.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - 17 MOTOPIKNIK Komarówka Podlaska

bimber - Nie 14 Cze, 2015
Temat postu: 17 MOTOPIKNIK Komarówka Podlaska
Jako że ostatnio zaczęliśmy zakładać wątki dotyczące godnych uwagi imprez i dobrze się to sprawdza, to ja rozpocznę kolejny :)

17 Motopiknik Komarówka Podlaska - ten zlot to legenda... najlepsza zabawa, melanż non stop, dobre koncerty i morze, a raczej ocean alkoholu :)
W Komarówce odbywają się imprezy których się nie zapomina, wiem co mówię ;)
Ten zlot został wspomniany już w wydarzeniach, ale było to dość dawno i został przykryty innymi eventami, więc postanowiłem odświeżyć info :)

Całe info na stronie Panter:
http://www.panther.org.pl/

Lub jak kto woli to na fb:
https://www.facebook.com/events/914814665220132/

Proponuję otworzyć listę.

foka - Nie 14 Cze, 2015

omylkowo nir tu puscilem info :)
burczas80 - Czw 02 Lip, 2015

To leci tam kto czy co, bo cisza :P
bimber - Czw 02 Lip, 2015

ja lecę - jeśli uda mi się jutro wymienić olej i przymocować po ludzku linkę sprzęgła :kwasny:
Damian też jedzie, Inga i Kamil coś wspominali, ale nie chcę się za nich wypowiadać bo nie wiem :)

burczas80 - Pią 03 Lip, 2015

bimber, to daj znac jak będziesz juz po zabiegach i reszta Ekipy moze niech sie tez ookresli czy będą czy nie uda im sie.Różnie to bywa, ja musze siedziec z synem ale jakos sie wyrwę w sobote😉
cinek1044 - Pią 03 Lip, 2015

Też się wybieram, w sobotę po południu powinienem być na miejscu. Chętnie bym poznał innych forumowiczów, wypił piwko i porozmawiał. Mój numer telefonu to 506 020 840 piszcie jak coś to się spotkamy :)
bimber - Sob 04 Lip, 2015

będę się odzywał. W profilu jest mój numer, dzwońta jak coś, bo Damian i ja jesteśmy tu już od wczoraj :)
jolzi - Sob 04 Lip, 2015

Mnie niestety nie bedzie inne plany wyszly :-\
bimber - Nie 05 Lip, 2015

Było zajebiście. W momencie kiedy płacisz za wejściówkę i każą Ci jebnąć kielicha samogonu na dobry start, to później musi być zajebiście :D
-Spałem z mrówkami
-spaliłem sobie ręce i nogi na słońcu
-w czasie parady wykąpałem się w jeziorze
-Damian kopał doły fazerem w parku maszyn
-oj dużo jeszcze było ciekawych rzeczy...

Kurde Burczas, Twojego ostatniego smsa odczytałem godzinę po tym jak mi go wysłałeś bo browarkowaliśmy sobie koło sceny i zapomniałem sprawdzać telefonu :/
i się w sumie nie zgadaliśmy, a szkoda bo byśmy poszli tam gdzie stałeś :/

cinek1044 - Nie 05 Lip, 2015

Ja niestety w połowie drogi musiałem się zawrócić do Olsztyna z czego jestem niezadowolony bo ominęła mnie dobra impreza. :wstyd:
burczas80 - Nie 05 Lip, 2015

bimber, spokojnie Koleżko praktycznie co weekend gdzies śmigam także jeszcze sie spotkamy na jakiejś wódeczce.
Przeszlo mi przez myśl aby zostac no ale silniejsze bylo trzasnąć pare km.Polecielismy z koleżka do Wlodawy do tej Okuminki czy jakos tak ,oczywiście bez przygód sie nie obeszlo .Zbraklo mi paliwka😁 ale dzionek minął extra.

damian500 - Pon 06 Lip, 2015

Oj bimber zapomniales o najwazniejszym o "paskudnych" dziewczynach na rogu
poldek171 - Pon 06 Lip, 2015

Haha widze że balet udany :D Nie mogłęm na ten zlot pojechać ale Bałtowa nie odpuszczę za Chiny ludowe :P Pojedziemy całym składem "Szwagier Team" :P
jolzi - Wto 07 Lip, 2015

Kiedy w baltowie zlot?
bimber - Wto 07 Lip, 2015

Pierwszy weekend sierpnia - od zawsze :)
jolzi - Wto 07 Lip, 2015

Moze i bym sie wybrał z polowka :-D jakis plakat czy cus jest? Bimber kiedy z tym tlumikiem mozemy sie umówić?
ingaginger - Wto 07 Lip, 2015

W tym roku drugi, może ogarnęli, że niektórzy jadą na woodstock.

https://www.facebook.com/...9743300?fref=ts

bimber - Wto 07 Lip, 2015

o kurde...No patrz, a ja tak na pewniaka walnąłem bez sprawdzania :D
Tworzy się na ten wyjazd ekipa z forum? ja przed tą datą muszę jeszcze zrobić u siebie remont silnika, bo obecny może nie przetrwać tego dystansu :D Kupiłem już nawet cylindry tłoki i pierścienie :)
Po remoncie sprzedaje moto, ktoś chętny na GS 500 w stanie bardzo, bardzo dobrym? :)

jolzi - Wto 07 Lip, 2015

Dzięki za link :-)
poldek171 - Wto 07 Lip, 2015

No pewnie że tworzymy listę :P Ja mogę być pierwszy na niej :P
bimber - Sro 08 Lip, 2015

to twórz wątek i lecimy z koksem :) namów Ankę żeby pojechała, bo jak jeszcze Damiana Magdzie się uda ogarnąć wolne to i moja Elka też sie ruszy, wsadzimy wszystkie 3 w samochód to zawiozą nam bagaże :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group