.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubuskie (F) - lubuskie

Yarccom - Wto 15 Lip, 2008
Temat postu: lubuskie
zapraszamy do pisania
Walus - Nie 26 Paź, 2008

Oj coś w lubuskim nie ma gs-owców?
Ja kupiłem suzi dzisiaj i jestem zadowolony. Nie mam prawka ale się przejechałem. Jak na razie dwójka dla mnie to maks ale spoko. Z czasem się zespawam z resztą biegów hehe. W marcu zacznę robić prawko na motor. Mam nadzieję, że nie zmienią przepisów bo będzie lipa.
Pozdrawiam wszystkich z lubuskiego i czekam na lato! :D

smerf - Sro 11 Mar, 2009
Temat postu: gs
ja tez posiadam gs jestem zielonej góry ale jeszcze skałdam moto :)
michu528 - Pią 19 Cze, 2009

Jest gs-owiec w lubuskim. Gorzów Wlkp. wita i pozdrawia szanownych kolegów. :]
marianq - Pią 14 Sie, 2009

Troszkę nas mało, ale od niedawna o jednego więcej. Jestem spod Gorzowa, a po mieście jeżdżę codziennie więc może się już gdzieś minęliśmy michu528. Siema wszystkim.
smerfny - Nie 16 Sie, 2009

witam gs poskładany ale przesiadka na kawasaki zzr 600 juz nastąpiła gs dla brata pozostaje pozdrawiam moze ktos lata po zielonej górze w weekendy?
ilk - Sob 27 Mar, 2010

witam, czy w lubuskim faktycznie jest nas tak malo? i na dodatek zadnej kobitki (poza mna)??
oli87 - Pią 02 Kwi, 2010

witam. ja jestem z zet gie. moze ktos z was ma do sprzedania gs 500? pzdr
ilk - Pią 02 Kwi, 2010

czesc oli..w okolicy wogole ciezko wyrwac gs...tez mialam z tym problem...ale udalo sie i mam nadzieje ze ty swoja tez znajdziesz:)
oli87 - Pon 05 Kwi, 2010

no wlasnie/ a ty ILK jestes z zg ?
ilk - Sob 10 Kwi, 2010

w zielonej mieszkam ale suzi jak narazie u tesciow w garazu w sulechowie stoi...
Noelle - Wto 13 Kwi, 2010

No to robi się nas coraz to więcej :) Witam z Sulechowa :)
Ilk, więc już dwie kobitki jesteśmy :P Nasze marzenia się spełniły, nie mogę się już tylko doczekać aż w końcu pośmigamy :) (prawko czeka...)
Pozdrawiam całą ekipę z lubuskiego!

ilk - Wto 13 Kwi, 2010

teraz to juz tylko kwestia dokumentu :) Fajnie, że sie jednak jak na razie udaje, co sobie obiecałyśmy. Do zobaczenia, mam nadzieję już wkrótce
Noelle - Sro 14 Kwi, 2010

To prawda ilk, jak sobie postanowiłyśmy na zlocie, tak się spełnia :) może trzeba było wtedy więcej życzeń wypowiedzieć? :P
Niby same dokumenty, tylko pytanie teraz jak długo mi ta kwestia zajmie...
Ale - chcieć to móc :D

ilk - Sro 14 Kwi, 2010

Jak sama mówisz - chcieć to móc... na autko do tej pory nie zaczelam prawka robic ale motor - mysle ze do konca aja temat uda mi sie zalatwic a i tobie zycze cobys miala na nie czas :)
Noelle - Sro 14 Kwi, 2010

No właśnie, ten czas... a wiesz jak to teraz u mnie z czasem... Ale nie ma głupich, do końca maja muszę zacząć przynajmniej. I tak już jobla dostaję bo od zeszłego sezonu nie przejechałam na moto ani metra! Jeszcze trochę taki stan potrwa i wpadnę w otępienie :P Ostatnio stwierdzam (i nie tylko ja), że naprawdę mocno się uzależniłam :P Ale leczyć się z tej choroby nie mam zamiaru :P Przynajmniej przyspieszy nasze wspólne śmiganie :) Aż się nie mogę doczekać naszej pierwszej lubuskiej ustawki :D
ilk - Sro 14 Kwi, 2010

cos wiem o twoim czasie...coz, ja tez niewiele jezdzilam w tym sezonie..na szczescie juz sama mozliwosc posiedzenia i pogrzebania przymaszynie daje sporo satysfakcji i jakos daje rade bez mozliwosci jezdzenia na niej...egh tam do wakacji na pewno wszystko sie uda :)
oli87 - Pią 23 Kwi, 2010

a ja nie moge wyczaic zadnego gsa w okolicach zg ; p. ciezko w zg z moto jakimkolwiek; / bym mial jakiegos moto bym tez posmigal ale tak to lipa ; / bu ;p
_-zak-_ - Pon 26 Kwi, 2010

Cześć, jestem z okolic Żar, jeżdżę już w tym sezonie od początku kwietnia.
Jeżeli chcesz kupić Gsa to mogę pogadać z kolegą bo ma taką maszynkę a planuje coś większego kupić.


