, ktoś jeszcze? ;)

Trasa gdzieś w okolicach K-Koźle, Góra Św. Anny, jakieś foty na winklach i te sprawy :P

toya - Nie 04 Lis, 2012

A dzisiaj ktos smuga może Czechy ?
Nick126 - Sob 02 Mar, 2013

Witam, ludzi z okolic KK prosiłbym o doradzenie gdzie oddajecie sprzęt by np. wymienić olej czy napęd?
Stopro - Sob 02 Mar, 2013

W KK chyba tylko jest jeden serwis - VMOTO na ul. Bema 9

Olej możesz bez problemu sam wymienić, jeśli chodzi o napęd to podjedź do VMOTO albo gdzieś do Opola, daleko nie masz :)

kysa275 - Sob 02 Mar, 2013

Stopro napisał/a:
W KK chyba tylko jest jeden serwis - VMOTO na ul. Bema 9

Z tego co wiem to już nie istnieje od roku.
Stopro napisał/a:
Olej możesz bez problemu sam wymienić, jeśli chodzi o napęd to podjedź do VMOTO albo gdzieś do Opola, daleko nie masz :)

Napęd też można samemu wymienić jak się ma podstawowe klucze, ale jak pamiętam to Nick126, twój gs ma jeszcze dobry napęd.

Nick126 - Czw 18 Kwi, 2013

Jaki serwis w Nysie polecacie?
Stopro - Pią 19 Kwi, 2013

Siema wszystkim!

W najbliższym czasie planuję z kolegą wyjazd po Opolszczyźnie żeby zrobić sobie fotki pod nazwami miejscowości takimi jak Włochy, Ameryka, Paryż itp :)

Ktoś chętny na taki trip?

prz3mek1 - Sro 24 Lip, 2013

Hej
Jakby był ktoś zainteresowany to w Prudniku będzie organizowany zlot jednośladów. Więcej do poczytania w linku poniżej nie byłem ale planuje być i chyba wygląda ciekawie.
http://www.towarzystwomotocyklowe.opole.pl/

Michcik - Sob 11 Sty, 2014

Opolskie podforum umarło? Mam nadzieję, że nie!
Busik - Sob 28 Lut, 2015

https://www.facebook.com/events/822616131139409 Zapraszamy do Opola :]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group