.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - Totalny Off Top

bimber - Nie 28 Cze, 2015
Temat postu: Totalny Off Top
Brakowało nam takiego tematu, często brudzimy w innych wątkach rzeczami które mają wątpliwy związek z tytułem, więc myślę że przyda nam się takie miejsce w którym będzie można pogadać o byle czym w naszym regionalnym gronie :)
Co prawda wolał bym żeby tym miejscem był stolik z wódką, może kiedyś się uda ;)

jolzi - Pon 29 Cze, 2015

Gdzie stawiamy ten stolik? :D
burczas80 - Pon 29 Cze, 2015

Mysle ze w ten weekend w Komaròwce trza go zawlec :hyhy:
bimber - Pon 29 Cze, 2015

W Komarówce? ja jestem za, właściwie to na zlocie jest bardziej niż pewne że pokażemy jak świnia wygląda :D

A tak przy okazji, jak możecie to sprawdźcie w swoich GSach ile czasu mija od momentu zgaszenia silnika do momentu zapalenia się lampki ciśnienia oleju (na rozgrzanym silniku)
Bo obawiam się że panewki też już u mnie nie istnieją...

burczas80 - Pon 29 Cze, 2015

Ja pokaze sie tam w sobotę po poludniu mozna by bylo cos delikatnie przyprawic😁
bimber - Wto 30 Cze, 2015

Szkoda że nie od piątku, ale dobre i to :) Nie wiem nawet kto jedzie, założyłem temat ale nikt się nie zgłasza a chętni niby są...

Jeszcze moto w warsztacie stoi, niby na wczoraj miało być gotowe, ale widać coś się jednak przeciąga... Kurde, żeby się tylko chłopaki wyrobili z nim do piątku

A tak na marginesie, potrzebuję pożyczyć sakwy na moto, ma ktoś z Was może?

ingaginger - Wto 30 Cze, 2015

bimber napisał/a:
Jeszcze moto w warsztacie stoi, niby na wczoraj miało być gotowe, ale widać coś się jednak przeciąga... Kurde, żeby się tylko chłopaki wyrobili z nim do piątku


Dziś byłam u nich - ponoć powiedziałeś, że Ci się nie spieszy :P Powiedziałam im, że chyba się na Komarówkę wybierasz więc no... jak coś to do nich przedzwoń ;)

bimber - Wto 30 Cze, 2015

o Komarówce im mówiłem, więc wiedzą, ale pamiętam też, że wspominali mi o poniedziałku :)
poldek171 - Wto 30 Cze, 2015

Szwagier jak chcesz to ja Ci mogę moje sakwy pożyczyć :)
bimber - Wto 30 Cze, 2015

to biere :) jak mi zrobią w końcu moto to podjadę, bo samochodem to mi się nie chcę pchać przez miasto :D
poldek171 - Wto 30 Cze, 2015

Okej :) Ja tak od 15 do 21 jestem w domu tak że nie ma problemu :)
bimber - Wto 30 Cze, 2015

albo weź do pracy, rano będziemy się przecież mijać na dawnym daewoo. Poczekam koło bramy czy coś
poldek171 - Wto 30 Cze, 2015

Hmm no dobra jutro Ci je wezme oki ? Musze z nich ogarnąc troche :P
bimber - Wto 30 Cze, 2015

Git. Wóda gdzieś się musi zmieścić :D
Ku*wa... bez przeglądu dalej jeżdżę, to też będę musiał zrobić

[ Dodano: Sro 01 Lip, 2015 ]
Motocyklem na holu, niezły bohater :D


Pewnie i ja tak na zlot pojadę - chłopaki w warsztacie mówią że mój złom pali tylko na 1 gar... Dziwne, bo przed naprawą 100% chodził na obydwa :bad:

ingaginger - Pią 03 Lip, 2015

Jeśli wjeżdżacie na parking pod rektoratem UMCS - to UWAŻAJCIE. Pojawił się jakiś nowy ochroniarz... czasami siedzi w budce - częściej chodzi w okolicach szlabanu ubrany po cywilnemu i ze schowanym identyfikatorem... Dziś do mnie wyskoczył i walnął mnie w ramię więc się zatrzymałam - ponoć powiedział, żebym się zatrzymała, a że nie zareagowałam to mnie złapał za kurtkę... No... W kasku wiele słychać przecież i moto się zatrzymuje w miejscu - tzn. on twierdzi, że tak bo sam jeździ (pewnie dlatego łapie za rękę odpowiedzialną za gaz), a uderzenie sobie wymyśliłam (bo przecież on czuje moją rękę o wiele lepiej). Ogólnie koleś, który sra wyżej niż ma dupę... Napisałam już do dziekana WE mejla w tej sprawie bo od 2012 jakoś była ustna zgoda na wjazd motocyklami... Więc albo mega uważajcie - albo wjeżdżajcie wyjazdem ;)
poldek171 - Pią 03 Lip, 2015

Najlepiej nie wjeżdżać tam gdzie nie wolno :P
ingaginger - Pią 03 Lip, 2015

Tylko widzisz - akurat studentom i pracownikom na motocyklach i skuterach wolno tam wjeżdżać. Ba - jak wspominałam - byli tacy, co stosowali się do wytycznych i otwierali nam szlabany. Ja mam dostać oficjalne pozwolenie "w razie co" (bezpłatne) więc jak sam widzisz - można. Gdyby nie można tam wjeżdżać motocyklem to nawet bym się nie pchała bo po ch... sobie problemy robić
burczas80 - Sob 04 Lip, 2015