Oli87 jak chcesz to napisz ta priv


scalony przez Studi

ilk - Sro 28 Kwi, 2010

widze ze sezon sie zaczal to i ludzi przybywa:) no i bardzo dobrze :) zary nie daleko wiec mam nadzieje ze do zobaczenia w wakacje
_-zak-_ - Czw 29 Kwi, 2010

Fajnie by było pośmigać z kimś nowym
ilk - Pią 30 Kwi, 2010

postaram sie jak najszybciej uporac z uprawnieniami, bo bez nie chce jezdzic...

a tak a propo jezdzenia - dzis kolo castoramy w zg po 16 widzialam niezlego hardkorowca na calkie ladnym gs w kolorze morskim (?) - stroj do jazdy nieszczegolny (na szczescie nie sandalki i krotki rekawek) ale co wazniejsze bez kierunkow jechal a zmiane pasa syknalizowal wystawiajac reke. po prostu wow

oli87 - Pią 30 Kwi, 2010

no ja tylko cos kupie i bedziemy smigac ; D.
oli87 - Sro 18 Sie, 2010

kto chetny do posmigania po zg ? xd
nikamo - Pią 25 Mar, 2011

ktos dolaczyl do grupy lubuskiej w nowym sezonie? ja spod Gorzowa Wlkp :)
Stoopa - Pon 28 Mar, 2011
Temat postu: SIemka
No można powiedzieć ze ja ale do czasu sprzedaży motorka :D także możemy polatać gdzie po rejonie pozdro
Stoopa - Pon 28 Mar, 2011
Temat postu: SIemka
No można powiedzieć ze ja ale do czasu sprzedaży motorka :D także możemy polatać gdzie po rejonie pozdro
nikamo - Czw 31 Mar, 2011

Ty to chyba lubelskie a nie lubuskie :P
studi - Pon 05 Wrz, 2011

Zaproszenie na imprezę z okazji zakończenia sezonu -> http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=8817
arcadiush - Czw 10 Lis, 2011

Pomożecie? Zaśmiecam, ale.. polubicie moje zdjęcie w konkursie motocyklowym na facebooku na stronie ducati??

http://www.facebook.com/p...&type=1&theater

studi - Nie 20 Lis, 2011
Temat postu: Organizujemy centrum prasowe
W związku z uruchomieniem portalu oraz dalszym rozwojem forum chcielibyśmy powołać do życia grupę prasową.

Do obowiązków takiej grupy będzie informowanie oraz opisywanie (fotoreportaż mile widziany) wydarzeń w regionie, a artykuły te będą pojawiać się na głównej stronie portalu w postaci newsów.

Być może z czasem jeśli projekt się rozwinie i będzie funkcjonować kardy z "reporterów" otrzyma oficjalną legitymację prasową "Forum GS500"

Dlatego poszukujemy z każdego regionu 2-3 osoby. To Wy wiecie najlepiej kto w Waszym regionie jest najbardziej sensowny i nadający się do takiej "roboty"

Oczekuję propozycji osób. Kandydatury proszę zgłaszać w tym temacie. Proszę podać nick danej osoby i jakieś krótkie uzasadnienie, dlaczego ta osoba powinna się znaleźć w tej grupie.

jungs - Nie 08 Sty, 2012

Witam wszystkich,jest tu może ktoś z Gorzowa ;)
kammaster - Sob 18 Lut, 2012

a co i ja sie pochwale :)
witam, od nie dawna jestem szczesliwym posiadaczem GS :)


co do kolegi jungs w prawdzie nie jestem z gorzowa ale mozna powiedziec ze z okolic:) (40km)

DaLi500 - Pon 20 Lut, 2012

hej, jestem nowym posiadaaczem GS'a z okolic Strzelc Kraj. Ma ktoś blisko taką maszynkę??
Adrian_gorzow - Pią 09 Mar, 2012

Witam wszystkich z okolic Gorzowa i nie tylko. Mam małą prośbę, planuje od dłuższego zakup gs i mam nadzieje że przed sezonem się uda. Z tej okazji miałbym prośbe czy jest możliwość spotkania się z jakims forumowiczem, poniważ nie miałem okazji nawet siedzieć na gs i nie wiem czy jestem wystarczająco wysoki. A nie ma sensu jechać ok. 100km tylko po to aby usiąść na motocyklu.
DaLi500 - Nie 11 Mar, 2012

Widzę, że nikt koledze nie chce pomóc... Wpadaj do mnie jak chcesz to pozwole Ci usiąść na mojej GS-ce :) Pisz na PW
kammaster - Sob 24 Mar, 2012

adrian do mnie masz cos kolo 40 moze troszke wiecej jakbys chcial to pisz : )
Adrian_gorzow - Sob 24 Mar, 2012

Dzięki wszytkim za odpowiedź. Udało mi się przymierzyć do gs u kumpla w barlinku wiec jest spoko. Trzeba teraz poszukać własnego
misiek62 - Sob 23 Mar, 2013

Witam wszystkich z lubuskiego jestem z okolic gorzowa :P jeszcze trochę i będziemy śmigać
agata89 - Pon 25 Mar, 2013

Zdecydowanie jeszcze trochę i to przez duże "T" :P
Pogoda coś nie chce współpracować :zly: :)

misiek62 - Wto 26 Mar, 2013

nie będzie tak źle myśle że jeszcze tydzień i powoli można się szykować ;)
rzemien - Nie 02 Mar, 2014

Okolice Gorzowa myślę że kwiecień/maj wyjadę.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group