Poprostu gość dostal plakiekte co myli z blacha i troszku go ponosi. A jak jest takim sluzbista ja na Twoim miejscu nie pierdoli.... bym sie z nim.Ogagaj temat wjazdu z kim trzeba za jego plecami i pakuj sie tam ,jak znów Cie szarpnie zadzwon na Milicje i wykrec mu powództwo za nietykalność cielesna. Do tego zaluz sobie jakies stare graty na moto podczas szarpaniny poloz go ze niby zniszczył ci to on i gość leży i kwiczy.bo poprzewracalo mu się w bani i trzeba takich sprowadzac na ziemie.
Kiedys trawilem na pana z jakiejs tam ochrony który w korku otworzył sobie drzwi auta bo mu zwieracze sciskalo ze ja na moto jade on stoi. Poprosiłem by je zamkną bo chce jechac , odmówił i jeszcze nakrzyczal na mnie. Skaczylo sie w sadzie bo 7 osób swiadczylo ze ja jechałem miedzy kolumna i otworzył mi drzwi przed kolami i poprostu nie wychamowalem .Gosc został beez drzwi, koszt naprawy auta, malowanie motorku ,powództwo cywilne za obrazę i groźby i kupa szmalu w plecy. Sprowadzilismy go momet i na pewno juz nie dokucza motocyklista :hyhy:

ingaginger - Sob 04 Lip, 2015

burczas80 bardzo mnie kusiło, żeby przetestować wzmocnienia w rękawiczkach na jego twarzy twierdząc, że tylko go chciałam złapać i on kłamie, że go uderzyłam. ale nie będę się zniżać do poziomu tego kolesia :) na szczęście dziekan wydziału ekonomicznego ma trochę władzy i obiecał zająć się sprawą (zwłaszcza, że on sam jest motocyklistą ;) ) no plus ja mam mieć już oficjalne dokumenty więc dupek będzie mógł mi podskoczyć :rotfl: ale inni też już powinni na spokojnie wjeżdżać - ostatnio jakoś coraz więcej motocykli się pojawiało :cool:
bimber - Pią 10 Lip, 2015

Ma ktoś z Was klucz dynamometryczny? potrzeba mi pożyczyć na 1-2 dni bo będę robił remont silnika przed sprzedażą suzuki a nie chcę na czuja dokręcać wałków rozrządu żeby nie rozjebać panewek...
Ktoś ogarnięty w ustawianiu rozrządu też by mi się przydał do pomocy w zamian za dobrą butelkę :)

Bartek89 - Czw 30 Lip, 2015

Mam darmowe karnety do ICON fitness
http://www.iconfitness.club/
Od połowy sierpnia przez 2 tygodnie, karnety na wypróbowanie do nowo otwartego klubu fitnes w Tarasach Zamkowych w przy Unii Lubelskiej 2.
Mam możliwość załatwienia pare wejściówek.
Jak ktoś chciałby sobie pochodzić za darmo przez 2 tygodnie poćwiczyć to piszcie :)

poldek171 - Czw 30 Lip, 2015

Bartek dzwoniłem dziś do Ciebie i za ch... nie można się było dodzwonić :P
Bartek89 - Czw 30 Lip, 2015

Chcesz karnet ? :D
poldek171 - Czw 30 Lip, 2015

No pewnie :P Kiedy i gdzie można odebrać :P ? Masz moto na chodzie :P ?
Bartek89 - Czw 30 Lip, 2015

Podaj mi swoje imię i nazwisko i wpisze Cię na listę, bo do jutra muszę podać :)
poldek171 - Czw 30 Lip, 2015

Piotr Podkowa. Jeździsz coś tym moto czy tylko olej w nim wymieniasz :D ??

[ Dodano: Czw 30 Lip, 2015 ]
Dużo masz wolnych tych karnetów jeszcze ?

Bartek89 - Czw 30 Lip, 2015

Że tak powiem susza w zbiorniku, czekam do 10 :D
Ale ogólnie mało jeżdżę coś tam po mieście tylko :P '
Muszę podjechać do jakiejś mądrej głowy (serwis) z aku bo mi go rozładowuje, pojeżdżę z miesiąc i muszę go ładować...

[ Dodano: Czw 30 Lip, 2015 ]
Na listę mogę wpisać kogoś jeszcze, dla klubu lepiej bo będzie większa reklama, więcej potencjalnych klientów, ale z tego co widzę po cenach karnetów to za dużo ich nie będzie :D

poldek171 - Czw 30 Lip, 2015

Nie gadaj że Ci to tyle pali :P Mi w cyklu mieszanym wychodzi 5 litrów :P Na trasie 4,5 l ;)

[ Dodano: Czw 30 Lip, 2015 ]
Jak masz jeszcze wolne miejsce to dopisz brejdaka mojego Rafał Podkowa. Zaraz zobacze ceny :D

Bartek89 - Czw 30 Lip, 2015

Nie no pali mi tak jak u ciebie, w tym rzecz że czekam do wypłaty do 10 :P
poldek171 - Czw 30 Lip, 2015

kurde 140 zł za karnet open :D Trochę dużo :P Jedziesz na Bałtów :P ?
Bartek89 - Czw 30 Lip, 2015

No cena kosmos :D
Byłem w Bałtowie na dinozaurach :D

poldek171 - Czw 30 Lip, 2015

Ale na zlot jedziesz ?
Bartek89 - Czw 30 Lip, 2015

Z chęcią pooglądam zdjęcia, filmy ze zlotu jak wrzucicie na forum :P
poldek171 - Czw 30 Lip, 2015

Chciałbyś :D Nie ma co oglądać to trzeba samemu zobaczyć :D
MARIO - Nie 02 Sie, 2015

Siemka :) Orientujecie się może gdzie od ręki w Lublinie mogę dostać klamkę hamulca do gsa?
poldek171 - Nie 02 Sie, 2015

Oj od ręki to pewnie tylko w ASO Suzuki... Ale możesz popytać w Moto GP i NMR mże akurat mają na miejscu a jak nie to Ci zamówią :)
Bartek89 - Czw 13 Sie, 2015

Poldek karnetów do ICON FITNESS nie ma, tylko jedziesz i w recepcji mówisz że jesteś z listy Lubella i wchodzisz :)

Możesz chodzić od 16 do 30 sierpnia :)

damian500 - Czw 13 Sie, 2015

Pozdrowionka z Czech lubelscy gs-owcy. Jutro opisze wam wrazenia z treningow motogp na torze w Brnie. Narazie (podtrzymujac zwyczaje grupy szwagier) testujemy browarki. :hyhy:
bimber - Czw 13 Sie, 2015

Zrób jakieś zdjęcia, albo nagraj coś. My z Poldkiem i dziewczynami lecimy jutro nad jezioro na weekend, będziemy kontynuować rozpoczętą w Bałtowie formę wypoczynku, czyli walić browar w chłodnej wodzie do granic przyzwoitości a dzielne Kobiety będą w tym czasie pilnować dobytku :D
Pozdro, bawcie się dobrze :)

damian500 - Pią 14 Sie, 2015

Sa filmy sa foty a tor wymiata konkretny jest.
poldek171 - Nie 16 Sie, 2015

Hehe wyjazd udany :) Jak wrócisz to daj znać to spotkamy się na grila i pogaduchy :)
damian500 - Pon 17 Sie, 2015

Juz wróciłem bylo lux. Tylko szkoda ze Rossi 3-ci dojechal.
ingaginger - Pon 17 Sie, 2015

damian500 chyba w ogóle trafiliście na jeden z bardziej nudnych wyścigów MotoGP jakie ostatnio widziałam - gdyby nie Moto3 (pomijając groźny wypadek) to bym stwierdziła, że trochę zmarnowane popołudnie przed tv
poldek171 - Wto 18 Sie, 2015

Inga tyle że ona był tam ta miejscu a nie przed TV :D
ingaginger - Wto 18 Sie, 2015

Tak, wiem, że kolega tam był - ale mimo wszystko jak w połowie wyścigu pierwsze 3 miejsca bez walki to szału oglądania raczej nie ma, sory ;) Po prostu w tym sezonie były już o wiele ciekawsze wyścigi i tyle, przecież nie piszę, że wyjazd to była głupia decyzja i strata kasy/czasu.
damian500 - Wto 18 Sie, 2015

W piatek na treningach troche wiecej sie dzialo. Jeden jak na moich oczach wyjebal to az mu sie z pok kombinezonu zadymilo. Potem rossi marquez i kilku innych ganialo na kole a na koniec drifty seaftycarem
poldek171 - Sro 19 Sie, 2015

Czyli ogólnie dobra impreza :P
bimber - Czw 20 Sie, 2015

http://olx.pl/oferta/suzu...D5-IDaQzD7.html

Dużo pieniędzy, ale warto. Pomoc w promowaniu i podsyłanie zainteresowanym będzie dla mnie bardzo miłe ;)

damian500 - Nie 30 Sie, 2015

Panowie i panie na polsat sport news wlasnie startuja z motogp. Ja ogladam a wy??
ingaginger - Nie 30 Sie, 2015

Startują z powtórkami raczej, ja oglądałam transmisję na żywo :D
damian500 - Nie 30 Sie, 2015

Ja nie dalem rady. Ale powtorka tez ciekawa
bimber - Wto 15 Wrz, 2015

Ma ktoś z Was pojęcie jak sprawdzić miernikiem cewki i czujniki impulsatora? bo coś mi sprzęt na lewy gar niedomaga...
W sobotę pojadę na wieś to będę sprawdzał ręcznie, ale z tym się trochę zejdzie, ktoś ogarnięty z miernikiem to był by dla mnie złoto nie człowiek :]

jolzi - Sro 16 Wrz, 2015

Miernik dobry posiadam. Trzeba by poczytac co i jak sie mierzy to moge pomoc
bimber - Nie 27 Gru, 2015

Na sezon 2016 jeszcze trochę musimy poczekać, ale przypomniała mi się ciekawa rzecz.
Pół życia przejeździłem bez prawa jazdy i pozostał mi nawyk rozpoznawania z daleka nieoznakowanych radiowozów, więc klepiąc z pamięci:
LU 3451N - srebrna insignia
LU 591CH - czarna insignia
LU 36046 - stara grafitowa octawia
LUB 2741F - srebrna vectra (prawdopodobnie teraz już w Lubartowskiej policji)
Nie sądzę żeby byli tu degeneraci którzy w dobie obecnych przepisów śmigają bez kwitów, ale warto wiedzieć kto za nami jedzie żeby zaraz tych kwitów nie stracić, lub nie zapłacić srogiego mandatu za jakąś drogową fantazję :)

Pablo21 - Pon 28 Gru, 2015

Ta vectra LUB 2741F jest teraz w Krasnymstawie, a naszą ciemno-srebrną LKS 43AR gdzieś przenieśli. :)
burczas80 - Wto 29 Gru, 2015

Lubartowskie Milicjanty maja srebna wectre na pulawskich blachach i granatowa na LLB
poldek171 - Czw 21 Sty, 2016

Ale tu cisza :D Co tam słychac ;) ? Szykujecie maszyny do sezonu :) ?
olecki - Wto 26 Sty, 2016

wątroby chyba :rotfl: :hyhy:
poldek171 - Wto 26 Sty, 2016

Olecki to też :D
damian500 - Wto 26 Sty, 2016

Siema Olecki
bimber - Wto 19 Kwi, 2016

Potrzebuję oponę, najlepiej michelin pilot road lub sport pilot w rozmiarze 120/60/17 i nie starszą niż 2014. Cena też gra dużą rolę bo słabo u mnie z budżetem.
Ewentualnie namiar na kogoś kto handluje używanymi oponami do motocykli w Lublinie albo okolicach.

ingaginger - Wto 19 Kwi, 2016

bimber jeśli nie masz jakiegoś urazu to w Motocykle Grześ mają sporo opon, nie wiem dokładnie jakie i po ile, musiałbyś zadzwonić albo podjechać
bimber - Sro 20 Kwi, 2016

Podjadę w wolnej chwili. Muszę zmienić, bo na tym ogumieniu które mam boję się pojechać na jakikolwiek tor :/
ingaginger - Sro 20 Kwi, 2016

Jak coś to spokojnie dzwoń do Grześka 600 925 220 to się dowiesz czy coś mają czy nie, za ile i o której najlepiej podjechać gdyby się coś trafiło ;)
poldek171 - Wto 26 Kwi, 2016

Panowie co wybierają się na forumowy zlot z Lublina. Trzeba by się spotkać i obgadać jakoś może w weekend majowy co i jak robimy. Został tylko miesiąc a póki co nikt nie wie co gdzie i kiedy :P ? Macie jakieś propozycje ?
bimber - Wto 26 Kwi, 2016

Dokładnie o tym samym myślałem jakiś czas temu, jedzie grupa i też chciałem poruszyć kilka kwestii z tym związanych.
Spotkanie w dużej mierze musimy uzależnić od Michała który na co dzień przebywa w Łodzi, nie wiem kiedy będzie w Lublinie, ale się dopytam albo skieruję go do tego wątku.

Mikevil6 - Wto 26 Kwi, 2016

Hej :)
Poruszylbym tu kwestie domków na początek i to mozna by juz teraz zdalnie dogadać z Grzechem.
Co do pozostałych faktycznie warto byłoby sie spotkac :)
Podejrzewam ze wrócę na 14-15.05 ale trudno przewidzieć :/

poldek171 - Wto 26 Kwi, 2016

Bimber to bardziej Michał jest od nas uzależniony a nie my od niego booo nas jest więcej a on jest sam :D

Marcin jak sie uda to wklej sie do drugiego domku :D na dół :D

Mikevil6 - Wto 26 Kwi, 2016

Poldek też nie do końca... bo ja jestem uzależniony od sytuacji tutaj a nie kiedy ustalicie spotkanie ;)
Miło że Bimber pamiętał.
Wiadomo ustalice termin jak "wam" pasuje :) a jeszcze lepiej jaki naam pasuje ; )

bimber - Sro 27 Kwi, 2016

Poldek... Ty członku. :facepalm:
Szkoda że taki mądry nie jesteś jak trzeba coś wyprzedzić albo szybciej pojechać...
My wszyscy jesteśmy na codzień tu w Lublinie albo w okolicy, więc łatwiej nam się skrzyknąć na jeden wieczór i na 2 godziny zostawić swoje obowiązki wtedy kiedy akurat Michał będzie miał możliwość zawitać do tego miasta a nie kazać mu zostawiać jego obowiązki na 2-3 dni i wydać górę pieniędzy na paliwo żeby tu dojechać, bo powolny Książe Ciapares nie jest łaskaw dogadać się tak żeby dla wszystkich było ok

Do rzeczy.
Do dyspozycji mamy 3 weekendy w maju:
06 - 08
13 - 15
22 - 24

poldek171 - Sro 27 Kwi, 2016

Aha...... Widzę że nie za bardzo zrozumiałeś o co mi chodzi.. Trudno szkoda czasu żeby Ci to tłumaczyć. Jak wam nie pasuje jak jeżdżę to sobie jeźdźcie swoim tempem a ja mogę i sam nawet na zlot jechać..
bimber - Sro 27 Kwi, 2016

Dobra, nie wal focha. Nie chodzi mi o Twoją jazdę tylko o to cwaniackie zagranie. Jak mamy się ze wszystkim dogadać na 100%, to musimy znaleźć dogodny termin dla wszystkich na to zebranie, bo zależy mi żeby kazdy bez wyjątku był, bo jest sporo ważnych rzeczy, nie jedziemy 50 km tylko jakieś 400 i trzeba dobrze zaplanować podróż.
poldek171 - Sro 27 Kwi, 2016

Spoko ja sie nie wypowiadam w tym temacie. Róbta se co chceta
Mikevil6 - Czw 28 Kwi, 2016

Poldek to chociaż powiedz czy ten 14.05 Ci pasuje?

Gdzie jest reszta naszych lubelskich zlotowiczów? Może lepiej założyć nowy "temat" to zauważą..

Podek121 - Sob 07 Maj, 2016

http://tiny.pl/grtfh

Trasa 1

[ Dodano: Sob 07 Maj, 2016 ]
http://tiny.pl/grtfm

Trasa 2

Mikevil6 - Nie 08 Maj, 2016

Dzięki Podek

jeszcze trochę poprawiłem: http://tiny.pl/grtl3
;)

Podek121 - Nie 15 Maj, 2016

Mikevil6 napisał/a:


jeszcze trochę poprawiłem: http://tiny.pl/grtl3


Prawie identyczna jak ta druga co podałem, tylko tam gdzie zmieniłeś na drogę krajową 52 to w dwóch miejscach są jakieś roboty drogowe i nie wiadomo czy skończą do naszego wyjazdu, więc raczej nie ma sensu jechać tamtędy tylko drogą wojewódzką 956.

a jak reszta osób to widzi?

bimber - Nie 15 Maj, 2016

ja wolę nawet postać 2 razy na ruchu wahadłowym i dalej sprawnie lecieć szeroką i w miarę równą krajową, niż tłuc się wąską wojewódzką, a jak jeszcze będzie wyglądała tak jak nasza Nałęczowska to dziękuję.
Tym bardziej, że roboty drogowe nie są dla nas problemem, i tak cały ewentualny korek mijamy bokiem, przecież nie będziemy w nim stać jak pizdy ;)
Taka jest moja opinia :)

poldek171 - Nie 15 Maj, 2016

Byle pogoda dopisała bo prognoza na czwartek rano nie jest zachęcająca ale może nie będzie tak źle :P
Mikevil6 - Pon 16 Maj, 2016

Podek zadecydujemy na miejscu - może nie bedzie tak źle... myślę, że warto spróbować krajówka ;)
bimber napisał/a:
roboty drogowe nie są dla nas problemem, i tak cały ewentualny korek mijamy bokiem, przecież nie będziemy w nim stać jak pizdy

:hyhy: naturalnie :P

Poldek poszukasz tego uchwytu swojego starego na komórkę o którym mówiłeś?

jolzi - Pon 16 Maj, 2016

Ja za swoj uchwyt zaplacilem 40 zl i byly to dobrze wydane pieniadze ;)
Mikevil6 - Wto 17 Maj, 2016

Jolzi jakbym miał kupować to szukałbym takiego montowanego na szybkę - mniej odrywasz wzrok od drogi. A ta szybka jest i tak tylko od wiatru, bo stasznie zniekształca.

Po drugie trzeba by mieć fajną nawigacje, żeby było co wpiąć do takiego fajnego uchwytu :P a tu potrzebny zastrzyk finansowy - wiec narazie prowizorka z 3.5 calowym telefonem ;)

poldek171 - Wto 17 Maj, 2016

Wszystko jest :P Ja myślałem że na telefonie z 4,5 calowym wyświetlaczem kiepsko widać ale z 3,5 to chyba już nic bym nie widział :P Mike ja cały sezon przejeździłem z nim zaczepionym do kierownicy i bardzo dobrze było wszystko widać :)

[ Dodano: Wto 17 Maj, 2016 ]
Tydzień do wyjazdu a motocykl młodego wygląda tak :D


Mikevil6 - Wto 17 Maj, 2016

Poldek 4.5cala to już elegancko :) i to jeszcze jest telefon - powyżej 5cali to sie w kieszen nie mieści. Imo nawet dziwnie wyglada jak ludzie przykładają taką tafle do twarzy... (siostra ma honora7 - to jest bydle) Ale widziałem już jak ludzie i do tabletu takiego 12" mówią jak do telefonu :rotfl:

Podek moto torpeda xD nimbus 2000 :rotfl: :rotfl:

poldek171 - Wto 17 Maj, 2016

Nooo i puki co końca nie widać :P
burczas80 - Sro 18 Maj, 2016

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1713044238984748&id=1709766965979142
Prosimy o wsparcie

Podek121 - Nie 22 Maj, 2016

aktualny stan moto
bimber - Nie 22 Maj, 2016

Ja dzisiaj gołymi rękami zmieniłem opony - jestę strongmenę :rotfl:
jutro po pracy jadę wyważyć koła, założyć na moto i jestem gotowy.
Zmieniłem robotę, pracuję teraz ze Szwagrem Damianem w jednej firmie i jest elegancko :)
Koniec jebanej roboty na 3 zmiany.

Podek121 - Wto 24 Maj, 2016

jeszcze umyć, spakować graty i w drogę... :)
poldek171 - Wto 24 Maj, 2016

Po wielkich trudach i oporach udało się to do kupy złożyć i nawet jeździ :D
Podek121 - Wto 24 Maj, 2016

oj nie przesadzaj :)

[ Dodano: Sro 25 Maj, 2016 ]
Mam jeszcze sugestie na temat trasy, jak bedzie pogoda dobra i zobaczymy jak czasowo to leci to można pojechać przez Zator , podjechać chociaż na chwile zobaczyć ten park rozrywki Energylandia, a to wychodzi na całej trasie tylko 15km więcej, i z Zatora jest połączenie do Żywca

http://tiny.pl/gr1qf

poldek171 - Sro 25 Maj, 2016

Przypominam wyjazdowiczom na zlot że jutro widzimy się o 6.45 na BP w Konopnicy a punktualnie o 7 lecimy na Żywiec :P
olecki - Nie 29 Maj, 2016

Das Drone
bimber - Nie 29 Maj, 2016

To jest cargo, to się zdarza... :D
olecki - Nie 29 Maj, 2016

i co, znalazłeś Kreta?
bimber - Nie 29 Maj, 2016

- I co? znalazłeś Kreta?
- znalazłem!
- i co?
- nie ma go!
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Mikevil6 - Nie 29 Maj, 2016

Kutwa !! Zgaś tego Fazera <hahaha>



Edit: Das Drone :D

olecki - Nie 29 Maj, 2016

ni mom brooowaraaaa, ni mom brooowaraaaaaaa
Podek121 - Nie 29 Maj, 2016

Ty stara cholero..... :)
olecki - Pon 30 Maj, 2016

Podek121 napisał/a:
Ty stara cholero..... :)


"dobre fch..j"

Podek121 - Pon 30 Maj, 2016

Ciuralla....

olecki
Jak tam wytrzeźwiałeś już czy na nowo w domu się alkoholizujesz? :)

olecki - Pon 30 Maj, 2016

Wytrzeźwiałem ale Damian bedzie wiedział jak sie lecze :D




Czy ktoś wie może co to jest?

Podek121 - Pon 30 Maj, 2016

das dronen

:)

a tak wgl to dron był kogoś ze zlotu czy z ośrodka?

poldek171 - Pon 30 Maj, 2016

Ha ha dobrze było jak zwykle Lublin pokazał jak trzeba się bawić na zlocie :D Już nie mogę się doczekać kolejnego zlotu :D Pany tym razem pakujemy motocykle na busa i robimy wesoły autobus :D
olecki - Pon 30 Maj, 2016

Podek121 napisał/a:
a tak wgl to dron był kogoś ze zlotu czy z ośrodka?



Gdyby był kogoś ze zlotu, przejelibyśmy go na rzecz domku nr. 20 :rotfl:

poldek171 - Pon 30 Maj, 2016

Przejmujemy kontrole nad miastem :D
olecki - Pon 30 Maj, 2016

a tak w ogóle co tam u was w drogówce słychać?
poldek171 - Pon 30 Maj, 2016

Hehe wszystko oki :D Wczoraj Panowie policjanci czesali jak źli :D
bimber - Pon 30 Maj, 2016

W moim wydziale wszystko oki, dziś się zasadzaliśmy na taksówkarzy po weekendzie :D
Das Drone Oleckyyy!!!!

poldek171 - Pon 30 Maj, 2016

Od dawna powinni ścigać taksówkarzy a nie motocyklistów :)
olecki - Wto 31 Maj, 2016

bimber napisał/a:
dziś się zasadzaliśmy na taksówkarzy


wydział też sie teraz tym zajmuje ;)

bimber - Wto 31 Maj, 2016

Dobre w ch... Olecki :D
Poldek, chyba nie ogarnąłeś o co nam chodzi z tą drogówką :D

olecki - Wto 31 Maj, 2016

Jak Poldek krawężnik z prewencji to co on może wiedzieć :rotfl:
poldek171 - Wto 31 Maj, 2016

Olecki wiesz co Ci powiem :D ?? ??

Zgaś kur*a tego fazera !! !!!!!!!!! :rotfl:

olecki - Sro 01 Cze, 2016

kur*a jakie TO ciężkie....
Mikevil6 - Sro 01 Cze, 2016

współczuje pracownikom zakładów :D Stolecki i spółka :rotfl: :P
olecki - Sro 01 Cze, 2016

ciężko wybrać najlepszą akcje zlotu :rotfl:

- cargo
- pizza
- taxi
- nieudane balety
- das drone
- motorek do garażu


co jeszcze było? :rotfl:

poldek171 - Sro 01 Cze, 2016

A czego tam nie było :D
olecki - Czw 02 Cze, 2016

miłości nie było :rotfl: :rotfl:
Mikevil6 - Czw 02 Cze, 2016

Zapomniałem o tej pizzy a to jest gruba beka :rotfl:

Choć na początku było mega zdziwienie i zażenowanie w stylu: "dżiz... gdzie ja jestem"

- te pizze mają być z ketchupem?
- eee... a jaka jest inna opcja?

<zajebiste zdziwienie kolesia>
- NIE MA innej opcji !! może być bez...

- (k...) to z ketchupem :kwasny:

[ Dodano: Czw 02 Cze, 2016 ]
ale jazda to forum jest takie 'mondre' że zrobiło auto cenzure :cenzura:

olecki - Czw 02 Cze, 2016

no keczup piekna sprawa :D
Podek121 - Pią 03 Cze, 2016

- Bimber na Olimpie
- opanowanie znaku i pomalowanie go , no i mycie
- johny uszkodzony nos i stocznia gdańska i lech wałęsa
- prawie ustawka
- dance w tym czymś o nazwie Kultura


to jeszcze takie akcje były

[ Dodano: Pią 03 Cze, 2016 ]
olecki i jak z tą kasą z bankomatu rzeczywiście ktoś ci przelew zrobił czy z pustego wypłaciłeś?

olecki - Pią 03 Cze, 2016

Wypłaciłem z pustego, koło -200pln na koncie...wtedy było fajnie, ale teraz....



edit:

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be


tydzień za późno :rotfl:

Mikevil6 - Pon 06 Cze, 2016

Siemanko :D

Od 25 marca zrobiłem na swoim moto 4264 kilometry :padam:
Taka statystyka do pochwalenia sie.
Teraz czas na wymianę napędu bo kilka ogniw już stoi. :P
Z bimbrem robilismy naciąg ostatnio łańcucha z dokładnościa co do milimetra a teraz już odstaje od tylej zębatki ponad 2mm... zastanawiam sie czy jak naciągne bardziej to bedzie zdatne przynajmniej do czasu wymiany.
A propo:
taki łańcuch: http://allegro.pl/lancuch...6216169468.html
i zastanawiałem sie czy nie bawić sie w mniejsza zębatke zdawczą(przednią) jakiejś dobrej firmy(npSunStar) a tylna trochę gorszej (bo tylna-napędzana się mniej zużywa)

Czy może lepiej po prostu taki secik:
http://allegro.pl/zestaw-...6192802219.html
co myślicie o jego cenie?

PS. ktoś z naszych domowych mechaników umie wymienić napęd? (damian,poldek,bimber,jolzi...ktoś jeszcze?) to bym wpadł z odpowiednim towarem :D i wieczór w dobrej atmosferze :D

Czekam na odp i
Pozdrawiam :) :)

princessakasia - Wto 07 Cze, 2016

Mikevil6 napisał/a:
Siemanko :D
Od 25 marca zrobiłem na swoim moto 4264 kilometry :padam:


brawo i tak powinno być :D
Nie ma co cudować kup sobie cały zestaw.

Ja ostatnio oglądając kilka motocykli każdy z przebiegiem lekko ponad 10 tys. w 10 letnim motocyklu :zdziwko:

Ps. jeśli ktoś ma na sprzedaż lub zna kogoś kto ma godny do polecenia moto najlepiej Bandit 650 ewentualnie Fazer 600 lub Kawasaki z750 rocznik po 2005 i wszystkie w wersji z owiewkami.

Mikevil6 - Wto 07 Cze, 2016

princessakasia napisał/a:
Ja ostatnio oglądając kilka motocykli każdy z przebiegiem lekko ponad 10 tys. w 10 letnim motocyklu


Ja kupiłem swojego z przebiegiem 8894mil co jest 14230km a moto z roku 2008. I jestem w stanie w to uwierzyć, bo prawie wszystko w orginale i mało powycierane. Opony i napęd pewnie też w orginale co wiąże sie z obecną wymianą przy mojej eksploatacji...

Teraz napęd ale opony też niedługo bo niedługo zacznę jeździć na 9letnich slickach.
Na pewno wymienię cały napęd bo jak jedno wymienisz a drugie zostanie stare to przyspieszy to zużycie nowego elementu. Dywagacja polega na tym czy bawić sie w zębatki różnych firm i czy nie użyć mniejszej z przodu :P

PS. Chyba musze zacząć jeździć na kole, bo ten licznik za dwa lata bedzie odstraszał :rotfl: :wstyd:

olecki - Wto 07 Cze, 2016

Mikevil6 napisał/a:
Chyba musze zacząć jeździć na kole,


zacny pomysł !

poldek171 - Wto 07 Cze, 2016

Damian i Bimber jadą na tor do Biłgoraja w tą niedziele. Jedzie ktoś ze mna popatrzeć jak będą sobie śmigać:) ? Ja nie wjeżdżam na tor bo i tak nie zdążę opony wymienić a i crash padów nie mam jeszcze więc i tak pewnie nic z tego by nie wyszło. Jazdy rozpoczynają się o 9 rano więc pewnie o 7 trzeba by wyjechać. Jak jest ktoś chętny to niech da znać :)

[ Dodano: Wto 07 Cze, 2016 ]
Mike ja mogę zająć się wymianą napędu o ile łańcuch masz na zapinkę a nie zakuwany :P

damian500 - Wto 07 Cze, 2016

Ty brzydal za patrzenie na takich zawodnikow jak my to bilety sie u mnie kupuje
olecki - Wto 07 Cze, 2016

i to zreszto nie so tanie rzeczy
bimber - Sro 08 Cze, 2016

Właśnie Wąski, musisz kupić Das Bileten jeśli chcesz nas oglądać, to nie cygański pokaz wpierdalania gruzu tylko prawie moto GP :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Michał, bierz zestaw Did/Sunstar - to najlepsze możliwe zestawienie, nie baw się w zmianę ilości zębów, bo to zmienia bardzo nie wiele i przy mocach rzędu 46 koni nie ma to większego sensu. Zyskasz malutką różnicę w przyspieszeniu kosztem sporego spadku i tak niskiej prędkości maksymalnej
Bardzo ważne: poczytaj dokładnie ile w Twoim roczniku ogniw ma mieć łańcuch, bo w GS500 to się zmieniało i na aukcjach często są podane błędne ilości

Das Drone za uwagę.

Mikevil6 - Czw 09 Cze, 2016

poldek171 napisał/a:
[ Dodano: Wto 07 Cze, 2016 ]
Ja mogę zająć się wymianą napędu o ile łańcuch masz na zapinkę a nie zakuwany


Fajnie :) zapytam czy wysyłają z zapinka czy zakuwka..

Bimber chyba sie nie będę bawił rzeczywiście w zmiany zębów ale: http://wiki.gstwins.com/i...grades.Sprocket
tu mówią że zysk wiekszy niż strata :P

Sprawdziłem - to właściwy łańcuch

bimber - Czw 09 Cze, 2016

Teraz informacja która powinna znaleźć się w innym wątku, ale ten jest ostatnio dość oblegany i jest szansa że zobaczy to więcej osób.
Chodzi o najbliższą sobotę (11.06), bo wtedy właśnie odbędzie się mała parada związana ze zbiórką pieniędzy dla niepełnosprawnej dziewczynki.
Znam jednego z organizatorów akcji, który jest wujkiem tej małej i obiecałem, że postaram się ściągnąć jak najwięcej motocyklistów/motocyklistek, więc jeśli nie macie niczego naprawdę ważniejszego do ogarnięcia w tym czasie to bardzo bym prosił żebyście znaleźli chwilę. Kilka kilometrów albo gorsza pogoda to nie są dobre wymówki kiedy można w tym czasie zrobić coś co może komuś bardzo pomóc :)
Rozsyłajcie info wszystkim swoim motocyklowym znajomym, liczę że raz w życiu się zbierzemy i się uda :)
Niżej dokładne info:
https://www.facebook.com/events/1629742904014456/

princessakasia - Czw 09 Cze, 2016

bimber napisał/a:
Teraz informacja która powinna znaleźć się w innym wątku, ale ten jest ostatnio dość oblegany i jest szansa że zobaczy to więcej osób.
Chodzi o najbliższą sobotę (11.06), bo wtedy właśnie odbędzie się mała parada związana ze zbiórką pieniędzy dla niepełnosprawnej dziewczynki.
Znam jednego z organizatorów akcji, który jest wujkiem tej małej i obiecałem, że postaram się ściągnąć jak najwięcej motocyklistów/motocyklistek, więc jeśli nie macie niczego naprawdę ważniejszego do ogarnięcia w tym czasie to bardzo bym prosił żebyście znaleźli chwilę. Kilka kilometrów albo gorsza pogoda to nie są dobre wymówki kiedy można w tym czasie zrobić coś co może komuś bardzo pomóc :)
Rozsyłajcie info wszystkim swoim motocyklowym znajomym, liczę że raz w życiu się zbierzemy i się uda :)
Niżej dokładne info:
https://www.facebook.com/events/1629742904014456/



Z chęcią ale brak motocykla i nie zapowiada się żeby szybko się pojawił niestety :( Powoli tracę cierpliwość z szukaniem

bimber - Czw 09 Cze, 2016

Kasiu, jak to brak motocykla?
princessakasia - Sob 11 Cze, 2016

bimber napisał/a:
Kasiu, jak to brak motocykla?



Gs sprzedany.

olecki - Nie 26 Cze, 2016

Panowie i Panie - najserdeczniejsze Drone na weekend !
Mikevil6 - Nie 26 Cze, 2016

Równie serdeczne weekendowe 'Drone' Olo ;)
bimber - Pią 15 Lip, 2016

Elo łajzy.
Wybiera się ktoś w niedzielę na paradę i po tym na Moto Arenę?
Jak pogoda będzie luksus to można by ewentualnie jakąś traskę pierdyknąć :)

Druga sprawa dotyczy trochę innej jazdy, chciałbym założyć wątek dotyczący latania po torze (wyjazdy, terminy, kompletowanie ekipy) ogólnie coś w stylu wydarzeń, tylko chciałbym wiedzieć czy są tu w ogóle jacyś chętni do torowania bo nie wiem czy temat ma sens.


Michał, ty jesteś w Lublinie? masz tam do_chuja jakieś wakacje, czy nie? :D

Mikevil6 - Sob 16 Lip, 2016

Siemanko :)

Niestety taki kierunek. Co roku cały lipiec szkolenie 'W'. Dzisiaj czyli sobotę mam nawet zajęta, bo strzelanie ze wspaniałego kbkAKMS :D :/
Ale z końcem lipca przenosze sie na lubelskie ziemie i juz czuje Bałtów o którym ktos tutaj mówił. :D

A propo torowania - szukam juz opon, na spokojnie po alegrach jakiś ale żeby mieć pewność to chyba skończy sie na jakiś nowkach z czegoś w stylu oponeo - chyba ze ktos ma kontakty na jakies dobre oferty/rabaty... ??
Na nowych gumach z przyjemnością wybiorę sie z Wami na tory. ;)

Co do grupy to myśle ze moznaby ale ogolnoforumowa. Na lubelskim bedzie za mało osób żeby był sens, a tak to moze ktos z poza lubeskiego wpadnie albo my do kogoś.

PS. Sierpień tez nie bedzie strikte wolny bo gdzieś muszę upchnąć tydzien praktyki na SOR.

Daro90 - Sob 16 Lip, 2016

A Ty M.Evil co ? Wakacje się zaczęły i w Łodzi nie jeździsz :D ?

Nie podobała Ci się wycieczka do bunkra :rotfl: ?

a tor - to faktycznie sprawa ogolnoforumowa może być

Mikevil6 - Sob 16 Lip, 2016

Wakacje takie na pół gęby... - patrz wyżej :/
Albo mam zajecia do poźnej albo służba i kolejny dzień człowiek pada z nóg, albo po prostu kiepska pogoda jak ostatnio...

Das Bunkier były spoko :rotfl: choć zlało nas równo :P

Jutro po 15 możemy sie gdzies wybrac tylko blizej - obczaj moze jakies jeziorko przy Łodzi. Ale to sie zgadamy bo tez na 100% to jeszcze nie powiem :/
btw. na turlanie w Łodzi jeszcze na lubelskim sie nie zgadywałem :rotfl:

princessakasia - Sob 16 Lip, 2016

bimber napisał/a:
Elo łajzy.
Wybiera się ktoś w niedzielę na paradę i po tym na Moto Arenę?
Jak pogoda będzie luksus to można by ewentualnie jakąś traskę pierdyknąć


ta... wstępnie mam w planach o ile nie bd oberwania chmury :zdegustowany: (po ostatniej jeździe w burzę już podziękuje) o której i gdzie się spotykacie?

bimber napisał/a:
Druga sprawa dotyczy trochę innej jazdy, chciałbym założyć wątek dotyczący latania po torze (wyjazdy, terminy, kompletowanie ekipy) ogólnie coś w stylu wydarzeń, tylko chciałbym wiedzieć czy są tu w ogóle jacyś chętni do torowania bo nie wiem czy temat ma sens.


Dobry plan choć pewnie tu nie ma zbyt wielu chętnych. Ja na pewno się podłącze o ile czas pozwoli :oczami:

Mikevil6 napisał/a:
A propo torowania - szukam juz opon, na spokojnie po alegrach jakiś ale żeby mieć pewność to chyba skończy sie na jakiś nowkach z czegoś w stylu oponeo - chyba ze ktos ma kontakty na jakies dobre oferty/rabaty...
Na nowych gumach z przyjemnością wybiorę sie z Wami na tory.


Niestety nie pomogę tak jak już pisałam zamawiałam na oponeo. No wymieniaj i podłączaj się pod nas :)

bimber - Pią 22 Lip, 2016

Za 2 tygodnie mega zlot w Bałtowie, uzbiera się nas jakaś grupa z Lubelskiego?
Ludzie ruszcie dupy bo tu się nic nie dzieje...

poldek171 - Sob 23 Lip, 2016

Ja jadę sam bez żony :D Ale będzie balet :D Dziś pośmigaliśmy z Damianem i Bimbrem po torze OTDJ :D Byłem pierwszy raz i po pierwszym kółku myślałem że się zabiję ale po następnych idzie co raz lepiej :D
Teraz Biłgoraj trzeba zaatakować :P

Jedzie ktoś jeszcze na Bałtów oprócz nas 3 :P ?

olecki - Nie 24 Lip, 2016

bimber napisał/a:
Za 2 tygodnie mega zlot w Bałtowie, uzbiera się nas jakaś grupa z Lubelskiego?
Ludzie ruszcie dupy bo tu się nic nie dzieje...



oby robota pozwoliła i będzie megadrone !

bimber - Nie 24 Lip, 2016

Co to jest OTDJ? :D
poldek171 - Pon 05 Wrz, 2016

Jaki tu spokój :P Jak zwykle w lecie wszyscy jeżdżą i nikt nie ma czasu tu wpaść na chwilkę :P
BociekPL - Czw 08 Wrz, 2016

MOTO-PALMA w Krasnystawie więc wszyscy się szykują :)
poldek171 - Czw 08 Wrz, 2016

Kiedy ta palma :P ?
BociekPL - Czw 08 Wrz, 2016

2 weekend września :D
http://www.freewings.pl/m...uj-kokosa-2016/
jeśli doleci mi akumulator to podskoczę wieczorkiem ;)

bimber - Pon 12 Wrz, 2016

Chce ktoś?
http://olx.pl/oferta/kurt...D5-IDhpEiH.html
Wrzuciłem też do działu "sprzedam" na forum


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group